"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Puhja Lasteaed Pääsusilm Näsiniin 9. märts 2016 Tartu
Kõo Lasteaed Näsiniin 14. märts 2016 Viljandi
Tartu Hiie Kool 5b Näsiniin 17. märts 2016 Tartu
Kose Gümnaasium 3b Näsiniin 17. märts 2016 Harju
TERA Peedu kool 1 Näsiniin 18. märts 2016 Tartumaa
Erakool Garant 3 Näsiniin 20. märts 2016 Harju
Erakool Garant 4 Näsiniin 20. märts 2016 Harju
Erakool Garant 5 Näsiniin 20. märts 2016 Harju
TERA Peedu kool 2-3 Näsiniin 21. märts 2016 Tartumaa
Kanepi Gümnaasium 2 Näsiniin 22. märts 2016 Põlva
Tilsi Põhikool 5 Näsiniin 24. märts 2016 Põlva
Muhu Põhikool 5 Näsiniin 26. märts 2016 Saare
Illuka Kool 6 Näsiniin 27. märts 2016 Ida-Viru
Türi Põhikool 3b Näsiniin 27. märts 2016 Järva
Kolga Kool 2 Näsiniin 27. märts 2016 Harju
Emmaste Põhikool 1-4 Näsiniin 27. märts 2016 Hiiu
Värska Gümnaasium 2 Näsiniin 27. märts 2016 Põlva
Lüllemäe Põhikool 2 Näsiniin 27. märts 2016 Valga
Alavere Põhikool 3 Näsiniin 27. märts 2016 Harju
Rannu Kool 6 Näsiniin 27. märts 2016 Tartu
Suure-Jaani Kool 2b Näsiniin 28. märts 2016 Viljandi
Kääpa Põhikool 2 Näsiniin 28. märts 2016 Võru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Näsiniin 28. märts 2016 Jõgeva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Näsiniin 29. märts 2016 Harju
Pihtla Lasteaed Näsiniin 29. märts 2016 Saare
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 14 Näsiniin 29. märts 2016 Hiiu
Rakvere Reaalgümnaasium 2b Näsiniin 29. märts 2016 Lääne-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Näsiniin 29. märts 2016 Hiiu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Näsiniin 29. märts 2016 Lääne
Vastse-Kuuste Kool 6 Näsiniin 30. märts 2016 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Näsiniin 30. märts 2016 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Näsiniin 30. märts 2016 Harju
Saare valla lasteaed Siilike Näsiniin 30. märts 2016 Jõgeva
Konguta Kool 3 Näsiniin 31. märts 2016 Tartu
Konguta Kool 6 Näsiniin 31. märts 2016 Tartu
Hummuli Põhikool 3 Näsiniin 31. märts 2016 Valga
Tamsalu Gümnaasium 3a Näsiniin 1. aprill 2016 Lääne-Viru
Tartu Lasteaed Ristikhein Näsiniin 1. aprill 2016 Tartu
Krootuse Põhikool 24 Näsiniin 2. aprill 2016 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Näsiniin 2. aprill 2016 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 7 Näsiniin 2. aprill 2016 Lääne-Viru
Kõrveküla Põhikool 1a Näsiniin 2. aprill 2016 Tartu
Mihkli Kool 56 Näsiniin 3. aprill 2016 Lääne-Viru
Palupera Põhikool Näsiniin 3. aprill 2016 Valga
Savikoja Näsiniin 3. aprill 2016 Tartu
Elva Lasteaed Õnneseen Näsiniin 4. aprill 2016 Tartu
Harku Lasteaed Näsiniin 4. aprill 2016 Harju
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Näsiniin 4. aprill 2016 Viljandi
Unipiha Algkool 1-4 Näsiniin 4. aprill 2016 Tartu
Haiba Lasteaed Riisikas Näsiniin 4. aprill 2016 Harju
Alavere Põhikool 1 Näsiniin 4. aprill 2016 Harju
Elva Gümnaasium 1b Näsiniin 5. aprill 2016 Tartu
Põlula Kool Näsiniin 6. aprill 2016 Lääne-Viru
Ääsmäe Põhikool 5-7 Näsiniin 6. aprill 2016 Harju
Haanja Kool 1b-2b- Näsiniin 6. aprill 2016 Võru
Mäetaguse Lasteaed Tõruke Näsiniin 6. aprill 2016 Ida-Viru
Saku Gümnaasium 1a Näsiniin 7. aprill 2016 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Näsiniin 7. aprill 2016 Harju
Värska Lasteaed Näsiniin 7. aprill 2016 Põlva
Illuka Kool 2 Näsiniin 7. aprill 2016 Ida-Viru
Kohila Gümnaasium 6a Näsiniin 7. aprill 2016 Rapla
Muraste Looduskool Näsiniin 7. aprill 2016 Harju
Harku Lasteaed 2 Näsiniin 7. aprill 2016 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium Näsiniin 8. aprill 2016 Jõgeva
Kohila Gümnaasium 5b Näsiniin 8. aprill 2016 Rapla
Virtsu Kool 2-3 Näsiniin 8. aprill 2016 Lääne
Sõmeru Põhikool 2b Näsiniin 8. aprill 2016 Lääne-Viru
Laiuse Põhikool 2-3 Näsiniin 8. aprill 2016 Jõgeva
Kambja Põhikool 1a Näsiniin 8. aprill 2016 Tartu
Kehra Gümnaasium 3a Näsiniin 9. aprill 2016 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 4 Näsiniin 9. aprill 2016 Lääne-Viru
Eerika lasteaed Laululind 2 Näsiniin 9. aprill 2016 Tartu
Tallinna Muusikakeskkool 7 Näsiniin 9. aprill 2016 Harju
Jäneda Kool 13 Näsiniin 9. aprill 2016 Lääne-Viru
Türi Põhikool 2c Näsiniin 9. aprill 2016 Järva
Ravila Lasteaed Näsiniin 9. aprill 2016 Harju
Rakvere Eragümnaasium 1 Näsiniin 9. aprill 2016 Lääne-Viru
Kuressaare Gümnaasium 1a Näsiniin 10. aprill 2016 Saare
Oru Põhikool 4 Näsiniin 10. aprill 2016 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Näsiniin 10. aprill 2016 Ida-Viru
Mooste Põhikool 3 Näsiniin 10. aprill 2016 Põlva
Viljandi Jakobsoni Kool 3c Näsiniin 10. aprill 2016 Viljandi
Tartu Raatuse Kool 4b Näsiniin 10. aprill 2016 Tartu
Valtu Põhikool 2 2 Näsiniin 11. aprill 2016 Rapla
Nõva Kool 4-8 Näsiniin 11. aprill 2016 Lääne
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Näsiniin 11. aprill 2016 Jõgeva
Rakvere Gümnaasium 2c Näsiniin 11. aprill 2016 Lääne-Viru
Kasti Lasteaed Karikakar Näsiniin 11. aprill 2016 Rapla
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Näsiniin 11. aprill 2016 Harju
Kohila Gümnaasium 1c Näsiniin 12. aprill 2016 Rapla
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 Näsiniin 12. aprill 2016 Lääne-Viru
Rõngu Keskkool 6 Näsiniin 12. aprill 2016 Tartu
Rakvere Eragümnaasium 3 Näsiniin 12. aprill 2016 Lääne-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed Näsiniin 12. aprill 2016 Rapla
Salme Põhikool 6-9 Näsiniin 12. aprill 2016 Saare
Sonda Kool 1-4 Näsiniin 13. aprill 2016 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 6a Näsiniin 14. aprill 2016 Lääne-Viru
Kärdla Ühisgümnaasium Näsiniin 15. aprill 2016 Hiiu
Risti Põhikool 13 Näsiniin 16. aprill 2016 Lääne
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Näsiniin 16. aprill 2016 Harju
Valguta Lasteaed-Algkool 24 Näsiniin 16. aprill 2016 Tartu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Näsiniin 17. aprill 2016 Pärnu
Türi Põhikool 1a Näsiniin 18. aprill 2016 Järva
Tudulinna Põhikool 34 Näsiniin 19. aprill 2016 Ida-Viru
Peetri Kool 1 Näsiniin 21. aprill 2016 Järva
Peetri Kool 4 Näsiniin 21. aprill 2016 Järva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Näsiniin 21. aprill 2016 Jõgeva
Laupa Põhikool 4 Näsiniin 22. aprill 2016 Järva
Antsla Gümnaasium 4a Näsiniin 22. aprill 2016 Võru
Mäetaguse Põhikool 6 Näsiniin 23. aprill 2016 Ida-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Näsiniin 25. aprill 2016 Tartu
Sõmerpalu Põhikool 5-6 Näsiniin 25. aprill 2016 Võru
Saku Gümnaasium 4d Näsiniin 27. aprill 2016 Harju
Vastse-Kuuste Kool 5 Näsiniin 28. aprill 2016 Põlva
Imavere Põhikool 3-4 Näsiniin 1. mai 2016 Järva
Valga Põhikool 2d Näsiniin 10. mai 2016 Valga
Nurme Kool 8b Näsiniin 11. mai 2016 Järva

Tagasi tulemuste juurde