"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Nõva Kool 4-8 Laulurästas 23. märts 2016 Lääne
Varbla Põhikool 24 Laulurästas 27. märts 2016 Pärnu
Muraste Looduskool Laulurästas 28. märts 2016 Harju
Valga Põhikool 5c Laulurästas 29. märts 2016 Valga
Valga Põhikool 5b Laulurästas 29. märts 2016 Valga
Ruhnu Põhikool 1-9 Laulurästas 30. märts 2016 Saare
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Laulurästas 1. aprill 2016 Harju
Nõva Kool 1-3 Laulurästas 1. aprill 2016 Lääne
Sõmerpalu Põhikool 3 Laulurästas 3. aprill 2016 Võru
Viluste Põhikool 1 Laulurästas 3. aprill 2016 Põlva
Värska Lasteaed Laulurästas 4. aprill 2016 Põlva
Tallinna Lasteaed Pallipõnn Laulurästas 4. aprill 2016 Harju
Ravila Lasteaed Laulurästas 4. aprill 2016 Harju
Lüllemäe Põhikool 2 Laulurästas 4. aprill 2016 Valga
Illuka Kool 6 Laulurästas 5. aprill 2016 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 8a Laulurästas 5. aprill 2016 Ida-Viru
Hargla Kool 4-5 Laulurästas 5. aprill 2016 Valga
Haanja Kool 1b-2b- Laulurästas 5. aprill 2016 Võru
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht 1-3 2 Laulurästas 6. aprill 2016 Viljandi
Alavere Põhikool 3 Laulurästas 6. aprill 2016 Harju
Värska Gümnaasium 2 Laulurästas 6. aprill 2016 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Laulurästas 6. aprill 2016 Harju
Mooste Põhikool 3 Laulurästas 6. aprill 2016 Põlva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Laulurästas 6. aprill 2016 Pärnu
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Laulurästas 7. aprill 2016 Viljandi
Vastse-Kuuste Kool 5 Laulurästas 7. aprill 2016 Põlva
Häädemeeste Keskkool 7-9 Laulurästas 7. aprill 2016 Pärnu
Lehola Kool Laulurästas 7. aprill 2016 Harju
Harku Lasteaed 2 Laulurästas 7. aprill 2016 Harju
Hummuli Põhikool 3 Laulurästas 8. aprill 2016 Valga
Kasti Lasteaed Karikakar Laulurästas 8. aprill 2016 Rapla
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Laulurästas 8. aprill 2016 Hiiu
Sõmerpalu Põhikool 4 Laulurästas 8. aprill 2016 Võru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 14 Laulurästas 9. aprill 2016 Hiiu
Krootuse Põhikool 24 Laulurästas 9. aprill 2016 Põlva
Tudulinna Põhikool 5-8 Laulurästas 9. aprill 2016 Ida-Viru
Salme Põhikool 6-9 Laulurästas 10. aprill 2016 Saare
Paide Gümnaasium 1b Laulurästas 10. aprill 2016 Järva
Sipa-Laukna Lasteaed Laulurästas 10. aprill 2016 Rapla
Kuremaa Lasteaed-Algkool Laulurästas 11. aprill 2016 Jõgeva
Aruküla Lasteaed Rukkilill Laulurästas 11. aprill 2016 Harju
Harku Lasteaed Laulurästas 11. aprill 2016 Harju
Antsla Gümnaasium 4a Laulurästas 11. aprill 2016 Võru
Rakvere Gümnaasium 2c Laulurästas 11. aprill 2016 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 1b Laulurästas 12. aprill 2016 Tartu
Illuka Kool 5 Laulurästas 12. aprill 2016 Ida-Viru
Varbla Põhikool 13 Laulurästas 12. aprill 2016 Pärnu
Taebla Gümnaasium 2-3 Laulurästas 12. aprill 2016 Lääne
Jõõpre Kool 1 Laulurästas 13. aprill 2016 Pärnu
Illuka Kool 2 Laulurästas 13. aprill 2016 Ida-Viru
Metsküla Algkool 5-6 Laulurästas 13. aprill 2016 Lääne
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Laulurästas 13. aprill 2016 Tartu
Tamsalu Gümnaasium 3a Laulurästas 13. aprill 2016 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Laulurästas 13. aprill 2016 Harju
Emmaste Põhikool 1-4 Laulurästas 14. aprill 2016 Hiiu
Tõrva Gümnaasium 7b Laulurästas 15. aprill 2016 Valga
Vääna-Jõesuu Kool 3a Laulurästas 15. aprill 2016 Harju
Lümanda Põhikool 2a Laulurästas 15. aprill 2016 Saare
Tudulinna Põhikool 34 Laulurästas 15. aprill 2016 Ida-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Laulurästas 15. aprill 2016 Pärnu
Valga Põhikool 2d Laulurästas 16. aprill 2016 Valga
Tartu Kivilinna Kool 4c Laulurästas 16. aprill 2016 Tartu
Jäneda Kool 13 Laulurästas 16. aprill 2016 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6a Laulurästas 17. aprill 2016 Lääne-Viru
Jõhvi Põhikool 4 Laulurästas 18. aprill 2016 Ida-Viru
Muhu Põhikool 5 Laulurästas 18. aprill 2016 Saare
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Laulurästas 18. aprill 2016 Harju
Kolga Kool 2 Laulurästas 19. aprill 2016 Harju
Aseri Kool 7a Laulurästas 19. aprill 2016 Ida-Viru
Haiba Lasteaed Riisikas Laulurästas 19. aprill 2016 Harju
Kõo Lasteaed Laulurästas 20. aprill 2016 Viljandi
Vääna-Jõesuu Kool 4-5 Laulurästas 21. aprill 2016 Harju
Mihkli Kool 56 Laulurästas 21. aprill 2016 Lääne-Viru
Lagedi Kool Laulurästas 22. aprill 2016 Harju
Nurme Kool 8b Laulurästas 25. aprill 2016 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1c Laulurästas 25. aprill 2016 Jõgeva
Mammaste Lasteaed ja Kool 3a Laulurästas 26. aprill 2016 Põlva
Orissaare Gümnaasium 1 Laulurästas 30. aprill 2016 Saare
Vääna-Jõesuu Kool 3 Laulurästas 1. mai 2016 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Laulurästas 1. mai 2016 Harju
Tartu Mart Reiniku Kool 2d Laulurästas 1. mai 2016 Tartu
Peetri Kool 1 Laulurästas 2. mai 2016 Järva
Orissaare Gümnaasium 2 Laulurästas 2. mai 2016 Saare
Eerika lasteaed Laululind 2 Laulurästas 2. mai 2016 Tartu
Konguta Kool 6 Laulurästas 5. mai 2016 Tartu
Põltsamaa Ühisgümnaasium Laulurästas 6. mai 2016 Jõgeva
Metsküla Algkool 1-4 Laulurästas 10. mai 2016 Lääne
Rakvere Eragümnaasium 3 Laulurästas 10. mai 2016 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 4b Laulurästas 11. mai 2016 Valga
Viljandi Jakobsoni Kool 3c Laulurästas 18. mai 2016 Viljandi

Tagasi tulemuste juurde