"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Suitsupääsuke 25. aprill 2015 Ida-Viru
Oru Põhikool 4 Suitsupääsuke 25. aprill 2015 Harju
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Suitsupääsuke 25. aprill 2015 Pärnu
Lindi Lasteaed-Algkool 2-3 Suitsupääsuke 26. aprill 2015 Pärnu
Hummuli Põhikool 2 Suitsupääsuke 26. aprill 2015 Valga
Kadrina Keskkool 3a Suitsupääsuke 26. aprill 2015 Lääne-Viru
Valga Vene Gümnaasium 7-9 Suitsupääsuke 27. aprill 2015 Valga
Hargla Kool 2a Suitsupääsuke 27. aprill 2015 Valga
Rakvere Reaalgümnaasium 5a Suitsupääsuke 27. aprill 2015 Lääne-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed Suitsupääsuke 27. aprill 2015 Rapla
Muraste Looduskool Suitsupääsuke 27. aprill 2015 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa Suitsupääsuke 27. aprill 2015 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Suitsupääsuke 28. aprill 2015 Põlva
Kuuste Kool 4 Suitsupääsuke 28. aprill 2015 Tartu
Palivere Põhikool 1-4 Suitsupääsuke 28. aprill 2015 Lääne
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Suitsupääsuke 29. aprill 2015 Harju
Rõngu Keskkool 3 Suitsupääsuke 29. aprill 2015 Tartu
Põlula Kool 1-5 Suitsupääsuke 30. aprill 2015 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Suitsupääsuke 30. aprill 2015 Lääne
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 Suitsupääsuke 30. aprill 2015 Jõgeva
Ääsmäe Põhikool 5 Suitsupääsuke 1. mai 2015 Harju
Rakke Gümnaasium 6-12 Suitsupääsuke 1. mai 2015 Lääne-Viru
Haiba Lasteaed Riisikas Suitsupääsuke 1. mai 2015 Harju
Alavere Põhikool 3 Suitsupääsuke 1. mai 2015 Harju
Emmaste Põhikool Suitsupääsuke 1. mai 2015 Hiiu
Nõva Kool Suitsupääsuke 1. mai 2015 Lääne
Ravila Lasteaed Suitsupääsuke 1. mai 2015 Harju
Salme Põhikool 5-8 Suitsupääsuke 1. mai 2015 Saare
Taebla Gümnaasium 1-4 Suitsupääsuke 1. mai 2015 Lääne
Haljala Gümnaasium 1b Suitsupääsuke 1. mai 2015 Lääne-Viru
Tornimäe Põhikool 1-4 Suitsupääsuke 2. mai 2015 Saare
Nõva Kool 4-9 Suitsupääsuke 2. mai 2015 Lääne
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Suitsupääsuke 2. mai 2015 Viljandi
Kirivere Põhikool 5 Suitsupääsuke 2. mai 2015 Viljandi
Koigi Kool Suitsupääsuke 2. mai 2015 Järva
Kanepi Gümnaasium 1 Suitsupääsuke 2. mai 2015 Põlva
Käina Gümnaasium 4 Suitsupääsuke 2. mai 2015 Hiiu
Haanja Kool 1-2 Suitsupääsuke 2. mai 2015 Võru
Pirita Majandusgümnaasium 4b Suitsupääsuke 2. mai 2015 Harju
Risti Põhikool 24 Suitsupääsuke 3. mai 2015 Lääne
Käina Gümnaasium 3 Suitsupääsuke 3. mai 2015 Hiiu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a Suitsupääsuke 3. mai 2015 Ida-Viru
Kadrioru Saksa Gümnaasium 2d Suitsupääsuke 3. mai 2015 Harju
Antsla Gümnaasium 5b Suitsupääsuke 3. mai 2015 Võru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Suitsupääsuke 3. mai 2015 Jõgeva
Emmaste Põhikool 1-4 Suitsupääsuke 3. mai 2015 Hiiu
Sinimäe Põhikool 7 Suitsupääsuke 3. mai 2015 Ida-Viru
Alavere Põhikool 2 Suitsupääsuke 4. mai 2015 Harju
Ääsmäe Põhikool 2 Suitsupääsuke 4. mai 2015 Harju
Kasti Lasteaed Karikakar Suitsupääsuke 4. mai 2015 Rapla
Peetri Kool 3 Suitsupääsuke 4. mai 2015 Järva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Suitsupääsuke 4. mai 2015 Jõgeva
Kuressaare Gümnaasium 1a Suitsupääsuke 4. mai 2015 Saare
Kolga Kool 1 Suitsupääsuke 4. mai 2015 Harju
Krootuse Põhikool 1-3 Suitsupääsuke 4. mai 2015 Põlva
Harku Lasteaed 2 Suitsupääsuke 4. mai 2015 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Suitsupääsuke 4. mai 2015 Harju
Vara Põhikool 1-4 Suitsupääsuke 4. mai 2015 Tartu
Tartu Hiie Kool 4b Suitsupääsuke 4. mai 2015 Tartu
Andu-Papi Seltsi loodusring Suitsupääsuke 4. mai 2015 Pärnu
Sõmeru Põhikool 1b Suitsupääsuke 5. mai 2015 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium 2 Suitsupääsuke 5. mai 2015 Lääne-Viru
Anna Haava nim Pala Kool Suitsupääsuke 5. mai 2015 Jõgeva
Tudulinna Põhikool 5-7 Suitsupääsuke 5. mai 2015 Ida-Viru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Suitsupääsuke 5. mai 2015 Harju
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 6a Suitsupääsuke 5. mai 2015 Võru
Tudulinna Põhikool 3-4 Suitsupääsuke 5. mai 2015 Ida-Viru
Vaida Põhikool 1-5 Suitsupääsuke 5. mai 2015 Harju
Ruhnu Põhikool 1-9 Suitsupääsuke 5. mai 2015 Saare
Seljametsa Lasteaed-Algkool Suitsupääsuke 5. mai 2015 Pärnu
Suure-Jaani Kool 8a Suitsupääsuke 6. mai 2015 Viljandi
Väike-Maarja Gümnaasium Suitsupääsuke 6. mai 2015 Lääne-Viru
Vääna Mõisakool Suitsupääsuke 6. mai 2015 Harju
Haanja Kool 3-4 Suitsupääsuke 6. mai 2015 Võru
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 9a Suitsupääsuke 6. mai 2015 Ida-Viru
Tarimaa Suitsupääsuke 7. mai 2015 Saaremaa
Sonda Kool 5-6 Suitsupääsuke 7. mai 2015 Ida-Viru
Suure-Jaani Kool 5b Suitsupääsuke 7. mai 2015 Viljandi
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Suitsupääsuke 8. mai 2015 Jõgeva
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Suitsupääsuke 8. mai 2015 Lääne
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Suitsupääsuke 8. mai 2015 Ida-Viru
Adavere Põhikool 1-2 Suitsupääsuke 8. mai 2015 Jõgeva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Suitsupääsuke 8. mai 2015 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Suitsupääsuke 8. mai 2015 Harju
Nõva Kool 2-3 Suitsupääsuke 8. mai 2015 Lääne
Kadrioru Saksa Gümnaasium 4b Suitsupääsuke 8. mai 2015 Harju
Värska Gümnaasium 3 Suitsupääsuke 9. mai 2015 Põlva
Kose Gümnaasium 2b Suitsupääsuke 9. mai 2015 Harju
Kõpu Internaatkool 7-9 Suitsupääsuke 9. mai 2015 Hiiu
Jõhvi Gümnaasium 7 Suitsupääsuke 9. mai 2015 Ida-Viru
Uulu Lasteaed 3 Suitsupääsuke 9. mai 2015 Pärnu
Eralasteaed Rukkilille lasteaed Suitsupääsuke 9. mai 2015 Harju
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 2 Suitsupääsuke 10. mai 2015 Jõgeva
Kuuste Kool 1-2 Suitsupääsuke 10. mai 2015 Tartu
Anna Haava nim Pala Kool 6 Suitsupääsuke 10. mai 2015 Jõgeva
Tilsi Põhikool 2 Suitsupääsuke 10. mai 2015 Põlva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Suitsupääsuke 10. mai 2015 Hiiu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3b Suitsupääsuke 10. mai 2015 Ida-Viru
Virtsu Kool 1-2 Suitsupääsuke 11. mai 2015 Lääne
Lümanda Põhikool 1 Suitsupääsuke 11. mai 2015 Saare
Tudu Lasteaed-Põhikool 3 Suitsupääsuke 11. mai 2015 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 1c Suitsupääsuke 12. mai 2015 Lääne-Viru
Sadala Põhikool 5-6 Suitsupääsuke 12. mai 2015 Jõgeva
Rakvere Põhikool 2 Suitsupääsuke 12. mai 2015 Lääne-Viru
Otepää Gümnaasium 6a Suitsupääsuke 12. mai 2015 Valga
Lümanda Põhikool 4 Suitsupääsuke 12. mai 2015 Saare
Oru lasteaed Mesimumm Suitsupääsuke 12. mai 2015 Harju
Koosa Lasteaed Suitsupääsuke 13. mai 2015 Tartu
Metsküla Algkool 4-6 Suitsupääsuke 14. mai 2015 Lääne
Nurme Kool Suitsupääsuke 14. mai 2015 Järva
Tõrva Gümnaasium 4b Suitsupääsuke 14. mai 2015 Valga
Värska Gümnaasium 2 Suitsupääsuke 14. mai 2015 Põlva
Aravete Keskkool 5 Suitsupääsuke 14. mai 2015 Järva
Muhu Põhikool 5 Suitsupääsuke 15. mai 2015 Saare
Paikuse Põhikool 3b Suitsupääsuke 15. mai 2015 Pärnu
Antsla Gümnaasium 5a Suitsupääsuke 15. mai 2015 Võru
Kärdla Ühisgümnaasiumi Kõpu õppekoht 7-8 Suitsupääsuke 16. mai 2015 Hiiu
Kohila Gümnaasium 1-4 Suitsupääsuke 17. mai 2015 Rapla
Vinni-Pajusti Gümnaasium 4 Suitsupääsuke 18. mai 2015 Lääne-Viru
Suure-Jaani Kool 3 Suitsupääsuke 18. mai 2015 Viljandi
Elva Gümnaasium 3d Suitsupääsuke 18. mai 2015 Tartu
Laulasmaa Kool 1b Suitsupääsuke 19. mai 2015 Harju
Harku Lasteaed Suitsupääsuke 20. mai 2015 Harju
Kõo Lasteaed Suitsupääsuke 21. mai 2015 Viljandi
Tilsi Põhikool 3 Suitsupääsuke 21. mai 2015 Põlva
Kirivere Põhikool 6 Suitsupääsuke 22. mai 2015 Viljandi
Tõrva Gümnaasium 4a Suitsupääsuke 26. mai 2015 Valga
Türi Põhikool 3a Suitsupääsuke 27. mai 2015 Järva

Tagasi tulemuste juurde