"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Värska Lasteaed Metsvint 23. märts 2016 Põlva
Värska Gümnaasium 2 Metsvint 24. märts 2016 Põlva
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Metsvint 26. märts 2016 Saare
Varbla Põhikool 24 Metsvint 26. märts 2016 Pärnu
Võru Kreutzwaldi Kool 3a Metsvint 26. märts 2016 Võru
Aste Põhikool 2 Metsvint 27. märts 2016 Saare
Varbla Põhikool 5 Metsvint 27. märts 2016 Pärnu
Ruhnu Põhikool 1-9 Metsvint 27. märts 2016 Saare
Pärnu Rääma Põhikool 5a Metsvint 27. märts 2016 Pärnu
Türi Põhikool 3b Metsvint 28. märts 2016 Järva
Salme Põhikool 6-9 Metsvint 28. märts 2016 Saare
Muraste Looduskool Metsvint 28. märts 2016 Harju
Vääna Mõisakool Metsvint 28. märts 2016 Harju
Värska Gümnaasium 1 Metsvint 28. märts 2016 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Metsvint 28. märts 2016 Harju
Värska Gümnaasium 3 Metsvint 29. märts 2016 Põlva
Põlula Kool Metsvint 29. märts 2016 Lääne-Viru
Virtsu Kool 2-3 Metsvint 29. märts 2016 Lääne
Sipa-Laukna Lasteaed Metsvint 29. märts 2016 Rapla
Mammaste Lasteaed ja Kool 3a Metsvint 30. märts 2016 Põlva
Kääpa Põhikool 2 Metsvint 30. märts 2016 Võru
Rocca al Mare Kool 1c Metsvint 30. märts 2016 Harju
Pisisaare Algkool 5-6 Metsvint 30. märts 2016 Jõgeva
Ääsmäe Põhikool 5-7 Metsvint 30. märts 2016 Harju
Haapsalu Lasteaed Tõruke Metsvint 30. märts 2016 Lääne
Vääna-Jõesuu Kool 3a Metsvint 30. märts 2016 Harju
Ruusa Põhikool 5-9 Metsvint 31. märts 2016 Põlva
Tudulinna Põhikool 5-8 Metsvint 31. märts 2016 Ida-Viru
Rannu Kool 6 Metsvint 31. märts 2016 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Metsvint 31. märts 2016 Harju
Kuuste Kool 4 Metsvint 1. aprill 2016 Tartu
Orissaare Gümnaasium 4 Metsvint 1. aprill 2016 Saare
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Metsvint 1. aprill 2016 Lääne
Alavere Põhikool 1 Metsvint 1. aprill 2016 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Metsvint 1. aprill 2016 Hiiu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Metsvint 1. aprill 2016 Jõgeva
Savikoja Metsvint 2. aprill 2016 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 14 Metsvint 2. aprill 2016 Hiiu
Jõhvi Põhikool 4 Metsvint 2. aprill 2016 Ida-Viru
Häädemeeste Keskkool 7-9 Metsvint 2. aprill 2016 Pärnu
Kadrioru Saksa Gümnaasium 3d Metsvint 2. aprill 2016 Harju
Nõva Kool 4-8 Metsvint 2. aprill 2016 Lääne
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 8a Metsvint 2. aprill 2016 Ida-Viru
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht 1-3 2 Metsvint 2. aprill 2016 Viljandi
Tartu Mart Reiniku Kool 2d Metsvint 3. aprill 2016 Tartu
Vääna-Jõesuu Kool 4-5 Metsvint 3. aprill 2016 Harju
Krootuse Põhikool 24 Metsvint 3. aprill 2016 Põlva
Vääna-Jõesuu Kool 3 Metsvint 4. aprill 2016 Harju
Tartu Lasteaed Meelespea Metsvint 4. aprill 2016 Tartu
Lüllemäe Põhikool 2 Metsvint 4. aprill 2016 Valga
Riidaja Põhikool 6-9 Metsvint 4. aprill 2016 Valga
Koigi Kool Metsvint 4. aprill 2016 Järva
Saverna Põhikool 6-8 Metsvint 4. aprill 2016 Põlva
Lindi Lasteaed-Algkool 3-4 Metsvint 4. aprill 2016 Pärnu
Harku Lasteaed Metsvint 4. aprill 2016 Harju
Lümanda Põhikool 2a Metsvint 4. aprill 2016 Saare
Risti Põhikool 13 Metsvint 4. aprill 2016 Lääne
Tartu Raatuse Kool 4b Metsvint 4. aprill 2016 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Metsvint 4. aprill 2016 Harju
Hummuli Põhikool 3 Metsvint 4. aprill 2016 Valga
Türi Põhikool 2c Metsvint 4. aprill 2016 Järva
Kolga Kool 2 Metsvint 4. aprill 2016 Harju
Ravila Lasteaed Metsvint 4. aprill 2016 Harju
Paide Ühisgümnaasium 4a Metsvint 4. aprill 2016 Järva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Metsvint 4. aprill 2016 Pärnu
Türi Lasteaed Lokuta Metsvint 4. aprill 2016 Järva
Valga Põhikool 2d Metsvint 4. aprill 2016 Valga
Alavere Põhikool 3 Metsvint 4. aprill 2016 Harju
Sõmerpalu Põhikool 3 Metsvint 4. aprill 2016 Võru
Kärdla Ühisgümnaasium Metsvint 4. aprill 2016 Hiiu
Palupera Põhikool Metsvint 4. aprill 2016 Valga
Mooste Põhikool 3 Metsvint 4. aprill 2016 Põlva
Peetri Kool 1 Metsvint 4. aprill 2016 Järva
Elva Gümnaasium 1b Metsvint 5. aprill 2016 Tartu
Pirita Majandusgümnaasium 4c Metsvint 5. aprill 2016 Harju
TERA Peedu kool 2-3 Metsvint 5. aprill 2016 Tartumaa
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Metsvint 5. aprill 2016 Lääne-Viru
Jäneda Kool 13 Metsvint 5. aprill 2016 Lääne-Viru
Muhu Põhikool 5 Metsvint 5. aprill 2016 Saare
Põlva Põhikool 4a Metsvint 5. aprill 2016 Põlva
Kõrveküla Põhikool 1a Metsvint 5. aprill 2016 Tartu
Metsküla Algkool 1-4 Metsvint 5. aprill 2016 Lääne
Kohila Gümnaasium 5b Metsvint 5. aprill 2016 Rapla
Emmaste Põhikool 1-4 Metsvint 5. aprill 2016 Hiiu
Uulu Lasteaed 2 Metsvint 5. aprill 2016 Pärnu
Tartu Hiie Kool 5b Metsvint 5. aprill 2016 Tartu
Kanepi Gümnaasium 2 Metsvint 5. aprill 2016 Põlva
Aruküla Lasteaed Rukkilill Metsvint 5. aprill 2016 Harju
Tamsalu Gümnaasium 3a Metsvint 5. aprill 2016 Lääne-Viru
Rõngu Keskkool 1 Metsvint 5. aprill 2016 Tartu
Tilsi Põhikool 3 Metsvint 5. aprill 2016 Põlva
Taebla Gümnaasium 2-3 Metsvint 5. aprill 2016 Lääne
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Metsvint 5. aprill 2016 Jõgeva
Pihtla Lasteaed Metsvint 5. aprill 2016 Saare
Paide Gümnaasium 1b Metsvint 5. aprill 2016 Järva
Tartu Hiie Kool 1b Metsvint 5. aprill 2016 Tartu
Kasti Lasteaed Karikakar Metsvint 6. aprill 2016 Rapla
Rakke Gümnaasium 4-6 Metsvint 6. aprill 2016 Lääne-Viru
Haanja Kool 1b-2b- Metsvint 6. aprill 2016 Võru
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Metsvint 6. aprill 2016 Viljandi
Laiuse Põhikool 2-3 Metsvint 6. aprill 2016 Jõgeva
Peetri Kool 4 Metsvint 6. aprill 2016 Järva
Riia Eesti Põhikool Metsvint 6. aprill 2016 Välismaa
Valga Põhikool 5a Metsvint 6. aprill 2016 Valga
Mäetaguse Lasteaed Tõruke Metsvint 6. aprill 2016 Ida-Viru
Saare valla lasteaed Siilike Metsvint 7. aprill 2016 Jõgeva
Varbla Põhikool 13 Metsvint 7. aprill 2016 Pärnu
Orissaare Gümnaasium 2 Metsvint 7. aprill 2016 Saare
Harku Lasteaed 2 Metsvint 7. aprill 2016 Harju
Rakvere Reaalgümnaasium 2b Metsvint 7. aprill 2016 Lääne-Viru
Kadrioru Saksa Gümnaasium 2b Metsvint 7. aprill 2016 Harju
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Metsvint 7. aprill 2016 Harju
Mihkli Kool 56 Metsvint 7. aprill 2016 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Pallipõnn Metsvint 7. aprill 2016 Harju
Tallinna Kesklinna Põhikool 2a Metsvint 7. aprill 2016 Harju
Toila Gümnaasium 1-4 Metsvint 7. aprill 2016 Ida-Viru
Lasila Põhikool 5 Metsvint 8. aprill 2016 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 4a Metsvint 8. aprill 2016 Valga
Kuressaare Gümnaasium 1a Metsvint 8. aprill 2016 Saare
Rõngu Keskkool 6 Metsvint 8. aprill 2016 Tartu
Valga Põhikool 5d Metsvint 8. aprill 2016 Valga
Nõva Kool 1-3 Metsvint 8. aprill 2016 Lääne
Põltsamaa Ühisgümnaasium Metsvint 8. aprill 2016 Jõgeva
Kõo Lasteaed Metsvint 8. aprill 2016 Viljandi
Vastse-Kuuste Kool 6 Metsvint 8. aprill 2016 Põlva
Mäetaguse Põhikool 3 Metsvint 9. aprill 2016 Ida-Viru
Tõrva Gümnaasium 4b Metsvint 9. aprill 2016 Valga
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Metsvint 9. aprill 2016 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Metsvint 9. aprill 2016 Ida-Viru
Lagedi Kool Metsvint 9. aprill 2016 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Metsvint 10. aprill 2016 Pärnu
Eerika lasteaed Laululind 2 Metsvint 10. aprill 2016 Tartu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Metsvint 10. aprill 2016 Pärnu
Illuka Kool 6 Metsvint 10. aprill 2016 Ida-Viru
Illuka Kool 5 Metsvint 10. aprill 2016 Ida-Viru
Imavere Põhikool 3-4 Metsvint 10. aprill 2016 Järva
Osula Põhikool 3 Metsvint 10. aprill 2016 Võru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1c Metsvint 10. aprill 2016 Jõgeva
Tudulinna Põhikool 34 Metsvint 10. aprill 2016 Ida-Viru
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Metsvint 10. aprill 2016 Tartu
Viljandi Jakobsoni Kool 3c Metsvint 10. aprill 2016 Viljandi
Pärnjõe Põhikool 23 Metsvint 11. aprill 2016 Pärnu
Konguta Kool 6 Metsvint 11. aprill 2016 Tartu
Valguta Lasteaed-Algkool 24 Metsvint 11. aprill 2016 Tartu
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Metsvint 11. aprill 2016 Harju
Ruusa Põhikool 1-4 Metsvint 11. aprill 2016 Põlva
Laeva Põhikool 1 Metsvint 11. aprill 2016 Tartu
Antsla Gümnaasium 4a Metsvint 11. aprill 2016 Võru
Tudulinna Põhikool 1 Metsvint 11. aprill 2016 Ida-Viru
Sonda Kool 1-4 Metsvint 11. aprill 2016 Ida-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Metsvint 11. aprill 2016 Jõgeva
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 Metsvint 12. aprill 2016 Lääne-Viru
Sadala Põhikool 5-6 Metsvint 12. aprill 2016 Jõgeva
Tõrva Gümnaasium 5a Metsvint 12. aprill 2016 Valga
Loksa Gümnaasium 6a Metsvint 12. aprill 2016 Harju
Loksa Gümnaasium 4a Metsvint 12. aprill 2016 Harju
Viluste Põhikool 1 Metsvint 13. aprill 2016 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 7 Metsvint 13. aprill 2016 Lääne-Viru
Metsküla Algkool 5-6 Metsvint 13. aprill 2016 Lääne
Lihula Gümnaasium 2 Metsvint 13. aprill 2016 Lääne
Sõmeru Põhikool 2b Metsvint 13. aprill 2016 Lääne-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm Metsvint 13. aprill 2016 Tartu
Valga Jaanikese Kool 12b Metsvint 13. aprill 2016 Valga
Tõrva Gümnaasium 2a Metsvint 14. aprill 2016 Valga
Ridala Põhikool 3 Metsvint 14. aprill 2016 Lääne
Väike-Maarja Gümnaasium 6a Metsvint 14. aprill 2016 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 7b Metsvint 15. aprill 2016 Valga
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Metsvint 15. aprill 2016 Tartu
Sadala Põhikool 3-4 Metsvint 15. aprill 2016 Jõgeva
Illuka Kool 2 Metsvint 15. aprill 2016 Ida-Viru
Sõmerpalu Põhikool 4 Metsvint 15. aprill 2016 Võru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Metsvint 16. aprill 2016 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Metsvint 17. aprill 2016 Jõgeva
Kohila Gümnaasium 6a Metsvint 17. aprill 2016 Rapla
Pärnu Rääma Põhikool 1c Metsvint 18. aprill 2016 Pärnu
Rakvere Gümnaasium 2c Metsvint 18. aprill 2016 Lääne-Viru
Saue Gümnaasium 1e Metsvint 20. aprill 2016 Harju
Tallinna Lauliku Lasteaed 4 Metsvint 20. aprill 2016 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Metsvint 21. aprill 2016 Harju
Tõrva Gümnaasium 7a Metsvint 21. aprill 2016 Valga
Vastse-Kuuste Kool 5 Metsvint 22. aprill 2016 Põlva
Elva Lasteaed Õnneseen Metsvint 23. aprill 2016 Tartu
Tõrva Gümnaasium 5b Metsvint 24. aprill 2016 Valga
Kuressaare Gümnaasium 2a Metsvint 26. aprill 2016 Saare
Saku Gümnaasium 4d Metsvint 27. aprill 2016 Harju
Adavere Põhikool 1-2 Metsvint 27. aprill 2016 Jõgeva
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 2a Metsvint 28. aprill 2016 Harju
Jõõpre Kool 4 Metsvint 29. aprill 2016 Pärnu
Haiba Lasteaed Riisikas Metsvint 30. aprill 2016 Harju
Nurme Kool 8b Metsvint 3. mai 2016 Järva
Orissaare Gümnaasium 1 Metsvint 3. mai 2016 Saare
Aste Põhikool 3 Metsvint 4. mai 2016 Saare
Kohila Gümnaasium Metsvint 4. mai 2016 Rapla
MTÜ Lasteaed Väike Pauline Metsvint 10. mai 2016 Tartu
Tallinna Meelespea Lasteaed 2 Metsvint 13. mai 2016 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6b Metsvint 15. mai 2016 Ida-Viru
Uulu Lasteaed Metsvint 17. mai 2016 Pärnu

Tagasi tulemuste juurde