"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Põltsamaa Ühisgümnaasium Lumikelluke 15. veebruar 2016 Jõgeva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Lumikelluke 16. veebruar 2016 Pärnu
Tallinna Lasteaed Pallipõnn Lumikelluke 16. veebruar 2016 Harju
Salme Põhikool 6-9 Lumikelluke 16. veebruar 2016 Saare
Varbla Põhikool 24 Lumikelluke 16. veebruar 2016 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Lumikelluke 16. veebruar 2016 Pärnu
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Lumikelluke 17. veebruar 2016 Harju
Kuressaare Gümnaasium 2a Lumikelluke 17. veebruar 2016 Saare
Valga Põhikool 2d Lumikelluke 17. veebruar 2016 Valga
Märjamaa Lasteaed Pillerpall Lumikelluke 17. veebruar 2016 Rapla
Gustav Adolfi Gümnaasium 2a Lumikelluke 18. veebruar 2016 Harju
Kõrveküla Põhikool 1a Lumikelluke 18. veebruar 2016 Tartu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Lumikelluke 18. veebruar 2016 Harju
Emmaste Põhikool 1-4 Lumikelluke 20. veebruar 2016 Hiiu
Orissaare Gümnaasium 4 Lumikelluke 23. veebruar 2016 Saare
Ruhnu Põhikool 1-9 Lumikelluke 23. veebruar 2016 Saare
Aste Põhikool 2 Lumikelluke 24. veebruar 2016 Saare
Lindi Lasteaed-Algkool 3-4 Lumikelluke 24. veebruar 2016 Pärnu
Värska Lasteaed Lumikelluke 24. veebruar 2016 Põlva
Riia Eesti Põhikool 2 Lumikelluke 25. veebruar 2016 Välismaa
Türi Lasteaed Lokuta Lumikelluke 26. veebruar 2016 Järva
Oru Põhikool 4 Lumikelluke 26. veebruar 2016 Harju
Vääna-Jõesuu Kool 4-5 Lumikelluke 27. veebruar 2016 Harju
Pärnu Vanalinna Põhikool 2a Lumikelluke 27. veebruar 2016 Pärnu
Pihtla Lasteaed Lumikelluke 27. veebruar 2016 Saare
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 14 Lumikelluke 27. veebruar 2016 Hiiu
Jõõpre Kool 1 Lumikelluke 27. veebruar 2016 Pärnu
Rakvere Reaalgümnaasium 2b Lumikelluke 28. veebruar 2016 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Lumikelluke 28. veebruar 2016 Lääne
Tartu Raatuse Kool 4b Lumikelluke 28. veebruar 2016 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Lumikelluke 28. veebruar 2016 Hiiu
Keila Ühisgümnaasium 5a Lumikelluke 1. märts 2016 Harju
Haabneeme Kool 1a Lumikelluke 1. märts 2016 Harju
Kuressaare Gümnaasium 1a Lumikelluke 1. märts 2016 Saare
Tallinna Meelespea Lasteaed Lumikelluke 1. märts 2016 Harju
Tartu Kristlik Põhikool 1 Lumikelluke 1. märts 2016 Tartu
Tartu Lasteaed Ristikhein Lumikelluke 1. märts 2016 Tartu
Haabneeme Kool 1b Lumikelluke 1. märts 2016 Harju
Jõõpre Kool 2 Lumikelluke 1. märts 2016 Pärnu
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Lumikelluke 1. märts 2016 Viljandi
Türi Põhikool Lumikelluke 1. märts 2016 Järva
Kärdla Ühisgümnaasium Lumikelluke 1. märts 2016 Hiiu
Nõva Kool 4-8 Lumikelluke 1. märts 2016 Lääne
Taebla Gümnaasium 2-3 Lumikelluke 1. märts 2016 Lääne
Muhu Põhikool 5 Lumikelluke 1. märts 2016 Saare
Haapsalu Lasteaed Tõruke Lumikelluke 1. märts 2016 Lääne
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Lumikelluke 1. märts 2016 Harju
Kärdla Ühisgümnaasiumi Kõpu õppekoht 2-4 Lumikelluke 1. märts 2016 Hiiu
Põlva Põhikool 4a Lumikelluke 2. märts 2016 Põlva
Kohila Gümnaasium 5b Lumikelluke 2. märts 2016 Rapla
Pärnu Rääma Põhikool 5a Lumikelluke 2. märts 2016 Pärnu
Varbla Põhikool 13 Lumikelluke 2. märts 2016 Pärnu
Jõõpre Kool 4 Lumikelluke 2. märts 2016 Pärnu
Pärnu Ülejõe Põhikool 2d Lumikelluke 2. märts 2016 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Lumikelluke 2. märts 2016 Lääne
Ruusa Põhikool 5-9 Lumikelluke 3. märts 2016 Põlva
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 3a Lumikelluke 3. märts 2016 Rapla
Tartu Hiie Kool 1b Lumikelluke 3. märts 2016 Tartu
Kärdla Ühisgümnaasiumi Kõpu õppekoht 8-9 Lumikelluke 3. märts 2016 Hiiu
Kadrioru Saksa Gümnaasium 2b Lumikelluke 3. märts 2016 Harju
Tallinna Reaalkool 5a5b Lumikelluke 3. märts 2016 Harju
Tallinna Kesklinna Põhikool 2a Lumikelluke 3. märts 2016 Harju
Viljandi Jakobsoni Kool 3c Lumikelluke 3. märts 2016 Viljandi
Vaeküla Kool 9 Lumikelluke 3. märts 2016 Lääne-Viru
Paldiski Põhikool 6 Lumikelluke 3. märts 2016 Harju
Orissaare Gümnaasium 2 Lumikelluke 4. märts 2016 Saare
Rõngu Keskkool 6 Lumikelluke 4. märts 2016 Tartu
Valguta Lasteaed-Algkool 24 Lumikelluke 4. märts 2016 Tartu
Kääpa Põhikool 2 Lumikelluke 4. märts 2016 Võru
Viljandi Kesklinna Kool 2c Lumikelluke 4. märts 2016 Viljandi
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Lumikelluke 4. märts 2016 Pärnu
Orissaare Gümnaasium 1 Lumikelluke 4. märts 2016 Saare
Häädemeeste Keskkool 7-9 Lumikelluke 5. märts 2016 Pärnu
Kuuste Kool 5 Lumikelluke 5. märts 2016 Tartu
Rannu Kool 6 Lumikelluke 5. märts 2016 Tartu
Riia Eesti Põhikool Lumikelluke 5. märts 2016 Välismaa
TERA Peedu kool 2-3 Lumikelluke 6. märts 2016 Tartumaa
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Lumikelluke 6. märts 2016 Pärnu
Paldiski Põhikool 2 Lumikelluke 6. märts 2016 Harju
Lüllemäe Põhikool 2 Lumikelluke 6. märts 2016 Valga
Lümanda Põhikool 2a Lumikelluke 6. märts 2016 Saare
Haanja Kool 14 Lumikelluke 6. märts 2016 Võru
Värska Gümnaasium 2 Lumikelluke 6. märts 2016 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Lumikelluke 6. märts 2016 Jõgeva
Sipa-Laukna Lasteaed Lumikelluke 6. märts 2016 Rapla
Haanja Kool 1b-2b- Lumikelluke 7. märts 2016 Võru
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 4 Lumikelluke 7. märts 2016 Pärnu
Kehra Gümnaasium 3a Lumikelluke 7. märts 2016 Harju
Kuuste Kool 2-3 Lumikelluke 7. märts 2016 Tartu
Orissaare Gümnaasium 3 Lumikelluke 7. märts 2016 Saare
Türi Põhikool 1a Lumikelluke 7. märts 2016 Järva
Sõmerpalu Põhikool 3 Lumikelluke 7. märts 2016 Võru
Krootuse Põhikool 24 Lumikelluke 7. märts 2016 Põlva
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Lumikelluke 7. märts 2016 Harju
Valga Põhikool 5c Lumikelluke 7. märts 2016 Valga
Tartu Descartes'i Kool 2a Lumikelluke 7. märts 2016 Tartu
Paide Gümnaasium 1a Lumikelluke 7. märts 2016 Järva
Tartu Lasteaed Meelespea Lumikelluke 7. märts 2016 Tartu
Tartu Loodusmaja 2 Lumikelluke 7. märts 2016 Tartu
Tartu Hiie Kool 5b Lumikelluke 7. märts 2016 Tartu
Valga Põhikool 5b Lumikelluke 7. märts 2016 Valga
Jõgeva Põhikool 3b Lumikelluke 7. märts 2016 Jõgeva
Tartu Loodusmaja Lumikelluke 7. märts 2016 Tartu
Rakvere Eragümnaasium 1 Lumikelluke 7. märts 2016 Lääne-Viru
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Lumikelluke 7. märts 2016 Saare
Mooste Põhikool 3 Lumikelluke 8. märts 2016 Põlva
Ridala Põhikool 3 Lumikelluke 8. märts 2016 Lääne
Saku Gümnaasium 1a Lumikelluke 8. märts 2016 Harju
Saue Gümnaasium 1e Lumikelluke 8. märts 2016 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Lumikelluke 8. märts 2016 Tartu
Rõngu Keskkool 2 Lumikelluke 8. märts 2016 Tartu
Unipiha Algkool 1-4 Lumikelluke 8. märts 2016 Tartu
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1a Lumikelluke 8. märts 2016 Jõgeva
Kõo Lasteaed Lumikelluke 8. märts 2016 Viljandi
Värska Gümnaasium 4 Lumikelluke 8. märts 2016 Põlva
Kose Gümnaasium 3b Lumikelluke 8. märts 2016 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Lumikelluke 8. märts 2016 Tartu
Lasila Põhikool 5 Lumikelluke 8. märts 2016 Lääne-Viru
Hargla Kool 4-5 Lumikelluke 8. märts 2016 Valga
Türi Põhikool 2c Lumikelluke 9. märts 2016 Järva
Are Kool Lumikelluke 9. märts 2016 Pärnu
Hummuli Põhikool 3 Lumikelluke 9. märts 2016 Valga
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Lumikelluke 9. märts 2016 Jõgeva
Antsla Gümnaasium 4a Lumikelluke 9. märts 2016 Võru
Narva Keeltelütseum 1a Lumikelluke 9. märts 2016 Ida-Viru
Valga Põhikool 5d Lumikelluke 9. märts 2016 Valga
Koigi Kool 3 Lumikelluke 9. märts 2016 Järva
Antsla Gümnaasium 4b Lumikelluke 9. märts 2016 Võru
Lüganuse Keskkool 7-9 Lumikelluke 9. märts 2016 Ida-Viru
Jõgeva Põhikool 1d Lumikelluke 9. märts 2016 Jõgeva
Lüllemäe Põhikool 1 Lumikelluke 9. märts 2016 Valga
Audentese Erakool 1b Lumikelluke 9. märts 2016 Harju
Ravila Lasteaed Lumikelluke 10. märts 2016 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Lumikelluke 10. märts 2016 Harju
Vara Põhikool 6 Lumikelluke 10. märts 2016 Tartu
Erakool Garant 4 Lumikelluke 10. märts 2016 Harju
Erakool Garant 3 Lumikelluke 10. märts 2016 Harju
Nõva Kool 1-3 Lumikelluke 10. märts 2016 Lääne
Tartu Kivilinna Kool 4b Lumikelluke 10. märts 2016 Tartu
Otepää Gümnaasium 6a Lumikelluke 10. märts 2016 Valga
Sõmerpalu Põhikool 5-6 Lumikelluke 10. märts 2016 Võru
Jakob Westholmi Gümnaasium 1a Lumikelluke 10. märts 2016 Harju
Põlula Kool Lumikelluke 10. märts 2016 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium Lumikelluke 10. märts 2016 Rapla
Illuka Kool 6 Lumikelluke 10. märts 2016 Ida-Viru
Valga Priimetsa Kool 3b Lumikelluke 10. märts 2016 Valga
Võru Kreutzwaldi Kool 3a Lumikelluke 10. märts 2016 Võru
Muraste Looduskool Lumikelluke 10. märts 2016 Harju
Erakool Garant 5 Lumikelluke 10. märts 2016 Harju
Pärnu Rääma Põhikool 1c Lumikelluke 10. märts 2016 Pärnu
Harku Lasteaed Lumikelluke 10. märts 2016 Harju
Konguta Kool 6 Lumikelluke 11. märts 2016 Tartu
Haiba Lasteaed Riisikas Lumikelluke 11. märts 2016 Harju
Karksi-Nuia Lasteaed Lumikelluke 11. märts 2016 Viljandi
Saverna Põhikool 6-8 Lumikelluke 11. märts 2016 Põlva
Aruküla Lasteaed Rukkilill Lumikelluke 11. märts 2016 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b Lumikelluke 11. märts 2016 Jõgeva
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 4b Lumikelluke 11. märts 2016 Rapla
Ääsmäe Põhikool 5-7 Lumikelluke 11. märts 2016 Harju
Parksepa Keskkool 7 Lumikelluke 11. märts 2016 Võru
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 2a Lumikelluke 11. märts 2016 Harju
Paide Gümnaasium 4c Lumikelluke 11. märts 2016 Järva
Saare valla lasteaed Siilike Lumikelluke 11. märts 2016 Jõgeva
Valga Põhikool 5a Lumikelluke 11. märts 2016 Valga
Ristiku Põhikool 6b Lumikelluke 11. märts 2016 Harju
Mammaste Lasteaed ja Kool 3a Lumikelluke 12. märts 2016 Põlva
Tartu Mart Reiniku Kool 2d Lumikelluke 12. märts 2016 Tartu
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1c Lumikelluke 12. märts 2016 Jõgeva
Sadala Põhikool 3-4 Lumikelluke 12. märts 2016 Jõgeva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Lumikelluke 12. märts 2016 Pärnu
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 4e Lumikelluke 12. märts 2016 Harju
Antsla Gümnaasium 6a Lumikelluke 12. märts 2016 Võru
Puiga Põhikool 1 Lumikelluke 12. märts 2016 Võru
Pirita Majandusgümnaasium 4c Lumikelluke 12. märts 2016 Harju
Seljametsa Lasteaed-Algkool Lumikelluke 12. märts 2016 Pärnu
Riidaja Põhikool 6-9 Lumikelluke 12. märts 2016 Valga
Loksa Gümnaasium 6a Lumikelluke 12. märts 2016 Harju
Sõmeru Põhikool 2b Lumikelluke 12. märts 2016 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6a Lumikelluke 12. märts 2016 Lääne-Viru
Mäetaguse Põhikool 3 Lumikelluke 12. märts 2016 Ida-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Lumikelluke 12. märts 2016 Harju
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht 1-3 2 Lumikelluke 12. märts 2016 Viljandi
Kadrioru Saksa Gümnaasium 3d Lumikelluke 12. märts 2016 Harju
Tudulinna Põhikool 5-8 Lumikelluke 13. märts 2016 Ida-Viru
Otepää Gümnaasium 6b Lumikelluke 13. märts 2016 Valga
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Lumikelluke 13. märts 2016 Ida-Viru
Kanepi Gümnaasium 2 Lumikelluke 13. märts 2016 Põlva
Tudulinna Põhikool 1 Lumikelluke 13. märts 2016 Ida-Viru
Tartu Lasteaed Annike 3 Lumikelluke 13. märts 2016 Tartu
Tallinna Muusikakeskkool 7 Lumikelluke 14. märts 2016 Harju
Kohila Gümnaasium 6a Lumikelluke 14. märts 2016 Rapla
Risti Põhikool 13 Lumikelluke 14. märts 2016 Lääne
Paide Gümnaasium 1b Lumikelluke 14. märts 2016 Järva
Sitsi Lasteaed Lumikelluke 14. märts 2016 Harju
Sõmerpalu Põhikool 4 Lumikelluke 14. märts 2016 Võru
Rocca al Mare Kool 1c Lumikelluke 14. märts 2016 Harju
Tallinna 21. Kool Lumikelluke 14. märts 2016 Harju
Pirita Kose Lasteaed Lumikelluke 14. märts 2016 Harju
Mattiase Põhikool 5 Lumikelluke 14. märts 2016 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Lumikelluke 14. märts 2016 Ida-Viru
Uulu Lasteaed Lumikelluke 14. märts 2016 Pärnu
Audentese Erakool 1a Lumikelluke 14. märts 2016 Harju
Konguta Kool 3 Lumikelluke 14. märts 2016 Tartu
Ruusa Põhikool 1-4 Lumikelluke 14. märts 2016 Põlva
Kehra Gümnaasium 1c Lumikelluke 14. märts 2016 Harju
Rakvere Eragümnaasium 3 Lumikelluke 14. märts 2016 Lääne-Viru
Varbla Põhikool 5 Lumikelluke 14. märts 2016 Pärnu
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Lumikelluke 14. märts 2016 Jõgeva
Tartu Hiie Kool 2b Lumikelluke 14. märts 2016 Tartu
Sinimäe Põhikool 8 Lumikelluke 14. märts 2016 Ida-Viru
Mäetaguse Lasteaed Tõruke Lumikelluke 15. märts 2016 Ida-Viru
Paide Ühisgümnaasium 4a Lumikelluke 15. märts 2016 Järva
Sitsi Lasteaed 2 Lumikelluke 15. märts 2016 Harju
Esku-Kamari Kool 12 Lumikelluke 15. märts 2016 Jõgeva
Lagedi Kool Lumikelluke 15. märts 2016 Harju
Heimtali Põhikool Lumikelluke 15. märts 2016 Viljandi
Imavere Põhikool 3-4 Lumikelluke 15. märts 2016 Järva
Tallinna Lauliku Lasteaed 3 Lumikelluke 15. märts 2016 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Lumikelluke 15. märts 2016 Harju
Türi Põhikool 3b Lumikelluke 15. märts 2016 Järva
Konguta Kool 1 Lumikelluke 15. märts 2016 Tartu
Vääna Mõisakool Lumikelluke 15. märts 2016 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Lumikelluke 15. märts 2016 Harju
Andu-Papi Seltsi loodusring Lumikelluke 16. märts 2016 Pärnu
Aste Põhikool 3 Lumikelluke 16. märts 2016 Saare
Adavere Põhikool 1-2 Lumikelluke 16. märts 2016 Jõgeva
Osula Põhikool 3 Lumikelluke 16. märts 2016 Võru
Võnnu Lasteaed Värvuke Lumikelluke 16. märts 2016 Tartu
Valtu Põhikool 2 Lumikelluke 16. märts 2016 Rapla
Rakvere Gümnaasium 2c Lumikelluke 16. märts 2016 Lääne-Viru
Eerika lasteaed Laululind 2 Lumikelluke 16. märts 2016 Tartu
Tõrva Gümnaasium 7a Lumikelluke 17. märts 2016 Valga
Tamsalu Gümnaasium 3a Lumikelluke 17. märts 2016 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 2a Lumikelluke 17. märts 2016 Valga
Rõngu Keskkool 1 Lumikelluke 17. märts 2016 Tartu
Valga Jaanikese Kool 12b Lumikelluke 17. märts 2016 Valga
Kuremaa Lasteaed-Algkool Lumikelluke 17. märts 2016 Jõgeva
Värska Gümnaasium 1 Lumikelluke 17. märts 2016 Põlva
Elva Lasteaed Õnneseen Lumikelluke 17. märts 2016 Tartu
Tallinna Kullatera Lasteaed Lumikelluke 17. märts 2016 Harju
Tõrva Gümnaasium 4b Lumikelluke 17. märts 2016 Valga
Laitse lasteaed Lumikelluke 17. märts 2016 Harju
Tõrva Gümnaasium 5a Lumikelluke 17. märts 2016 Valga
Tõrva Gümnaasium 4a Lumikelluke 17. märts 2016 Valga
Puhja Lasteaed Pääsusilm Lumikelluke 17. märts 2016 Tartu
Laupa Põhikool 4 Lumikelluke 17. märts 2016 Järva
Orava Põhikool 12 Lumikelluke 17. märts 2016 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 7 Lumikelluke 17. märts 2016 Lääne-Viru
Pisisaare Algkool 5-6 Lumikelluke 17. märts 2016 Jõgeva
Tõrva Gümnaasium 5b Lumikelluke 17. märts 2016 Valga
Harku Lasteaed 2 Lumikelluke 17. märts 2016 Harju
Palupera Põhikool Lumikelluke 18. märts 2016 Valga
Võru Kreutzwaldi Kool 3c Lumikelluke 18. märts 2016 Võru
Oru lasteaed Mesimumm Lumikelluke 18. märts 2016 Harju
Tallinna Lauliku Lasteaed 4 Lumikelluke 18. märts 2016 Harju
Lasila Põhikool 2 Lumikelluke 18. märts 2016 Lääne-Viru
TERA Peedu kool 1 Lumikelluke 18. märts 2016 Tartumaa
Tartu Kristlik Põhikool 2-4 Lumikelluke 18. märts 2016 Tartu
Tallinna Meelespea Lasteaed 2 Lumikelluke 18. märts 2016 Harju
Toila Gümnaasium 1-4 Lumikelluke 18. märts 2016 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 8a Lumikelluke 19. märts 2016 Ida-Viru
Valguta Lasteaed-Algkool 5-6 Lumikelluke 19. märts 2016 Tartu
Pirita Lasteaed Lumikelluke 20. märts 2016 Harju
Sadala Põhikool 5-6 Lumikelluke 20. märts 2016 Jõgeva
Tilsi Põhikool 3 Lumikelluke 20. märts 2016 Põlva
Eerika lasteaed Laululind Lumikelluke 20. märts 2016 Tartu
Aravete Keskkool 6 Lumikelluke 20. märts 2016 Järva
Tartu Loodusmaja 3 Lumikelluke 20. märts 2016 Tartu
Osula Põhikool 2 Lumikelluke 21. märts 2016 Võru
Ääsmäe Lasteaed Lumikelluke 21. märts 2016 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Lumikelluke 21. märts 2016 Ida-Viru
Hargla Kool 1-3 Lumikelluke 21. märts 2016 Valga
Lehtse Kool 1-4 Lumikelluke 21. märts 2016 Lääne-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium Lumikelluke 22. märts 2016 Harju
Alavere Põhikool 3 Lumikelluke 22. märts 2016 Harju
Illuka Kool 2 Lumikelluke 22. märts 2016 Ida-Viru
Vastse-Kuuste Kool 5 Lumikelluke 22. märts 2016 Põlva
Uulu Lasteaed 2 Lumikelluke 22. märts 2016 Pärnu
Laupa Põhikool Lumikelluke 23. märts 2016 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Lumikelluke 23. märts 2016 Lääne-Viru
Loksa Gümnaasium 4a Lumikelluke 23. märts 2016 Harju
Jõhvi Põhikool 4 Lumikelluke 24. märts 2016 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 3a Lumikelluke 24. märts 2016 Lääne-Viru
Suure-Jaani Kool 2b Lumikelluke 24. märts 2016 Viljandi
Tallinna Lauliku Lasteaed 2 Lumikelluke 24. märts 2016 Harju
Vastse-Kuuste Kool 6 Lumikelluke 24. märts 2016 Põlva
Nurme Kool 8b Lumikelluke 24. märts 2016 Järva
Pärnjõe Põhikool 23 Lumikelluke 24. märts 2016 Pärnu
Kadrina Keskkool 3b Lumikelluke 24. märts 2016 Lääne-Viru
Tallinna Lauliku Lasteaed Lumikelluke 25. märts 2016 Harju
Saue Gümnaasium 1-2 Lumikelluke 25. märts 2016 Harju
Alavere Põhikool 1 Lumikelluke 25. märts 2016 Harju
Põlva Põhikool 1 Lumikelluke 25. märts 2016 Põlva
Sadala Põhikool 1-2 Lumikelluke 25. märts 2016 Jõgeva
Jäneda Kool 13 Lumikelluke 25. märts 2016 Lääne-Viru
Mäetaguse Põhikool 6 Lumikelluke 26. märts 2016 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 6a Lumikelluke 26. märts 2016 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Lumikelluke 26. märts 2016 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 6c Lumikelluke 26. märts 2016 Tartu
Eralasteaed Memme Musi Lumikelluke 26. märts 2016 Harju
Mihkli Kool 56 Lumikelluke 26. märts 2016 Lääne-Viru
Aseri Kool 7a Lumikelluke 27. märts 2016 Ida-Viru
Rakke Gümnaasium 4-6 Lumikelluke 27. märts 2016 Lääne-Viru
Tudu Lasteaed-Põhikool 4 Lumikelluke 27. märts 2016 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 34 Lumikelluke 28. märts 2016 Ida-Viru
Kolga Kool 2 Lumikelluke 28. märts 2016 Harju
Metsküla Algkool 1-4 Lumikelluke 28. märts 2016 Lääne
Koigi Kool Lumikelluke 28. märts 2016 Järva
Kohila Gümnaasium 1c Lumikelluke 28. märts 2016 Rapla
Sonda Kool 1-4 Lumikelluke 28. märts 2016 Ida-Viru
Suure-Jaani Kool 1b Lumikelluke 28. märts 2016 Viljandi
Peetri Kool 4 Lumikelluke 28. märts 2016 Järva
Virtsu Kool 2-3 Lumikelluke 28. märts 2016 Lääne
Kabala Lasteaed-Põhikool Lumikelluke 28. märts 2016 Rapla
Tilsi Põhikool 5 Lumikelluke 29. märts 2016 Põlva
Peetri Kool 1 Lumikelluke 29. märts 2016 Järva
Tartu Descartes'i Kool 1a Lumikelluke 29. märts 2016 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm 3 Lumikelluke 29. märts 2016 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Lumikelluke 29. märts 2016 Jõgeva
Saue Gümnaasium 3 Lumikelluke 29. märts 2016 Harju
Savikoja Lumikelluke 29. märts 2016 Tartu
Laiuse Põhikool 2-3 Lumikelluke 30. märts 2016 Jõgeva
Vodja kool Lumikelluke 30. märts 2016 Järva
Vääna-Jõesuu Kool 3a Lumikelluke 30. märts 2016 Harju
Metsküla Algkool 5-6 Lumikelluke 30. märts 2016 Lääne
Rakvere Gümnaasium 1b Lumikelluke 31. märts 2016 Lääne-Viru
Laeva Põhikool 1 Lumikelluke 31. märts 2016 Tartu
Krabi Põhikool 3-7 Lumikelluke 1. aprill 2016 Võru
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 Lumikelluke 1. aprill 2016 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 1b Lumikelluke 1. aprill 2016 Tartu
Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4 Lumikelluke 2. aprill 2016 Harju
Pisisaare Algkool 3-4 Lumikelluke 4. aprill 2016 Jõgeva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Lumikelluke 5. aprill 2016 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6b Lumikelluke 6. aprill 2016 Ida-Viru
Vääna-Jõesuu Kool 3 Lumikelluke 7. aprill 2016 Harju
Saku Gümnaasium 4d Lumikelluke 11. aprill 2016 Harju
Viluste Põhikool 1 Lumikelluke 13. aprill 2016 Põlva
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Lumikelluke 21. aprill 2016 Viljandi

Tagasi tulemuste juurde