"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Pihtla Lasteaed Kiivitaja 6. märts 2016 Saare
Lihula Gümnaasium 2 Kiivitaja 7. märts 2016 Lääne
Pärnu Ülejõe Põhikool 2d Kiivitaja 8. märts 2016 Pärnu
Varbla Põhikool 13 Kiivitaja 10. märts 2016 Pärnu
Paide Gümnaasium 1b Kiivitaja 10. märts 2016 Järva
Häädemeeste Keskkool 7-9 Kiivitaja 11. märts 2016 Pärnu
Emmaste Põhikool 1-4 Kiivitaja 11. märts 2016 Hiiu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Kiivitaja 11. märts 2016 Lääne
Ridala Põhikool 3 Kiivitaja 11. märts 2016 Lääne
Metsküla Algkool 1-4 Kiivitaja 11. märts 2016 Lääne
Varbla Põhikool 24 Kiivitaja 12. märts 2016 Pärnu
Jõõpre Kool 1 Kiivitaja 12. märts 2016 Pärnu
Riia Eesti Põhikool 2 Kiivitaja 13. märts 2016 Välismaa
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Kiivitaja 13. märts 2016 Lääne
Tallinna Muusikakeskkool 7 Kiivitaja 14. märts 2016 Harju
Värska Lasteaed Kiivitaja 14. märts 2016 Põlva
Sinimäe Põhikool 8 Kiivitaja 14. märts 2016 Ida-Viru
Põlula Kool Kiivitaja 15. märts 2016 Lääne-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed Kiivitaja 15. märts 2016 Rapla
Kohila Gümnaasium 6a Kiivitaja 15. märts 2016 Rapla
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Kiivitaja 16. märts 2016 Jõgeva
Illuka Kool 6 Kiivitaja 16. märts 2016 Ida-Viru
Taebla Gümnaasium 2-3 Kiivitaja 16. märts 2016 Lääne
Are Kool Kiivitaja 16. märts 2016 Pärnu
Lasila Põhikool 5 Kiivitaja 17. märts 2016 Lääne-Viru
Kõo Lasteaed Kiivitaja 17. märts 2016 Viljandi
Hummuli Põhikool 3 Kiivitaja 18. märts 2016 Valga
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Kiivitaja 18. märts 2016 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Kiivitaja 18. märts 2016 Harju
Risti Põhikool 13 Kiivitaja 18. märts 2016 Lääne
Haapsalu Lasteaed Tõruke Kiivitaja 18. märts 2016 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Kiivitaja 18. märts 2016 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Kiivitaja 19. märts 2016 Hiiu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Kiivitaja 19. märts 2016 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Kiivitaja 19. märts 2016 Pärnu
Audentese Erakool 1a Kiivitaja 19. märts 2016 Harju
Rõngu Keskkool 2 Kiivitaja 19. märts 2016 Tartu
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Kiivitaja 19. märts 2016 Ida-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 14 Kiivitaja 20. märts 2016 Hiiu
Tallinna Lauliku Lasteaed Kiivitaja 20. märts 2016 Harju
Antsla Gümnaasium 4a Kiivitaja 20. märts 2016 Võru
Viljandi Kesklinna Kool 2c Kiivitaja 20. märts 2016 Viljandi
Andu-Papi Seltsi loodusring Kiivitaja 20. märts 2016 Pärnu
Tilsi Põhikool 5 Kiivitaja 20. märts 2016 Põlva
Antsla Gümnaasium 6a Kiivitaja 21. märts 2016 Võru
Türi Põhikool 1a Kiivitaja 21. märts 2016 Järva
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Kiivitaja 21. märts 2016 Tartu
Konguta Kool 6 Kiivitaja 21. märts 2016 Tartu
Nõva Kool 4-8 Kiivitaja 21. märts 2016 Lääne
Rõngu Keskkool 1 Kiivitaja 21. märts 2016 Tartu
Valga Põhikool 5c Kiivitaja 22. märts 2016 Valga
Rannu Kool 6 Kiivitaja 22. märts 2016 Tartu
Lüllemäe Põhikool 2 Kiivitaja 22. märts 2016 Valga
Oru Põhikool 4 Kiivitaja 22. märts 2016 Harju
Sõmerpalu Põhikool 4 Kiivitaja 23. märts 2016 Võru
Värska Gümnaasium 2 Kiivitaja 23. märts 2016 Põlva
Kadrina Keskkool 3a Kiivitaja 23. märts 2016 Lääne-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Kiivitaja 23. märts 2016 Pärnu
Keeni Põhikool 1 Kiivitaja 23. märts 2016 Valga
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 4b Kiivitaja 23. märts 2016 Rapla
Lagedi Kool Kiivitaja 23. märts 2016 Harju
Jõhvi Põhikool 4 Kiivitaja 23. märts 2016 Ida-Viru
Lüganuse Keskkool 7-9 Kiivitaja 23. märts 2016 Ida-Viru
Mäetaguse Lasteaed Tõruke Kiivitaja 23. märts 2016 Ida-Viru
Kasti Lasteaed Karikakar Kiivitaja 24. märts 2016 Rapla
Tudulinna Põhikool 5-8 Kiivitaja 24. märts 2016 Ida-Viru
Orissaare Gümnaasium 2 Kiivitaja 24. märts 2016 Saare
Valguta Lasteaed-Algkool 24 Kiivitaja 24. märts 2016 Tartu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 8a Kiivitaja 24. märts 2016 Ida-Viru
Koigi Kool Kiivitaja 24. märts 2016 Järva
Rõngu Keskkool 6 Kiivitaja 24. märts 2016 Tartu
Ravila Lasteaed Kiivitaja 24. märts 2016 Harju
Tamsalu Gümnaasium 3a Kiivitaja 24. märts 2016 Lääne-Viru
Pärnjõe Põhikool 23 Kiivitaja 25. märts 2016 Pärnu
Tudulinna Põhikool 34 Kiivitaja 25. märts 2016 Ida-Viru
Riidaja Põhikool 6-9 Kiivitaja 25. märts 2016 Valga
Haiba Lasteaed Riisikas Kiivitaja 25. märts 2016 Harju
Sadala Põhikool 5-6 Kiivitaja 25. märts 2016 Jõgeva
Alavere Põhikool 1 Kiivitaja 25. märts 2016 Harju
Imavere Põhikool 3-4 Kiivitaja 25. märts 2016 Järva
Aseri Kool 7a Kiivitaja 25. märts 2016 Ida-Viru
Türi Põhikool 2c Kiivitaja 25. märts 2016 Järva
Sõmerpalu Põhikool 3 Kiivitaja 25. märts 2016 Võru
Muhu Põhikool 5 Kiivitaja 26. märts 2016 Saare
Ruusa Põhikool 5-9 Kiivitaja 26. märts 2016 Põlva
Rakvere Põhikool Kiivitaja 26. märts 2016 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Pallipõnn Kiivitaja 26. märts 2016 Harju
Türi Põhikool 3b Kiivitaja 26. märts 2016 Järva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b Kiivitaja 26. märts 2016 Jõgeva
Tartu Descartes'i Kool 2a Kiivitaja 26. märts 2016 Tartu
Pärnu Rääma Põhikool 5a Kiivitaja 26. märts 2016 Pärnu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Kiivitaja 26. märts 2016 Jõgeva
Kõrveküla Põhikool 1a Kiivitaja 26. märts 2016 Tartu
Lehola Kool Kiivitaja 26. märts 2016 Harju
Vastse-Kuuste Kool 6 Kiivitaja 27. märts 2016 Põlva
Alavere Põhikool 3 Kiivitaja 27. märts 2016 Harju
Eerika lasteaed Laululind 2 Kiivitaja 27. märts 2016 Tartu
Kadrina Keskkool 6a Kiivitaja 27. märts 2016 Lääne-Viru
Valga Põhikool 5b Kiivitaja 27. märts 2016 Valga
Riia Eesti Põhikool Kiivitaja 27. märts 2016 Välismaa
Kadrioru Saksa Gümnaasium 3d Kiivitaja 27. märts 2016 Harju
Kuuste Kool 5 Kiivitaja 27. märts 2016 Tartu
Uulu Lasteaed 2 Kiivitaja 27. märts 2016 Pärnu
Eerika lasteaed Laululind Kiivitaja 27. märts 2016 Tartu
Tartu Lasteaed Meelespea Kiivitaja 27. märts 2016 Tartu
Mooste Põhikool 3 Kiivitaja 27. märts 2016 Põlva
Orava Põhikool 12 Kiivitaja 27. märts 2016 Põlva
Kuuste Kool 2-3 Kiivitaja 27. märts 2016 Tartu
Kehra Gümnaasium 3a Kiivitaja 27. märts 2016 Harju
Tartu Hiie Kool 1b Kiivitaja 27. märts 2016 Tartu
Lehtse Kool 1-4 Kiivitaja 27. märts 2016 Lääne-Viru
Sonda Kool 1-4 Kiivitaja 27. märts 2016 Ida-Viru
Rakke Gümnaasium 4-6 Kiivitaja 28. märts 2016 Lääne-Viru
Tallinna Kullatera Lasteaed Kiivitaja 28. märts 2016 Harju
Põlva Põhikool 4a Kiivitaja 28. märts 2016 Põlva
Saverna Põhikool 6-8 Kiivitaja 28. märts 2016 Põlva
Vara Põhikool 6 Kiivitaja 28. märts 2016 Tartu
Varbla Põhikool 5 Kiivitaja 28. märts 2016 Pärnu
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1c Kiivitaja 28. märts 2016 Jõgeva
Saue Gümnaasium 3 Kiivitaja 28. märts 2016 Harju
Saare valla lasteaed Siilike Kiivitaja 28. märts 2016 Jõgeva
Ääsmäe Põhikool 5-7 Kiivitaja 28. märts 2016 Harju
Muraste Looduskool Kiivitaja 28. märts 2016 Harju
Valga Priimetsa Kool 3b Kiivitaja 28. märts 2016 Valga
Sadala Põhikool 1-2 Kiivitaja 28. märts 2016 Jõgeva
Krootuse Põhikool 24 Kiivitaja 29. märts 2016 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Kiivitaja 29. märts 2016 Jõgeva
Vaeküla Kool 9 Kiivitaja 29. märts 2016 Lääne-Viru
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Kiivitaja 29. märts 2016 Viljandi
Nõva Kool 1-3 Kiivitaja 29. märts 2016 Lääne
Aravete Keskkool 6 Kiivitaja 29. märts 2016 Järva
Vastse-Kuuste Kool 5 Kiivitaja 29. märts 2016 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Kiivitaja 29. märts 2016 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Kiivitaja 29. märts 2016 Jõgeva
Illuka Kool 5 Kiivitaja 29. märts 2016 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Kiivitaja 29. märts 2016 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 6a Kiivitaja 29. märts 2016 Lääne-Viru
Nurme Kool 8b Kiivitaja 30. märts 2016 Järva
Virtsu Kool 2-3 Kiivitaja 30. märts 2016 Lääne
Peetri Kool 4 Kiivitaja 30. märts 2016 Järva
Jõõpre Kool 2 Kiivitaja 30. märts 2016 Pärnu
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 Kiivitaja 30. märts 2016 Lääne-Viru
Kääpa Põhikool 2 Kiivitaja 31. märts 2016 Võru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Kiivitaja 31. märts 2016 Harju
Toila Gümnaasium 1-4 Kiivitaja 31. märts 2016 Ida-Viru
Mihkli Kool 56 Kiivitaja 31. märts 2016 Lääne-Viru
Osula Põhikool 3 Kiivitaja 1. aprill 2016 Võru
Peetri Kool 1 Kiivitaja 1. aprill 2016 Järva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Kiivitaja 1. aprill 2016 Pärnu
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht 1-3 2 Kiivitaja 1. aprill 2016 Viljandi
Lasila Põhikool 2 Kiivitaja 2. aprill 2016 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Kiivitaja 2. aprill 2016 Lääne-Viru
Savikoja Kiivitaja 3. aprill 2016 Tartu
Esku-Kamari Kool 12 Kiivitaja 3. aprill 2016 Jõgeva
Puhja Lasteaed Pääsusilm Kiivitaja 4. aprill 2016 Tartu
Konguta Kool 1 Kiivitaja 4. aprill 2016 Tartu
Konguta Kool 3 Kiivitaja 4. aprill 2016 Tartu
Kohila Gümnaasium 5b Kiivitaja 4. aprill 2016 Rapla
Tõrva Gümnaasium 4a Kiivitaja 4. aprill 2016 Valga
Sõmeru Põhikool 2b Kiivitaja 5. aprill 2016 Lääne-Viru
Ruusa Põhikool 1-4 Kiivitaja 5. aprill 2016 Põlva
Valga Põhikool 2d Kiivitaja 5. aprill 2016 Valga
TERA Peedu kool 2-3 Kiivitaja 6. aprill 2016 Tartumaa
Kärdla Ühisgümnaasium Kiivitaja 7. aprill 2016 Hiiu
Hargla Kool 4-5 Kiivitaja 8. aprill 2016 Valga
Kohila Gümnaasium Kiivitaja 8. aprill 2016 Rapla
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Kiivitaja 8. aprill 2016 Harju
Adavere Põhikool 1-2 Kiivitaja 9. aprill 2016 Jõgeva
Haanja Kool 14 Kiivitaja 9. aprill 2016 Võru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Kiivitaja 9. aprill 2016 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Kiivitaja 9. aprill 2016 Ida-Viru
Värska Gümnaasium 3 Kiivitaja 10. aprill 2016 Põlva
Tartu Mart Reiniku Kool 2d Kiivitaja 10. aprill 2016 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6b Kiivitaja 10. aprill 2016 Ida-Viru
Laeva Põhikool 1 Kiivitaja 11. aprill 2016 Tartu
Haanja Kool 1b-2b- Kiivitaja 11. aprill 2016 Võru
Mäetaguse Põhikool 3 Kiivitaja 11. aprill 2016 Ida-Viru
Saku Gümnaasium 4d Kiivitaja 11. aprill 2016 Harju
Jäneda Kool 13 Kiivitaja 11. aprill 2016 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 1b Kiivitaja 12. aprill 2016 Tartu
Palupera Põhikool Kiivitaja 12. aprill 2016 Valga
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Kiivitaja 12. aprill 2016 Pärnu
Viluste Põhikool 1 Kiivitaja 12. aprill 2016 Põlva
Valga Jaanikese Kool 12b Kiivitaja 13. aprill 2016 Valga
Metsküla Algkool 5-6 Kiivitaja 13. aprill 2016 Lääne
Laiuse Põhikool 2-3 Kiivitaja 15. aprill 2016 Jõgeva
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 2a Kiivitaja 17. aprill 2016 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Kiivitaja 17. aprill 2016 Harju
Rakvere Gümnaasium 2c Kiivitaja 18. aprill 2016 Lääne-Viru
Hargla Kool 1-3 Kiivitaja 20. aprill 2016 Valga
Tilsi Põhikool 4 Kiivitaja 22. aprill 2016 Põlva
Kolga Kool 2 Kiivitaja 25. aprill 2016 Harju
Otepää Gümnaasium 6a Kiivitaja 28. aprill 2016 Valga
Rakvere Reaalgümnaasium 2b Kiivitaja 30. aprill 2016 Lääne-Viru
MTÜ Lasteaed Väike Pauline Kiivitaja 10. mai 2016 Tartu

Tagasi tulemuste juurde