"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Nurmenukk 7. aprill 2016 Ida-Viru
Valga Põhikool 2d Nurmenukk 8. aprill 2016 Valga
Orissaare Gümnaasium 4 Nurmenukk 10. aprill 2016 Saare
Aste Põhikool 2 Nurmenukk 11. aprill 2016 Saare
Emmaste Põhikool 1-4 Nurmenukk 11. aprill 2016 Hiiu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Nurmenukk 12. aprill 2016 Lääne
Tartu Descartes'i Kool 2a Nurmenukk 12. aprill 2016 Tartu
Tartu Loodusmaja Nurmenukk 12. aprill 2016 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Nurmenukk 12. aprill 2016 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Nurmenukk 12. aprill 2016 Lääne
Värska Gümnaasium 4 Nurmenukk 12. aprill 2016 Põlva
Antsla Gümnaasium 6a Nurmenukk 13. aprill 2016 Võru
Türi Põhikool 3b Nurmenukk 13. aprill 2016 Järva
Illuka Kool 2 Nurmenukk 13. aprill 2016 Ida-Viru
Illuka Kool 6 Nurmenukk 14. aprill 2016 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Nurmenukk 14. aprill 2016 Ida-Viru
Laupa Põhikool 4 Nurmenukk 14. aprill 2016 Järva
Salme Põhikool 6-9 Nurmenukk 14. aprill 2016 Saare
Hargla Kool 4-5 Nurmenukk 14. aprill 2016 Valga
Tudulinna Põhikool 5-8 Nurmenukk 15. aprill 2016 Ida-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed Nurmenukk 15. aprill 2016 Rapla
Pihtla Lasteaed Nurmenukk 15. aprill 2016 Saare
Alavere Põhikool 3 Nurmenukk 15. aprill 2016 Harju
Varbla Põhikool 24 Nurmenukk 15. aprill 2016 Pärnu
Tartu Mart Reiniku Kool 2d Nurmenukk 15. aprill 2016 Tartu
Saverna Põhikool 6-8 Nurmenukk 16. aprill 2016 Põlva
Mäetaguse Põhikool 3 Nurmenukk 16. aprill 2016 Ida-Viru
Kohila Gümnaasium 6a Nurmenukk 17. aprill 2016 Rapla
Risti Põhikool 13 Nurmenukk 17. aprill 2016 Lääne
Sadala Põhikool 1-2 Nurmenukk 17. aprill 2016 Jõgeva
Riia Eesti Põhikool Nurmenukk 17. aprill 2016 Välismaa
Põltsamaa Ühisgümnaasium Nurmenukk 17. aprill 2016 Jõgeva
Muraste Looduskool Nurmenukk 17. aprill 2016 Harju
Varbla Põhikool 13 Nurmenukk 18. aprill 2016 Pärnu
Vastse-Kuuste Kool 6 Nurmenukk 18. aprill 2016 Põlva
Haabneeme Kool 1a Nurmenukk 18. aprill 2016 Harju
Kuuste Kool 4 Nurmenukk 18. aprill 2016 Tartu
Orissaare Gümnaasium 2 Nurmenukk 18. aprill 2016 Saare
Eerika lasteaed Laululind 2 Nurmenukk 19. aprill 2016 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 14 Nurmenukk 19. aprill 2016 Hiiu
Eerika lasteaed Laululind Nurmenukk 19. aprill 2016 Tartu
Erakool Garant 5 Nurmenukk 19. aprill 2016 Harju
Erakool Garant 4 Nurmenukk 19. aprill 2016 Harju
Erakool Garant 3 Nurmenukk 19. aprill 2016 Harju
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Nurmenukk 19. aprill 2016 Harju
Valga Priimetsa Kool 5b Nurmenukk 19. aprill 2016 Valga
Nõva Kool 4-8 Nurmenukk 19. aprill 2016 Lääne
Kehra Gümnaasium 3a Nurmenukk 19. aprill 2016 Harju
Ridala Põhikool 3 Nurmenukk 19. aprill 2016 Lääne
Tõrva Gümnaasium 5a Nurmenukk 20. aprill 2016 Valga
Tartu Lasteaed Meelespea Nurmenukk 20. aprill 2016 Tartu
Viljandi Kesklinna Kool 2c Nurmenukk 20. aprill 2016 Viljandi
Lüllemäe Põhikool 2 Nurmenukk 20. aprill 2016 Valga
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Nurmenukk 20. aprill 2016 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Nurmenukk 20. aprill 2016 Jõgeva
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Nurmenukk 20. aprill 2016 Viljandi
Orissaare Gümnaasium 1 Nurmenukk 21. aprill 2016 Saare
Rakvere Reaalgümnaasium 2b Nurmenukk 21. aprill 2016 Lääne-Viru
Kärdla Ühisgümnaasium Nurmenukk 21. aprill 2016 Hiiu
Tõrva Gümnaasium 7a Nurmenukk 21. aprill 2016 Valga
Tallinna Lasteaed Pallipõnn Nurmenukk 21. aprill 2016 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Nurmenukk 21. aprill 2016 Hiiu
Kolga Kool 2 Nurmenukk 21. aprill 2016 Harju
Kose Gümnaasium 3b Nurmenukk 22. aprill 2016 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Nurmenukk 22. aprill 2016 Ida-Viru
Jõõpre Kool 4 Nurmenukk 22. aprill 2016 Pärnu
Rõngu Keskkool 2 Nurmenukk 22. aprill 2016 Tartu
Pärnjõe Põhikool 23 Nurmenukk 22. aprill 2016 Pärnu
Sõmerpalu Põhikool 5-6 Nurmenukk 23. aprill 2016 Võru
Värska Lasteaed Nurmenukk 23. aprill 2016 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Nurmenukk 23. aprill 2016 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium 3a Nurmenukk 23. aprill 2016 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 1b Nurmenukk 23. aprill 2016 Tartu
Põlva Põhikool 4a Nurmenukk 23. aprill 2016 Põlva
Tartu Hiie Kool 5b Nurmenukk 23. aprill 2016 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Nurmenukk 23. aprill 2016 Harju
Nõva Kool 1-3 Nurmenukk 24. aprill 2016 Lääne
Taebla Gümnaasium 2-3 Nurmenukk 24. aprill 2016 Lääne
Lehtse Kool 1-4 Nurmenukk 24. aprill 2016 Lääne-Viru
Viluste Põhikool 1 Nurmenukk 24. aprill 2016 Põlva
Paide Ühisgümnaasium 4a Nurmenukk 24. aprill 2016 Järva
Tõrva Gümnaasium 5b Nurmenukk 24. aprill 2016 Valga
Tõrva Gümnaasium 7b Nurmenukk 24. aprill 2016 Valga
Aseri Kool 7a Nurmenukk 24. aprill 2016 Ida-Viru
Saare valla lasteaed Siilike Nurmenukk 25. aprill 2016 Jõgeva
Virtsu Kool 2-3 Nurmenukk 25. aprill 2016 Lääne
Varbla Põhikool 5 Nurmenukk 25. aprill 2016 Pärnu
Vääna-Jõesuu Kool 3a Nurmenukk 25. aprill 2016 Harju
Ruusa Põhikool 5-9 Nurmenukk 25. aprill 2016 Põlva
Lümanda Põhikool 2a Nurmenukk 25. aprill 2016 Saare
Kohila Gümnaasium Nurmenukk 25. aprill 2016 Rapla
Antsla Gümnaasium 4a Nurmenukk 26. aprill 2016 Võru
Värska Gümnaasium 3 Nurmenukk 26. aprill 2016 Põlva
Ravila Lasteaed Nurmenukk 27. aprill 2016 Harju
Põlula Kool Nurmenukk 27. aprill 2016 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Nurmenukk 27. aprill 2016 Harju
Kuressaare Gümnaasium 2a Nurmenukk 27. aprill 2016 Saare
Sõmerpalu Põhikool 4 Nurmenukk 27. aprill 2016 Võru
Ääsmäe Lasteaed 2 Nurmenukk 27. aprill 2016 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill Nurmenukk 27. aprill 2016 Harju
Lagedi Kool Nurmenukk 27. aprill 2016 Harju
Vääna-Jõesuu Kool 4-5 Nurmenukk 28. aprill 2016 Harju
Sadala Põhikool 3-4 Nurmenukk 28. aprill 2016 Jõgeva
Saue Gümnaasium 1e Nurmenukk 28. aprill 2016 Harju
Vääna Mõisakool Nurmenukk 28. aprill 2016 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 7 Nurmenukk 28. aprill 2016 Lääne-Viru
Tallinna Kullatera Lasteaed Nurmenukk 28. aprill 2016 Harju
Haanja Kool 1b-2b- Nurmenukk 28. aprill 2016 Võru
Kasti Lasteaed Karikakar Nurmenukk 29. aprill 2016 Rapla
Lindi Lasteaed-Algkool 3-4 Nurmenukk 29. aprill 2016 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Nurmenukk 29. aprill 2016 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Nurmenukk 29. aprill 2016 Pärnu
Laeva Põhikool 1 Nurmenukk 29. aprill 2016 Tartu
Rõngu Keskkool 6 Nurmenukk 29. aprill 2016 Tartu
Rakke Gümnaasium 4-6 Nurmenukk 29. aprill 2016 Lääne-Viru
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 4b Nurmenukk 29. aprill 2016 Rapla
Värska Gümnaasium 2 Nurmenukk 30. aprill 2016 Põlva
Ääsmäe Lasteaed Nurmenukk 30. aprill 2016 Harju
Muhu Põhikool 5 Nurmenukk 30. aprill 2016 Saare
Rakvere Eragümnaasium 3 Nurmenukk 30. aprill 2016 Lääne-Viru
Palupera Põhikool Nurmenukk 30. aprill 2016 Valga
Oru lasteaed Mesimumm Nurmenukk 30. aprill 2016 Harju
Haiba Lasteaed Riisikas Nurmenukk 30. aprill 2016 Harju
Mihkli Kool 56 Nurmenukk 30. aprill 2016 Lääne-Viru
Kõrveküla Põhikool 1a Nurmenukk 30. aprill 2016 Tartu
Audentese Erakool 1a Nurmenukk 30. aprill 2016 Harju
Tallinna Muusikakeskkool 7 Nurmenukk 1. mai 2016 Harju
Mammaste Lasteaed ja Kool 3a Nurmenukk 1. mai 2016 Põlva
Kanepi Gümnaasium 2 Nurmenukk 1. mai 2016 Põlva
Valga Põhikool 5a Nurmenukk 1. mai 2016 Valga
Pärnu Rääma Põhikool 1c Nurmenukk 1. mai 2016 Pärnu
Vastse-Kuuste Kool 5 Nurmenukk 1. mai 2016 Põlva
Saku Gümnaasium 1a Nurmenukk 1. mai 2016 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6b Nurmenukk 1. mai 2016 Ida-Viru
Sadala Põhikool 5-6 Nurmenukk 1. mai 2016 Jõgeva
Kadrina Keskkool 6a Nurmenukk 1. mai 2016 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Nurmenukk 1. mai 2016 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1b Nurmenukk 1. mai 2016 Jõgeva
Võnnu Lasteaed Värvuke Nurmenukk 2. mai 2016 Tartu
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Nurmenukk 2. mai 2016 Harju
Kõo Lasteaed Nurmenukk 2. mai 2016 Viljandi
Metsküla Algkool 5-6 Nurmenukk 2. mai 2016 Lääne
Peetri Kool 1 Nurmenukk 2. mai 2016 Järva
Harku Lasteaed Nurmenukk 2. mai 2016 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool Nurmenukk 2. mai 2016 Jõgeva
Tudulinna Põhikool 34 Nurmenukk 2. mai 2016 Ida-Viru
Imavere Põhikool 3-4 Nurmenukk 2. mai 2016 Järva
Seljametsa Lasteaed-Algkool Nurmenukk 2. mai 2016 Pärnu
Tallinna Meelespea Lasteaed Nurmenukk 2. mai 2016 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Nurmenukk 3. mai 2016 Jõgeva
Oru Põhikool 4 Nurmenukk 3. mai 2016 Harju
Sonda Kool 1-4 Nurmenukk 3. mai 2016 Ida-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Nurmenukk 3. mai 2016 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Nurmenukk 3. mai 2016 Jõgeva
Sõmeru Põhikool 2b Nurmenukk 3. mai 2016 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 2c Nurmenukk 4. mai 2016 Lääne-Viru
Ääsmäe Põhikool 5-7 Nurmenukk 4. mai 2016 Harju
Lasila Põhikool 5 Nurmenukk 4. mai 2016 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Nurmenukk 4. mai 2016 Lääne-Viru
Aste Põhikool 3 Nurmenukk 4. mai 2016 Saare
Peetri Kool 4 Nurmenukk 4. mai 2016 Järva
Puhja Lasteaed Pääsusilm Nurmenukk 4. mai 2016 Tartu
Rakvere Gümnaasium 1b Nurmenukk 5. mai 2016 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 8a Nurmenukk 5. mai 2016 Ida-Viru
Tallinna Lauliku Lasteaed 3 Nurmenukk 5. mai 2016 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 4 Nurmenukk 5. mai 2016 Lääne-Viru
Loksa Gümnaasium 6a Nurmenukk 5. mai 2016 Harju
Loksa Gümnaasium 4a Nurmenukk 6. mai 2016 Harju
TERA Peedu kool 2-3 Nurmenukk 6. mai 2016 Tartumaa
Harku Lasteaed 2 Nurmenukk 6. mai 2016 Harju
Tallinna Lauliku Lasteaed 4 Nurmenukk 6. mai 2016 Harju
Viljandi Jakobsoni Kool 3c Nurmenukk 6. mai 2016 Viljandi
Saue Gümnaasium 3 Nurmenukk 6. mai 2016 Harju
Alavere Põhikool 1 Nurmenukk 7. mai 2016 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 Nurmenukk 7. mai 2016 Lääne-Viru
Vääna-Jõesuu Kool 3 Nurmenukk 7. mai 2016 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 6a Nurmenukk 8. mai 2016 Lääne-Viru
Türi Põhikool 1a Nurmenukk 8. mai 2016 Järva
Pirita Majandusgümnaasium 4c Nurmenukk 8. mai 2016 Harju
Metsküla Algkool 1-4 Nurmenukk 9. mai 2016 Lääne
Pirita Lasteaed Nurmenukk 9. mai 2016 Harju
Valga Põhikool 3c Nurmenukk 9. mai 2016 Valga
Jõhvi Põhikool 4 Nurmenukk 9. mai 2016 Ida-Viru
Tartu Hiie Kool 2b Nurmenukk 10. mai 2016 Tartu
Esku-Kamari Kool 12 Nurmenukk 10. mai 2016 Jõgeva
Uulu Lasteaed Nurmenukk 10. mai 2016 Pärnu
Uulu Lasteaed 2 Nurmenukk 12. mai 2016 Pärnu
Tallinna Meelespea Lasteaed 2 Nurmenukk 12. mai 2016 Harju
Türi Lasteaed Lokuta Nurmenukk 13. mai 2016 Järva
Elva Gümnaasium 1b Nurmenukk 13. mai 2016 Tartu
Ruhnu Põhikool 1-9 Nurmenukk 15. mai 2016 Saare

Tagasi tulemuste juurde