"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Värska Gümnaasium 2 Kevadkaruslane 27. veebruar 2016 Põlva
Taebla Gümnaasium 2-3 Kevadkaruslane 28. veebruar 2016 Lääne
Oru Põhikool 4 Kevadkaruslane 28. veebruar 2016 Harju
Põlula Kool Kevadkaruslane 28. veebruar 2016 Lääne-Viru
Pihtla Lasteaed Kevadkaruslane 28. veebruar 2016 Saare
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1c Kevadkaruslane 1. märts 2016 Jõgeva
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Kevadkaruslane 1. märts 2016 Harju
Tamsalu Gümnaasium 3a Kevadkaruslane 3. märts 2016 Lääne-Viru
Hargla Kool 4-5 Kevadkaruslane 3. märts 2016 Valga
Varbla Põhikool 24 Kevadkaruslane 3. märts 2016 Pärnu
Haanja Kool 1b-2b- Kevadkaruslane 4. märts 2016 Võru
Rõngu Keskkool 2 Kevadkaruslane 5. märts 2016 Tartu
Lümanda Põhikool 2a Kevadkaruslane 5. märts 2016 Saare
Rõngu Keskkool 6 Kevadkaruslane 5. märts 2016 Tartu
Tõrva Gümnaasium 4b Kevadkaruslane 7. märts 2016 Valga
Haabneeme Kool 1a Kevadkaruslane 8. märts 2016 Harju
Parksepa Keskkool 7 Kevadkaruslane 8. märts 2016 Võru
Varbla Põhikool 13 Kevadkaruslane 8. märts 2016 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Kevadkaruslane 9. märts 2016 Tartu
Rocca al Mare Kool 1c Kevadkaruslane 9. märts 2016 Harju
Pärnu Ülejõe Põhikool 2d Kevadkaruslane 9. märts 2016 Pärnu
Metsküla Algkool 5-6 Kevadkaruslane 9. märts 2016 Lääne
Haanja Kool 14 Kevadkaruslane 10. märts 2016 Võru
Sõmerpalu Põhikool 3 Kevadkaruslane 10. märts 2016 Võru
Jõgeva Põhikool 3b Kevadkaruslane 10. märts 2016 Jõgeva
Harku Lasteaed Kevadkaruslane 10. märts 2016 Harju
Valga Põhikool 5c Kevadkaruslane 11. märts 2016 Valga
Tartu Loodusmaja Kevadkaruslane 11. märts 2016 Tartu
Kuuste Kool 4 Kevadkaruslane 11. märts 2016 Tartu
Valga Põhikool 2d Kevadkaruslane 12. märts 2016 Valga
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Kevadkaruslane 12. märts 2016 Jõgeva
Viljandi Kesklinna Kool 2c Kevadkaruslane 12. märts 2016 Viljandi
Tudulinna Põhikool 34 Kevadkaruslane 12. märts 2016 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Kevadkaruslane 12. märts 2016 Lääne-Viru
Valga Põhikool 5b Kevadkaruslane 12. märts 2016 Valga
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Kevadkaruslane 13. märts 2016 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Kevadkaruslane 13. märts 2016 Pärnu
Palupera Põhikool Kevadkaruslane 13. märts 2016 Valga
Illuka Kool 6 Kevadkaruslane 13. märts 2016 Ida-Viru
Põlva Põhikool 4a Kevadkaruslane 13. märts 2016 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Kevadkaruslane 14. märts 2016 Harju
Tartu Kivilinna Kool 4c Kevadkaruslane 15. märts 2016 Tartu
Mäetaguse Põhikool 6 Kevadkaruslane 15. märts 2016 Ida-Viru
Jõõpre Kool 1 Kevadkaruslane 15. märts 2016 Pärnu
Valga Põhikool 5a Kevadkaruslane 15. märts 2016 Valga
Paide Gümnaasium 1b Kevadkaruslane 16. märts 2016 Järva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Kevadkaruslane 16. märts 2016 Harju
Seljametsa Lasteaed-Algkool Kevadkaruslane 16. märts 2016 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Kevadkaruslane 16. märts 2016 Harju
Tartu Lasteaed Meelespea Kevadkaruslane 16. märts 2016 Tartu
Koigi Kool 3 Kevadkaruslane 16. märts 2016 Järva
Türi Põhikool 2c Kevadkaruslane 16. märts 2016 Järva
Sõmerpalu Põhikool 4 Kevadkaruslane 16. märts 2016 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium 7 Kevadkaruslane 17. märts 2016 Lääne-Viru
Muraste Looduskool Kevadkaruslane 17. märts 2016 Harju
Kõo Lasteaed Kevadkaruslane 17. märts 2016 Viljandi
Sipa-Laukna Lasteaed Kevadkaruslane 17. märts 2016 Rapla
Lagedi Kool Kevadkaruslane 17. märts 2016 Harju
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 4b Kevadkaruslane 17. märts 2016 Rapla
Tilsi Põhikool 4 Kevadkaruslane 18. märts 2016 Põlva
Türi Põhikool 1a Kevadkaruslane 18. märts 2016 Järva
Abja Gümnaasium 7a Kevadkaruslane 19. märts 2016 Viljandi
Tudulinna Põhikool 5-8 Kevadkaruslane 21. märts 2016 Ida-Viru
Viljandi Jakobsoni Kool 3c Kevadkaruslane 22. märts 2016 Viljandi
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Kevadkaruslane 22. märts 2016 Viljandi
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht 1-3 2 Kevadkaruslane 22. märts 2016 Viljandi
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Kevadkaruslane 22. märts 2016 Lääne-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Kevadkaruslane 22. märts 2016 Pärnu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b Kevadkaruslane 24. märts 2016 Jõgeva
Tartu Kristlik Põhikool 1 Kevadkaruslane 24. märts 2016 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm Kevadkaruslane 24. märts 2016 Tartu
Antsla Gümnaasium 6a Kevadkaruslane 24. märts 2016 Võru
Kääpa Põhikool 2 Kevadkaruslane 24. märts 2016 Võru
Kose Gümnaasium 3b Kevadkaruslane 24. märts 2016 Harju
Krootuse Põhikool 24 Kevadkaruslane 25. märts 2016 Põlva
Vääna-Jõesuu Kool 4-5 Kevadkaruslane 25. märts 2016 Harju
Rakke Gümnaasium 4-6 Kevadkaruslane 25. märts 2016 Lääne-Viru
Tartu Raatuse Kool 4b Kevadkaruslane 25. märts 2016 Tartu
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Kevadkaruslane 26. märts 2016 Harju
Tallinna Reaalkool 5a5b Kevadkaruslane 26. märts 2016 Harju
Värska Gümnaasium 4 Kevadkaruslane 26. märts 2016 Põlva
Kuuste Kool 5 Kevadkaruslane 26. märts 2016 Tartu
Mammaste Lasteaed ja Kool 3a Kevadkaruslane 27. märts 2016 Põlva
Vaeküla Kool 9 Kevadkaruslane 27. märts 2016 Lääne-Viru
Sinimäe Põhikool 8 Kevadkaruslane 27. märts 2016 Ida-Viru
Tallinna Muusikakeskkool 7 Kevadkaruslane 27. märts 2016 Harju
Kolga Kool 2 Kevadkaruslane 27. märts 2016 Harju
Tartu Hiie Kool 5b Kevadkaruslane 27. märts 2016 Tartu
Antsla Gümnaasium 4a Kevadkaruslane 27. märts 2016 Võru
Kadrina Keskkool 6a Kevadkaruslane 27. märts 2016 Lääne-Viru
Oru lasteaed Mesimumm Kevadkaruslane 28. märts 2016 Harju
Kanepi Gümnaasium 2 Kevadkaruslane 28. märts 2016 Põlva
Otepää Gümnaasium 6a Kevadkaruslane 28. märts 2016 Valga
Otepää Gümnaasium 6b Kevadkaruslane 28. märts 2016 Valga
Nõva Kool 1-3 Kevadkaruslane 28. märts 2016 Lääne
Mihkli Kool 56 Kevadkaruslane 28. märts 2016 Lääne-Viru
Orissaare Gümnaasium 2 Kevadkaruslane 28. märts 2016 Saare
Virtsu Kool 2-3 Kevadkaruslane 28. märts 2016 Lääne
Tartu Mart Reiniku Kool 2d Kevadkaruslane 28. märts 2016 Tartu
Saverna Põhikool 6-8 Kevadkaruslane 28. märts 2016 Põlva
Elva Lasteaed Õnneseen Kevadkaruslane 28. märts 2016 Tartu
Sonda Kool 1-4 Kevadkaruslane 28. märts 2016 Ida-Viru
Aravete Keskkool 6 Kevadkaruslane 28. märts 2016 Järva
Varbla Põhikool 5 Kevadkaruslane 29. märts 2016 Pärnu
Ruusa Põhikool 1-4 Kevadkaruslane 29. märts 2016 Põlva
Tallinna Lasteaed Pallipõnn Kevadkaruslane 30. märts 2016 Harju
Haabneeme Kool 1b Kevadkaruslane 2. aprill 2016 Harju
Krabi Põhikool 3-7 Kevadkaruslane 3. aprill 2016 Võru
Mooste Põhikool 3 Kevadkaruslane 3. aprill 2016 Põlva
Elva Gümnaasium 1b Kevadkaruslane 4. aprill 2016 Tartu
Nurme Kool 8b Kevadkaruslane 4. aprill 2016 Järva
Rõngu Keskkool 1 Kevadkaruslane 5. aprill 2016 Tartu
Sõmeru Põhikool 2b Kevadkaruslane 5. aprill 2016 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium 3 Kevadkaruslane 10. aprill 2016 Lääne-Viru
Salme Põhikool 6-9 Kevadkaruslane 12. aprill 2016 Saare
Rakvere Gümnaasium 1b Kevadkaruslane 12. aprill 2016 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Kevadkaruslane 15. aprill 2016 Jõgeva
Hargla Kool 1-3 Kevadkaruslane 19. aprill 2016 Valga
Värska Gümnaasium 1 Kevadkaruslane 19. aprill 2016 Põlva
Saue Gümnaasium 3 Kevadkaruslane 25. aprill 2016 Harju

Tagasi tulemuste juurde