"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kehtna Põhikool 1-9 Varsakabi 2. aprill 2015 Rapla
Taebla Gümnaasium 1-4 Varsakabi 3. aprill 2015 Lääne
Kirivere Põhikool 5 Varsakabi 5. aprill 2015 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Varsakabi 6. aprill 2015 Harju
Kirivere Põhikool 6 Varsakabi 7. aprill 2015 Viljandi
Vatla Põhikool 1-6 Varsakabi 7. aprill 2015 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Varsakabi 7. aprill 2015 Harju
Ristiku Põhikool 8a Varsakabi 7. aprill 2015 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill Varsakabi 8. aprill 2015 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Varsakabi 9. aprill 2015 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium Varsakabi 10. aprill 2015 Lääne-Viru
Nurme Kool Varsakabi 10. aprill 2015 Järva
Hargla Kool 1-3 Varsakabi 10. aprill 2015 Valga
Seljametsa Lasteaed-Algkool Varsakabi 11. aprill 2015 Pärnu
Antsla Gümnaasium 5b Varsakabi 11. aprill 2015 Võru
Hagudi Põhikool 1-9 Varsakabi 11. aprill 2015 Rapla
Kiili Lasteaed Varsakabi 13. aprill 2015 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 6b Varsakabi 13. aprill 2015 Tartu
Kõo Lasteaed Varsakabi 13. aprill 2015 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Varsakabi 13. aprill 2015 Pärnu
Tarimaa Varsakabi 14. aprill 2015 Saaremaa
Elva Gümnaasium 3d Varsakabi 14. aprill 2015 Tartu
Laupa Põhikool 3 Varsakabi 14. aprill 2015 Järva
Oru lasteaed Mesimumm Varsakabi 14. aprill 2015 Harju
Illuka Kool 6 Varsakabi 14. aprill 2015 Ida-Viru
Rakvere Reaalgümnaasium 5a Varsakabi 15. aprill 2015 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Varsakabi 15. aprill 2015 Harju
Imavere Põhikool 2-4 Varsakabi 16. aprill 2015 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Varsakabi 16. aprill 2015 Lääne-Viru
Eralasteaed Rukkilille lasteaed Varsakabi 18. aprill 2015 Harju
Häädemeeste Keskkool 7-8 Varsakabi 18. aprill 2015 Pärnu
Lagedi Lasteaed-Põhikool Varsakabi 18. aprill 2015 Harju
Rakvere Eragümnaasium 2 Varsakabi 18. aprill 2015 Lääne-Viru
Suure-Jaani Kool 8a Varsakabi 18. aprill 2015 Viljandi
Salme Põhikool 5-8 Varsakabi 18. aprill 2015 Saare
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Varsakabi 19. aprill 2015 Lääne
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Varsakabi 19. aprill 2015 Harju
Nõva Kool 4-9 Varsakabi 19. aprill 2015 Lääne
Alavere Põhikool 2 Varsakabi 19. aprill 2015 Harju
Käina Gümnaasium 4 Varsakabi 19. aprill 2015 Hiiu
Erakool Garant 4 Varsakabi 19. aprill 2015 Harju
Türi Põhikool 2b Varsakabi 20. aprill 2015 Järva
Rakvere Põhikool 2 Varsakabi 20. aprill 2015 Lääne-Viru
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Varsakabi 20. aprill 2015 Harju
Kadrina Keskkool 2a Varsakabi 20. aprill 2015 Lääne-Viru
Orissaare Gümnaasium 1 Varsakabi 20. aprill 2015 Saare
Ruhnu Põhikool 1-9 Varsakabi 20. aprill 2015 Saare
Tudu Lasteaed-Põhikool 3 Varsakabi 20. aprill 2015 Lääne-Viru
Kärdla Ühisgümnaasium 3b Varsakabi 21. aprill 2015 Hiiu
Ääsmäe Lasteaed Varsakabi 21. aprill 2015 Harju
Tartu Hiie Kool 4b Varsakabi 21. aprill 2015 Tartu
Kärdla Ühisgümnaasiumi Kõpu õppekoht 7-8 Varsakabi 21. aprill 2015 Hiiu
Paikuse Põhikool 3b Varsakabi 21. aprill 2015 Pärnu
Käina Gümnaasium 3 Varsakabi 21. aprill 2015 Hiiu
Kiili Gümnaasium 3b Varsakabi 21. aprill 2015 Harju
Sinimäe Põhikool 7 Varsakabi 21. aprill 2015 Ida-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Varsakabi 21. aprill 2015 Pärnu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Varsakabi 22. aprill 2015 Lääne
Sonda Kool 1-4 Varsakabi 22. aprill 2015 Ida-Viru
Andu-Papi Seltsi loodusring Varsakabi 22. aprill 2015 Pärnu
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 9a Varsakabi 22. aprill 2015 Ida-Viru
Emmaste Põhikool 1-4 Varsakabi 23. aprill 2015 Hiiu
Adavere Põhikool 1-2 Varsakabi 23. aprill 2015 Jõgeva
Risti Põhikool 24 Varsakabi 23. aprill 2015 Lääne
Lümanda Põhikool 4 Varsakabi 23. aprill 2015 Saare
Sonda Kool 5-6 Varsakabi 23. aprill 2015 Ida-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed Varsakabi 23. aprill 2015 Rapla
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 1 Varsakabi 24. aprill 2015 Põlva
Põlula Kool 1-5 Varsakabi 24. aprill 2015 Lääne-Viru
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 1a Varsakabi 24. aprill 2015 Harju
Tallinna Muusikakeskkool 6 Varsakabi 24. aprill 2015 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 3-6 Varsakabi 25. aprill 2015 Hiiu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3b Varsakabi 25. aprill 2015 Ida-Viru
Lindi Lasteaed-Algkool 2-3 Varsakabi 25. aprill 2015 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Varsakabi 25. aprill 2015 Pärnu
Tudulinna Põhikool 5-7 Varsakabi 25. aprill 2015 Ida-Viru
Tudulinna Põhikool 3-4 Varsakabi 25. aprill 2015 Ida-Viru
Uulu Lasteaed 3 Varsakabi 25. aprill 2015 Pärnu
Saku Gümnaasium 3c Varsakabi 25. aprill 2015 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Varsakabi 25. aprill 2015 Hiiu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 4c Varsakabi 25. aprill 2015 Pärnu
Rakke Gümnaasium 6-12 Varsakabi 25. aprill 2015 Lääne-Viru
Vara Põhikool 1-4 Varsakabi 25. aprill 2015 Tartu
Haiba Lasteaed Riisikas Varsakabi 26. aprill 2015 Harju
Kasti Lasteaed Karikakar Varsakabi 26. aprill 2015 Rapla
Rõngu Keskkool 1 Varsakabi 26. aprill 2015 Tartu
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 1c Varsakabi 26. aprill 2015 Võru
Tallinna Kristiine Gümnaasium 4a Varsakabi 26. aprill 2015 Harju
Kuuste Kool 5 Varsakabi 26. aprill 2015 Tartu
Ravila Lasteaed Varsakabi 26. aprill 2015 Harju
TERA Peedu kool 1-2 Varsakabi 26. aprill 2015 Tartumaa
Ääsmäe Põhikool 2 Varsakabi 26. aprill 2015 Harju
Koigi Kool Varsakabi 26. aprill 2015 Järva
Nõva Kool Varsakabi 26. aprill 2015 Lääne
Türi Põhikool 3a Varsakabi 26. aprill 2015 Järva
Mammaste Lasteaed ja Kool 2a Varsakabi 27. aprill 2015 Põlva
Virtsu Kool 1-2 Varsakabi 27. aprill 2015 Lääne
Valtu Põhikool 1 Varsakabi 27. aprill 2015 Rapla
Suure-Jaani Kool 4 Varsakabi 27. aprill 2015 Viljandi
Emmaste Põhikool Varsakabi 27. aprill 2015 Hiiu
Lüganuse Keskkool 1 Varsakabi 27. aprill 2015 Ida-Viru
Saku Gümnaasium 3d Varsakabi 27. aprill 2015 Harju
Kohila Gümnaasium 1-4 Varsakabi 27. aprill 2015 Rapla
Ristiku Põhikool 3a Varsakabi 27. aprill 2015 Harju
Rakvere Gümnaasium 1c Varsakabi 27. aprill 2015 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 3 Varsakabi 27. aprill 2015 Põlva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 Varsakabi 27. aprill 2015 Jõgeva
Suure-Jaani Kool 3 Varsakabi 27. aprill 2015 Viljandi
Haljala Gümnaasium 1b Varsakabi 27. aprill 2015 Lääne-Viru
Rõngu Keskkool 3 Varsakabi 27. aprill 2015 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Varsakabi 27. aprill 2015 Jõgeva
Metsküla Algkool 4-6 Varsakabi 28. aprill 2015 Lääne
Krootuse Põhikool 1-3 Varsakabi 28. aprill 2015 Põlva
Kuressaare Gümnaasium 1a Varsakabi 28. aprill 2015 Saare
Peetri Kool 3 Varsakabi 28. aprill 2015 Järva
Aravete Keskkool 5 Varsakabi 28. aprill 2015 Järva
Puka Keskkool 5 Varsakabi 28. aprill 2015 Valga
Tõrva Gümnaasium 4a Varsakabi 28. aprill 2015 Valga
Suure-Jaani Kool 5b Varsakabi 28. aprill 2015 Viljandi
Vaida Põhikool 1-5 Varsakabi 28. aprill 2015 Harju
Laulasmaa Kool 1b Varsakabi 29. aprill 2015 Harju
Konguta Kool 6 Varsakabi 29. aprill 2015 Tartu
Haanja Kool 1-2 Varsakabi 29. aprill 2015 Võru
Lehtse Kool 5 Varsakabi 29. aprill 2015 Lääne-Viru
Leie Põhikool 13 Varsakabi 30. aprill 2015 Viljandi
Anna Haava nim Pala Kool 6 Varsakabi 30. aprill 2015 Jõgeva
Hummuli Põhikool 2 Varsakabi 30. aprill 2015 Valga
Vinni-Pajusti Gümnaasium 4 Varsakabi 30. aprill 2015 Lääne-Viru
Järva-Jaani Gümnaasium Varsakabi 30. aprill 2015 Järva
Tilsi Põhikool 2 Varsakabi 30. aprill 2015 Põlva
Metsküla Algkool 1-3 Varsakabi 30. aprill 2015 Lääne
Riidaja Põhikool Varsakabi 1. mai 2015 Valga
Luunja Lasteaed Midrimaa Varsakabi 1. mai 2015 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2a Varsakabi 1. mai 2015 Tartu
Tallinna Järveotsa Gümnaasium 4a Varsakabi 1. mai 2015 Harju
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 2 Varsakabi 1. mai 2015 Jõgeva
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 6a Varsakabi 1. mai 2015 Võru
Kose Gümnaasium 2b Varsakabi 1. mai 2015 Harju
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Varsakabi 2. mai 2015 Ida-Viru
Tartu Veeriku Kool 5 Varsakabi 2. mai 2015 Tartu
Sadala Põhikool 5-6 Varsakabi 2. mai 2015 Jõgeva
Illuka Kool 7 Varsakabi 2. mai 2015 Ida-Viru
Türi Lasteaed Varsakabi 2. mai 2015 Järva
Tääksi Põhikool 5-9 Varsakabi 3. mai 2015 Viljandi
Tartu Raatuse Kool 3b Varsakabi 3. mai 2015 Tartu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a Varsakabi 3. mai 2015 Ida-Viru
Rakvere Eragümnaasium Varsakabi 3. mai 2015 Lääne-Viru
Tornimäe Põhikool 5-7 Varsakabi 3. mai 2015 Saare
Värska Gümnaasium 1 Varsakabi 3. mai 2015 Põlva
Tartu Hiie Kool 1bb Varsakabi 3. mai 2015 Tartu
Haanja Kool 3-4 Varsakabi 3. mai 2015 Võru
Suure-Jaani Kool 5a Varsakabi 3. mai 2015 Viljandi
Kolga Kool 1 Varsakabi 3. mai 2015 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 4b Varsakabi 3. mai 2015 Harju
Ääsmäe Põhikool 5 Varsakabi 4. mai 2015 Harju
Valga Jaanikese Kool 1-3 Varsakabi 4. mai 2015 Valga
Ääsmäe Põhikool 6 Varsakabi 4. mai 2015 Harju
Viluste Põhikool 4 Varsakabi 4. mai 2015 Põlva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6 Varsakabi 4. mai 2015 Ida-Viru
Muhu Põhikool 5 Varsakabi 5. mai 2015 Saare
Anna Haava nim Pala Kool Varsakabi 5. mai 2015 Jõgeva
Osula Põhikool 2 Varsakabi 5. mai 2015 Võru
Muraste Looduskool Varsakabi 5. mai 2015 Harju
Sõmeru Põhikool 1b Varsakabi 5. mai 2015 Lääne-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 3c Varsakabi 5. mai 2015 Harju
Pärnu Mai Kool 5a Varsakabi 6. mai 2015 Pärnu
Põlva Põhikool 2 Varsakabi 6. mai 2015 Põlva
Lüllemäe Põhikool 1 Varsakabi 6. mai 2015 Valga
Paide Gümnaasium 3c Varsakabi 7. mai 2015 Järva
Konguta Kool 5 Varsakabi 8. mai 2015 Tartu
Karksi-Nuia Lasteaed Varsakabi 8. mai 2015 Viljandi
Tartu Veeriku Kool 3b Varsakabi 8. mai 2015 Tartu
Nõva Kool 2-3 Varsakabi 9. mai 2015 Lääne
Jõhvi Gümnaasium 7 Varsakabi 9. mai 2015 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 3a Varsakabi 10. mai 2015 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 4b Varsakabi 11. mai 2015 Valga
Otepää Gümnaasium 6a Varsakabi 12. mai 2015 Valga
Orissaare Gümnaasium 4 Varsakabi 14. mai 2015 Saare
Tilsi Põhikool 3 Varsakabi 14. mai 2015 Põlva
Hargla Kool 2a Varsakabi 15. mai 2015 Valga
Värska Gümnaasium 2 Varsakabi 15. mai 2015 Põlva
Antsla Gümnaasium 5a Varsakabi 16. mai 2015 Võru
Tartu Kristlik Põhikool 2-3 Varsakabi 20. mai 2015 Tartu
Harku Lasteaed Varsakabi 20. mai 2015 Harju
Kadrioru Saksa Gümnaasium 4b Varsakabi 22. mai 2015 Harju

Tagasi tulemuste juurde