"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Ülane 1. aprill 2016 Saare
Peetri Kool 1 Ülane 2. aprill 2016 Järva
Aste Põhikool 2 Ülane 3. aprill 2016 Saare
Pihtla Lasteaed Ülane 3. aprill 2016 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Ülane 6. aprill 2016 Tartu
Varbla Põhikool 13 Ülane 7. aprill 2016 Pärnu
Haanja Kool 1b-2b- Ülane 7. aprill 2016 Võru
Ruhnu Põhikool 1-9 Ülane 7. aprill 2016 Saare
Mäetaguse Põhikool 3 Ülane 7. aprill 2016 Ida-Viru
Kuuste Kool 2-3 Ülane 8. aprill 2016 Tartu
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Ülane 8. aprill 2016 Harju
Narva Keeltelütseum 1a Ülane 8. aprill 2016 Ida-Viru
Orissaare Gümnaasium 2 Ülane 8. aprill 2016 Saare
Savikoja Ülane 9. aprill 2016 Tartu
Riia Eesti Põhikool Ülane 9. aprill 2016 Välismaa
Salme Põhikool 6-9 Ülane 9. aprill 2016 Saare
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 14 Ülane 9. aprill 2016 Hiiu
Kuressaare Gümnaasium 2a Ülane 9. aprill 2016 Saare
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Ülane 9. aprill 2016 Viljandi
Saue Gümnaasium 3 Ülane 10. aprill 2016 Harju
Riidaja Põhikool 6-9 Ülane 10. aprill 2016 Valga
Sõmerpalu Põhikool 4 Ülane 10. aprill 2016 Võru
Kohila Gümnaasium 1c Ülane 10. aprill 2016 Rapla
Emmaste Põhikool 1-4 Ülane 10. aprill 2016 Hiiu
Puiga Põhikool 1 Ülane 10. aprill 2016 Võru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Ülane 10. aprill 2016 Ida-Viru
Valga Põhikool 2d Ülane 10. aprill 2016 Valga
Kärdla Ühisgümnaasium Ülane 10. aprill 2016 Hiiu
Alavere Põhikool 3 Ülane 10. aprill 2016 Harju
Haabneeme Kool 1a Ülane 10. aprill 2016 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Ülane 11. aprill 2016 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Ülane 11. aprill 2016 Lääne
Lüllemäe Põhikool 2 Ülane 11. aprill 2016 Valga
Konguta Kool 3 Ülane 11. aprill 2016 Tartu
Vääna-Jõesuu Kool 3a Ülane 11. aprill 2016 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Ülane 11. aprill 2016 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Ülane 11. aprill 2016 Lääne
Kuuste Kool 5 Ülane 11. aprill 2016 Tartu
Muhu Põhikool 5 Ülane 11. aprill 2016 Saare
Varbla Põhikool 5 Ülane 11. aprill 2016 Pärnu
Rocca al Mare Kool 1c Ülane 11. aprill 2016 Harju
Sonda Kool 1-4 Ülane 11. aprill 2016 Ida-Viru
Rannu Kool 6 Ülane 12. aprill 2016 Tartu
Kõo Lasteaed Ülane 12. aprill 2016 Viljandi
Laupa Põhikool 4 Ülane 12. aprill 2016 Järva
Türi Põhikool 2c Ülane 12. aprill 2016 Järva
Loksa Gümnaasium 6a Ülane 12. aprill 2016 Harju
Loksa Gümnaasium 4a Ülane 12. aprill 2016 Harju
Pärnjõe Põhikool 23 Ülane 12. aprill 2016 Pärnu
Kuuste Kool 4 Ülane 12. aprill 2016 Tartu
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1c Ülane 12. aprill 2016 Jõgeva
Jõhvi Põhikool 4 Ülane 12. aprill 2016 Ida-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Ülane 12. aprill 2016 Harju
Mooste Põhikool 3 Ülane 12. aprill 2016 Põlva
Koigi Kool 3 Ülane 12. aprill 2016 Järva
Konguta Kool 6 Ülane 12. aprill 2016 Tartu
Orissaare Gümnaasium 4 Ülane 12. aprill 2016 Saare
Värska Gümnaasium 3 Ülane 12. aprill 2016 Põlva
Ridala Põhikool 3 Ülane 12. aprill 2016 Lääne
TERA Peedu kool 2-3 Ülane 12. aprill 2016 Tartumaa
Kuressaare Gümnaasium 1a Ülane 12. aprill 2016 Saare
Saare valla lasteaed Siilike Ülane 13. aprill 2016 Jõgeva
Rocca al Mare Kool 1a Ülane 13. aprill 2016 Harju
Palupera Põhikool Ülane 13. aprill 2016 Valga
Ravila Lasteaed Ülane 13. aprill 2016 Harju
Türi Põhikool 3b Ülane 13. aprill 2016 Järva
Sadala Põhikool 5-6 Ülane 13. aprill 2016 Jõgeva
Vara Põhikool 6 Ülane 13. aprill 2016 Tartu
Tamsalu Gümnaasium 3a Ülane 13. aprill 2016 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 24 Ülane 13. aprill 2016 Põlva
Imavere Põhikool 3-4 Ülane 13. aprill 2016 Järva
Rõngu Keskkool 6 Ülane 13. aprill 2016 Tartu
Karksi-Nuia Lasteaed Ülane 13. aprill 2016 Viljandi
Pirita Majandusgümnaasium 4c Ülane 13. aprill 2016 Harju
Viluste Põhikool 1 Ülane 13. aprill 2016 Põlva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Ülane 13. aprill 2016 Hiiu
Risti Põhikool 13 Ülane 13. aprill 2016 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Ülane 14. aprill 2016 Harju
Tudulinna Põhikool 5-8 Ülane 14. aprill 2016 Ida-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Ülane 14. aprill 2016 Jõgeva
Tudulinna Põhikool 34 Ülane 14. aprill 2016 Ida-Viru
Varbla Põhikool 24 Ülane 14. aprill 2016 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Ülane 14. aprill 2016 Harju
Valtu Põhikool 2 2 Ülane 14. aprill 2016 Rapla
Keeni Põhikool 1 Ülane 14. aprill 2016 Valga
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Ülane 14. aprill 2016 Jõgeva
Seljametsa Lasteaed-Algkool Ülane 14. aprill 2016 Pärnu
Vääna-Jõesuu Kool 4-5 Ülane 14. aprill 2016 Harju
Valga Priimetsa Kool 5b Ülane 14. aprill 2016 Valga
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Ülane 15. aprill 2016 Pärnu
Kõrveküla Põhikool 1a Ülane 15. aprill 2016 Tartu
Kasti Lasteaed Karikakar Ülane 15. aprill 2016 Rapla
Kanepi Gümnaasium 2 Ülane 15. aprill 2016 Põlva
Rõngu Keskkool 2 Ülane 15. aprill 2016 Tartu
Valga Põhikool 5a Ülane 15. aprill 2016 Valga
Virtsu Kool 2-3 Ülane 15. aprill 2016 Lääne
Sipa-Laukna Lasteaed Ülane 15. aprill 2016 Rapla
Lihula Gümnaasium 2 Ülane 15. aprill 2016 Lääne
Unipiha Algkool 1-4 Ülane 15. aprill 2016 Tartu
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Ülane 16. aprill 2016 Harju
Vastse-Kuuste Kool 6 Ülane 16. aprill 2016 Põlva
Tartu Lasteaed Meelespea Ülane 16. aprill 2016 Tartu
Valguta Lasteaed-Algkool 24 Ülane 16. aprill 2016 Tartu
Saku Gümnaasium 1a Ülane 16. aprill 2016 Harju
Mäetaguse Põhikool 6 Ülane 16. aprill 2016 Ida-Viru
Illuka Kool 2 Ülane 16. aprill 2016 Ida-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Ülane 16. aprill 2016 Pärnu
Nurme Kool 8b Ülane 16. aprill 2016 Järva
Mammaste Lasteaed ja Kool 3a Ülane 16. aprill 2016 Põlva
Tallinna Lasteaed Pallipõnn Ülane 16. aprill 2016 Harju
Tartu Hiie Kool 5b Ülane 16. aprill 2016 Tartu
Tartu Kivilinna Kool 4c Ülane 16. aprill 2016 Tartu
Tartu Hiie Kool 1b Ülane 16. aprill 2016 Tartu
Erakool Garant 3 Ülane 16. aprill 2016 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool Ülane 16. aprill 2016 Jõgeva
Kadrioru Saksa Gümnaasium 3d Ülane 16. aprill 2016 Harju
Audentese Erakool 1a Ülane 16. aprill 2016 Harju
Muraste Looduskool Ülane 16. aprill 2016 Harju
Sõmerpalu Põhikool 1-2 Ülane 16. aprill 2016 Võru
Põltsamaa Ühisgümnaasium Ülane 16. aprill 2016 Jõgeva
Sõmeru Põhikool 2b Ülane 16. aprill 2016 Lääne-Viru
Nõva Kool 1-3 Ülane 17. aprill 2016 Lääne
Elva Gümnaasium 6c Ülane 17. aprill 2016 Tartu
Taebla Gümnaasium 2-3 Ülane 17. aprill 2016 Lääne
Mihkli Kool 56 Ülane 17. aprill 2016 Lääne-Viru
Rakke Gümnaasium 4-6 Ülane 17. aprill 2016 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Ülane 17. aprill 2016 Harju
Värska Gümnaasium 2 Ülane 17. aprill 2016 Põlva
Lehtse Kool 1-4 Ülane 17. aprill 2016 Lääne-Viru
Haanja Kool 14 Ülane 17. aprill 2016 Võru
Eerika lasteaed Laululind 2 Ülane 17. aprill 2016 Tartu
Ruusa Põhikool 5-9 Ülane 17. aprill 2016 Põlva
Värska Lasteaed Ülane 17. aprill 2016 Põlva
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 2a Ülane 17. aprill 2016 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Ülane 17. aprill 2016 Ida-Viru
Aravete Keskkool 6 Ülane 17. aprill 2016 Järva
Vääna Mõisakool Ülane 18. aprill 2016 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Ülane 18. aprill 2016 Jõgeva
Elva Lasteaed Õnneseen Ülane 18. aprill 2016 Tartu
Türi Põhikool 1a Ülane 18. aprill 2016 Järva
Hummuli Põhikool 3 Ülane 18. aprill 2016 Valga
Valga Põhikool 3c Ülane 18. aprill 2016 Valga
Rakvere Gümnaasium 2c Ülane 18. aprill 2016 Lääne-Viru
Kolga Kool 2 Ülane 18. aprill 2016 Harju
Paide Gümnaasium 1b Ülane 18. aprill 2016 Järva
Lümanda Põhikool 2a Ülane 18. aprill 2016 Saare
Illuka Kool 5 Ülane 18. aprill 2016 Ida-Viru
Pärnu Rääma Põhikool 1c Ülane 18. aprill 2016 Pärnu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 8a Ülane 18. aprill 2016 Ida-Viru
Paide Ühisgümnaasium 4a Ülane 18. aprill 2016 Järva
Otepää Gümnaasium 6b Ülane 18. aprill 2016 Valga
Erakool Garant 4 Ülane 18. aprill 2016 Harju
Erakool Garant 5 Ülane 18. aprill 2016 Harju
Mäetaguse Lasteaed Tõruke Ülane 18. aprill 2016 Ida-Viru
Antsla Gümnaasium 4a Ülane 18. aprill 2016 Võru
Rakvere Eragümnaasium 3 Ülane 19. aprill 2016 Lääne-Viru
Vastse-Kuuste Kool 5 Ülane 19. aprill 2016 Põlva
Saue Gümnaasium 1e Ülane 19. aprill 2016 Harju
Tartu Raatuse Kool 4b Ülane 19. aprill 2016 Tartu
Tudulinna Põhikool 1 Ülane 19. aprill 2016 Ida-Viru
Tilsi Põhikool 3 Ülane 19. aprill 2016 Põlva
Sadala Põhikool 3-4 Ülane 19. aprill 2016 Jõgeva
Haiba Lasteaed Riisikas Ülane 19. aprill 2016 Harju
Põlula Kool Ülane 19. aprill 2016 Lääne-Viru
Nõva Kool 4-8 Ülane 19. aprill 2016 Lääne
Kehra Gümnaasium 3a Ülane 19. aprill 2016 Harju
Uulu Lasteaed 2 Ülane 19. aprill 2016 Pärnu
Rõngu Keskkool 1 Ülane 19. aprill 2016 Tartu
Tilsi Põhikool 4 Ülane 20. aprill 2016 Põlva
Paide Gümnaasium 4c Ülane 20. aprill 2016 Järva
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 Ülane 20. aprill 2016 Lääne-Viru
Saverna Põhikool 6-8 Ülane 20. aprill 2016 Põlva
Tartu Descartes'i Kool 2a Ülane 20. aprill 2016 Tartu
Harku Lasteaed 2 Ülane 21. aprill 2016 Harju
Orissaare Gümnaasium 1 Ülane 21. aprill 2016 Saare
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Ülane 21. aprill 2016 Tartu
Kohila Gümnaasium 6a Ülane 21. aprill 2016 Rapla
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Ülane 21. aprill 2016 Harju
Osula Põhikool 3 Ülane 21. aprill 2016 Võru
Põlva Põhikool 4a Ülane 21. aprill 2016 Põlva
Rakvere Reaalgümnaasium 2b Ülane 21. aprill 2016 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium Ülane 22. aprill 2016 Rapla
Sõmerpalu Põhikool 5-6 Ülane 22. aprill 2016 Võru
Aste Põhikool 3 Ülane 22. aprill 2016 Saare
Viljandi Jakobsoni Kool 3c Ülane 23. aprill 2016 Viljandi
Pirita Lasteaed Ülane 23. aprill 2016 Harju
Orissaare Gümnaasium 3 Ülane 23. aprill 2016 Saare
Väike-Maarja Gümnaasium 6a Ülane 23. aprill 2016 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium 3b Ülane 23. aprill 2016 Harju
Oru Põhikool 4 Ülane 23. aprill 2016 Harju
Lagedi Kool Ülane 24. aprill 2016 Harju
Lasila Põhikool 5 Ülane 24. aprill 2016 Lääne-Viru
Eralasteaed Memme Musi Ülane 24. aprill 2016 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Ülane 24. aprill 2016 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 7b Ülane 24. aprill 2016 Valga
Kehra Gümnaasium 1c Ülane 24. aprill 2016 Harju
Tõrva Gümnaasium 5b Ülane 24. aprill 2016 Valga
Vodja kool Ülane 25. aprill 2016 Järva
Oru lasteaed Mesimumm Ülane 25. aprill 2016 Harju
Harku Lasteaed Ülane 25. aprill 2016 Harju
Tartu Hiie Kool 2b Ülane 26. aprill 2016 Tartu
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Ülane 27. aprill 2016 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 7 Ülane 27. aprill 2016 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 1 Ülane 27. aprill 2016 Põlva
Tallinna Muusikakeskkool 7 Ülane 28. aprill 2016 Harju
Uulu Lasteaed Ülane 28. aprill 2016 Pärnu
Metsküla Algkool 1-4 Ülane 28. aprill 2016 Lääne
Puhja Lasteaed Pääsusilm Ülane 28. aprill 2016 Tartu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Ülane 28. aprill 2016 Harju
Hargla Kool 4-5 Ülane 29. aprill 2016 Valga
Metsküla Algkool 5-6 Ülane 29. aprill 2016 Lääne
Ääsmäe Lasteaed Ülane 30. aprill 2016 Harju
Tallinna Meelespea Lasteaed Ülane 1. mai 2016 Harju
Tallinna Kullatera Lasteaed Ülane 1. mai 2016 Harju
Aseri Kool 7a Ülane 1. mai 2016 Ida-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1b Ülane 1. mai 2016 Jõgeva
Tartu Mart Reiniku Kool 2d Ülane 1. mai 2016 Tartu
Peetri Kool 4 Ülane 2. mai 2016 Järva
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 4b Ülane 2. mai 2016 Rapla
Jõõpre Kool 4 Ülane 2. mai 2016 Pärnu
Elva Gümnaasium 1b Ülane 2. mai 2016 Tartu
Alavere Põhikool 1 Ülane 3. mai 2016 Harju
Laeva Põhikool 1 Ülane 5. mai 2016 Tartu
Kadrina Keskkool 6a Ülane 5. mai 2016 Lääne-Viru
Vääna-Jõesuu Kool 3 Ülane 8. mai 2016 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6b Ülane 15. mai 2016 Ida-Viru

Tagasi tulemuste juurde