"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Saare valla lasteaed Siilike Ööbik 1. mai 2016 Jõgeva
Vastse-Kuuste Kool 6 Ööbik 1. mai 2016 Põlva
Aseri Kool 7a Ööbik 1. mai 2016 Ida-Viru
Lindi Lasteaed-Algkool 3-4 Ööbik 2. mai 2016 Pärnu
Ruusa Põhikool 5-9 Ööbik 2. mai 2016 Põlva
Hummuli Põhikool 3 Ööbik 2. mai 2016 Valga
Värska Lasteaed Ööbik 3. mai 2016 Põlva
Põlula Kool Ööbik 3. mai 2016 Lääne-Viru
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Ööbik 3. mai 2016 Tartu
Sadala Põhikool 1-2 Ööbik 3. mai 2016 Jõgeva
Vana-Vigala Põhikool 13 Ööbik 3. mai 2016 Rapla
Võnnu Lasteaed Värvuke Ööbik 3. mai 2016 Tartu
Jõõpre Kool 4 Ööbik 4. mai 2016 Pärnu
Varbla Põhikool 24 Ööbik 4. mai 2016 Pärnu
Uulu Lasteaed 2 Ööbik 4. mai 2016 Pärnu
Varbla Põhikool 13 Ööbik 4. mai 2016 Pärnu
Taebla Gümnaasium 2-3 Ööbik 4. mai 2016 Lääne
Tudulinna Põhikool 34 Ööbik 4. mai 2016 Ida-Viru
Eerika lasteaed Laululind 2 Ööbik 5. mai 2016 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 14 Ööbik 5. mai 2016 Hiiu
Riidaja Põhikool 6-9 Ööbik 5. mai 2016 Valga
Viluste Põhikool 1 Ööbik 5. mai 2016 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Ööbik 5. mai 2016 Lääne
Tudulinna Põhikool 5-8 Ööbik 5. mai 2016 Ida-Viru
Jõhvi Põhikool 4 Ööbik 5. mai 2016 Ida-Viru
Sadala Põhikool 3-4 Ööbik 5. mai 2016 Jõgeva
Riia Eesti Põhikool Ööbik 5. mai 2016 Välismaa
Viljandi Kesklinna Kool 2c Ööbik 5. mai 2016 Viljandi
Muraste Looduskool Ööbik 6. mai 2016 Harju
Hargla Kool 4-5 Ööbik 6. mai 2016 Valga
Savikoja Ööbik 6. mai 2016 Tartu
Keeni Põhikool 1 Ööbik 6. mai 2016 Valga
Osula Põhikool 2 Ööbik 6. mai 2016 Võru
Kanepi Gümnaasium 2 Ööbik 7. mai 2016 Põlva
Konguta Kool 6 Ööbik 7. mai 2016 Tartu
Pihtla Lasteaed Ööbik 7. mai 2016 Saare
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 Ööbik 7. mai 2016 Lääne-Viru
Varbla Põhikool 5 Ööbik 7. mai 2016 Pärnu
Sipa-Laukna Lasteaed Ööbik 7. mai 2016 Rapla
Muhu Põhikool 5 Ööbik 7. mai 2016 Saare
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Ööbik 7. mai 2016 Hiiu
Orissaare Gümnaasium 3 Ööbik 7. mai 2016 Saare
Krootuse Põhikool 24 Ööbik 7. mai 2016 Põlva
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Ööbik 8. mai 2016 Harju
Türi Põhikool 3b Ööbik 8. mai 2016 Järva
Sonda Kool 1-4 Ööbik 8. mai 2016 Ida-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Ööbik 8. mai 2016 Jõgeva
Lasila Põhikool 5 Ööbik 8. mai 2016 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Ööbik 8. mai 2016 Jõgeva
TERA Peedu kool 2-3 Ööbik 8. mai 2016 Tartumaa
Tartu Hiie Kool 5b Ööbik 8. mai 2016 Tartu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Ööbik 8. mai 2016 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Ööbik 8. mai 2016 Harju
Haanja Kool 1b-2b- Ööbik 8. mai 2016 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Ööbik 8. mai 2016 Lääne-Viru
Vääna-Jõesuu Kool 3 Ööbik 9. mai 2016 Harju
Loksa Gümnaasium 4a Ööbik 9. mai 2016 Harju
Vara Põhikool 6 Ööbik 9. mai 2016 Tartu
Loksa Gümnaasium 6a Ööbik 9. mai 2016 Harju
Kuuste Kool 4 Ööbik 9. mai 2016 Tartu
Ruhnu Põhikool 1-9 Ööbik 9. mai 2016 Saare
Metsküla Algkool 5-6 Ööbik 9. mai 2016 Lääne
Valga Põhikool 2d Ööbik 9. mai 2016 Valga
Virtsu Kool 2-3 Ööbik 9. mai 2016 Lääne
Valga Põhikool 3c Ööbik 9. mai 2016 Valga
Mooste Põhikool 3 Ööbik 9. mai 2016 Põlva
Orissaare Gümnaasium 2 Ööbik 9. mai 2016 Saare
Kasti Lasteaed Karikakar Ööbik 9. mai 2016 Rapla
Rakvere Gümnaasium 2c Ööbik 9. mai 2016 Lääne-Viru
Metsküla Algkool 1-4 Ööbik 9. mai 2016 Lääne
Nurme Kool 8b Ööbik 9. mai 2016 Järva
Jakob Westholmi Gümnaasium 6b Ööbik 9. mai 2016 Harju
Alavere Põhikool 1 Ööbik 10. mai 2016 Harju
Oru Põhikool 4 Ööbik 10. mai 2016 Harju
Tamsalu Gümnaasium 3a Ööbik 10. mai 2016 Lääne-Viru
Palupera Põhikool Ööbik 10. mai 2016 Valga
Türi Põhikool 1a Ööbik 10. mai 2016 Järva
Ridala Põhikool 3 Ööbik 10. mai 2016 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Ööbik 10. mai 2016 Harju
Vääna Mõisakool Ööbik 10. mai 2016 Harju
Tartu Lasteaed Meelespea Ööbik 10. mai 2016 Tartu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 8a Ööbik 11. mai 2016 Ida-Viru
Kõrveküla Põhikool 1a Ööbik 11. mai 2016 Tartu
Lagedi Kool Ööbik 11. mai 2016 Harju
Kohila Gümnaasium 6a Ööbik 11. mai 2016 Rapla
Haiba Lasteaed Riisikas Ööbik 11. mai 2016 Harju
Ravila Lasteaed Ööbik 12. mai 2016 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1c Ööbik 12. mai 2016 Jõgeva
Viljandi Jakobsoni Kool 3c Ööbik 12. mai 2016 Viljandi
Kärdla Ühisgümnaasium Ööbik 12. mai 2016 Hiiu
Tõrva Gümnaasium 7a Ööbik 12. mai 2016 Valga
Elva Lasteaed Õnneseen Ööbik 13. mai 2016 Tartu
Lümanda Põhikool 2a Ööbik 13. mai 2016 Saare
Kõo Lasteaed Ööbik 13. mai 2016 Viljandi
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Ööbik 13. mai 2016 Ida-Viru
Kolga Kool 2 Ööbik 13. mai 2016 Harju
Tõrva Gümnaasium 7b Ööbik 13. mai 2016 Valga
Kuuste Kool 5 Ööbik 14. mai 2016 Tartu
Mihkli Kool 56 Ööbik 14. mai 2016 Lääne-Viru
Vastse-Kuuste Kool 5 Ööbik 15. mai 2016 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Ööbik 15. mai 2016 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Ööbik 15. mai 2016 Harju
Kadrioru Saksa Gümnaasium 3d Ööbik 15. mai 2016 Harju
Türi Põhikool Ööbik 15. mai 2016 Järva
Salme Põhikool 6-9 Ööbik 16. mai 2016 Saare
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Ööbik 16. mai 2016 Harju
Ruusa Põhikool 1-4 Ööbik 16. mai 2016 Põlva
Pirita Majandusgümnaasium 4c Ööbik 16. mai 2016 Harju
Nõva Kool 4-8 Ööbik 16. mai 2016 Lääne
Tartu Hiie Kool 1b Ööbik 17. mai 2016 Tartu
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Ööbik 17. mai 2016 Saare
Uulu Lasteaed Ööbik 17. mai 2016 Pärnu
Adavere Põhikool 1-2 Ööbik 18. mai 2016 Jõgeva
Väike-Maarja Gümnaasium 6a Ööbik 18. mai 2016 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 1b Ööbik 19. mai 2016 Tartu
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Ööbik 19. mai 2016 Viljandi
Vääna-Jõesuu Kool 3a Ööbik 21. mai 2016 Harju
Rakvere Reaalgümnaasium 2b Ööbik 21. mai 2016 Lääne-Viru

Tagasi tulemuste juurde