"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Põlva Põhikool 3a Valge-toonekurg 7. märts 2015 Põlva
Suure-Jaani Kool 3 Valge-toonekurg 10. märts 2015 Viljandi
Tartu Descartes'i Lütseum 1a Valge-toonekurg 13. märts 2015 Tartu
Viluste Põhikool 4 Valge-toonekurg 13. märts 2015 Põlva
Paikuse Põhikool 3b Valge-toonekurg 15. märts 2015 Pärnu
Valga Põhikool 2c Valge-toonekurg 16. märts 2015 Valga
Halliste Põhikool 2-4 Valge-toonekurg 16. märts 2015 Viljandi
Rakke Gümnaasium 6-12 Valge-toonekurg 17. märts 2015 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 3d Valge-toonekurg 18. märts 2015 Tartu
Uulu Lasteaed 3 Valge-toonekurg 18. märts 2015 Pärnu
Tudulinna Põhikool 5-7 Valge-toonekurg 19. märts 2015 Ida-Viru
Tartu Hiie Kool 1bb Valge-toonekurg 19. märts 2015 Tartu
Haanja Kool 1-2 Valge-toonekurg 19. märts 2015 Võru
Lüllemäe Põhikool 1 Valge-toonekurg 20. märts 2015 Valga
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3c Valge-toonekurg 20. märts 2015 Tartu
Audentese Erakool 6a Valge-toonekurg 21. märts 2015 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 21. märts 2015 Jõgeva
Kanepi Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 21. märts 2015 Põlva
Eralasteaed Rukkilille lasteaed Valge-toonekurg 21. märts 2015 Harju
Tudulinna Põhikool 3-4 Valge-toonekurg 22. märts 2015 Ida-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Valge-toonekurg 22. märts 2015 Jõgeva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Valge-toonekurg 22. märts 2015 Lääne
Rakvere Eragümnaasium 2 Valge-toonekurg 22. märts 2015 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 1b Valge-toonekurg 23. märts 2015 Lääne-Viru
Mooste Põhikool 3 Valge-toonekurg 23. märts 2015 Põlva
Vara Põhikool 6 Valge-toonekurg 23. märts 2015 Tartu
Seljametsa Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 23. märts 2015 Pärnu
Antsla Gümnaasium 5b Valge-toonekurg 24. märts 2015 Võru
Kolga Kool 1 Valge-toonekurg 24. märts 2015 Harju
Türi Põhikool 2b Valge-toonekurg 24. märts 2015 Järva
Haljala Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 24. märts 2015 Lääne-Viru
Valga Jaanikese Kool 1-3 Valge-toonekurg 25. märts 2015 Valga
Rõngu Keskkool 1 Valge-toonekurg 26. märts 2015 Tartu
Hargla Kool 1-3 Valge-toonekurg 27. märts 2015 Valga
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 Valge-toonekurg 27. märts 2015 Jõgeva
Sonda Kool 5-6 Valge-toonekurg 28. märts 2015 Ida-Viru
Haanja Kool 3-4 Valge-toonekurg 28. märts 2015 Võru
Luunja Lasteaed Midrimaa Valge-toonekurg 28. märts 2015 Tartu
Holstre Kool 2-3 Valge-toonekurg 28. märts 2015 Viljandi
Värska Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 28. märts 2015 Põlva
Valga Põhikool 3b Valge-toonekurg 28. märts 2015 Valga
Anna Haava nim Pala Kool Valge-toonekurg 28. märts 2015 Jõgeva
Paide Gümnaasium 3c Valge-toonekurg 28. märts 2015 Järva
Türi Põhikool 3a Valge-toonekurg 28. märts 2015 Järva
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a Valge-toonekurg 28. märts 2015 Ida-Viru
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Valge-toonekurg 29. märts 2015 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Valge-toonekurg 29. märts 2015 Ida-Viru
Haiba Lasteaed Riisikas Valge-toonekurg 29. märts 2015 Harju
Lasila Põhikool 1-2 Valge-toonekurg 29. märts 2015 Lääne-Viru
Ravila Lasteaed Valge-toonekurg 29. märts 2015 Harju
Värska Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 30. märts 2015 Põlva
Rapla Ühisgümnaasium 1a Valge-toonekurg 30. märts 2015 Rapla
Sõmerpalu Põhikool 3 Valge-toonekurg 30. märts 2015 Võru
Sipa-Laukna Lasteaed Valge-toonekurg 30. märts 2015 Rapla
Anna Haava nim Pala Kool 4 Valge-toonekurg 31. märts 2015 Jõgeva
Leie Põhikool 13 Valge-toonekurg 31. märts 2015 Viljandi
Alavere Põhikool 2 Valge-toonekurg 31. märts 2015 Harju
Oru lasteaed Mesimumm Valge-toonekurg 31. märts 2015 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Valge-toonekurg 1. aprill 2015 Harju
Vara Põhikool 1-4 Valge-toonekurg 1. aprill 2015 Tartu
Imavere Põhikool 2-4 Valge-toonekurg 1. aprill 2015 Järva
Emmaste Põhikool 1-4 Valge-toonekurg 1. aprill 2015 Hiiu
Tilsi Põhikool 3 Valge-toonekurg 1. aprill 2015 Põlva
Hummuli Põhikool 2 Valge-toonekurg 1. aprill 2015 Valga
Sonda Kool 1-4 Valge-toonekurg 1. aprill 2015 Ida-Viru
Sõmeru Põhikool 1b Valge-toonekurg 1. aprill 2015 Lääne-Viru
Osula Põhikool 3 Valge-toonekurg 1. aprill 2015 Võru
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Valge-toonekurg 1. aprill 2015 Harju
Illuka Kool 7 Valge-toonekurg 2. aprill 2015 Ida-Viru
Nurme Kool Valge-toonekurg 2. aprill 2015 Järva
Elva Lasteaed Õnneseen Valge-toonekurg 2. aprill 2015 Tartu
Ääsmäe Põhikool 6 Valge-toonekurg 2. aprill 2015 Harju
Rõngu Keskkool 3 Valge-toonekurg 2. aprill 2015 Tartu
Illuka Kool 6 Valge-toonekurg 2. aprill 2015 Ida-Viru
Valga Vene Gümnaasium 7-9 Valge-toonekurg 2. aprill 2015 Valga
Ääsmäe Põhikool 5 Valge-toonekurg 2. aprill 2015 Harju
Rakvere Põhikool 2 Valge-toonekurg 3. aprill 2015 Lääne-Viru
Tallinna Järveotsa Gümnaasium 4a Valge-toonekurg 3. aprill 2015 Harju
Mammaste Lasteaed ja Kool 2a Valge-toonekurg 3. aprill 2015 Põlva
Anna Haava nim Pala Kool 6 Valge-toonekurg 3. aprill 2015 Jõgeva
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Valge-toonekurg 3. aprill 2015 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Valge-toonekurg 4. aprill 2015 Ida-Viru
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 1c Valge-toonekurg 4. aprill 2015 Võru
Kirivere Põhikool 6 Valge-toonekurg 4. aprill 2015 Viljandi
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Valge-toonekurg 4. aprill 2015 Harju
Savikoja Valge-toonekurg 4. aprill 2015 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Valge-toonekurg 4. aprill 2015 Harju
Elva Gümnaasium 1b Valge-toonekurg 4. aprill 2015 Tartu
TERA Peedu kool 1-2 Valge-toonekurg 4. aprill 2015 Tartumaa
Aravete Keskkool 5 Valge-toonekurg 5. aprill 2015 Järva
Sinimäe Põhikool 7 Valge-toonekurg 5. aprill 2015 Ida-Viru
Puiga Põhikool 5 Valge-toonekurg 5. aprill 2015 Võru
Kuressaare Gümnaasium 1a Valge-toonekurg 5. aprill 2015 Saare
Eerika lasteaed Laululind Valge-toonekurg 5. aprill 2015 Tartu
Pisisaare Algkool 1-2 Valge-toonekurg 5. aprill 2015 Jõgeva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Valge-toonekurg 6. aprill 2015 Harju
Valguta Lasteaed-Algkool 1-4 Valge-toonekurg 6. aprill 2015 Tartu
Krootuse Põhikool 1-3 Valge-toonekurg 6. aprill 2015 Põlva
Sõmerpalu Põhikool 1-2 Valge-toonekurg 6. aprill 2015 Võru
Koigi Kool Valge-toonekurg 6. aprill 2015 Järva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Valge-toonekurg 6. aprill 2015 Pärnu
Suure-Jaani Kool 4 Valge-toonekurg 7. aprill 2015 Viljandi
Järva-Jaani Gümnaasium Valge-toonekurg 7. aprill 2015 Järva
Vinni-Pajusti Gümnaasium 4 Valge-toonekurg 7. aprill 2015 Lääne-Viru
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Valge-toonekurg 7. aprill 2015 Pärnu
Hagudi Põhikool 1-9 Valge-toonekurg 7. aprill 2015 Rapla
Lindi Lasteaed-Algkool 2-3 Valge-toonekurg 7. aprill 2015 Pärnu
Kirivere Põhikool 5 Valge-toonekurg 7. aprill 2015 Viljandi
Osula Põhikool 2 Valge-toonekurg 8. aprill 2015 Võru
Võnnu Lasteaed Värvuke Valge-toonekurg 8. aprill 2015 Tartu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 4c Valge-toonekurg 8. aprill 2015 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Valge-toonekurg 8. aprill 2015 Pärnu
Pärnu Mai Kool 5a Valge-toonekurg 8. aprill 2015 Pärnu
Rakvere Reaalgümnaasium 5a Valge-toonekurg 8. aprill 2015 Lääne-Viru
Miina Härma Gümnaasium 6 Valge-toonekurg 8. aprill 2015 Tartu
Kõo Lasteaed Valge-toonekurg 8. aprill 2015 Viljandi
Loksa Gümnaasium 4a Valge-toonekurg 8. aprill 2015 Harju
Tääksi Põhikool 5-9 Valge-toonekurg 8. aprill 2015 Viljandi
Parksepa Keskkool 7 Valge-toonekurg 8. aprill 2015 Võru
Kadrina Keskkool 2a Valge-toonekurg 8. aprill 2015 Lääne-Viru
Loksa Gümnaasium 5a-6a Valge-toonekurg 8. aprill 2015 Harju
Mäetaguse Põhikool 6 Valge-toonekurg 9. aprill 2015 Ida-Viru
Hargla Kool 2a Valge-toonekurg 9. aprill 2015 Valga
Kohila Gümnaasium 1-4 Valge-toonekurg 9. aprill 2015 Rapla
Peetri Kool 3 Valge-toonekurg 9. aprill 2015 Järva
Türi Lasteaed Valge-toonekurg 9. aprill 2015 Järva
Jõhvi Gümnaasium 7 Valge-toonekurg 9. aprill 2015 Ida-Viru
Laulasmaa Kool 1b Valge-toonekurg 9. aprill 2015 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Valge-toonekurg 9. aprill 2015 Jõgeva
Kehtna Põhikool 1-9 Valge-toonekurg 9. aprill 2015 Rapla
Risti Põhikool 24 Valge-toonekurg 10. aprill 2015 Lääne
Tõrva Gümnaasium 4a Valge-toonekurg 10. aprill 2015 Valga
Pisisaare Algkool 4 Valge-toonekurg 10. aprill 2015 Jõgeva
Vatla Põhikool 1-6 Valge-toonekurg 10. aprill 2015 Lääne
Tallinna 21. Kool 4c Valge-toonekurg 10. aprill 2015 Harju
Vaida Põhikool 1-5 Valge-toonekurg 10. aprill 2015 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium 4a Valge-toonekurg 10. aprill 2015 Harju
Valtu Põhikool 1 Valge-toonekurg 10. aprill 2015 Rapla
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6 Valge-toonekurg 10. aprill 2015 Ida-Viru
Riidaja Põhikool Valge-toonekurg 11. aprill 2015 Valga
Puka Keskkool 5 Valge-toonekurg 11. aprill 2015 Valga
Kose Gümnaasium 2b Valge-toonekurg 11. aprill 2015 Harju
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Valge-toonekurg 11. aprill 2015 Viljandi
Palivere Põhikool 1-4 Valge-toonekurg 11. aprill 2015 Lääne
Suure-Jaani Kool 8a Valge-toonekurg 11. aprill 2015 Viljandi
Pisisaare Algkool 3 Valge-toonekurg 11. aprill 2015 Jõgeva
Lagedi Lasteaed-Põhikool Valge-toonekurg 11. aprill 2015 Harju
Pisisaare Algkool 5-6 Valge-toonekurg 11. aprill 2015 Jõgeva
Suure-Jaani Kool 6 Valge-toonekurg 11. aprill 2015 Viljandi
Lehtse Kool 5 Valge-toonekurg 11. aprill 2015 Lääne-Viru
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 6a Valge-toonekurg 12. aprill 2015 Võru
Antsla Gümnaasium 5a Valge-toonekurg 12. aprill 2015 Võru
Rakvere Eragümnaasium Valge-toonekurg 12. aprill 2015 Lääne-Viru
Taebla Gümnaasium 1-4 Valge-toonekurg 12. aprill 2015 Lääne
Karksi-Nuia Lasteaed Valge-toonekurg 13. aprill 2015 Viljandi
Ääsmäe Põhikool 2 Valge-toonekurg 13. aprill 2015 Harju
Melliste Algkool-Lasteaed 3-4 Valge-toonekurg 13. aprill 2015 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Valge-toonekurg 13. aprill 2015 Ida-Viru
Lokuta Lasteaed Valge-toonekurg 13. aprill 2015 Järva
Laupa Põhikool 3 Valge-toonekurg 13. aprill 2015 Järva
Tartu Hiie Kool 6b Valge-toonekurg 13. aprill 2015 Tartu
Kiili Lasteaed Valge-toonekurg 13. aprill 2015 Lääne-Viru
Kuuste Kool 4 Valge-toonekurg 13. aprill 2015 Tartu
Ääsmäe Lasteaed Valge-toonekurg 13. aprill 2015 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 3 Valge-toonekurg 13. aprill 2015 Lääne-Viru
Nõva Kool 2-3 Valge-toonekurg 13. aprill 2015 Lääne
Andu-Papi Seltsi loodusring Valge-toonekurg 14. aprill 2015 Pärnu
Otepää Gümnaasium 6a Valge-toonekurg 14. aprill 2015 Valga
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3b Valge-toonekurg 14. aprill 2015 Ida-Viru
Ruhnu Põhikool 1-9 Valge-toonekurg 14. aprill 2015 Saare
Kuuste Kool 1-2 Valge-toonekurg 14. aprill 2015 Tartu
Põlula Kool 1-5 Valge-toonekurg 14. aprill 2015 Lääne-Viru
Sadala Põhikool 5-6 Valge-toonekurg 14. aprill 2015 Jõgeva
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 1 Valge-toonekurg 15. aprill 2015 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium Valge-toonekurg 15. aprill 2015 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 4b Valge-toonekurg 15. aprill 2015 Valga
Orissaare Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 15. aprill 2015 Saare
Tallinna Tammetõru Lasteaed Valge-toonekurg 17. aprill 2015 Harju
Rakvere Gümnaasium 1c Valge-toonekurg 17. aprill 2015 Lääne-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Valge-toonekurg 17. aprill 2015 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2a Valge-toonekurg 17. aprill 2015 Tartu
Tootsi Lasteaed-Põhikool 3 Valge-toonekurg 17. aprill 2015 Pärnu
Saku Gümnaasium 3d Valge-toonekurg 17. aprill 2015 Harju
Võru Kesklinna Kool 3c Valge-toonekurg 17. aprill 2015 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Valge-toonekurg 17. aprill 2015 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 18. aprill 2015 Põlva
Muraste Looduskool Valge-toonekurg 18. aprill 2015 Harju
Tartu Veeriku Kool 5 Valge-toonekurg 18. aprill 2015 Tartu
Esku-Kamari Kool 4-5 Valge-toonekurg 19. aprill 2015 Jõgeva
Elva Gümnaasium 2a Valge-toonekurg 19. aprill 2015 Tartu
Kuuste Kool 5 Valge-toonekurg 20. aprill 2015 Tartu
Tartu Veeriku Kool 6b Valge-toonekurg 21. aprill 2015 Tartu
Koosa Lasteaed Valge-toonekurg 21. aprill 2015 Tartu
Virtsu Kool 5-9 Valge-toonekurg 21. aprill 2015 Lääne
Kasti Lasteaed Karikakar Valge-toonekurg 23. aprill 2015 Rapla
Pirita Majandusgümnaasium 3c Valge-toonekurg 24. aprill 2015 Harju
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Valge-toonekurg 24. aprill 2015 Lääne
Raikküla Kool 6 Valge-toonekurg 24. aprill 2015 Rapla
Paide Valla Lasteaed-Kool 14 Valge-toonekurg 25. aprill 2015 Järva
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 1a Valge-toonekurg 25. aprill 2015 Harju
Alavere Põhikool 3 Valge-toonekurg 25. aprill 2015 Harju
Tartu Hiie Kool 4b Valge-toonekurg 25. aprill 2015 Tartu
Pirita Majandusgümnaasium 4b Valge-toonekurg 25. aprill 2015 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Valge-toonekurg 27. aprill 2015 Tartu
Metsküla Algkool 1-3 Valge-toonekurg 27. aprill 2015 Lääne
Metsküla Algkool 4-6 Valge-toonekurg 27. aprill 2015 Lääne
Tornimäe Põhikool 5-7 Valge-toonekurg 28. aprill 2015 Saare
Kärdla Ühisgümnaasiumi Kõpu õppekoht 7-8 Valge-toonekurg 28. aprill 2015 Hiiu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5b Valge-toonekurg 29. aprill 2015 Ida-Viru
Ristiku Põhikool 8a Valge-toonekurg 1. mai 2015 Harju
Ristiku Põhikool 3a Valge-toonekurg 2. mai 2015 Harju
Kadrina Keskkool 3a Valge-toonekurg 2. mai 2015 Lääne-Viru
Käina Gümnaasium 4 Valge-toonekurg 4. mai 2015 Hiiu
Rakvere Reaalgümnaasium 5b Valge-toonekurg 6. mai 2015 Lääne-Viru
Vääna Mõisakool Valge-toonekurg 6. mai 2015 Harju
Erakool Garant 4 Valge-toonekurg 24. mai 2015 Harju

Tagasi tulemuste juurde