"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Vastse-Kuuste Kool 5 Kägu 2. aprill 2016 Põlva
Värska Lasteaed Kägu 21. aprill 2016 Põlva
Ruusa Põhikool 5-9 Kägu 25. aprill 2016 Põlva
Alavere Põhikool 3 Kägu 26. aprill 2016 Harju
Rõngu Keskkool 2 Kägu 26. aprill 2016 Tartu
Tudulinna Põhikool 34 Kägu 27. aprill 2016 Ida-Viru
TERA Peedu kool 2-3 Kägu 27. aprill 2016 Tartumaa
Otepää Gümnaasium 6a Kägu 27. aprill 2016 Valga
Hummuli Põhikool 3 Kägu 27. aprill 2016 Valga
Orava Põhikool 12 Kägu 27. aprill 2016 Põlva
Põlula Kool Kägu 28. aprill 2016 Lääne-Viru
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Kägu 28. aprill 2016 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Kägu 28. aprill 2016 Harju
Mäetaguse Põhikool 6 Kägu 28. aprill 2016 Ida-Viru
Värska Gümnaasium 2 Kägu 28. aprill 2016 Põlva
Osula Põhikool 3 Kägu 28. aprill 2016 Võru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b Kägu 28. aprill 2016 Jõgeva
Tilsi Põhikool 3 Kägu 28. aprill 2016 Põlva
Tudulinna Põhikool 5-8 Kägu 29. aprill 2016 Ida-Viru
Hargla Kool 1-3 Kägu 29. aprill 2016 Valga
Lüllemäe Põhikool 2 Kägu 29. aprill 2016 Valga
Sonda Kool 1-4 Kägu 29. aprill 2016 Ida-Viru
Ravila Lasteaed Kägu 29. aprill 2016 Harju
Haanja Kool 1b-2b- Kägu 29. aprill 2016 Võru
Kõrveküla Põhikool 1a Kägu 29. aprill 2016 Tartu
Viluste Põhikool 1 Kägu 29. aprill 2016 Põlva
Hargla Kool 4-5 Kägu 29. aprill 2016 Valga
Tamsalu Gümnaasium 3a Kägu 29. aprill 2016 Lääne-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed Kägu 29. aprill 2016 Rapla
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Kägu 29. aprill 2016 Lääne-Viru
Konguta Kool 6 Kägu 29. aprill 2016 Tartu
Värska Gümnaasium 3 Kägu 29. aprill 2016 Põlva
Ääsmäe Lasteaed 2 Kägu 29. aprill 2016 Harju
Rakke Gümnaasium 4-6 Kägu 30. aprill 2016 Lääne-Viru
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 Kägu 30. aprill 2016 Lääne-Viru
Kuuste Kool 5 Kägu 30. aprill 2016 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Kägu 30. aprill 2016 Jõgeva
Saverna Põhikool 6-8 Kägu 30. aprill 2016 Põlva
Põlva Põhikool 4a Kägu 30. aprill 2016 Põlva
Konguta Kool 3 Kägu 30. aprill 2016 Tartu
Palupera Põhikool Kägu 30. aprill 2016 Valga
Peetri Kool 4 Kägu 30. aprill 2016 Järva
Sõmerpalu Põhikool 4 Kägu 30. aprill 2016 Võru
Elva Lasteaed Õnneseen Kägu 30. aprill 2016 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Kägu 30. aprill 2016 Jõgeva
Jõõpre Kool 4 Kägu 30. aprill 2016 Pärnu
Tartu Hiie Kool 5b Kägu 30. aprill 2016 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Kägu 1. mai 2016 Harju
Kose Gümnaasium 3b Kägu 1. mai 2016 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium Kägu 1. mai 2016 Harju
Varbla Põhikool 24 Kägu 1. mai 2016 Pärnu
Laiuse Põhikool 2-3 Kägu 1. mai 2016 Jõgeva
Saare valla lasteaed Siilike Kägu 1. mai 2016 Jõgeva
Muhu Põhikool 5 Kägu 1. mai 2016 Saare
Vana-Vigala Põhikool 13 Kägu 1. mai 2016 Rapla
Mooste Põhikool 3 Kägu 1. mai 2016 Põlva
Orissaare Gümnaasium 2 Kägu 1. mai 2016 Saare
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 4b Kägu 1. mai 2016 Rapla
Muraste Looduskool Kägu 1. mai 2016 Harju
Mihkli Kool 56 Kägu 1. mai 2016 Lääne-Viru
Antsla Gümnaasium 6a Kägu 1. mai 2016 Võru
Keeni Põhikool 1 Kägu 1. mai 2016 Valga
Kuuste Kool 4 Kägu 1. mai 2016 Tartu
Kanepi Gümnaasium 2 Kägu 1. mai 2016 Põlva
Peetri Kool 1 Kägu 1. mai 2016 Järva
Värska Gümnaasium 1 Kägu 1. mai 2016 Põlva
Lagedi Kool Kägu 1. mai 2016 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Kägu 1. mai 2016 Pärnu
Kadrioru Saksa Gümnaasium 3d Kägu 1. mai 2016 Harju
Harku Lasteaed Kägu 2. mai 2016 Harju
Risti Põhikool 13 Kägu 2. mai 2016 Lääne
Aravete Keskkool 6 Kägu 2. mai 2016 Järva
Salme Põhikool 6-9 Kägu 2. mai 2016 Saare
Ruhnu Põhikool 1-9 Kägu 2. mai 2016 Saare
Sadala Põhikool 3-4 Kägu 2. mai 2016 Jõgeva
Seljametsa Lasteaed-Algkool Kägu 2. mai 2016 Pärnu
Kasti Lasteaed Karikakar Kägu 2. mai 2016 Rapla
Lasila Põhikool 5 Kägu 2. mai 2016 Lääne-Viru
Vääna-Jõesuu Kool 4-5 Kägu 2. mai 2016 Harju
Türi Põhikool 1a Kägu 2. mai 2016 Järva
Sadala Põhikool 1-2 Kägu 2. mai 2016 Jõgeva
Ruusa Põhikool 1-4 Kägu 2. mai 2016 Põlva
Andu-Papi Seltsi loodusring Kägu 2. mai 2016 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Kägu 2. mai 2016 Lääne
Paide Gümnaasium 4c Kägu 2. mai 2016 Järva
Mammaste Lasteaed ja Kool 3a Kägu 2. mai 2016 Põlva
Viljandi Jakobsoni Kool 3c Kägu 2. mai 2016 Viljandi
Paide Ühisgümnaasium 4a Kägu 2. mai 2016 Järva
Pihtla Lasteaed Kägu 2. mai 2016 Saare
Nõva Kool 4-8 Kägu 3. mai 2016 Lääne
Laupa Põhikool 4 Kägu 3. mai 2016 Järva
Sadala Põhikool 5-6 Kägu 3. mai 2016 Jõgeva
Tõrva Gümnaasium 2a Kägu 3. mai 2016 Valga
Kolga Kool 2 Kägu 3. mai 2016 Harju
Türi Põhikool 3b Kägu 3. mai 2016 Järva
Tõrva Gümnaasium 4b Kägu 3. mai 2016 Valga
Antsla Gümnaasium 4a Kägu 3. mai 2016 Võru
Tõrva Gümnaasium 4a Kägu 3. mai 2016 Valga
Tõrva Gümnaasium 5a Kägu 3. mai 2016 Valga
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Kägu 3. mai 2016 Jõgeva
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Kägu 3. mai 2016 Harju
Jõhvi Põhikool 4 Kägu 3. mai 2016 Ida-Viru
Vara Põhikool 6 Kägu 3. mai 2016 Tartu
Rakvere Reaalgümnaasium 2b Kägu 3. mai 2016 Lääne-Viru
Rannu Kool 6 Kägu 3. mai 2016 Tartu
Laeva Põhikool 1 Kägu 3. mai 2016 Tartu
Valga Põhikool 2d Kägu 4. mai 2016 Valga
Võnnu Lasteaed Värvuke Kägu 4. mai 2016 Tartu
Riidaja Põhikool 6-9 Kägu 4. mai 2016 Valga
Väike-Maarja Gümnaasium 6a Kägu 4. mai 2016 Lääne-Viru
Oru Põhikool 4 Kägu 4. mai 2016 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 4 Kägu 4. mai 2016 Lääne-Viru
Nurme Kool 8b Kägu 5. mai 2016 Järva
Ridala Põhikool 3 Kägu 5. mai 2016 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Kägu 5. mai 2016 Harju
Tartu Hiie Kool 1b Kägu 5. mai 2016 Tartu
Kohila Gümnaasium 6a Kägu 5. mai 2016 Rapla
Valga Jaanikese Kool 12b Kägu 5. mai 2016 Valga
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Kägu 5. mai 2016 Lääne-Viru
Tartu Lasteaed Meelespea Kägu 6. mai 2016 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 7 Kägu 6. mai 2016 Lääne-Viru
Paide Gümnaasium 1b Kägu 6. mai 2016 Järva
Taebla Gümnaasium 2-3 Kägu 6. mai 2016 Lääne
Haiba Lasteaed Riisikas Kägu 6. mai 2016 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Kägu 6. mai 2016 Ida-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium Kägu 6. mai 2016 Jõgeva
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Kägu 7. mai 2016 Harju
Kõo Lasteaed Kägu 7. mai 2016 Viljandi
Elva Gümnaasium 1b Kägu 7. mai 2016 Tartu
Savikoja Kägu 7. mai 2016 Tartu
Esku-Kamari Kool 12 Kägu 7. mai 2016 Jõgeva
Nõva Kool 1-3 Kägu 7. mai 2016 Lääne
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Kägu 7. mai 2016 Viljandi
Rakvere Eragümnaasium 3 Kägu 7. mai 2016 Lääne-Viru
Lümanda Põhikool 2a Kägu 7. mai 2016 Saare
Sõmeru Põhikool 2b Kägu 8. mai 2016 Lääne-Viru
Valga Põhikool 5a Kägu 8. mai 2016 Valga
Loksa Gümnaasium 6a Kägu 8. mai 2016 Harju
Rakvere Gümnaasium 1b Kägu 8. mai 2016 Lääne-Viru
Loksa Gümnaasium 4a Kägu 8. mai 2016 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 3-4 Kägu 8. mai 2016 Pärnu
Kadrina Keskkool 6a Kägu 8. mai 2016 Lääne-Viru
Uulu Lasteaed 2 Kägu 9. mai 2016 Pärnu
Kärdla Ühisgümnaasium Kägu 9. mai 2016 Hiiu
Alavere Põhikool 1 Kägu 9. mai 2016 Harju
Rakvere Gümnaasium 2c Kägu 9. mai 2016 Lääne-Viru
Virtsu Kool 2-3 Kägu 9. mai 2016 Lääne
Riia Eesti Põhikool Kägu 9. mai 2016 Välismaa
Vääna Mõisakool Kägu 9. mai 2016 Harju
Metsküla Algkool 1-4 Kägu 10. mai 2016 Lääne
Vääna-Jõesuu Kool 3 Kägu 10. mai 2016 Harju
Varbla Põhikool 5 Kägu 12. mai 2016 Pärnu
Tõrva Gümnaasium 7a Kägu 12. mai 2016 Valga
Adavere Põhikool 1-2 Kägu 12. mai 2016 Jõgeva
Tõrva Gümnaasium 7b Kägu 13. mai 2016 Valga
Tallinna Lasteaed Pallipõnn Kägu 14. mai 2016 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 4c Kägu 15. mai 2016 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Kägu 16. mai 2016 Hiiu
Türi Lasteaed Lokuta Kägu 16. mai 2016 Järva
Vääna-Jõesuu Kool 3a Kägu 16. mai 2016 Harju
Uulu Lasteaed Kägu 17. mai 2016 Pärnu
Varbla Põhikool 13 Kägu 18. mai 2016 Pärnu

Tagasi tulemuste juurde