"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Esku-Kamari Kool 4-5 Toomingas 4. mai 2015 Jõgeva
Eerika lasteaed Laululind Toomingas 4. mai 2015 Tartu
Rakvere Eragümnaasium Toomingas 5. mai 2015 Lääne-Viru
Lüllemäe Põhikool 1 Toomingas 6. mai 2015 Valga
Tartu Hiie Kool 4b Toomingas 6. mai 2015 Tartu
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 1c Toomingas 6. mai 2015 Võru
Nõva Kool 4-9 Toomingas 7. mai 2015 Lääne
Parksepa Keskkool 7 Toomingas 7. mai 2015 Võru
Tartu Veeriku Kool 5 Toomingas 7. mai 2015 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Toomingas 8. mai 2015 Jõgeva
Rakvere Põhikool 2 Toomingas 8. mai 2015 Lääne-Viru
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 6a Toomingas 8. mai 2015 Võru
Viluste Põhikool 4 Toomingas 8. mai 2015 Põlva
Tartu Raatuse Kool 3b Toomingas 9. mai 2015 Tartu
Kuuste Kool 4 Toomingas 9. mai 2015 Tartu
Värska Gümnaasium 2 Toomingas 9. mai 2015 Põlva
Sipa-Laukna Lasteaed Toomingas 9. mai 2015 Rapla
Võru Kesklinna Kool 3c Toomingas 9. mai 2015 Võru
Värska Gümnaasium 1 Toomingas 9. mai 2015 Põlva
Vara Põhikool 1-4 Toomingas 9. mai 2015 Tartu
Tartu Lasteaed Sass Toomingas 9. mai 2015 Tartu
Krootuse Põhikool 1-3 Toomingas 9. mai 2015 Põlva
Tilsi Põhikool 3 Toomingas 9. mai 2015 Põlva
Põlula Kool 1-5 Toomingas 10. mai 2015 Lääne-Viru
Kõo Lasteaed Toomingas 10. mai 2015 Viljandi
Nurme Kool Toomingas 10. mai 2015 Järva
Risti Põhikool 24 Toomingas 10. mai 2015 Lääne
Haanja Kool 1-2 Toomingas 10. mai 2015 Võru
Kose Gümnaasium 2b Toomingas 10. mai 2015 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium 4a Toomingas 10. mai 2015 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 Toomingas 10. mai 2015 Jõgeva
Sõmerpalu Põhikool 3 Toomingas 10. mai 2015 Võru
Kirivere Põhikool 5 Toomingas 11. mai 2015 Viljandi
Suure-Jaani Kool 3 Toomingas 11. mai 2015 Viljandi
Antsla Gümnaasium 5b Toomingas 11. mai 2015 Võru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Toomingas 11. mai 2015 Lääne
Osula Põhikool 2 Toomingas 11. mai 2015 Võru
Mooste Põhikool 3 Toomingas 11. mai 2015 Põlva
Valguta Lasteaed-Algkool 1-4 Toomingas 11. mai 2015 Tartu
Tartu Veeriku Kool 3b Toomingas 11. mai 2015 Tartu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Toomingas 11. mai 2015 Ida-Viru
Värska Gümnaasium 3 Toomingas 11. mai 2015 Põlva
Tartu Hiie Kool 1bb Toomingas 11. mai 2015 Tartu
Tartu Hiie Kool 6b Toomingas 11. mai 2015 Tartu
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 1a Toomingas 11. mai 2015 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Toomingas 11. mai 2015 Harju
Kanepi Gümnaasium 1 Toomingas 11. mai 2015 Põlva
Oru lasteaed Mesimumm Toomingas 12. mai 2015 Harju
Sonda Kool 5-6 Toomingas 12. mai 2015 Ida-Viru
Lindi Lasteaed-Algkool 2-3 Toomingas 12. mai 2015 Pärnu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a Toomingas 12. mai 2015 Ida-Viru
Saku Gümnaasium 3c Toomingas 12. mai 2015 Harju
Laulasmaa Kool 1b Toomingas 12. mai 2015 Harju
Anna Haava nim Pala Kool 6 Toomingas 12. mai 2015 Jõgeva
Puka Keskkool 5 Toomingas 12. mai 2015 Valga
TERA Peedu kool 1-2 Toomingas 12. mai 2015 Tartumaa
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Toomingas 12. mai 2015 Viljandi
Uulu Lasteaed 3 Toomingas 12. mai 2015 Pärnu
Tääksi Põhikool 5-9 Toomingas 12. mai 2015 Viljandi
Anna Haava nim Pala Kool Toomingas 12. mai 2015 Jõgeva
Tallinna Tammetõru Lasteaed Toomingas 12. mai 2015 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Toomingas 12. mai 2015 Harju
Ristiku Põhikool 8a Toomingas 12. mai 2015 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa Toomingas 12. mai 2015 Tartu
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Toomingas 12. mai 2015 Harju
Tilsi Põhikool 2 Toomingas 12. mai 2015 Põlva
Valga Jaanikese Kool 1-3 Toomingas 12. mai 2015 Valga
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Toomingas 12. mai 2015 Pärnu
Järva-Jaani Gümnaasium Toomingas 13. mai 2015 Järva
Sinimäe Põhikool 7 Toomingas 13. mai 2015 Ida-Viru
Kärdla Ühisgümnaasium 3b Toomingas 13. mai 2015 Hiiu
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 9a Toomingas 13. mai 2015 Ida-Viru
Tudulinna Põhikool 3-4 Toomingas 13. mai 2015 Ida-Viru
Kohila Gümnaasium 1-4 Toomingas 13. mai 2015 Rapla
Valga Põhikool 2c Toomingas 13. mai 2015 Valga
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Toomingas 13. mai 2015 Ida-Viru
Lokuta Lasteaed Toomingas 13. mai 2015 Järva
Otepää Gümnaasium 6a Toomingas 13. mai 2015 Valga
Jõhvi Gümnaasium 7 Toomingas 13. mai 2015 Ida-Viru
Ravila Lasteaed Toomingas 13. mai 2015 Harju
Suure-Jaani Kool 8a Toomingas 13. mai 2015 Viljandi
Kuremaa Lasteaed-Algkool Toomingas 13. mai 2015 Jõgeva
Kadrina Keskkool 3a Toomingas 13. mai 2015 Lääne-Viru
Orissaare Gümnaasium 4 Toomingas 14. mai 2015 Saare
Sõmeru Põhikool 1b Toomingas 14. mai 2015 Lääne-Viru
Metsküla Algkool 4-6 Toomingas 14. mai 2015 Lääne
Ääsmäe Lasteaed Toomingas 14. mai 2015 Harju
Rõngu Keskkool 3 Toomingas 14. mai 2015 Tartu
Tõrva Gümnaasium 4b Toomingas 14. mai 2015 Valga
Rakvere Reaalgümnaasium 5a Toomingas 14. mai 2015 Lääne-Viru
Muraste Looduskool Toomingas 14. mai 2015 Harju
Rakvere Gümnaasium 1c Toomingas 14. mai 2015 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium Toomingas 14. mai 2015 Lääne-Viru
Suure-Jaani Kool 5b Toomingas 14. mai 2015 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Toomingas 14. mai 2015 Harju
Lüganuse Keskkool 1 Toomingas 14. mai 2015 Ida-Viru
Miina Härma Gümnaasium 6 Toomingas 14. mai 2015 Tartu
Lehtse Kool 5 Toomingas 15. mai 2015 Lääne-Viru
Erakool Garant 4 Toomingas 15. mai 2015 Harju
Taebla Gümnaasium 1-4 Toomingas 15. mai 2015 Lääne
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Toomingas 15. mai 2015 Harju
Türi Põhikool 3a Toomingas 15. mai 2015 Järva
Metsküla Algkool 1-3 Toomingas 15. mai 2015 Lääne
Emmaste Põhikool 1-4 Toomingas 15. mai 2015 Hiiu
Alavere Põhikool 2 Toomingas 15. mai 2015 Harju
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 2 Toomingas 15. mai 2015 Jõgeva
Sadala Põhikool 5-6 Toomingas 15. mai 2015 Jõgeva
Nõva Kool 2-3 Toomingas 15. mai 2015 Lääne
Antsla Gümnaasium 5a Toomingas 15. mai 2015 Võru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Toomingas 15. mai 2015 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Toomingas 16. mai 2015 Lääne-Viru
Eralasteaed Rukkilille lasteaed Toomingas 16. mai 2015 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 3 Toomingas 17. mai 2015 Lääne-Viru
Nõva Kool Toomingas 17. mai 2015 Lääne
Illuka Kool 7 Toomingas 17. mai 2015 Ida-Viru
Haiba Lasteaed Riisikas Toomingas 17. mai 2015 Harju
Koosa Lasteaed Toomingas 17. mai 2015 Tartu
Ääsmäe Põhikool 5 Toomingas 18. mai 2015 Harju
Ääsmäe Põhikool 6 Toomingas 18. mai 2015 Harju
Rakvere Eragümnaasium 2 Toomingas 18. mai 2015 Lääne-Viru
Peetri Kool 3 Toomingas 18. mai 2015 Järva
Paikuse Põhikool 3b Toomingas 18. mai 2015 Pärnu
Aravete Keskkool 5 Toomingas 18. mai 2015 Järva
Vinni-Pajusti Gümnaasium 4 Toomingas 19. mai 2015 Lääne-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 4b Toomingas 19. mai 2015 Harju
Muhu Põhikool 5 Toomingas 19. mai 2015 Saare
Loksa Gümnaasium 5a-6a Toomingas 20. mai 2015 Harju
Elva Gümnaasium 3d Toomingas 20. mai 2015 Tartu
Haljala Gümnaasium 1b Toomingas 20. mai 2015 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 4a Toomingas 20. mai 2015 Valga
Tallinna Lauliku Lasteaed Toomingas 20. mai 2015 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Toomingas 20. mai 2015 Hiiu
Harku Lasteaed Toomingas 20. mai 2015 Harju
Suure-Jaani Kool 4 Toomingas 21. mai 2015 Viljandi
Vääna Mõisakool Toomingas 22. mai 2015 Harju
Kadrioru Saksa Gümnaasium 4b Toomingas 22. mai 2015 Harju
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Toomingas 24. mai 2015 Lääne

Tagasi tulemuste juurde