"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Orissaare Gümnaasium 3 Sinilill 5. märts 2015 Saare
Puiga Põhikool 5 Sinilill 8. märts 2015 Võru
Emmaste Põhikool 1-4 Sinilill 8. märts 2015 Hiiu
Valga Vene Gümnaasium 7-9 Sinilill 8. märts 2015 Valga
Saku Gümnaasium 3d Sinilill 8. märts 2015 Harju
Tornimäe Põhikool 5-7 Sinilill 8. märts 2015 Saare
Mammaste Lasteaed ja Kool 2a Sinilill 9. märts 2015 Põlva
Põlva Põhikool 4 Sinilill 9. märts 2015 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Sinilill 9. märts 2015 Lääne
Illuka Kool 6 Sinilill 10. märts 2015 Ida-Viru
Tartu Kunstigümnaasium 1b Sinilill 10. märts 2015 Tartu
Audentese Erakool 6a Sinilill 10. märts 2015 Harju
Lüllemäe Põhikool 1 Sinilill 11. märts 2015 Valga
Põlva Põhikool 3a Sinilill 11. märts 2015 Põlva
Anna Haava nim Pala Kool 6 Sinilill 11. märts 2015 Jõgeva
Orissaare Gümnaasium 1 Sinilill 11. märts 2015 Saare
Halliste Põhikool 2-4 Sinilill 12. märts 2015 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Sinilill 12. märts 2015 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 3-6 Sinilill 12. märts 2015 Hiiu
Paldiski Põhikool 7 Sinilill 12. märts 2015 Harju
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Sinilill 12. märts 2015 Harju
Paikuse Põhikool 3b Sinilill 12. märts 2015 Pärnu
Salme Põhikool 5-8 Sinilill 12. märts 2015 Saare
Risti Põhikool 24 Sinilill 13. märts 2015 Lääne
Krootuse Põhikool 1-3 Sinilill 13. märts 2015 Põlva
Kärdla Ühisgümnaasium 3b Sinilill 13. märts 2015 Hiiu
Orissaare Gümnaasium 4 Sinilill 13. märts 2015 Saare
Jõgeva Põhikool 2a Sinilill 13. märts 2015 Jõgeva
Pihtla Kool 1-4 Sinilill 13. märts 2015 Saare
Tartu Katoliku Hariduskeskus 3a Sinilill 13. märts 2015 Tartu
Elva Gümnaasium 3d Sinilill 13. märts 2015 Tartu
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 6a Sinilill 13. märts 2015 Võru
Kirivere Põhikool 5 Sinilill 14. märts 2015 Viljandi
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 Sinilill 14. märts 2015 Jõgeva
Tartu Veeriku Kool 5 Sinilill 14. märts 2015 Tartu
Nõva Kool 2-3 Sinilill 14. märts 2015 Lääne
Emmaste Põhikool Sinilill 15. märts 2015 Hiiu
Vatla Põhikool 1-3 Sinilill 15. märts 2015 Lääne
Vatla Põhikool 1-6 Sinilill 15. märts 2015 Lääne
Nõva Kool Sinilill 15. märts 2015 Lääne
Loksa Gümnaasium 4a Sinilill 15. märts 2015 Harju
Loksa Gümnaasium 5a-6a Sinilill 15. märts 2015 Harju
Loo Keskkool 3b Sinilill 15. märts 2015 Harju
Türi Põhikool 2b Sinilill 15. märts 2015 Järva
Krootuse Põhikool 5 Sinilill 15. märts 2015 Põlva
Uulu Lasteaed 3 Sinilill 15. märts 2015 Pärnu
Konguta Kool 3 Sinilill 15. märts 2015 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6 Sinilill 15. märts 2015 Ida-Viru
Kirivere Põhikool 6 Sinilill 16. märts 2015 Viljandi
Viluste Põhikool 4 Sinilill 16. märts 2015 Põlva
Lehola Kool Sinilill 16. märts 2015 Harju
Tartu Lasteaed Sass Sinilill 16. märts 2015 Tartu
Ravila Lasteaed Sinilill 16. märts 2015 Harju
Jõhvi Gümnaasium 7 Sinilill 16. märts 2015 Ida-Viru
Lümanda Põhikool 1 Sinilill 16. märts 2015 Saare
Valga Põhikool 2c Sinilill 16. märts 2015 Valga
Lümanda Põhikool 3 Sinilill 16. märts 2015 Saare
Kuressaare Gümnaasium 1a Sinilill 16. märts 2015 Saare
Virtsu Kool 1-2 Sinilill 16. märts 2015 Lääne
Rõngu Keskkool 3 Sinilill 16. märts 2015 Tartu
Elva Lasteaed Õnneseen Sinilill 16. märts 2015 Tartu
Rapla Ühisgümnaasium 1a Sinilill 16. märts 2015 Rapla
Türi Lasteaed Sinilill 16. märts 2015 Järva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Sinilill 16. märts 2015 Harju
Mooste Põhikool 3 Sinilill 16. märts 2015 Põlva
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Sinilill 16. märts 2015 Harju
Kadrina Keskkool 3a Sinilill 17. märts 2015 Lääne-Viru
Tartu Kristlik Põhikool 2-3 Sinilill 17. märts 2015 Tartu
Muraste Looduskool Sinilill 17. märts 2015 Harju
Rakvere Eragümnaasium 2 Sinilill 17. märts 2015 Lääne-Viru
Kõpu Internaatkool 7-9 Sinilill 17. märts 2015 Hiiu
Karksi-Nuia Lasteaed Sinilill 17. märts 2015 Viljandi
Antsla Gümnaasium 5a Sinilill 17. märts 2015 Võru
Suure-Jaani Kool 1b Sinilill 17. märts 2015 Viljandi
Parksepa Keskkool 7 Sinilill 17. märts 2015 Võru
Lasila Põhikool 1-2 Sinilill 17. märts 2015 Lääne-Viru
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 1c Sinilill 17. märts 2015 Võru
Lasila Põhikool 5 Sinilill 17. märts 2015 Lääne-Viru
Rõngu Keskkool 1 Sinilill 17. märts 2015 Tartu
Kuuste Kool 4 Sinilill 17. märts 2015 Tartu
Mäetaguse Põhikool 6 Sinilill 18. märts 2015 Ida-Viru
Lümanda Põhikool 4 Sinilill 18. märts 2015 Saare
Aravete Keskkool 5 Sinilill 18. märts 2015 Järva
Ruhnu Põhikool 1-9 Sinilill 18. märts 2015 Saare
Muhu Põhikool 5 Sinilill 18. märts 2015 Saare
Anna Haava nim Pala Kool Sinilill 18. märts 2015 Jõgeva
Eralasteaed Rukkilille lasteaed Sinilill 18. märts 2015 Harju
Suure-Jaani Kool 4 Sinilill 18. märts 2015 Viljandi
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Sinilill 18. märts 2015 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 1 Sinilill 18. märts 2015 Põlva
Tilsi Põhikool 3 Sinilill 18. märts 2015 Põlva
Käina Gümnaasium 4 Sinilill 18. märts 2015 Hiiu
Rakvere Reaalgümnaasium 5a Sinilill 18. märts 2015 Lääne-Viru
Rakke Gümnaasium 6-12 Sinilill 18. märts 2015 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Sinilill 18. märts 2015 Jõgeva
Saku Gümnaasium 3c Sinilill 19. märts 2015 Harju
Laulasmaa Kool 1b Sinilill 19. märts 2015 Harju
Sõmerpalu Põhikool 3 Sinilill 19. märts 2015 Võru
Järva-Jaani Gümnaasium Sinilill 19. märts 2015 Järva
Kose Gümnaasium 2b Sinilill 19. märts 2015 Harju
Holstre Kool 2-3 Sinilill 19. märts 2015 Viljandi
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2a Sinilill 19. märts 2015 Tartu
Konguta Kool 5 Sinilill 19. märts 2015 Tartu
Haljala Gümnaasium 2 Sinilill 19. märts 2015 Lääne-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed Sinilill 19. märts 2015 Rapla
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Sinilill 19. märts 2015 Harju
Suure-Jaani Kool 2 Sinilill 19. märts 2015 Viljandi
Antsla Gümnaasium 5b Sinilill 19. märts 2015 Võru
Valga Põhikool 3b Sinilill 20. märts 2015 Valga
Imavere Põhikool 2-4 Sinilill 20. märts 2015 Järva
Pisisaare Algkool 4 Sinilill 20. märts 2015 Jõgeva
Puka Keskkool 5 Sinilill 20. märts 2015 Valga
Luunja Lasteaed Midrimaa Sinilill 20. märts 2015 Tartu
Kurtna Kool 1 Sinilill 20. märts 2015 Harju
Tootsi Lasteaed-Põhikool 3 Sinilill 20. märts 2015 Pärnu
Hummuli Põhikool 2 Sinilill 20. märts 2015 Valga
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Sinilill 20. märts 2015 Jõgeva
Võnnu Lasteaed Värvuke Sinilill 20. märts 2015 Tartu
Haanja Kool 1-2 Sinilill 20. märts 2015 Võru
Paide Gümnaasium 3c Sinilill 20. märts 2015 Järva
Harku Lasteaed 2 Sinilill 20. märts 2015 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium Sinilill 21. märts 2015 Lääne-Viru
Lehtse Kool 5 Sinilill 21. märts 2015 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Sinilill 21. märts 2015 Lääne-Viru
Vara Põhikool 1-4 Sinilill 21. märts 2015 Tartu
Tallinna 21. Kool 4c Sinilill 21. märts 2015 Harju
Haanja Kool 3-4 Sinilill 21. märts 2015 Võru
Põlva Põhikool 2 Sinilill 21. märts 2015 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Sinilill 21. märts 2015 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 4b Sinilill 21. märts 2015 Tartu
Võru Kesklinna Kool 3c Sinilill 21. märts 2015 Võru
Sinimäe Põhikool 7 Sinilill 22. märts 2015 Ida-Viru
Tudulinna Põhikool 5-7 Sinilill 22. märts 2015 Ida-Viru
Lümanda Põhikool 5-6 Sinilill 22. märts 2015 Saare
Kärdla Ühisgümnaasiumi Kõpu õppekoht 7-8 Sinilill 22. märts 2015 Hiiu
Tartu Hiie Kool 6b Sinilill 22. märts 2015 Tartu
Tallinna Kristiine Gümnaasium 1a Sinilill 22. märts 2015 Harju
Värska Gümnaasium 3 Sinilill 23. märts 2015 Põlva
Vinni-Pajusti Gümnaasium 4 Sinilill 23. märts 2015 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5b Sinilill 23. märts 2015 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3b Sinilill 23. märts 2015 Ida-Viru
Sõmeru Põhikool 1b Sinilill 23. märts 2015 Lääne-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Sinilill 23. märts 2015 Tartu
Nurme Kool Sinilill 23. märts 2015 Järva
Kolga Kool 1 Sinilill 23. märts 2015 Harju
Leie Põhikool 13 Sinilill 23. märts 2015 Viljandi
Pisisaare Algkool 3 Sinilill 23. märts 2015 Jõgeva
Melliste Algkool-Lasteaed 3-4 Sinilill 23. märts 2015 Tartu
Suure-Jaani Kool 3 Sinilill 23. märts 2015 Viljandi
Illuka Kool 7 Sinilill 23. märts 2015 Ida-Viru
Sadala Põhikool 5-6 Sinilill 24. märts 2015 Jõgeva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Sinilill 24. märts 2015 Ida-Viru
Palivere Põhikool 1-4 Sinilill 24. märts 2015 Lääne
Vodja kool Sinilill 24. märts 2015 Järva
Kõo Lasteaed Sinilill 24. märts 2015 Viljandi
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Sinilill 24. märts 2015 Lääne
Nõva Kool 4-9 Sinilill 25. märts 2015 Lääne
Elva Gümnaasium 1b Sinilill 25. märts 2015 Tartu
Koigi Kool Sinilill 25. märts 2015 Järva
Sonda Kool 5-6 Sinilill 26. märts 2015 Ida-Viru
Pisisaare Algkool 5-6 Sinilill 26. märts 2015 Jõgeva
Lokuta Lasteaed Sinilill 26. märts 2015 Järva
Oru lasteaed Mesimumm Sinilill 26. märts 2015 Harju
Seljametsa Lasteaed-Algkool Sinilill 26. märts 2015 Pärnu
Kasti Lasteaed Karikakar Sinilill 26. märts 2015 Rapla
Anna Haava nim Pala Kool 4 Sinilill 27. märts 2015 Jõgeva
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 9a Sinilill 27. märts 2015 Ida-Viru
Tartu Veeriku Kool 3b Sinilill 27. märts 2015 Tartu
Suure-Jaani Kool 5b Sinilill 27. märts 2015 Viljandi
Vääna Mõisakool Sinilill 27. märts 2015 Harju
Põlula Kool 1-5 Sinilill 27. märts 2015 Lääne-Viru
Tornimäe Põhikool 1-4 Sinilill 27. märts 2015 Saare
Vara Põhikool 6 Sinilill 27. märts 2015 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Sinilill 27. märts 2015 Jõgeva
Oru Põhikool 4 Sinilill 28. märts 2015 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill Sinilill 28. märts 2015 Harju
Alavere Põhikool 2 Sinilill 28. märts 2015 Harju
Kadrina Keskkool 2a Sinilill 28. märts 2015 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool 2 Sinilill 28. märts 2015 Lääne-Viru
Miina Härma Gümnaasium 6 Sinilill 28. märts 2015 Tartu
Kehtna Põhikool 1-9 Sinilill 28. märts 2015 Rapla
Lindi Lasteaed-Algkool 2-3 Sinilill 28. märts 2015 Pärnu
Tilsi Põhikool 2 Sinilill 28. märts 2015 Põlva
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Sinilill 28. märts 2015 Viljandi
Vaida Põhikool 1-5 Sinilill 29. märts 2015 Harju
Haljala Gümnaasium 1b Sinilill 29. märts 2015 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 5e Sinilill 29. märts 2015 Lääne-Viru
Ääsmäe Lasteaed Sinilill 29. märts 2015 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Sinilill 29. märts 2015 Pärnu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a Sinilill 29. märts 2015 Ida-Viru
Taebla Gümnaasium 1-4 Sinilill 29. märts 2015 Lääne
Tartu Descartes'i Lütseum 1a Sinilill 29. märts 2015 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Sinilill 29. märts 2015 Harju
Hagudi Põhikool 1-9 Sinilill 29. märts 2015 Rapla
Rakvere Gümnaasium 1c Sinilill 30. märts 2015 Lääne-Viru
Otepää Gümnaasium 6a Sinilill 30. märts 2015 Valga
Kuuste Kool 5 Sinilill 30. märts 2015 Tartu
TERA Peedu kool 1-2 Sinilill 30. märts 2015 Tartumaa
Valtu Põhikool 1 Sinilill 30. märts 2015 Rapla
Elva Gümnaasium 2a Sinilill 30. märts 2015 Tartu
Osula Põhikool 3 Sinilill 31. märts 2015 Võru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Sinilill 31. märts 2015 Ida-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium 1-4 Sinilill 1. aprill 2015 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium 4a Sinilill 1. aprill 2015 Harju
Veskitammi Lasteaed Sinilill 1. aprill 2015 Harju
Värska Gümnaasium 2 Sinilill 1. aprill 2015 Põlva
Ääsmäe Põhikool 6 Sinilill 1. aprill 2015 Harju
Kuuste Kool 1-2 Sinilill 1. aprill 2015 Tartu
Ääsmäe Põhikool 5 Sinilill 1. aprill 2015 Harju
Sillamäe Vanalinna Kool 1a Sinilill 1. aprill 2015 Ida-Viru
Saue Gümnaasium 4 Sinilill 1. aprill 2015 Harju
Osula Põhikool 2 Sinilill 2. aprill 2015 Võru
Andu-Papi Seltsi loodusring Sinilill 2. aprill 2015 Pärnu
Kiili Gümnaasium 3b Sinilill 2. aprill 2015 Harju
Haiba Lasteaed Riisikas Sinilill 2. aprill 2015 Harju
Tartu Raatuse Kool 3b Sinilill 2. aprill 2015 Tartu
Suure-Jaani Kool 8a Sinilill 3. aprill 2015 Viljandi
Kadrioru Saksa Gümnaasium 2d Sinilill 3. aprill 2015 Harju
Sõmerpalu Põhikool 1-2 Sinilill 3. aprill 2015 Võru
Alavere Põhikool 3 Sinilill 3. aprill 2015 Harju
Parksepa Keskkool 6 Sinilill 3. aprill 2015 Võru
Savikoja Sinilill 4. aprill 2015 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3c Sinilill 4. aprill 2015 Tartu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Sinilill 4. aprill 2015 Ida-Viru
Tarimaa Sinilill 4. aprill 2015 Saaremaa
Kohila Gümnaasium 1-4 Sinilill 4. aprill 2015 Rapla
Hargla Kool 2a Sinilill 4. aprill 2015 Valga
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Sinilill 4. aprill 2015 Ida-Viru
Lüganuse Keskkool 1 Sinilill 4. aprill 2015 Ida-Viru
Türi Põhikool 3a Sinilill 5. aprill 2015 Järva
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Sinilill 5. aprill 2015 Harju
Tallinna Ühisgümnaasium 2a Sinilill 5. aprill 2015 Harju
Tudulinna Põhikool 3-4 Sinilill 5. aprill 2015 Ida-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Sinilill 5. aprill 2015 Pärnu
Tudu Lasteaed-Põhikool 3 Sinilill 5. aprill 2015 Lääne-Viru
Peetri Kool 3 Sinilill 6. aprill 2015 Järva
Kadrina Keskkool 4b Sinilill 6. aprill 2015 Lääne-Viru
Metsküla Algkool 1-3 Sinilill 6. aprill 2015 Lääne
Kehra Gümnaasium 3c Sinilill 6. aprill 2015 Harju
Melliste Algkool-Lasteaed Sinilill 6. aprill 2015 Tartu
Esku-Kamari Kool 4-5 Sinilill 6. aprill 2015 Jõgeva
Valguta Lasteaed-Algkool 1-4 Sinilill 6. aprill 2015 Tartu
Kiili Lasteaed Sinilill 6. aprill 2015 Lääne-Viru
Võru Lasteaed Sõleke Sinilill 6. aprill 2015 Võru
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 2 Sinilill 6. aprill 2015 Jõgeva
Ristiku Põhikool 8a Sinilill 6. aprill 2015 Harju
Valga Jaanikese Kool 1-3 Sinilill 7. aprill 2015 Valga
Ääsmäe Põhikool 2 Sinilill 7. aprill 2015 Harju
Rakvere Reaalgümnaasium 5b Sinilill 7. aprill 2015 Lääne-Viru
Haabneeme Kool 5b Sinilill 7. aprill 2015 Harju
Riidaja Põhikool Sinilill 8. aprill 2015 Valga
Pisisaare Algkool 1-2 Sinilill 8. aprill 2015 Jõgeva
Värska Gümnaasium 1 Sinilill 8. aprill 2015 Põlva
Pirita Majandusgümnaasium 4b Sinilill 8. aprill 2015 Harju
Tääksi Põhikool 5-9 Sinilill 8. aprill 2015 Viljandi
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Sinilill 8. aprill 2015 Viljandi
Pärnu Mai Kool 5a Sinilill 8. aprill 2015 Pärnu
Raikküla Kool 6 Sinilill 9. aprill 2015 Rapla
Elva Lasteaed Murumuna Sinilill 9. aprill 2015 Tartu
Metsküla Algkool 4-6 Sinilill 9. aprill 2015 Lääne
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 1a Sinilill 9. aprill 2015 Harju
Tartu Hiie Kool 1bb Sinilill 9. aprill 2015 Tartu
Saue Gümnaasium 3 Sinilill 9. aprill 2015 Harju
Saue Gümnaasium 2 Sinilill 9. aprill 2015 Harju
Tallinna Meelespea Lasteaed 2 Sinilill 10. aprill 2015 Harju
Koosa Lasteaed Sinilill 10. aprill 2015 Tartu
Hargla Kool 1-3 Sinilill 10. aprill 2015 Valga
Tallinna Muusikakeskkool 6 Sinilill 10. aprill 2015 Harju
Ristiku Põhikool 3a Sinilill 11. aprill 2015 Harju
Suure-Jaani Kool 6 Sinilill 11. aprill 2015 Viljandi
Rakvere Eragümnaasium Sinilill 12. aprill 2015 Lääne-Viru
Kadrioru Saksa Gümnaasium 4b Sinilill 13. aprill 2015 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 4c Sinilill 13. aprill 2015 Pärnu
Tartu Raatuse Kool 2a Sinilill 14. aprill 2015 Tartu
Tallinna Meelespea Lasteaed Sinilill 14. aprill 2015 Harju
Sonda Kool 1-4 Sinilill 14. aprill 2015 Ida-Viru
Harku Lasteaed Sinilill 16. aprill 2015 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b Sinilill 16. aprill 2015 Harju
Lagedi Lasteaed-Põhikool Sinilill 18. aprill 2015 Harju
Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 1c Sinilill 19. aprill 2015 Ida-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Sinilill 20. aprill 2015 Tartu
Tõrva Gümnaasium 4a Sinilill 20. aprill 2015 Valga
Tõrva Gümnaasium 4b Sinilill 20. aprill 2015 Valga
Tallinna Lauliku Lasteaed Sinilill 22. aprill 2015 Harju
Tartu Kesklinna Lastekeskus Sinilill 23. aprill 2015 Tartu
Tallinna Tammetõru Lasteaed Sinilill 28. aprill 2015 Harju

Tagasi tulemuste juurde