"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kuressaare Gümnaasium 2a Kullerkupp 4. mai 2016 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Kullerkupp 4. mai 2016 Tartu
Haabneeme Kool 1a Kullerkupp 4. mai 2016 Harju
Värska Gümnaasium 2 Kullerkupp 5. mai 2016 Põlva
Kohila Gümnaasium 6a Kullerkupp 5. mai 2016 Rapla
Orissaare Gümnaasium 3 Kullerkupp 6. mai 2016 Saare
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Kullerkupp 6. mai 2016 Lääne-Viru
Salme Põhikool 6-9 Kullerkupp 6. mai 2016 Saare
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Kullerkupp 7. mai 2016 Harju
Tallinna Lasteaed Pallipõnn Kullerkupp 7. mai 2016 Harju
Tartu Raatuse Kool 4b Kullerkupp 8. mai 2016 Tartu
Eerika lasteaed Laululind 2 Kullerkupp 8. mai 2016 Tartu
Riia Eesti Põhikool Kullerkupp 8. mai 2016 Välismaa
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 Kullerkupp 8. mai 2016 Lääne-Viru
Lasila Põhikool 5 Kullerkupp 8. mai 2016 Lääne-Viru
Aravete Keskkool 6 Kullerkupp 8. mai 2016 Järva
Tartu Mart Reiniku Kool 2d Kullerkupp 8. mai 2016 Tartu
Eerika lasteaed Laululind Kullerkupp 8. mai 2016 Tartu
Orissaare Gümnaasium 2 Kullerkupp 9. mai 2016 Saare
Värska Lasteaed Kullerkupp 9. mai 2016 Põlva
Antsla Gümnaasium 4a Kullerkupp 9. mai 2016 Võru
Muhu Põhikool 5 Kullerkupp 10. mai 2016 Saare
Tartu Hiie Kool 2b Kullerkupp 10. mai 2016 Tartu
Illuka Kool 2 Kullerkupp 10. mai 2016 Ida-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Kullerkupp 10. mai 2016 Harju
Tartu Hiie Kool 5b Kullerkupp 10. mai 2016 Tartu
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Kullerkupp 10. mai 2016 Viljandi
Tamsalu Gümnaasium 3a Kullerkupp 10. mai 2016 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Kullerkupp 11. mai 2016 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Kullerkupp 11. mai 2016 Harju
Keeni Põhikool 1 Kullerkupp 11. mai 2016 Valga
Mihkli Kool 56 Kullerkupp 11. mai 2016 Lääne-Viru
Varbla Põhikool 24 Kullerkupp 12. mai 2016 Pärnu
Türi Põhikool 3b Kullerkupp 12. mai 2016 Järva
Sonda Kool 1-4 Kullerkupp 12. mai 2016 Ida-Viru
Kuuste Kool 5 Kullerkupp 12. mai 2016 Tartu
Kuuste Kool 4 Kullerkupp 12. mai 2016 Tartu
Metsküla Algkool 5-6 Kullerkupp 13. mai 2016 Lääne
Pihtla Lasteaed Kullerkupp 14. mai 2016 Saare
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 8a Kullerkupp 14. mai 2016 Ida-Viru
Türi Põhikool 1a Kullerkupp 14. mai 2016 Järva
Sipa-Laukna Lasteaed Kullerkupp 14. mai 2016 Rapla
Saverna Põhikool 6-8 Kullerkupp 14. mai 2016 Põlva
Palupera Põhikool Kullerkupp 14. mai 2016 Valga
Valga Põhikool 5a Kullerkupp 15. mai 2016 Valga
Kanepi Gümnaasium 2 Kullerkupp 15. mai 2016 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 6a Kullerkupp 15. mai 2016 Lääne-Viru
Vara Põhikool 6 Kullerkupp 15. mai 2016 Tartu
Tudulinna Põhikool 34 Kullerkupp 15. mai 2016 Ida-Viru
Valga Põhikool 2d Kullerkupp 15. mai 2016 Valga
Türi Lasteaed Lokuta Kullerkupp 16. mai 2016 Järva
Varbla Põhikool 5 Kullerkupp 16. mai 2016 Pärnu
MTÜ Lasteaed Väike Pauline Kullerkupp 16. mai 2016 Tartu
Osula Põhikool 3 Kullerkupp 16. mai 2016 Võru
Nõva Kool 4-8 Kullerkupp 16. mai 2016 Lääne
Viluste Põhikool 1 Kullerkupp 16. mai 2016 Põlva
Ruusa Põhikool 1-4 Kullerkupp 16. mai 2016 Põlva
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Kullerkupp 16. mai 2016 Harju
Imavere Põhikool 3-4 Kullerkupp 16. mai 2016 Järva
Kõo Lasteaed Kullerkupp 17. mai 2016 Viljandi
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Kullerkupp 17. mai 2016 Jõgeva
Esku-Kamari Kool 12 Kullerkupp 17. mai 2016 Jõgeva
Uulu Lasteaed 2 Kullerkupp 18. mai 2016 Pärnu
Kohila Gümnaasium Kullerkupp 19. mai 2016 Rapla
Kuremaa Lasteaed-Algkool Kullerkupp 19. mai 2016 Jõgeva
Jõhvi Põhikool 4 Kullerkupp 20. mai 2016 Ida-Viru
Haanja Kool 1b-2b- Kullerkupp 21. mai 2016 Võru
Nurme Kool 8b Kullerkupp 21. mai 2016 Järva
Tudulinna Põhikool 5-8 Kullerkupp 21. mai 2016 Ida-Viru
Viljandi Jakobsoni Kool 3c Kullerkupp 22. mai 2016 Viljandi
Uulu Lasteaed Kullerkupp 23. mai 2016 Pärnu
Ääsmäe Lasteaed Kullerkupp 26. mai 2016 Harju

Tagasi tulemuste juurde