"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tallinna Kesklinna Põhikool 2a Lapsuliblikas 15. märts 2016 Harju
Emmaste Põhikool 1-4 Lapsuliblikas 16. märts 2016 Hiiu
Varbla Põhikool 24 Lapsuliblikas 17. märts 2016 Pärnu
Risti Põhikool 13 Lapsuliblikas 18. märts 2016 Lääne
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Lapsuliblikas 21. märts 2016 Saare
Pisisaare Algkool 5-6 Lapsuliblikas 21. märts 2016 Jõgeva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 14 Lapsuliblikas 23. märts 2016 Hiiu
Orissaare Gümnaasium 4 Lapsuliblikas 24. märts 2016 Saare
Kärdla Ühisgümnaasium Lapsuliblikas 24. märts 2016 Hiiu
Sõmerpalu Põhikool 5-6 Lapsuliblikas 24. märts 2016 Võru
Rannu Kool 6 Lapsuliblikas 24. märts 2016 Tartu
Antsla Gümnaasium 6a Lapsuliblikas 24. märts 2016 Võru
Nõva Kool 1-3 Lapsuliblikas 25. märts 2016 Lääne
Hargla Kool 1-3 Lapsuliblikas 25. märts 2016 Valga
Värska Gümnaasium 1 Lapsuliblikas 25. märts 2016 Põlva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Lapsuliblikas 26. märts 2016 Jõgeva
Tartu Descartes'i Kool 2a Lapsuliblikas 26. märts 2016 Tartu
Rõngu Keskkool 2 Lapsuliblikas 26. märts 2016 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Lapsuliblikas 27. märts 2016 Lääne
Varbla Põhikool 13 Lapsuliblikas 27. märts 2016 Pärnu
Lihula Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 27. märts 2016 Lääne
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Lapsuliblikas 27. märts 2016 Jõgeva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Lapsuliblikas 27. märts 2016 Pärnu
Lümanda Põhikool 3 Lapsuliblikas 27. märts 2016 Saare
Lehola Kool Lapsuliblikas 27. märts 2016 Harju
Jõhvi Põhikool 4 Lapsuliblikas 27. märts 2016 Ida-Viru
Sinimäe Põhikool 8 Lapsuliblikas 27. märts 2016 Ida-Viru
Laitse lasteaed Lapsuliblikas 27. märts 2016 Harju
Tartu Loodusmaja Lapsuliblikas 27. märts 2016 Tartu
Kohila Gümnaasium 5b Lapsuliblikas 27. märts 2016 Rapla
Riia Eesti Põhikool 2 Lapsuliblikas 27. märts 2016 Välismaa
Konguta Kool 6 Lapsuliblikas 27. märts 2016 Tartu
Vastse-Kuuste Kool 5 Lapsuliblikas 27. märts 2016 Põlva
Tartu Raatuse Kool 4b Lapsuliblikas 27. märts 2016 Tartu
Mammaste Lasteaed ja Kool 3a Lapsuliblikas 27. märts 2016 Põlva
Kuressaare Gümnaasium 1a Lapsuliblikas 27. märts 2016 Saare
Salme Põhikool 6-9 Lapsuliblikas 27. märts 2016 Saare
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Lapsuliblikas 27. märts 2016 Hiiu
Konguta Kool 3 Lapsuliblikas 27. märts 2016 Tartu
Ristiku Põhikool 6b Lapsuliblikas 27. märts 2016 Harju
Eerika lasteaed Laululind 2 Lapsuliblikas 27. märts 2016 Tartu
Muhu Põhikool 5 Lapsuliblikas 27. märts 2016 Saare
Värska Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 27. märts 2016 Põlva
Viljandi Jakobsoni Kool 3c Lapsuliblikas 27. märts 2016 Viljandi
Põlva Põhikool 4a Lapsuliblikas 27. märts 2016 Põlva
Viljandi Kesklinna Kool 2c Lapsuliblikas 27. märts 2016 Viljandi
Viluste Põhikool 1 Lapsuliblikas 27. märts 2016 Põlva
Aste Põhikool 3 Lapsuliblikas 27. märts 2016 Saare
Riia Eesti Põhikool Lapsuliblikas 27. märts 2016 Välismaa
Lüllemäe Põhikool 2 Lapsuliblikas 27. märts 2016 Valga
Aste Põhikool 2 Lapsuliblikas 27. märts 2016 Saare
Tartu Hiie Kool 5b Lapsuliblikas 27. märts 2016 Tartu
Muraste Looduskool Lapsuliblikas 27. märts 2016 Harju
Kuuste Kool 5 Lapsuliblikas 27. märts 2016 Tartu
Hargla Kool 4-5 Lapsuliblikas 27. märts 2016 Valga
Türi Põhikool 3b Lapsuliblikas 27. märts 2016 Järva
Eerika lasteaed Laululind Lapsuliblikas 27. märts 2016 Tartu
Tallinna Muusikakeskkool 7 Lapsuliblikas 27. märts 2016 Harju
Ruhnu Põhikool 1-9 Lapsuliblikas 27. märts 2016 Saare
Elva Lasteaed Õnneseen Lapsuliblikas 27. märts 2016 Tartu
Kolga Kool 2 Lapsuliblikas 27. märts 2016 Harju
Tallinna Kullatera Lasteaed Lapsuliblikas 28. märts 2016 Harju
Jõõpre Kool 2 Lapsuliblikas 28. märts 2016 Pärnu
Ruusa Põhikool 5-9 Lapsuliblikas 28. märts 2016 Põlva
Osula Põhikool 2 Lapsuliblikas 28. märts 2016 Võru
Valga Põhikool 5b Lapsuliblikas 28. märts 2016 Valga
Põlula Kool Lapsuliblikas 28. märts 2016 Lääne-Viru
Tallinna Lauliku Lasteaed 2 Lapsuliblikas 28. märts 2016 Harju
Kärdla Ühisgümnaasiumi Kõpu õppekoht 2-4 Lapsuliblikas 28. märts 2016 Hiiu
Kohila Gümnaasium Lapsuliblikas 28. märts 2016 Rapla
Vara Põhikool 6 Lapsuliblikas 28. märts 2016 Tartu
Illuka Kool 6 Lapsuliblikas 28. märts 2016 Ida-Viru
Kuuste Kool 2-3 Lapsuliblikas 28. märts 2016 Tartu
Nurme Kool 8b Lapsuliblikas 28. märts 2016 Järva
TERA Peedu kool 2-3 Lapsuliblikas 28. märts 2016 Tartumaa
Harku Lasteaed Lapsuliblikas 28. märts 2016 Harju
Värska Gümnaasium 4 Lapsuliblikas 28. märts 2016 Põlva
Saare valla lasteaed Siilike Lapsuliblikas 28. märts 2016 Jõgeva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Lapsuliblikas 28. märts 2016 Lääne
Tartu Mart Reiniku Kool 2d Lapsuliblikas 28. märts 2016 Tartu
Valga Põhikool 5c Lapsuliblikas 28. märts 2016 Valga
Kanepi Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 28. märts 2016 Põlva
Paide Ühisgümnaasium 4a Lapsuliblikas 28. märts 2016 Järva
Seljametsa Lasteaed-Algkool Lapsuliblikas 28. märts 2016 Pärnu
Pirita Kose Lasteaed Lapsuliblikas 28. märts 2016 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Lapsuliblikas 28. märts 2016 Ida-Viru
Uulu Lasteaed 2 Lapsuliblikas 28. märts 2016 Pärnu
Osula Põhikool 3 Lapsuliblikas 28. märts 2016 Võru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b Lapsuliblikas 28. märts 2016 Jõgeva
Kääpa Põhikool 2 Lapsuliblikas 28. märts 2016 Võru
Kabala Lasteaed-Põhikool Lapsuliblikas 28. märts 2016 Rapla
Valguta Lasteaed-Algkool 5-6 Lapsuliblikas 28. märts 2016 Tartu
Vääna-Jõesuu Kool 4-5 Lapsuliblikas 28. märts 2016 Harju
Tilsi Põhikool 3 Lapsuliblikas 28. märts 2016 Põlva
Tallinna Lauliku Lasteaed 3 Lapsuliblikas 28. märts 2016 Harju
Kohila Gümnaasium 6a Lapsuliblikas 28. märts 2016 Rapla
Tartu Hiie Kool 2b Lapsuliblikas 28. märts 2016 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Lapsuliblikas 28. märts 2016 Harju
Vääna Mõisakool Lapsuliblikas 28. märts 2016 Harju
Kuuste Kool 4 Lapsuliblikas 28. märts 2016 Tartu
Tõrva Gümnaasium 4b Lapsuliblikas 28. märts 2016 Valga
Valga Põhikool 5a Lapsuliblikas 28. märts 2016 Valga
Valguta Lasteaed-Algkool 24 Lapsuliblikas 28. märts 2016 Tartu
Lümanda Põhikool 2a Lapsuliblikas 28. märts 2016 Saare
TERA Peedu kool 1 Lapsuliblikas 28. märts 2016 Tartumaa
Varbla Põhikool 5 Lapsuliblikas 29. märts 2016 Pärnu
Tõrva Gümnaasium 4a Lapsuliblikas 29. märts 2016 Valga
Uulu Lasteaed Lapsuliblikas 29. märts 2016 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Lapsuliblikas 29. märts 2016 Harju
Sõmerpalu Põhikool 3 Lapsuliblikas 29. märts 2016 Võru
Sipa-Laukna Lasteaed Lapsuliblikas 29. märts 2016 Rapla
Haabneeme Kool 1b Lapsuliblikas 29. märts 2016 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1c Lapsuliblikas 29. märts 2016 Jõgeva
Värska Gümnaasium 3 Lapsuliblikas 29. märts 2016 Põlva
Palupera Põhikool Lapsuliblikas 29. märts 2016 Valga
Taebla Gümnaasium 2-3 Lapsuliblikas 29. märts 2016 Lääne
Haiba Lasteaed Riisikas Lapsuliblikas 29. märts 2016 Harju
Valga Jaanikese Kool 12b Lapsuliblikas 30. märts 2016 Valga
Virtsu Kool 2-3 Lapsuliblikas 30. märts 2016 Lääne
Kehra Gümnaasium 3a Lapsuliblikas 30. märts 2016 Harju
Kasti Lasteaed Karikakar Lapsuliblikas 30. märts 2016 Rapla
Tilsi Põhikool 4 Lapsuliblikas 30. märts 2016 Põlva
Mihkli Kool 56 Lapsuliblikas 30. märts 2016 Lääne-Viru
Kõo Lasteaed Lapsuliblikas 31. märts 2016 Viljandi
Lindi Lasteaed-Algkool 3-4 Lapsuliblikas 31. märts 2016 Pärnu
Orissaare Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 31. märts 2016 Saare
Ruusa Põhikool 1-4 Lapsuliblikas 31. märts 2016 Põlva
Heimtali Põhikool Lapsuliblikas 31. märts 2016 Viljandi
Sadala Põhikool 1-2 Lapsuliblikas 31. märts 2016 Jõgeva
Aseri Kool 7a Lapsuliblikas 31. märts 2016 Ida-Viru
Krabi Põhikool 3-7 Lapsuliblikas 1. aprill 2016 Võru
Põltsamaa Ühisgümnaasium Lapsuliblikas 1. aprill 2016 Jõgeva
Orissaare Gümnaasium 3 Lapsuliblikas 1. aprill 2016 Saare
Rakke Gümnaasium 4-6 Lapsuliblikas 2. aprill 2016 Lääne-Viru
Peetri Kool 4 Lapsuliblikas 2. aprill 2016 Järva
Paide Gümnaasium 1b Lapsuliblikas 2. aprill 2016 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Lapsuliblikas 2. aprill 2016 Lääne-Viru
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Lapsuliblikas 2. aprill 2016 Harju
Saue Gümnaasium 3 Lapsuliblikas 2. aprill 2016 Harju
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Lapsuliblikas 2. aprill 2016 Pärnu
Haanja Kool 14 Lapsuliblikas 2. aprill 2016 Võru
Rakvere Eragümnaasium 1 Lapsuliblikas 2. aprill 2016 Lääne-Viru
Häädemeeste Keskkool 7-9 Lapsuliblikas 2. aprill 2016 Pärnu
Alavere Põhikool 1 Lapsuliblikas 2. aprill 2016 Harju
Kadrina Keskkool 6a Lapsuliblikas 2. aprill 2016 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium 3a Lapsuliblikas 2. aprill 2016 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 8a Lapsuliblikas 2. aprill 2016 Ida-Viru
Alavere Põhikool 3 Lapsuliblikas 2. aprill 2016 Harju
Saverna Põhikool 6-8 Lapsuliblikas 2. aprill 2016 Põlva
Audentese Erakool 1a Lapsuliblikas 2. aprill 2016 Harju
Tudulinna Põhikool 34 Lapsuliblikas 2. aprill 2016 Ida-Viru
Kadrioru Saksa Gümnaasium 3d Lapsuliblikas 2. aprill 2016 Harju
Kõrveküla Põhikool 1a Lapsuliblikas 2. aprill 2016 Tartu
Rõngu Keskkool 6 Lapsuliblikas 2. aprill 2016 Tartu
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Lapsuliblikas 2. aprill 2016 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Lapsuliblikas 3. aprill 2016 Harju
Pihtla Lasteaed Lapsuliblikas 3. aprill 2016 Saare
Vastse-Kuuste Kool 6 Lapsuliblikas 3. aprill 2016 Põlva
Sõmerpalu Põhikool 4 Lapsuliblikas 3. aprill 2016 Võru
Illuka Kool 5 Lapsuliblikas 3. aprill 2016 Ida-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Lapsuliblikas 3. aprill 2016 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Lapsuliblikas 3. aprill 2016 Tartu
Ravila Lasteaed Lapsuliblikas 3. aprill 2016 Harju
Valga Põhikool 2d Lapsuliblikas 4. aprill 2016 Valga
Kuressaare Gümnaasium 2a Lapsuliblikas 4. aprill 2016 Saare
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht 1-3 2 Lapsuliblikas 4. aprill 2016 Viljandi
Hummuli Põhikool 3 Lapsuliblikas 4. aprill 2016 Valga
Ridala Põhikool 3 Lapsuliblikas 4. aprill 2016 Lääne
Tartu Kristlik Põhikool 2-4 Lapsuliblikas 4. aprill 2016 Tartu
Türi Põhikool 2c Lapsuliblikas 4. aprill 2016 Järva
Jäneda Kool 13 Lapsuliblikas 4. aprill 2016 Lääne-Viru
Rocca al Mare Kool 1c Lapsuliblikas 4. aprill 2016 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Lapsuliblikas 4. aprill 2016 Harju
Illuka Kool 2 Lapsuliblikas 4. aprill 2016 Ida-Viru
Tallinna Lasteaed Pallipõnn Lapsuliblikas 4. aprill 2016 Harju
Metsküla Algkool 1-4 Lapsuliblikas 4. aprill 2016 Lääne
Vodja kool Lapsuliblikas 4. aprill 2016 Järva
Unipiha Algkool 1-4 Lapsuliblikas 4. aprill 2016 Tartu
Mooste Põhikool 3 Lapsuliblikas 4. aprill 2016 Põlva
Adavere Põhikool 1-2 Lapsuliblikas 4. aprill 2016 Jõgeva
Nõva Kool 4-8 Lapsuliblikas 4. aprill 2016 Lääne
Tartu Lasteaed Meelespea Lapsuliblikas 5. aprill 2016 Tartu
Sõmeru Põhikool 2b Lapsuliblikas 5. aprill 2016 Lääne-Viru
Otepää Gümnaasium 6b Lapsuliblikas 5. aprill 2016 Valga
Tartu Raatuse Kool 1c Lapsuliblikas 5. aprill 2016 Tartu
Parksepa Keskkool 7 Lapsuliblikas 5. aprill 2016 Võru
Haanja Kool 1b-2b- Lapsuliblikas 5. aprill 2016 Võru
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Lapsuliblikas 5. aprill 2016 Viljandi
Aravete Keskkool 6 Lapsuliblikas 5. aprill 2016 Järva
Tartu Loodusmaja 2 Lapsuliblikas 6. aprill 2016 Tartu
Pirita Majandusgümnaasium 4c Lapsuliblikas 6. aprill 2016 Harju
Tartu Kivilinna Kool 4b Lapsuliblikas 6. aprill 2016 Tartu
Tallinna Lauliku Lasteaed 4 Lapsuliblikas 6. aprill 2016 Harju
Otepää Gümnaasium 6a Lapsuliblikas 6. aprill 2016 Valga
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 Lapsuliblikas 6. aprill 2016 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 24 Lapsuliblikas 6. aprill 2016 Põlva
Sonda Kool 1-4 Lapsuliblikas 6. aprill 2016 Ida-Viru
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 4 Lapsuliblikas 6. aprill 2016 Pärnu
Koigi Kool Lapsuliblikas 6. aprill 2016 Järva
Toila Gümnaasium 1-4 Lapsuliblikas 6. aprill 2016 Ida-Viru
Oru lasteaed Mesimumm Lapsuliblikas 6. aprill 2016 Harju
Savikoja Lapsuliblikas 6. aprill 2016 Tartu
Tudulinna Põhikool 5-8 Lapsuliblikas 6. aprill 2016 Ida-Viru
Lüllemäe Põhikool 1 Lapsuliblikas 6. aprill 2016 Valga
Tudulinna Põhikool 1 Lapsuliblikas 6. aprill 2016 Ida-Viru
Kambja Põhikool 1a Lapsuliblikas 6. aprill 2016 Tartu
Pärnjõe Põhikool 23 Lapsuliblikas 7. aprill 2016 Pärnu
Vääna-Jõesuu Kool 3a Lapsuliblikas 7. aprill 2016 Harju
Elva Gümnaasium 1b Lapsuliblikas 7. aprill 2016 Tartu
Vääna-Jõesuu Kool 3 Lapsuliblikas 7. aprill 2016 Harju
Sadala Põhikool 3-4 Lapsuliblikas 7. aprill 2016 Jõgeva
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Lapsuliblikas 7. aprill 2016 Ida-Viru
Karksi-Nuia Lasteaed Lapsuliblikas 7. aprill 2016 Viljandi
Antsla Gümnaasium 4a Lapsuliblikas 8. aprill 2016 Võru
Haabneeme Kool 1a Lapsuliblikas 8. aprill 2016 Harju
Sadala Põhikool 5-6 Lapsuliblikas 8. aprill 2016 Jõgeva
Tartu Hiie Kool 1b Lapsuliblikas 9. aprill 2016 Tartu
Türi Lasteaed Lokuta Lapsuliblikas 9. aprill 2016 Järva
MTÜ Lasteaed Väike Pauline Lapsuliblikas 9. aprill 2016 Tartu
Orissaare Gümnaasium 1 Lapsuliblikas 9. aprill 2016 Saare
Kuremaa Lasteaed-Algkool Lapsuliblikas 9. aprill 2016 Jõgeva
Pärnu Rääma Põhikool 1c Lapsuliblikas 10. aprill 2016 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 6a Lapsuliblikas 10. aprill 2016 Lääne-Viru
Keeni Põhikool 1 Lapsuliblikas 10. aprill 2016 Valga
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Lapsuliblikas 10. aprill 2016 Ida-Viru
Mäetaguse Põhikool 3 Lapsuliblikas 10. aprill 2016 Ida-Viru
Türi Põhikool 1a Lapsuliblikas 10. aprill 2016 Järva
Tallinna Lauliku Lasteaed Lapsuliblikas 11. aprill 2016 Harju
Saue Gümnaasium 1e Lapsuliblikas 11. aprill 2016 Harju
Harku Lasteaed 2 Lapsuliblikas 11. aprill 2016 Harju
Rocca al Mare Kool 1a Lapsuliblikas 11. aprill 2016 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Lapsuliblikas 11. aprill 2016 Jõgeva
Türi Põhikool Lapsuliblikas 11. aprill 2016 Järva
Valtu Põhikool 2 2 Lapsuliblikas 11. aprill 2016 Rapla
Saku Gümnaasium 4d Lapsuliblikas 11. aprill 2016 Harju
Rakvere Eragümnaasium 3 Lapsuliblikas 12. aprill 2016 Lääne-Viru
Jõõpre Kool 4 Lapsuliblikas 12. aprill 2016 Pärnu
Kose Gümnaasium 3b Lapsuliblikas 12. aprill 2016 Harju
Rakvere Gümnaasium 2c Lapsuliblikas 12. aprill 2016 Lääne-Viru
Jõõpre Kool 1 Lapsuliblikas 13. aprill 2016 Pärnu
Jõgeva Põhikool 1d Lapsuliblikas 13. aprill 2016 Jõgeva
Paide Gümnaasium 1a Lapsuliblikas 13. aprill 2016 Järva
Mattiase Põhikool 5 Lapsuliblikas 14. aprill 2016 Harju
Oru Põhikool 4 Lapsuliblikas 15. aprill 2016 Harju
Pirita Lasteaed Lapsuliblikas 15. aprill 2016 Harju
Tartu Kivilinna Kool 4c Lapsuliblikas 16. aprill 2016 Tartu
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 2a Lapsuliblikas 16. aprill 2016 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Lapsuliblikas 16. aprill 2016 Pärnu
Rakvere Reaalgümnaasium 2b Lapsuliblikas 17. aprill 2016 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 1b Lapsuliblikas 17. aprill 2016 Lääne-Viru
Lasila Põhikool 5 Lapsuliblikas 18. aprill 2016 Lääne-Viru
Ääsmäe Põhikool 5-7 Lapsuliblikas 18. aprill 2016 Harju
Kadrioru Saksa Gümnaasium 2b Lapsuliblikas 18. aprill 2016 Harju
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 4b Lapsuliblikas 27. aprill 2016 Rapla
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Lapsuliblikas 27. aprill 2016 Tartu
Laupa Põhikool 4 Lapsuliblikas 28. aprill 2016 Järva
Rõngu Keskkool 1 Lapsuliblikas 29. aprill 2016 Tartu
Tallinna Meelespea Lasteaed Lapsuliblikas 29. aprill 2016 Harju
Ääsmäe Lasteaed Lapsuliblikas 30. aprill 2016 Harju
Lagedi Kool Lapsuliblikas 1. mai 2016 Harju
Laeva Põhikool 1 Lapsuliblikas 1. mai 2016 Tartu
Riidaja Põhikool 6-9 Lapsuliblikas 3. mai 2016 Valga
Mäetaguse Põhikool 6 Lapsuliblikas 4. mai 2016 Ida-Viru

Tagasi tulemuste juurde