"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Salme Põhikool 6-9 Kuldnokk 13. märts 2016 Saare
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Kuldnokk 16. märts 2016 Harju
Krootuse Põhikool 24 Kuldnokk 16. märts 2016 Põlva
Riia Eesti Põhikool Kuldnokk 18. märts 2016 Välismaa
Pihtla Lasteaed Kuldnokk 19. märts 2016 Saare
Lihula Gümnaasium 2 Kuldnokk 20. märts 2016 Lääne
Lüllemäe Põhikool 2 Kuldnokk 20. märts 2016 Valga
Adavere Põhikool 1-2 Kuldnokk 20. märts 2016 Jõgeva
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Kuldnokk 20. märts 2016 Tartu
Kohila Gümnaasium Kuldnokk 21. märts 2016 Rapla
Tallinna Lauliku Lasteaed 2 Kuldnokk 21. märts 2016 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed Kuldnokk 22. märts 2016 Rapla
Kõo Lasteaed Kuldnokk 22. märts 2016 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 14 Kuldnokk 22. märts 2016 Hiiu
Lümanda Põhikool 2a Kuldnokk 22. märts 2016 Saare
Rõngu Keskkool 2 Kuldnokk 22. märts 2016 Tartu
Jõhvi Põhikool 4 Kuldnokk 23. märts 2016 Ida-Viru
Antsla Gümnaasium 4b Kuldnokk 23. märts 2016 Võru
Värska Gümnaasium 2 Kuldnokk 23. märts 2016 Põlva
Erakool Garant 3 Kuldnokk 23. märts 2016 Harju
Riidaja Põhikool 6-9 Kuldnokk 23. märts 2016 Valga
Tudulinna Põhikool 5-8 Kuldnokk 23. märts 2016 Ida-Viru
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Kuldnokk 23. märts 2016 Viljandi
Uulu Lasteaed 2 Kuldnokk 23. märts 2016 Pärnu
Audentese Erakool 1a Kuldnokk 23. märts 2016 Harju
Värska Lasteaed Kuldnokk 23. märts 2016 Põlva
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 4e Kuldnokk 23. märts 2016 Harju
Orissaare Gümnaasium 1 Kuldnokk 23. märts 2016 Saare
Pisisaare Algkool 5-6 Kuldnokk 23. märts 2016 Jõgeva
Häädemeeste Keskkool 7-9 Kuldnokk 23. märts 2016 Pärnu
Sitsi Lasteaed 2 Kuldnokk 24. märts 2016 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Kuldnokk 24. märts 2016 Jõgeva
Erakool Garant 4 Kuldnokk 24. märts 2016 Harju
Vastse-Kuuste Kool 5 Kuldnokk 24. märts 2016 Põlva
Haabneeme Kool 1a Kuldnokk 24. märts 2016 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Kuldnokk 24. märts 2016 Lääne
Orissaare Gümnaasium 4 Kuldnokk 25. märts 2016 Saare
Vastse-Kuuste Kool 6 Kuldnokk 25. märts 2016 Põlva
Ravila Lasteaed Kuldnokk 25. märts 2016 Harju
Heimtali Põhikool Kuldnokk 25. märts 2016 Viljandi
Varbla Põhikool 13 Kuldnokk 25. märts 2016 Pärnu
Seljametsa Lasteaed-Algkool Kuldnokk 25. märts 2016 Pärnu
Mäetaguse Põhikool 6 Kuldnokk 25. märts 2016 Ida-Viru
Varbla Põhikool 24 Kuldnokk 25. märts 2016 Pärnu
Koonga Põhikool 5-6 Kuldnokk 25. märts 2016 Pärnu
Oru Põhikool 4 Kuldnokk 25. märts 2016 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Kuldnokk 25. märts 2016 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium 3 Kuldnokk 25. märts 2016 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Kuldnokk 25. märts 2016 Harju
Valga Priimetsa Kool 5b Kuldnokk 25. märts 2016 Valga
Hargla Kool 4-5 Kuldnokk 25. märts 2016 Valga
Tallinna Kesklinna Põhikool 2a Kuldnokk 25. märts 2016 Harju
Türi Põhikool 2c Kuldnokk 26. märts 2016 Järva
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 2a Kuldnokk 26. märts 2016 Harju
Haapsalu Lasteaed Tõruke Kuldnokk 26. märts 2016 Lääne
Hummuli Põhikool 3 Kuldnokk 26. märts 2016 Valga
Kanepi Gümnaasium 2 Kuldnokk 26. märts 2016 Põlva
Haanja Kool 1b-2b- Kuldnokk 26. märts 2016 Võru
Lümanda Põhikool 3 Kuldnokk 26. märts 2016 Saare
Lagedi Kool Kuldnokk 26. märts 2016 Harju
Tartu Lasteaed Meelespea Kuldnokk 26. märts 2016 Tartu
Aste Põhikool 3 Kuldnokk 26. märts 2016 Saare
Emmaste Põhikool 1-4 Kuldnokk 26. märts 2016 Hiiu
Lehtse Kool 1-4 Kuldnokk 26. märts 2016 Lääne-Viru
Eerika lasteaed Laululind 2 Kuldnokk 26. märts 2016 Tartu
Oru lasteaed Mesimumm Kuldnokk 26. märts 2016 Harju
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Kuldnokk 27. märts 2016 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Kuldnokk 27. märts 2016 Lääne-Viru
Ruhnu Põhikool 1-9 Kuldnokk 27. märts 2016 Saare
Tallinna Lasteaed Pallipõnn Kuldnokk 27. märts 2016 Harju
Haanja Kool 14 Kuldnokk 27. märts 2016 Võru
Muraste Looduskool Kuldnokk 27. märts 2016 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Kuldnokk 27. märts 2016 Lääne
Imavere Põhikool 3-4 Kuldnokk 27. märts 2016 Järva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Kuldnokk 27. märts 2016 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b Kuldnokk 27. märts 2016 Jõgeva
Eerika lasteaed Laululind Kuldnokk 27. märts 2016 Tartu
Muhu Põhikool 5 Kuldnokk 27. märts 2016 Saare
Antsla Gümnaasium 4a Kuldnokk 27. märts 2016 Võru
Põlula Kool Kuldnokk 27. märts 2016 Lääne-Viru
Valga Põhikool 2d Kuldnokk 27. märts 2016 Valga
Kadrioru Saksa Gümnaasium 3d Kuldnokk 27. märts 2016 Harju
Sõmerpalu Põhikool 4 Kuldnokk 27. märts 2016 Võru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 8a Kuldnokk 27. märts 2016 Ida-Viru
Tartu Kivilinna Kool 4c Kuldnokk 27. märts 2016 Tartu
Saku Gümnaasium 1a Kuldnokk 27. märts 2016 Harju
Kõrveküla Põhikool 1a Kuldnokk 27. märts 2016 Tartu
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht 1-3 2 Kuldnokk 27. märts 2016 Viljandi
Koigi Kool Kuldnokk 28. märts 2016 Järva
Konguta Kool 1 Kuldnokk 28. märts 2016 Tartu
Risti Põhikool 13 Kuldnokk 28. märts 2016 Lääne
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Kuldnokk 28. märts 2016 Hiiu
Aste Põhikool 2 Kuldnokk 28. märts 2016 Saare
Tilsi Põhikool 3 Kuldnokk 28. märts 2016 Põlva
Suure-Jaani Kool 2b Kuldnokk 28. märts 2016 Viljandi
Hargla Kool 1-3 Kuldnokk 28. märts 2016 Valga
Tudulinna Põhikool 34 Kuldnokk 28. märts 2016 Ida-Viru
Valga Priimetsa Kool 3b Kuldnokk 28. märts 2016 Valga
Alavere Põhikool 3 Kuldnokk 28. märts 2016 Harju
Pärnjõe Põhikool 23 Kuldnokk 28. märts 2016 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Kuldnokk 28. märts 2016 Harju
Türi Lasteaed Lokuta Kuldnokk 28. märts 2016 Järva
Tallinna Reaalkool 5a5b Kuldnokk 28. märts 2016 Harju
Orissaare Gümnaasium 2 Kuldnokk 28. märts 2016 Saare
Jäneda Kool 13 Kuldnokk 28. märts 2016 Lääne-Viru
Nõva Kool 4-8 Kuldnokk 28. märts 2016 Lääne
Ääsmäe Põhikool 5-7 Kuldnokk 28. märts 2016 Harju
Keeni Põhikool 1 Kuldnokk 28. märts 2016 Valga
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Kuldnokk 28. märts 2016 Jõgeva
Kuuste Kool 4 Kuldnokk 28. märts 2016 Tartu
Koigi Kool 3 Kuldnokk 28. märts 2016 Järva
Vääna Mõisakool Kuldnokk 28. märts 2016 Harju
Loksa Gümnaasium 6a Kuldnokk 28. märts 2016 Harju
Laupa Põhikool 4 Kuldnokk 29. märts 2016 Järva
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Kuldnokk 29. märts 2016 Ida-Viru
Osula Põhikool 3 Kuldnokk 29. märts 2016 Võru
Unipiha Algkool 1-4 Kuldnokk 29. märts 2016 Tartu
Laiuse Põhikool 2-3 Kuldnokk 29. märts 2016 Jõgeva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Kuldnokk 29. märts 2016 Pärnu
Sonda Kool 1-4 Kuldnokk 29. märts 2016 Ida-Viru
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Kuldnokk 29. märts 2016 Jõgeva
Kose Gümnaasium 3b Kuldnokk 29. märts 2016 Harju
Ruusa Põhikool 5-9 Kuldnokk 29. märts 2016 Põlva
Konguta Kool 3 Kuldnokk 29. märts 2016 Tartu
Kuressaare Gümnaasium 1a Kuldnokk 29. märts 2016 Saare
Haabneeme Kool 1b Kuldnokk 29. märts 2016 Harju
Vääna-Jõesuu Kool 4-5 Kuldnokk 29. märts 2016 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Kuldnokk 29. märts 2016 Pärnu
Tilsi Põhikool 5 Kuldnokk 29. märts 2016 Põlva
Viluste Põhikool 1 Kuldnokk 29. märts 2016 Põlva
Kadrioru Saksa Gümnaasium 2b Kuldnokk 29. märts 2016 Harju
Rõngu Keskkool 6 Kuldnokk 29. märts 2016 Tartu
Rakvere Gümnaasium 2c Kuldnokk 29. märts 2016 Lääne-Viru
Ruusa Põhikool 1-4 Kuldnokk 29. märts 2016 Põlva
Valga Põhikool 5b Kuldnokk 29. märts 2016 Valga
Aravete Keskkool 6 Kuldnokk 29. märts 2016 Järva
Mäetaguse Lasteaed Tõruke Kuldnokk 29. märts 2016 Ida-Viru
Virtsu Kool 2-3 Kuldnokk 29. märts 2016 Lääne
Tartu Hiie Kool 5b Kuldnokk 29. märts 2016 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Kuldnokk 29. märts 2016 Harju
Tamsalu Gümnaasium 3a Kuldnokk 29. märts 2016 Lääne-Viru
Konguta Kool 6 Kuldnokk 30. märts 2016 Tartu
Illuka Kool 2 Kuldnokk 30. märts 2016 Ida-Viru
Valga Jaanikese Kool 12b Kuldnokk 30. märts 2016 Valga
Sitsi Lasteaed Kuldnokk 30. märts 2016 Harju
Varbla Põhikool 5 Kuldnokk 30. märts 2016 Pärnu
Mooste Põhikool 3 Kuldnokk 30. märts 2016 Põlva
Värska Gümnaasium 4 Kuldnokk 30. märts 2016 Põlva
Rocca al Mare Kool 1c Kuldnokk 30. märts 2016 Harju
Põlva Põhikool 4a Kuldnokk 30. märts 2016 Põlva
Viljandi Jakobsoni Kool 3c Kuldnokk 30. märts 2016 Viljandi
Värska Gümnaasium 1 Kuldnokk 30. märts 2016 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Kuldnokk 30. märts 2016 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Kuldnokk 30. märts 2016 Ida-Viru
Tartu Hiie Kool 1b Kuldnokk 30. märts 2016 Tartu
Valga Põhikool 5c Kuldnokk 30. märts 2016 Valga
Aruküla Lasteaed Rukkilill Kuldnokk 30. märts 2016 Harju
Illuka Kool 6 Kuldnokk 30. märts 2016 Ida-Viru
Tilsi Põhikool 4 Kuldnokk 30. märts 2016 Põlva
Mihkli Kool 56 Kuldnokk 30. märts 2016 Lääne-Viru
Sõmerpalu Põhikool 3 Kuldnokk 30. märts 2016 Võru
Kehra Gümnaasium 3a Kuldnokk 30. märts 2016 Harju
Lasila Põhikool 5 Kuldnokk 31. märts 2016 Lääne-Viru
Valguta Lasteaed-Algkool 24 Kuldnokk 31. märts 2016 Tartu
MTÜ Lasteaed Väike Pauline Kuldnokk 31. märts 2016 Tartu
Lehola Kool Kuldnokk 31. märts 2016 Harju
Orissaare Gümnaasium 3 Kuldnokk 31. märts 2016 Saare
Puhja Lasteaed Pääsusilm Kuldnokk 31. märts 2016 Tartu
Kehra Gümnaasium 1c Kuldnokk 31. märts 2016 Harju
Rannu Kool 6 Kuldnokk 31. märts 2016 Tartu
Tallinna Kullatera Lasteaed Kuldnokk 31. märts 2016 Harju
Kasti Lasteaed Karikakar Kuldnokk 1. aprill 2016 Rapla
Saare valla lasteaed Siilike Kuldnokk 1. aprill 2016 Jõgeva
Valga Põhikool 5a Kuldnokk 1. aprill 2016 Valga
Otepää Gümnaasium 6a Kuldnokk 1. aprill 2016 Valga
Valga Põhikool 3c Kuldnokk 1. aprill 2016 Valga
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Kuldnokk 1. aprill 2016 Jõgeva
Peetri Kool 1 Kuldnokk 1. aprill 2016 Järva
Nõva Kool 1-3 Kuldnokk 1. aprill 2016 Lääne
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Kuldnokk 1. aprill 2016 Harju
Toila Gümnaasium 1-4 Kuldnokk 2. aprill 2016 Ida-Viru
Rakke Gümnaasium 4-6 Kuldnokk 2. aprill 2016 Lääne-Viru
Sadala Põhikool 1-2 Kuldnokk 2. aprill 2016 Jõgeva
Saverna Põhikool 6-8 Kuldnokk 2. aprill 2016 Põlva
Mäetaguse Põhikool 3 Kuldnokk 2. aprill 2016 Ida-Viru
Orava Põhikool 12 Kuldnokk 2. aprill 2016 Põlva
Lüllemäe Põhikool 1 Kuldnokk 2. aprill 2016 Valga
Rakvere Reaalgümnaasium 2b Kuldnokk 3. aprill 2016 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Kuldnokk 3. aprill 2016 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Kuldnokk 3. aprill 2016 Ida-Viru
Tudulinna Põhikool 1 Kuldnokk 3. aprill 2016 Ida-Viru
Sadala Põhikool 5-6 Kuldnokk 3. aprill 2016 Jõgeva
Krabi Põhikool 3-7 Kuldnokk 3. aprill 2016 Võru
Savikoja Kuldnokk 3. aprill 2016 Tartu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Kuldnokk 4. aprill 2016 Pärnu
Viljandi Kesklinna Kool 2c Kuldnokk 4. aprill 2016 Viljandi
Kärdla Ühisgümnaasiumi Kõpu õppekoht 2-4 Kuldnokk 4. aprill 2016 Hiiu
Kärdla Ühisgümnaasium Kuldnokk 4. aprill 2016 Hiiu
Rakvere Eragümnaasium 1 Kuldnokk 4. aprill 2016 Lääne-Viru
Mattiase Põhikool 5 Kuldnokk 4. aprill 2016 Harju
Peetri Kool 4 Kuldnokk 4. aprill 2016 Järva
Värska Gümnaasium 3 Kuldnokk 4. aprill 2016 Põlva
Vara Põhikool 6 Kuldnokk 4. aprill 2016 Tartu
Kuuste Kool 2-3 Kuldnokk 5. aprill 2016 Tartu
Rõngu Keskkool 1 Kuldnokk 5. aprill 2016 Tartu
Võnnu Lasteaed Värvuke Kuldnokk 5. aprill 2016 Tartu
Taebla Gümnaasium 2-3 Kuldnokk 5. aprill 2016 Lääne
Türi Põhikool 3b Kuldnokk 5. aprill 2016 Järva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Kuldnokk 5. aprill 2016 Jõgeva
Elva Gümnaasium 1b Kuldnokk 5. aprill 2016 Tartu
Kohila Gümnaasium 6a Kuldnokk 5. aprill 2016 Rapla
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 4b Kuldnokk 5. aprill 2016 Rapla
Elva Lasteaed Õnneseen Kuldnokk 6. aprill 2016 Tartu
Türi Põhikool Kuldnokk 6. aprill 2016 Järva
Jõõpre Kool 4 Kuldnokk 6. aprill 2016 Pärnu
Rakvere Gümnaasium 1b Kuldnokk 6. aprill 2016 Lääne-Viru
Esku-Kamari Kool 12 Kuldnokk 6. aprill 2016 Jõgeva
Karksi-Nuia Lasteaed Kuldnokk 7. aprill 2016 Viljandi
Aseri Kool 7a Kuldnokk 7. aprill 2016 Ida-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium Kuldnokk 7. aprill 2016 Jõgeva
Mammaste Lasteaed ja Kool 3a Kuldnokk 7. aprill 2016 Põlva
Türi Põhikool 1a Kuldnokk 7. aprill 2016 Järva
Tartu Loodusmaja 2 Kuldnokk 8. aprill 2016 Tartu
Ridala Põhikool 3 Kuldnokk 8. aprill 2016 Lääne
Tallinna Muusikakeskkool 7 Kuldnokk 8. aprill 2016 Harju
Paide Gümnaasium 1a Kuldnokk 10. aprill 2016 Järva
Paide Gümnaasium 1b Kuldnokk 10. aprill 2016 Järva
Pirita Majandusgümnaasium 4c Kuldnokk 11. aprill 2016 Harju
Laeva Põhikool 1 Kuldnokk 11. aprill 2016 Tartu
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 Kuldnokk 12. aprill 2016 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 7 Kuldnokk 12. aprill 2016 Lääne-Viru
Tartu Descartes'i Kool 1a Kuldnokk 12. aprill 2016 Tartu
Pirita Kose Lasteaed Kuldnokk 12. aprill 2016 Harju
Palupera Põhikool Kuldnokk 12. aprill 2016 Valga
Erakool Garant 5 Kuldnokk 12. aprill 2016 Harju
Jõõpre Kool 1 Kuldnokk 13. aprill 2016 Pärnu
Valga Põhikool 3e Kuldnokk 13. aprill 2016 Valga
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1c Kuldnokk 14. aprill 2016 Jõgeva
Alavere Põhikool 1 Kuldnokk 14. aprill 2016 Harju
Kadrina Keskkool 6a Kuldnokk 14. aprill 2016 Lääne-Viru
Haiba Lasteaed Riisikas Kuldnokk 16. aprill 2016 Harju
Tartu Raatuse Kool 4b Kuldnokk 16. aprill 2016 Tartu
Vääna-Jõesuu Kool 3 Kuldnokk 18. aprill 2016 Harju
Tallinna Meelespea Lasteaed 2 Kuldnokk 20. aprill 2016 Harju
Tallinna Lauliku Lasteaed 3 Kuldnokk 20. aprill 2016 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Kuldnokk 20. aprill 2016 Tartu
Tõrva Gümnaasium 7a Kuldnokk 21. aprill 2016 Valga
Väike-Maarja Gümnaasium 6a Kuldnokk 22. aprill 2016 Lääne-Viru
Tartu Mart Reiniku Kool 2d Kuldnokk 23. aprill 2016 Tartu
Ääsmäe Lasteaed Kuldnokk 25. aprill 2016 Harju
Saue Gümnaasium 3 Kuldnokk 29. aprill 2016 Harju
Tallinna Meelespea Lasteaed Kuldnokk 3. mai 2016 Harju
Loksa Gümnaasium 4a Kuldnokk 8. mai 2016 Harju
Tartu Hiie Kool 2b Kuldnokk 10. mai 2016 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6b Kuldnokk 15. mai 2016 Ida-Viru
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Kuldnokk 23. mai 2016 Viljandi

Tagasi tulemuste juurde