"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Sookurg 25. veebruar 2015 Lääne
Lümanda Põhikool 4 Sookurg 4. märts 2015 Saare
Rakvere Reaalgümnaasium 5b Sookurg 5. märts 2015 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 1 Sookurg 6. märts 2015 Põlva
Emmaste Põhikool 1-4 Sookurg 8. märts 2015 Hiiu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Sookurg 8. märts 2015 Lääne
Lüllemäe Põhikool 1 Sookurg 8. märts 2015 Valga
Käina Gümnaasium 3 Sookurg 8. märts 2015 Hiiu
Kõo Lasteaed Sookurg 9. märts 2015 Viljandi
Tilsi Põhikool 2 Sookurg 9. märts 2015 Põlva
Vastseliina Gümnaasium 3 Sookurg 10. märts 2015 Võru
Illuka Kool 6 Sookurg 10. märts 2015 Ida-Viru
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Sookurg 10. märts 2015 Harju
Krootuse Põhikool 5 Sookurg 10. märts 2015 Põlva
Salme Põhikool 5-8 Sookurg 11. märts 2015 Saare
Lindi Lasteaed-Algkool 2-3 Sookurg 11. märts 2015 Pärnu
Sipa-Laukna Lasteaed Sookurg 11. märts 2015 Rapla
Ruhnu Põhikool 1-9 Sookurg 11. märts 2015 Saare
Türi Põhikool 2b Sookurg 11. märts 2015 Järva
Tääksi Põhikool 5-9 Sookurg 12. märts 2015 Viljandi
Risti Põhikool 24 Sookurg 12. märts 2015 Lääne
Valga Vene Gümnaasium 7-9 Sookurg 12. märts 2015 Valga
Väike-Maarja Gümnaasium Sookurg 12. märts 2015 Lääne-Viru
Nurme Kool Sookurg 12. märts 2015 Järva
Suure-Jaani Kool 1b Sookurg 12. märts 2015 Viljandi
Haanja Kool 1-2 Sookurg 13. märts 2015 Võru
Krootuse Põhikool 1-3 Sookurg 13. märts 2015 Põlva
Aruküla Lasteaed Rukkilill Sookurg 13. märts 2015 Harju
Uulu Lasteaed 3 Sookurg 14. märts 2015 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Sookurg 15. märts 2015 Harju
Koigi Kool Sookurg 15. märts 2015 Järva
Kuuste Kool 4 Sookurg 15. märts 2015 Tartu
Riidaja Põhikool Sookurg 15. märts 2015 Valga
Saku Gümnaasium 3d Sookurg 15. märts 2015 Harju
Tartu Hiie Kool 6b Sookurg 15. märts 2015 Tartu
Paikuse Põhikool 3b Sookurg 16. märts 2015 Pärnu
Käina Gümnaasium 4 Sookurg 17. märts 2015 Hiiu
Lagedi Lasteaed-Põhikool Sookurg 17. märts 2015 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Sookurg 17. märts 2015 Harju
Vara Põhikool 6 Sookurg 18. märts 2015 Tartu
Paide Gümnaasium 3c Sookurg 18. märts 2015 Järva
Vara Põhikool 1-4 Sookurg 18. märts 2015 Tartu
Võru Kesklinna Kool 3c Sookurg 18. märts 2015 Võru
Haiba Lasteaed Riisikas Sookurg 18. märts 2015 Harju
Taebla Gümnaasium 1-4 Sookurg 18. märts 2015 Lääne
Haljala Gümnaasium 2 Sookurg 18. märts 2015 Lääne-Viru
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Sookurg 19. märts 2015 Viljandi
TERA Peedu kool 1-2 Sookurg 19. märts 2015 Tartumaa
Värska Gümnaasium 3 Sookurg 19. märts 2015 Põlva
Kanepi Gümnaasium 1 Sookurg 19. märts 2015 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Sookurg 19. märts 2015 Harju
Imavere Põhikool 2-4 Sookurg 19. märts 2015 Järva
Tõrva Gümnaasium 4b Sookurg 19. märts 2015 Valga
Tallinna Kristiine Gümnaasium 4a Sookurg 19. märts 2015 Harju
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Sookurg 19. märts 2015 Viljandi
Nõva Kool 4-9 Sookurg 19. märts 2015 Lääne
Anna Haava nim Pala Kool 6 Sookurg 20. märts 2015 Jõgeva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Sookurg 20. märts 2015 Lääne
Kuuste Kool 5 Sookurg 20. märts 2015 Tartu
Parksepa Keskkool 7 Sookurg 20. märts 2015 Võru
Rakke Gümnaasium 6-12 Sookurg 20. märts 2015 Lääne-Viru
Vatla Põhikool 1-3 Sookurg 20. märts 2015 Lääne
Hargla Kool 2a Sookurg 20. märts 2015 Valga
Tudu Lasteaed-Põhikool 3 Sookurg 20. märts 2015 Lääne-Viru
Vatla Põhikool 1-6 Sookurg 20. märts 2015 Lääne
Põlula Kool 1-5 Sookurg 20. märts 2015 Lääne-Viru
Konguta Kool 3 Sookurg 20. märts 2015 Tartu
Antsla Gümnaasium 5a Sookurg 20. märts 2015 Võru
Kärdla Ühisgümnaasium 3b Sookurg 20. märts 2015 Hiiu
Suure-Jaani Kool 5b Sookurg 21. märts 2015 Viljandi
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 Sookurg 21. märts 2015 Jõgeva
Kohila Gümnaasium 1-4 Sookurg 21. märts 2015 Rapla
Tõrva Gümnaasium 4a Sookurg 21. märts 2015 Valga
Tartu Descartes'i Lütseum 1a Sookurg 21. märts 2015 Tartu
Seljametsa Lasteaed-Algkool Sookurg 21. märts 2015 Pärnu
Suure-Jaani Kool 3 Sookurg 21. märts 2015 Viljandi
Viluste Põhikool 4 Sookurg 21. märts 2015 Põlva
Kiili Lasteaed Sookurg 22. märts 2015 Lääne-Viru
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 1c Sookurg 22. märts 2015 Võru
Sinimäe Põhikool 7 Sookurg 22. märts 2015 Ida-Viru
Miina Härma Gümnaasium 6 Sookurg 22. märts 2015 Tartu
Emmaste Põhikool Sookurg 22. märts 2015 Hiiu
Tilsi Põhikool 1 Sookurg 22. märts 2015 Põlva
Kasti Lasteaed Karikakar Sookurg 22. märts 2015 Rapla
Türi Põhikool 3a Sookurg 22. märts 2015 Järva
Elva Gümnaasium 2a Sookurg 22. märts 2015 Tartu
Haljala Gümnaasium 1b Sookurg 23. märts 2015 Lääne-Viru
Konguta Kool 5 Sookurg 23. märts 2015 Tartu
Otepää Gümnaasium 6a Sookurg 23. märts 2015 Valga
Rõngu Keskkool 1 Sookurg 23. märts 2015 Tartu
Tudulinna Põhikool 5-7 Sookurg 23. märts 2015 Ida-Viru
Nõva Kool Sookurg 23. märts 2015 Lääne
Muhu Põhikool 5 Sookurg 24. märts 2015 Saare
Mooste Põhikool 3 Sookurg 24. märts 2015 Põlva
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Sookurg 24. märts 2015 Saare
Värska Gümnaasium 2 Sookurg 24. märts 2015 Põlva
Lümanda Põhikool 5-6 Sookurg 24. märts 2015 Saare
Anna Haava nim Pala Kool 4 Sookurg 24. märts 2015 Jõgeva
Lümanda Põhikool 1 Sookurg 24. märts 2015 Saare
Tilsi Põhikool 3 Sookurg 24. märts 2015 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Sookurg 25. märts 2015 Jõgeva
Ala Põhikool 5 Sookurg 25. märts 2015 Valga
Kirivere Põhikool 5 Sookurg 25. märts 2015 Viljandi
Tartu Hiie Kool 4b Sookurg 25. märts 2015 Tartu
Kuressaare Gümnaasium 1a Sookurg 25. märts 2015 Saare
Metsküla Algkool 1-3 Sookurg 25. märts 2015 Lääne
Rõngu Keskkool 3 Sookurg 25. märts 2015 Tartu
Lümanda Põhikool 3 Sookurg 25. märts 2015 Saare
Kirivere Põhikool 6 Sookurg 25. märts 2015 Viljandi
Sõmerpalu Põhikool 3 Sookurg 25. märts 2015 Võru
Anna Haava nim Pala Kool Sookurg 25. märts 2015 Jõgeva
Holstre Kool 2-3 Sookurg 26. märts 2015 Viljandi
Eralasteaed Rukkilille lasteaed Sookurg 26. märts 2015 Harju
Orissaare Gümnaasium 3 Sookurg 26. märts 2015 Saare
Pisisaare Algkool 1-2 Sookurg 26. märts 2015 Jõgeva
Hagudi Põhikool 1-9 Sookurg 26. märts 2015 Rapla
Orissaare Gümnaasium 4 Sookurg 26. märts 2015 Saare
Mäetaguse Põhikool 6 Sookurg 27. märts 2015 Ida-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Sookurg 27. märts 2015 Hiiu
Osula Põhikool 3 Sookurg 27. märts 2015 Võru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Sookurg 27. märts 2015 Ida-Viru
Vinni-Pajusti Gümnaasium 4 Sookurg 27. märts 2015 Lääne-Viru
Hargla Kool 1-3 Sookurg 27. märts 2015 Valga
Suure-Jaani Kool 4 Sookurg 27. märts 2015 Viljandi
Nõva Kool 2-3 Sookurg 27. märts 2015 Lääne
Kuremaa Lasteaed-Algkool Sookurg 27. märts 2015 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Sookurg 27. märts 2015 Jõgeva
Kehtna Põhikool 1-9 Sookurg 27. märts 2015 Rapla
Kambja Lasteaed Mesimumm Sookurg 27. märts 2015 Tartu
Türi Lasteaed Sookurg 28. märts 2015 Järva
Orava Põhikool 2 Sookurg 28. märts 2015 Põlva
Halliste Põhikool 2-4 Sookurg 28. märts 2015 Viljandi
Tudulinna Põhikool 3-4 Sookurg 28. märts 2015 Ida-Viru
Alavere Põhikool 2 Sookurg 28. märts 2015 Harju
Sonda Kool 1-4 Sookurg 29. märts 2015 Ida-Viru
Mammaste Lasteaed ja Kool 2a Sookurg 29. märts 2015 Põlva
Rakvere Gümnaasium 1a Sookurg 29. märts 2015 Lääne-Viru
Palivere Põhikool 1-4 Sookurg 29. märts 2015 Lääne
Paldiski Põhikool 6 Sookurg 30. märts 2015 Harju
Kehra Gümnaasium 3c Sookurg 30. märts 2015 Harju
Vääna Mõisakool Sookurg 30. märts 2015 Harju
Kolga Kool 1 Sookurg 30. märts 2015 Harju
Valga Põhikool 3b Sookurg 30. märts 2015 Valga
Hummuli Põhikool 2 Sookurg 30. märts 2015 Valga
Osula Põhikool 2 Sookurg 30. märts 2015 Võru
Sadala Põhikool 5-6 Sookurg 31. märts 2015 Jõgeva
Ravila Lasteaed Sookurg 31. märts 2015 Harju
Sõmeru Põhikool 1b Sookurg 1. aprill 2015 Lääne-Viru
Aravete Keskkool 5 Sookurg 2. aprill 2015 Järva
Alavere Põhikool 3 Sookurg 2. aprill 2015 Harju
Puiga Põhikool 5 Sookurg 2. aprill 2015 Võru
Kiili Gümnaasium 3b Sookurg 2. aprill 2015 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa Sookurg 2. aprill 2015 Tartu
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 2 Sookurg 2. aprill 2015 Jõgeva
Ääsmäe Põhikool 6 Sookurg 2. aprill 2015 Harju
Ääsmäe Põhikool 5 Sookurg 2. aprill 2015 Harju
Sõmerpalu Põhikool 1-2 Sookurg 2. aprill 2015 Võru
Koosa Lasteaed Sookurg 2. aprill 2015 Tartu
Illuka Kool 7 Sookurg 2. aprill 2015 Ida-Viru
Ääsmäe Põhikool 2 Sookurg 2. aprill 2015 Harju
Tartu Hiie Kool 1bb Sookurg 2. aprill 2015 Tartu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Sookurg 3. aprill 2015 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5b Sookurg 3. aprill 2015 Ida-Viru
Jõhvi Gümnaasium 7 Sookurg 3. aprill 2015 Ida-Viru
Vaida Põhikool 1-5 Sookurg 3. aprill 2015 Harju
Kadrioru Saksa Gümnaasium 2d Sookurg 3. aprill 2015 Harju
Rakvere Eragümnaasium 2 Sookurg 3. aprill 2015 Lääne-Viru
Järva-Jaani Gümnaasium Sookurg 4. aprill 2015 Järva
Savikoja Sookurg 4. aprill 2015 Tartu
Haanja Kool 3-4 Sookurg 4. aprill 2015 Võru
Eerika lasteaed Laululind Sookurg 4. aprill 2015 Tartu
Tallinna 21. Kool 4c Sookurg 4. aprill 2015 Harju
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Sookurg 4. aprill 2015 Pärnu
Antsla Gümnaasium 5b Sookurg 4. aprill 2015 Võru
Tallinna Kristiine Gümnaasium 1a Sookurg 4. aprill 2015 Harju
Lihula Gümnaasium 4 Sookurg 4. aprill 2015 Lääne
Tootsi Lasteaed-Põhikool 3 Sookurg 5. aprill 2015 Pärnu
Tallinna Tammetõru Lasteaed Sookurg 5. aprill 2015 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Sookurg 5. aprill 2015 Harju
Esku-Kamari Kool 4-5 Sookurg 5. aprill 2015 Jõgeva
Kärdla Ühisgümnaasiumi Kõpu õppekoht 7-8 Sookurg 5. aprill 2015 Hiiu
Rakvere Reaalgümnaasium 5a Sookurg 5. aprill 2015 Lääne-Viru
Valga Põhikool 2c Sookurg 5. aprill 2015 Valga
Elva Gümnaasium 3d Sookurg 5. aprill 2015 Tartu
Valguta Lasteaed-Algkool 1-4 Sookurg 6. aprill 2015 Tartu
Andu-Papi Seltsi loodusring Sookurg 6. aprill 2015 Pärnu
Virtsu Kool 1-2 Sookurg 6. aprill 2015 Lääne
Tarimaa Sookurg 6. aprill 2015 Saaremaa
Tallinna Järveotsa Gümnaasium 4a Sookurg 6. aprill 2015 Harju
Rakvere Gümnaasium 1c Sookurg 6. aprill 2015 Lääne-Viru
Suure-Jaani Kool 2 Sookurg 6. aprill 2015 Viljandi
Kadrina Keskkool 4b Sookurg 6. aprill 2015 Lääne-Viru
Pisisaare Algkool 4 Sookurg 7. aprill 2015 Jõgeva
Muraste Looduskool Sookurg 7. aprill 2015 Harju
Kadrina Keskkool 2a Sookurg 7. aprill 2015 Lääne-Viru
Pisisaare Algkool 3 Sookurg 7. aprill 2015 Jõgeva
Tornimäe Põhikool 5-7 Sookurg 7. aprill 2015 Saare
Loksa Gümnaasium 4a Sookurg 8. aprill 2015 Harju
Metsküla Algkool 4-6 Sookurg 8. aprill 2015 Lääne
Loksa Gümnaasium 5a-6a Sookurg 8. aprill 2015 Harju
Puka Keskkool 5 Sookurg 8. aprill 2015 Valga
Pärnu Mai Kool 5a Sookurg 8. aprill 2015 Pärnu
Rakvere Põhikool 2 Sookurg 8. aprill 2015 Lääne-Viru
Tornimäe Põhikool 1-4 Sookurg 10. aprill 2015 Saare
Pirita Majandusgümnaasium 3c Sookurg 10. aprill 2015 Harju
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 6a Sookurg 10. aprill 2015 Võru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a Sookurg 11. aprill 2015 Ida-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 4c Sookurg 11. aprill 2015 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3b Sookurg 11. aprill 2015 Ida-Viru
Sonda Kool 5-6 Sookurg 12. aprill 2015 Ida-Viru
Laulasmaa Kool 1b Sookurg 13. aprill 2015 Harju
Oru lasteaed Mesimumm Sookurg 13. aprill 2015 Harju
Melliste Algkool-Lasteaed 3-4 Sookurg 13. aprill 2015 Tartu
Lehtse Kool 5 Sookurg 14. aprill 2015 Lääne-Viru
Uulu Lasteaed Sookurg 14. aprill 2015 Pärnu
Valtu Põhikool 1 Sookurg 14. aprill 2015 Rapla
Põlva Põhikool 3a Sookurg 15. aprill 2015 Põlva
Valga Jaanikese Kool 1-3 Sookurg 15. aprill 2015 Valga
Pirita Majandusgümnaasium 4b Sookurg 15. aprill 2015 Harju
Rakvere Eragümnaasium Sookurg 16. aprill 2015 Lääne-Viru
Rapla Ühisgümnaasium 1a Sookurg 18. aprill 2015 Rapla
Kadrina Keskkool 3a Sookurg 20. aprill 2015 Lääne-Viru
Pisisaare Algkool 5-6 Sookurg 20. aprill 2015 Jõgeva
Tartu Veeriku Kool 5 Sookurg 20. aprill 2015 Tartu
Paide Valla Lasteaed-Kool 14 Sookurg 21. aprill 2015 Järva
Virtsu Kool 5-9 Sookurg 22. aprill 2015 Lääne
Kose Gümnaasium 2b Sookurg 23. aprill 2015 Harju
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 1 Sookurg 24. aprill 2015 Põlva
Raikküla Kool 6 Sookurg 24. aprill 2015 Rapla
Kuuste Kool 1-2 Sookurg 25. aprill 2015 Tartu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Sookurg 9. mai 2015 Ida-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3c Sookurg 11. mai 2015 Tartu
Harku Lasteaed Sookurg 12. mai 2015 Harju
Ääsmäe Lasteaed Sookurg 18. mai 2015 Harju

Tagasi tulemuste juurde