"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tartu Lasteaed Ristikhein Linavästrik 25. märts 2016 Tartu
Koigi Kool Linavästrik 26. märts 2016 Järva
Tartu Loodusmaja 3 Linavästrik 26. märts 2016 Tartu
Kuuste Kool 5 Linavästrik 26. märts 2016 Tartu
Ruhnu Põhikool 1-9 Linavästrik 27. märts 2016 Saare
Lehtse Kool 1-4 Linavästrik 27. märts 2016 Lääne-Viru
Kadrioru Saksa Gümnaasium 3d Linavästrik 27. märts 2016 Harju
Kuuste Kool 2-3 Linavästrik 27. märts 2016 Tartu
Tartu Descartes'i Kool 2a Linavästrik 28. märts 2016 Tartu
Haabneeme Kool 1a Linavästrik 28. märts 2016 Harju
Varbla Põhikool 24 Linavästrik 28. märts 2016 Pärnu
Nõva Kool 4-8 Linavästrik 29. märts 2016 Lääne
Põlula Kool Linavästrik 29. märts 2016 Lääne-Viru
Mooste Põhikool 3 Linavästrik 29. märts 2016 Põlva
Tudulinna Põhikool 34 Linavästrik 30. märts 2016 Ida-Viru
Vastse-Kuuste Kool 6 Linavästrik 30. märts 2016 Põlva
Risti Põhikool 13 Linavästrik 30. märts 2016 Lääne
Haanja Kool 14 Linavästrik 30. märts 2016 Võru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Linavästrik 31. märts 2016 Jõgeva
Ruusa Põhikool 5-9 Linavästrik 1. aprill 2016 Põlva
Hargla Kool 1-3 Linavästrik 1. aprill 2016 Valga
Lüllemäe Põhikool 2 Linavästrik 1. aprill 2016 Valga
Pihtla Lasteaed Linavästrik 2. aprill 2016 Saare
Imavere Põhikool 3-4 Linavästrik 2. aprill 2016 Järva
Kehra Gümnaasium 1c Linavästrik 2. aprill 2016 Harju
Vastse-Kuuste Kool 5 Linavästrik 2. aprill 2016 Põlva
Krootuse Põhikool 24 Linavästrik 2. aprill 2016 Põlva
Krabi Põhikool 3-7 Linavästrik 2. aprill 2016 Võru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Linavästrik 2. aprill 2016 Lääne
Saverna Põhikool 6-8 Linavästrik 2. aprill 2016 Põlva
Riia Eesti Põhikool Linavästrik 2. aprill 2016 Välismaa
Tallinna Lasteaed Pallipõnn Linavästrik 3. aprill 2016 Harju
Pärnu Rääma Põhikool 5a Linavästrik 3. aprill 2016 Pärnu
Sõmerpalu Põhikool 3 Linavästrik 3. aprill 2016 Võru
Hargla Kool 4-5 Linavästrik 3. aprill 2016 Valga
Vaeküla Kool 9 Linavästrik 3. aprill 2016 Lääne-Viru
Kõo Lasteaed Linavästrik 4. aprill 2016 Viljandi
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Linavästrik 4. aprill 2016 Viljandi
Sipa-Laukna Lasteaed Linavästrik 4. aprill 2016 Rapla
Emmaste Põhikool 1-4 Linavästrik 4. aprill 2016 Hiiu
Kanepi Gümnaasium 2 Linavästrik 4. aprill 2016 Põlva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b Linavästrik 4. aprill 2016 Jõgeva
Seljametsa Lasteaed-Algkool Linavästrik 4. aprill 2016 Pärnu
Türi Põhikool 2c Linavästrik 4. aprill 2016 Järva
Lindi Lasteaed-Algkool 3-4 Linavästrik 4. aprill 2016 Pärnu
Uulu Lasteaed 2 Linavästrik 4. aprill 2016 Pärnu
Mattiase Põhikool 5 Linavästrik 4. aprill 2016 Harju
Sadala Põhikool 1-2 Linavästrik 4. aprill 2016 Jõgeva
Varbla Põhikool 13 Linavästrik 4. aprill 2016 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Linavästrik 5. aprill 2016 Lääne
Värska Gümnaasium 2 Linavästrik 5. aprill 2016 Põlva
Lihula Gümnaasium 2 Linavästrik 5. aprill 2016 Lääne
Rõngu Keskkool 2 Linavästrik 5. aprill 2016 Tartu
Jäneda Kool 13 Linavästrik 5. aprill 2016 Lääne-Viru
Värska Lasteaed Linavästrik 5. aprill 2016 Põlva
Rakke Gümnaasium 4-6 Linavästrik 5. aprill 2016 Lääne-Viru
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Linavästrik 5. aprill 2016 Saare
Riidaja Põhikool 6-9 Linavästrik 5. aprill 2016 Valga
Rõngu Keskkool 6 Linavästrik 5. aprill 2016 Tartu
Kõrveküla Põhikool 1a Linavästrik 5. aprill 2016 Tartu
Sõmeru Põhikool 2b Linavästrik 5. aprill 2016 Lääne-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Linavästrik 5. aprill 2016 Tartu
Valga Põhikool 2d Linavästrik 5. aprill 2016 Valga
Valga Põhikool 5a Linavästrik 5. aprill 2016 Valga
Võnnu Lasteaed Värvuke Linavästrik 5. aprill 2016 Tartu
Sõmerpalu Põhikool 4 Linavästrik 6. aprill 2016 Võru
Viluste Põhikool 1 Linavästrik 6. aprill 2016 Põlva
Salme Põhikool 6-9 Linavästrik 6. aprill 2016 Saare
Laeva Põhikool 1 Linavästrik 6. aprill 2016 Tartu
Harku Lasteaed Linavästrik 6. aprill 2016 Harju
Vääna Mõisakool Linavästrik 6. aprill 2016 Harju
Adavere Põhikool 1-2 Linavästrik 6. aprill 2016 Jõgeva
Värska Gümnaasium 4 Linavästrik 6. aprill 2016 Põlva
Türi Põhikool Linavästrik 6. aprill 2016 Järva
Tartu Loodusmaja 2 Linavästrik 6. aprill 2016 Tartu
Alavere Põhikool 1 Linavästrik 6. aprill 2016 Harju
Türi Lasteaed Lokuta Linavästrik 6. aprill 2016 Järva
Riia Eesti Põhikool 2 Linavästrik 6. aprill 2016 Välismaa
Kolga Kool 2 Linavästrik 6. aprill 2016 Harju
Viljandi Kesklinna Kool 2c Linavästrik 6. aprill 2016 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Linavästrik 6. aprill 2016 Harju
Illuka Kool 2 Linavästrik 6. aprill 2016 Ida-Viru
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 4e Linavästrik 6. aprill 2016 Harju
Osula Põhikool 3 Linavästrik 6. aprill 2016 Võru
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 Linavästrik 6. aprill 2016 Lääne-Viru
Tartu Loodusmaja Linavästrik 6. aprill 2016 Tartu
Tallinna Kesklinna Põhikool 2a Linavästrik 7. aprill 2016 Harju
Tartu Hiie Kool 5b Linavästrik 7. aprill 2016 Tartu
Aseri Kool 7a Linavästrik 7. aprill 2016 Ida-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Linavästrik 7. aprill 2016 Harju
TERA Peedu kool 2-3 Linavästrik 7. aprill 2016 Tartumaa
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Linavästrik 7. aprill 2016 Pärnu
Rocca al Mare Kool 1c Linavästrik 7. aprill 2016 Harju
Mihkli Kool 56 Linavästrik 7. aprill 2016 Lääne-Viru
Harku Lasteaed 2 Linavästrik 7. aprill 2016 Harju
Keeni Põhikool 1 Linavästrik 7. aprill 2016 Valga
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Linavästrik 7. aprill 2016 Hiiu
Muhu Põhikool 5 Linavästrik 7. aprill 2016 Saare
Vääna-Jõesuu Kool 4-5 Linavästrik 7. aprill 2016 Harju
Ridala Põhikool 3 Linavästrik 7. aprill 2016 Lääne
Orissaare Gümnaasium 4 Linavästrik 7. aprill 2016 Saare
Eerika lasteaed Laululind 2 Linavästrik 7. aprill 2016 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Linavästrik 7. aprill 2016 Ida-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium Linavästrik 7. aprill 2016 Jõgeva
Eerika lasteaed Laululind Linavästrik 7. aprill 2016 Tartu
Vääna-Jõesuu Kool 3 Linavästrik 7. aprill 2016 Harju
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Linavästrik 7. aprill 2016 Pärnu
Lümanda Põhikool 2a Linavästrik 7. aprill 2016 Saare
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Linavästrik 8. aprill 2016 Lääne-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 14 Linavästrik 8. aprill 2016 Hiiu
Tallinna Muusikakeskkool 7 Linavästrik 8. aprill 2016 Harju
Elva Gümnaasium 1b Linavästrik 8. aprill 2016 Tartu
Lagedi Kool Linavästrik 8. aprill 2016 Harju
Türi Põhikool 3b Linavästrik 8. aprill 2016 Järva
Haanja Kool 1b-2b- Linavästrik 8. aprill 2016 Võru
Nurme Kool 8b Linavästrik 8. aprill 2016 Järva
Ravila Lasteaed Linavästrik 8. aprill 2016 Harju
Tallinna Meelespea Lasteaed Linavästrik 8. aprill 2016 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Linavästrik 8. aprill 2016 Jõgeva
Elva Lasteaed Õnneseen Linavästrik 8. aprill 2016 Tartu
Karksi-Nuia Lasteaed Linavästrik 8. aprill 2016 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Linavästrik 8. aprill 2016 Harju
Alavere Põhikool 3 Linavästrik 8. aprill 2016 Harju
Orissaare Gümnaasium 2 Linavästrik 8. aprill 2016 Saare
Sadala Põhikool 3-4 Linavästrik 8. aprill 2016 Jõgeva
Tartu Raatuse Kool 1c Linavästrik 8. aprill 2016 Tartu
Oru Põhikool 4 Linavästrik 8. aprill 2016 Harju
Valga Põhikool 5d Linavästrik 8. aprill 2016 Valga
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Linavästrik 8. aprill 2016 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm Linavästrik 8. aprill 2016 Tartu
Heimtali Põhikool Linavästrik 9. aprill 2016 Viljandi
Tartu Raatuse Kool 4b Linavästrik 9. aprill 2016 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 6a Linavästrik 9. aprill 2016 Lääne-Viru
Viljandi Jakobsoni Kool 3c Linavästrik 9. aprill 2016 Viljandi
Tudulinna Põhikool 5-8 Linavästrik 9. aprill 2016 Ida-Viru
Varbla Põhikool 5 Linavästrik 10. aprill 2016 Pärnu
Kohila Gümnaasium Linavästrik 10. aprill 2016 Rapla
MTÜ Lasteaed Väike Pauline Linavästrik 10. aprill 2016 Tartu
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Linavästrik 10. aprill 2016 Harju
Antsla Gümnaasium 4a Linavästrik 10. aprill 2016 Võru
Illuka Kool 6 Linavästrik 10. aprill 2016 Ida-Viru
Konguta Kool 6 Linavästrik 10. aprill 2016 Tartu
Hummuli Põhikool 3 Linavästrik 10. aprill 2016 Valga
Laiuse Põhikool 2-3 Linavästrik 10. aprill 2016 Jõgeva
Puiga Põhikool 1 Linavästrik 10. aprill 2016 Võru
Vara Põhikool 6 Linavästrik 10. aprill 2016 Tartu
Tudu Lasteaed-Põhikool 4 Linavästrik 10. aprill 2016 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 8a Linavästrik 10. aprill 2016 Ida-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Linavästrik 10. aprill 2016 Pärnu
Haiba Lasteaed Riisikas Linavästrik 11. aprill 2016 Harju
Sonda Kool 1-4 Linavästrik 11. aprill 2016 Ida-Viru
Tartu Hiie Kool 1b Linavästrik 11. aprill 2016 Tartu
Kasti Lasteaed Karikakar Linavästrik 11. aprill 2016 Rapla
Mäetaguse Põhikool 3 Linavästrik 11. aprill 2016 Ida-Viru
Värska Gümnaasium 3 Linavästrik 11. aprill 2016 Põlva
Ruusa Põhikool 1-4 Linavästrik 11. aprill 2016 Põlva
Saku Gümnaasium 4d Linavästrik 11. aprill 2016 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Linavästrik 11. aprill 2016 Jõgeva
Nõva Kool 1-3 Linavästrik 11. aprill 2016 Lääne
Aruküla Lasteaed Rukkilill Linavästrik 11. aprill 2016 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 7 Linavästrik 11. aprill 2016 Lääne-Viru
Pisisaare Algkool 3-4 Linavästrik 11. aprill 2016 Jõgeva
Uulu Lasteaed Linavästrik 11. aprill 2016 Pärnu
Kuressaare Gümnaasium 1a Linavästrik 12. aprill 2016 Saare
Sõmerpalu Põhikool 5-6 Linavästrik 12. aprill 2016 Võru
Palupera Põhikool Linavästrik 12. aprill 2016 Valga
Loksa Gümnaasium 6a Linavästrik 12. aprill 2016 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Linavästrik 12. aprill 2016 Pärnu
Loksa Gümnaasium 4a Linavästrik 12. aprill 2016 Harju
Tamsalu Gümnaasium 3a Linavästrik 12. aprill 2016 Lääne-Viru
Mammaste Lasteaed ja Kool 3a Linavästrik 12. aprill 2016 Põlva
Rakvere Gümnaasium 1b Linavästrik 12. aprill 2016 Lääne-Viru
Orissaare Gümnaasium 3 Linavästrik 13. aprill 2016 Saare
Metsküla Algkool 5-6 Linavästrik 13. aprill 2016 Lääne
Illuka Kool 5 Linavästrik 13. aprill 2016 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Linavästrik 13. aprill 2016 Ida-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Linavästrik 13. aprill 2016 Pärnu
Rakvere Eragümnaasium 1 Linavästrik 13. aprill 2016 Lääne-Viru
Peetri Kool 1 Linavästrik 13. aprill 2016 Järva
Saue Gümnaasium 3 Linavästrik 14. aprill 2016 Harju
Paide Gümnaasium 1b Linavästrik 14. aprill 2016 Järva
Tartu Kristlik Põhikool 2-4 Linavästrik 14. aprill 2016 Tartu
Rannu Kool 6 Linavästrik 14. aprill 2016 Tartu
Türi Põhikool 1a Linavästrik 14. aprill 2016 Järva
Kose Gümnaasium 3b Linavästrik 14. aprill 2016 Harju
Tõrva Gümnaasium 7b Linavästrik 15. aprill 2016 Valga
Taebla Gümnaasium 2-3 Linavästrik 15. aprill 2016 Lääne
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Linavästrik 15. aprill 2016 Ida-Viru
Rakvere Eragümnaasium 3 Linavästrik 16. aprill 2016 Lääne-Viru
Kuressaare Gümnaasium 2a Linavästrik 17. aprill 2016 Saare
Kadrina Keskkool 6a Linavästrik 17. aprill 2016 Lääne-Viru
Ääsmäe Põhikool 5-7 Linavästrik 18. aprill 2016 Harju
Tallinna Meelespea Lasteaed 2 Linavästrik 18. aprill 2016 Harju
Kadrioru Saksa Gümnaasium 2b Linavästrik 18. aprill 2016 Harju
Tallinna Lauliku Lasteaed 4 Linavästrik 19. aprill 2016 Harju
Jõõpre Kool 4 Linavästrik 19. aprill 2016 Pärnu
Mäetaguse Põhikool 6 Linavästrik 20. aprill 2016 Ida-Viru
Saue Gümnaasium 1e Linavästrik 21. aprill 2016 Harju
Aste Põhikool 3 Linavästrik 22. aprill 2016 Saare
Rakvere Reaalgümnaasium 2b Linavästrik 23. aprill 2016 Lääne-Viru
Aste Põhikool 2 Linavästrik 25. aprill 2016 Saare
Otepää Gümnaasium 6a Linavästrik 28. aprill 2016 Valga
Tilsi Põhikool 4 Linavästrik 28. aprill 2016 Põlva
Pirita Majandusgümnaasium 4c Linavästrik 1. mai 2016 Harju
Kohila Gümnaasium 6a Linavästrik 2. mai 2016 Rapla
Tõrva Gümnaasium 4b Linavästrik 11. mai 2016 Valga
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6b Linavästrik 15. mai 2016 Ida-Viru
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Linavästrik 23. mai 2016 Viljandi

Tagasi tulemuste juurde