"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kärdla Ühisgümnaasiumi Kõpu õppekoht 7-8 Sarapuu 20. veebruar 2015 Hiiu
Salme Põhikool 5-8 Sarapuu 22. veebruar 2015 Saare
Palivere Põhikool 1-4 Sarapuu 26. veebruar 2015 Lääne
Kõpu Internaatkool 7-9 Sarapuu 26. veebruar 2015 Hiiu
Ruhnu Põhikool 1-9 Sarapuu 1. märts 2015 Saare
Orissaare Gümnaasium 4 Sarapuu 1. märts 2015 Saare
Illuka Kool 6 Sarapuu 1. märts 2015 Ida-Viru
Kadrioru Saksa Gümnaasium 2d Sarapuu 2. märts 2015 Harju
Tallinna 21. Kool 4c Sarapuu 2. märts 2015 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 4b Sarapuu 2. märts 2015 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Sarapuu 3. märts 2015 Harju
Kambja Lasteaed Mesimumm Sarapuu 3. märts 2015 Tartu
Erakool Garant 5 Sarapuu 4. märts 2015 Harju
Lümanda Põhikool 1 Sarapuu 4. märts 2015 Saare
Erakool Garant 4 Sarapuu 4. märts 2015 Harju
Emmaste Põhikool 1-4 Sarapuu 4. märts 2015 Hiiu
Kuuste Kool 5 Sarapuu 5. märts 2015 Tartu
Muraste Looduskool Sarapuu 5. märts 2015 Harju
Harku Lasteaed 2 Sarapuu 6. märts 2015 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 2-3 Sarapuu 6. märts 2015 Pärnu
Jõhvi Gümnaasium 7 Sarapuu 7. märts 2015 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Sarapuu 7. märts 2015 Lääne
Türi Põhikool 2b Sarapuu 7. märts 2015 Järva
Valga Vene Gümnaasium 7-9 Sarapuu 7. märts 2015 Valga
Viluste Põhikool 4 Sarapuu 7. märts 2015 Põlva
Põlva Põhikool 3a Sarapuu 7. märts 2015 Põlva
Kadrioru Saksa Gümnaasium 4b Sarapuu 7. märts 2015 Harju
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Sarapuu 8. märts 2015 Harju
Muhu Põhikool 5 Sarapuu 8. märts 2015 Saare
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 Sarapuu 8. märts 2015 Jõgeva
Puka Keskkool 5 Sarapuu 8. märts 2015 Valga
Nõva Kool 4-9 Sarapuu 8. märts 2015 Lääne
Vaida Põhikool 1-5 Sarapuu 8. märts 2015 Harju
Tartu Hiie Kool 4b Sarapuu 9. märts 2015 Tartu
Valga Põhikool 2c Sarapuu 9. märts 2015 Valga
Tallinna Meelespea Lasteaed Sarapuu 9. märts 2015 Harju
Virtsu Kool 1-2 Sarapuu 9. märts 2015 Lääne
Uulu Lasteaed Sarapuu 9. märts 2015 Pärnu
Haiba Lasteaed Riisikas Sarapuu 9. märts 2015 Harju
Hummuli Põhikool 2 Sarapuu 9. märts 2015 Valga
Kõo Lasteaed Sarapuu 9. märts 2015 Viljandi
Põlva Põhikool 2 Sarapuu 9. märts 2015 Põlva
Aruküla Lasteaed Rukkilill Sarapuu 9. märts 2015 Harju
Hilariuse Kool 2-3 Sarapuu 9. märts 2015 Harju
Tartu Hiie Kool 6b Sarapuu 9. märts 2015 Tartu
Taebla Gümnaasium 1-4 Sarapuu 9. märts 2015 Lääne
Kiili Lasteaed Sarapuu 9. märts 2015 Lääne-Viru
Sinimäe Põhikool 7 Sarapuu 10. märts 2015 Ida-Viru
Tornimäe Põhikool 5-7 Sarapuu 10. märts 2015 Saare
Harku Lasteaed Sarapuu 10. märts 2015 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Sarapuu 10. märts 2015 Hiiu
Nõva Kool Sarapuu 10. märts 2015 Lääne
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 3-6 Sarapuu 10. märts 2015 Hiiu
Melliste Algkool-Lasteaed Sarapuu 10. märts 2015 Tartu
Käina Gümnaasium 3 Sarapuu 10. märts 2015 Hiiu
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 2 Sarapuu 10. märts 2015 Jõgeva
Metsküla Algkool 1-3 Sarapuu 10. märts 2015 Lääne
Elva Gümnaasium 3d Sarapuu 11. märts 2015 Tartu
Hagudi Põhikool 1-9 Sarapuu 11. märts 2015 Rapla
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Sarapuu 11. märts 2015 Viljandi
Leie Põhikool 13 Sarapuu 11. märts 2015 Viljandi
TERA Peedu kool 1-2 Sarapuu 11. märts 2015 Tartumaa
Hargla Kool 2a Sarapuu 11. märts 2015 Valga
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 1 Sarapuu 11. märts 2015 Põlva
Unipiha Algkool 1-4 Sarapuu 11. märts 2015 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa Sarapuu 11. märts 2015 Tartu
Nurme Kool Sarapuu 11. märts 2015 Järva
Põlula Kool 1-5 Sarapuu 11. märts 2015 Lääne-Viru
Orissaare Gümnaasium 1 Sarapuu 11. märts 2015 Saare
Kuuste Kool 4 Sarapuu 11. märts 2015 Tartu
Kohila Gümnaasium 1-4 Sarapuu 12. märts 2015 Rapla
Lüllemäe Põhikool 1 Sarapuu 12. märts 2015 Valga
Uulu Lasteaed 3 Sarapuu 12. märts 2015 Pärnu
Konguta Kool 3 Sarapuu 12. märts 2015 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Sarapuu 12. märts 2015 Jõgeva
Eralasteaed Rukkilille lasteaed Sarapuu 12. märts 2015 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Sarapuu 12. märts 2015 Harju
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 9a Sarapuu 12. märts 2015 Ida-Viru
Tõrva Gümnaasium 4b Sarapuu 12. märts 2015 Valga
Kiili Gümnaasium 3b Sarapuu 12. märts 2015 Harju
Kanepi Gümnaasium 1 Sarapuu 12. märts 2015 Põlva
Tõrva Gümnaasium 4a Sarapuu 12. märts 2015 Valga
Saku Gümnaasium 3c Sarapuu 12. märts 2015 Harju
Suure-Jaani Kool 6 Sarapuu 12. märts 2015 Viljandi
Suure-Jaani Kool 5a Sarapuu 12. märts 2015 Viljandi
Metsküla Algkool 4-6 Sarapuu 12. märts 2015 Lääne
Riidaja Põhikool Sarapuu 12. märts 2015 Valga
Sipa-Laukna Lasteaed Sarapuu 12. märts 2015 Rapla
Kuressaare Gümnaasium 1a Sarapuu 12. märts 2015 Saare
Elva Gümnaasium 1b Sarapuu 13. märts 2015 Tartu
Kärdla Ühisgümnaasium 3b Sarapuu 13. märts 2015 Hiiu
Tudu Lasteaed-Põhikool 3 Sarapuu 13. märts 2015 Lääne-Viru
Tallinna Rännaku Lasteaed Sarapuu 13. märts 2015 Harju
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Sarapuu 13. märts 2015 Pärnu
Lehtse Kool 5 Sarapuu 13. märts 2015 Lääne-Viru
Lehola Kool Sarapuu 13. märts 2015 Harju
Loo Keskkool 3b Sarapuu 13. märts 2015 Harju
Nõva Kool 2-3 Sarapuu 13. märts 2015 Lääne
Tudulinna Põhikool 5-7 Sarapuu 14. märts 2015 Ida-Viru
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 1c Sarapuu 14. märts 2015 Võru
Kose Gümnaasium 2b Sarapuu 14. märts 2015 Harju
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 6a Sarapuu 14. märts 2015 Võru
Audentese Erakool 6a Sarapuu 15. märts 2015 Harju
Koigi Kool Sarapuu 15. märts 2015 Järva
Paikuse Põhikool 3b Sarapuu 15. märts 2015 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Sarapuu 15. märts 2015 Harju
Türi Põhikool 1c Sarapuu 15. märts 2015 Järva
Haljala Gümnaasium 2 Sarapuu 15. märts 2015 Lääne-Viru
Halliste Põhikool 2-4 Sarapuu 15. märts 2015 Viljandi
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Sarapuu 15. märts 2015 Harju
Orava Põhikool 2 Sarapuu 15. märts 2015 Põlva
Alavere Põhikool 3 Sarapuu 15. märts 2015 Harju
Tudulinna Põhikool 3-4 Sarapuu 15. märts 2015 Ida-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Sarapuu 16. märts 2015 Harju
Risti Põhikool 24 Sarapuu 16. märts 2015 Lääne
Laulasmaa Kool 1b Sarapuu 16. märts 2015 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Sarapuu 16. märts 2015 Lääne-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 3c Sarapuu 16. märts 2015 Harju
Tartu Lasteaed Sass Sarapuu 16. märts 2015 Tartu
Tallinna Tammetõru Lasteaed Sarapuu 16. märts 2015 Harju
Tootsi Lasteaed-Põhikool 3 Sarapuu 16. märts 2015 Pärnu
Puhja Lasteaed Pääsusilm Sarapuu 16. märts 2015 Tartu
Osula Põhikool 2 Sarapuu 16. märts 2015 Võru
Karksi-Nuia Lasteaed Sarapuu 17. märts 2015 Viljandi
Lüganuse Keskkool 1 Sarapuu 17. märts 2015 Ida-Viru
Illuka Kool 7 Sarapuu 17. märts 2015 Ida-Viru
Haanja Kool 1-2 Sarapuu 17. märts 2015 Võru
Kehtna Põhikool 1-9 Sarapuu 17. märts 2015 Rapla
Saue Gümnaasium 4 Sarapuu 17. märts 2015 Harju
Sadala Põhikool 5-6 Sarapuu 17. märts 2015 Jõgeva
Laupa Põhikool 3 Sarapuu 17. märts 2015 Järva
Saue Gümnaasium 3 Sarapuu 18. märts 2015 Harju
Peetri Kool 3 Sarapuu 18. märts 2015 Järva
Vinni-Pajusti Gümnaasium 4 Sarapuu 18. märts 2015 Lääne-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium 1-4 Sarapuu 18. märts 2015 Harju
Elva Gümnaasium 2a Sarapuu 18. märts 2015 Tartu
Mäetaguse Põhikool 6 Sarapuu 18. märts 2015 Ida-Viru
Krootuse Põhikool 1-3 Sarapuu 18. märts 2015 Põlva
Savikoja Sarapuu 18. märts 2015 Tartu
Antsla Gümnaasium 5b Sarapuu 18. märts 2015 Võru
Kadrina Keskkool 2a Sarapuu 18. märts 2015 Lääne-Viru
Rapla Ühisgümnaasium 1a Sarapuu 18. märts 2015 Rapla
Haljala Gümnaasium 1b Sarapuu 18. märts 2015 Lääne-Viru
Osula Põhikool 3 Sarapuu 19. märts 2015 Võru
Suure-Jaani Kool 4 Sarapuu 19. märts 2015 Viljandi
Rõngu Keskkool 3 Sarapuu 19. märts 2015 Tartu
Kasti Lasteaed Karikakar Sarapuu 19. märts 2015 Rapla
Suure-Jaani Kool 5b Sarapuu 19. märts 2015 Viljandi
Tallinna Lauliku Lasteaed Sarapuu 19. märts 2015 Harju
Käina Gümnaasium 4 Sarapuu 20. märts 2015 Hiiu
Kurtna Kool 1 Sarapuu 20. märts 2015 Harju
Suure-Jaani Kool 3 Sarapuu 20. märts 2015 Viljandi
Jäneda Kool 2 Sarapuu 20. märts 2015 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium 2 Sarapuu 20. märts 2015 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 1a Sarapuu 20. märts 2015 Lääne-Viru
Elva Lasteaed Õnneseen Sarapuu 20. märts 2015 Tartu
Tartu Kristlik Põhikool 2-3 Sarapuu 20. märts 2015 Tartu
Tallinna Kristiine Gümnaasium 1a Sarapuu 20. märts 2015 Harju
Ravila Lasteaed Sarapuu 20. märts 2015 Harju
Anna Haava nim Pala Kool 6 Sarapuu 21. märts 2015 Jõgeva
Oru Põhikool 4 Sarapuu 21. märts 2015 Harju
Pisisaare Algkool 3 Sarapuu 21. märts 2015 Jõgeva
Alavere Põhikool 2 Sarapuu 21. märts 2015 Harju
Türi Põhikool 3a Sarapuu 22. märts 2015 Järva
Pisisaare Algkool 4 Sarapuu 22. märts 2015 Jõgeva
Värska Gümnaasium 2 Sarapuu 22. märts 2015 Põlva
Kolga Kool 1 Sarapuu 23. märts 2015 Harju
Ääsmäe Põhikool 6 Sarapuu 23. märts 2015 Harju
Kirivere Põhikool 5 Sarapuu 23. märts 2015 Viljandi
Ääsmäe Põhikool 5 Sarapuu 23. märts 2015 Harju
Võru Kesklinna Kool 3c Sarapuu 23. märts 2015 Võru
Melliste Algkool-Lasteaed 3-4 Sarapuu 23. märts 2015 Tartu
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Sarapuu 23. märts 2015 Viljandi
Tilsi Põhikool 3 Sarapuu 24. märts 2015 Põlva
Seljametsa Lasteaed-Algkool Sarapuu 24. märts 2015 Pärnu
Kirivere Põhikool 6 Sarapuu 24. märts 2015 Viljandi
Vara Põhikool 1-4 Sarapuu 24. märts 2015 Tartu
Lokuta Lasteaed Sarapuu 24. märts 2015 Järva
Sõmerpalu Põhikool 1-2 Sarapuu 25. märts 2015 Võru
Valga Jaanikese Kool 1-3 Sarapuu 25. märts 2015 Valga
Väike-Maarja Gümnaasium Sarapuu 25. märts 2015 Lääne-Viru
Sõmerpalu Põhikool 3 Sarapuu 25. märts 2015 Võru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Sarapuu 26. märts 2015 Pärnu
Sonda Kool 5-6 Sarapuu 26. märts 2015 Ida-Viru
Tallinna Muusikakeskkool 6 Sarapuu 26. märts 2015 Harju
Tornimäe Põhikool 1-4 Sarapuu 27. märts 2015 Saare
Vääna Mõisakool Sarapuu 27. märts 2015 Harju
Anna Haava nim Pala Kool Sarapuu 27. märts 2015 Jõgeva
Tääksi Põhikool 1-4 Sarapuu 27. märts 2015 Viljandi
Puiga Põhikool 5 Sarapuu 27. märts 2015 Võru
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Sarapuu 28. märts 2015 Lääne
Rakvere Eragümnaasium Sarapuu 29. märts 2015 Lääne-Viru
Mooste Põhikool 3 Sarapuu 29. märts 2015 Põlva
Värska Gümnaasium 1 Sarapuu 29. märts 2015 Põlva
Rõngu Keskkool 1 Sarapuu 30. märts 2015 Tartu
Antsla Gümnaasium 5a Sarapuu 31. märts 2015 Võru
Valtu Põhikool 1 Sarapuu 31. märts 2015 Rapla
Kuremaa Lasteaed-Algkool Sarapuu 1. aprill 2015 Jõgeva
Rakvere Gümnaasium 1c Sarapuu 2. aprill 2015 Lääne-Viru
Suure-Jaani Kool 1b Sarapuu 2. aprill 2015 Viljandi
Kadrina Keskkool 3a Sarapuu 3. aprill 2015 Lääne-Viru
Hargla Kool 1-3 Sarapuu 3. aprill 2015 Valga
Kadrina Keskkool 4b Sarapuu 4. aprill 2015 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Sarapuu 4. aprill 2015 Pärnu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2a Sarapuu 5. aprill 2015 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b Sarapuu 5. aprill 2015 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2d Sarapuu 5. aprill 2015 Harju
Sõmeru Põhikool 1b Sarapuu 6. aprill 2015 Lääne-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3c Sarapuu 6. aprill 2015 Tartu
Järva-Jaani Gümnaasium Sarapuu 7. aprill 2015 Järva
Mammaste Lasteaed ja Kool 2a Sarapuu 7. aprill 2015 Põlva
Pärnu Mai Kool 5a Sarapuu 8. aprill 2015 Pärnu
Rakvere Põhikool 2 Sarapuu 8. aprill 2015 Lääne-Viru
Rakvere Reaalgümnaasium 5a Sarapuu 8. aprill 2015 Lääne-Viru
Vara Põhikool 6 Sarapuu 8. aprill 2015 Tartu
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Sarapuu 8. aprill 2015 Viljandi
Parksepa Keskkool 7 Sarapuu 9. aprill 2015 Võru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Sarapuu 9. aprill 2015 Jõgeva
Tartu Descartes'i Lütseum 1a Sarapuu 9. aprill 2015 Tartu
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 1a Sarapuu 9. aprill 2015 Harju
Esku-Kamari Kool 4-5 Sarapuu 11. aprill 2015 Jõgeva
Lasila Põhikool 1-2 Sarapuu 11. aprill 2015 Lääne-Viru
Otepää Gümnaasium 6a Sarapuu 14. aprill 2015 Valga
Tartu Hiie Kool 1bb Sarapuu 15. aprill 2015 Tartu
Ääsmäe Lasteaed Sarapuu 17. aprill 2015 Harju
Haabneeme Kool 5b Sarapuu 20. aprill 2015 Harju
Tilsi Põhikool 2 Sarapuu 25. aprill 2015 Põlva
Sonda Kool 1-4 Sarapuu 26. aprill 2015 Ida-Viru

Tagasi tulemuste juurde