"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Sipa-Laukna Lasteaed Rohukonn 6. aprill 2015 Rapla
Anna Haava nim Pala Kool 6 Rohukonn 8. aprill 2015 Jõgeva
Kanepi Gümnaasium 1 Rohukonn 9. aprill 2015 Põlva
TERA Peedu kool 1-2 Rohukonn 9. aprill 2015 Tartumaa
Vara Põhikool 1-4 Rohukonn 10. aprill 2015 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Rohukonn 10. aprill 2015 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 3 Rohukonn 10. aprill 2015 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium Rohukonn 10. aprill 2015 Lääne-Viru
Põlula Kool 1-5 Rohukonn 10. aprill 2015 Lääne-Viru
Tudu Lasteaed-Põhikool 3 Rohukonn 10. aprill 2015 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Rohukonn 10. aprill 2015 Harju
Anna Haava nim Pala Kool Rohukonn 10. aprill 2015 Jõgeva
Luunja Lasteaed Midrimaa Rohukonn 10. aprill 2015 Tartu
Rakke Gümnaasium 6-12 Rohukonn 11. aprill 2015 Lääne-Viru
Tallinna 21. Kool 4c Rohukonn 11. aprill 2015 Harju
Jõhvi Gümnaasium 7 Rohukonn 11. aprill 2015 Ida-Viru
Puka Keskkool 5 Rohukonn 11. aprill 2015 Valga
Suure-Jaani Kool 4 Rohukonn 11. aprill 2015 Viljandi
Lüllemäe Põhikool 1 Rohukonn 11. aprill 2015 Valga
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Rohukonn 11. aprill 2015 Harju
Tallinna Järveotsa Gümnaasium 4a Rohukonn 11. aprill 2015 Harju
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 1c Rohukonn 11. aprill 2015 Võru
Ääsmäe Põhikool 2 Rohukonn 11. aprill 2015 Harju
Haljala Gümnaasium 2 Rohukonn 11. aprill 2015 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 1 Rohukonn 11. aprill 2015 Põlva
Kuuste Kool 1-2 Rohukonn 11. aprill 2015 Tartu
Anna Haava nim Pala Kool 4 Rohukonn 11. aprill 2015 Jõgeva
Muraste Looduskool Rohukonn 11. aprill 2015 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 Rohukonn 11. aprill 2015 Jõgeva
Riidaja Põhikool Rohukonn 11. aprill 2015 Valga
Uulu Lasteaed 3 Rohukonn 11. aprill 2015 Pärnu
Sillamäe Vanalinna Kool 1a Rohukonn 12. aprill 2015 Ida-Viru
Türi Põhikool 3a Rohukonn 12. aprill 2015 Järva
Elva Gümnaasium 1b Rohukonn 12. aprill 2015 Tartu
Viluste Põhikool 4 Rohukonn 12. aprill 2015 Põlva
Alavere Põhikool 2 Rohukonn 12. aprill 2015 Harju
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 6a Rohukonn 12. aprill 2015 Võru
Kasti Lasteaed Karikakar Rohukonn 13. aprill 2015 Rapla
Nõva Kool 4-9 Rohukonn 14. aprill 2015 Lääne
Kolga Kool 1 Rohukonn 14. aprill 2015 Harju
Seljametsa Lasteaed-Algkool Rohukonn 14. aprill 2015 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Rohukonn 14. aprill 2015 Harju
Nurme Kool Rohukonn 15. aprill 2015 Järva
Otepää Gümnaasium 6a Rohukonn 15. aprill 2015 Valga
Kuressaare Gümnaasium 1a Rohukonn 16. aprill 2015 Saare
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 9a Rohukonn 17. aprill 2015 Ida-Viru
Sonda Kool 1-4 Rohukonn 18. aprill 2015 Ida-Viru
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Rohukonn 18. aprill 2015 Viljandi
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a Rohukonn 18. aprill 2015 Ida-Viru
Oru lasteaed Mesimumm Rohukonn 19. aprill 2015 Harju
Hargla Kool 1-3 Rohukonn 19. aprill 2015 Valga
Suure-Jaani Kool 3 Rohukonn 19. aprill 2015 Viljandi
Tartu Hiie Kool 6b Rohukonn 19. aprill 2015 Tartu
Leie Põhikool 13 Rohukonn 20. aprill 2015 Viljandi
Illuka Kool 7 Rohukonn 20. aprill 2015 Ida-Viru
Kiili Gümnaasium 3b Rohukonn 21. aprill 2015 Harju
Ravila Lasteaed Rohukonn 21. aprill 2015 Harju
Orissaare Gümnaasium 1 Rohukonn 21. aprill 2015 Saare
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Rohukonn 21. aprill 2015 Lääne
Haljala Gümnaasium 1b Rohukonn 22. aprill 2015 Lääne-Viru
Lümanda Põhikool 3 Rohukonn 22. aprill 2015 Saare
Rakvere Põhikool 2 Rohukonn 23. aprill 2015 Lääne-Viru
Tartu Veeriku Kool 6b Rohukonn 23. aprill 2015 Tartu
Aravete Keskkool 5 Rohukonn 23. aprill 2015 Järva
Orissaare Gümnaasium 4 Rohukonn 23. aprill 2015 Saare
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Rohukonn 25. aprill 2015 Ida-Viru
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 1a Rohukonn 25. aprill 2015 Harju
Lümanda Põhikool 4 Rohukonn 25. aprill 2015 Saare
Tallinna Tammetõru Lasteaed Rohukonn 26. aprill 2015 Harju
Kuuste Kool 4 Rohukonn 26. aprill 2015 Tartu
Mammaste Lasteaed ja Kool 2a Rohukonn 27. aprill 2015 Põlva
Lagedi Lasteaed-Põhikool Rohukonn 27. aprill 2015 Harju
Järva-Jaani Gümnaasium Rohukonn 27. aprill 2015 Järva
Pirita Majandusgümnaasium 4b Rohukonn 27. aprill 2015 Harju
Kirivere Põhikool 6 Rohukonn 28. aprill 2015 Viljandi
Elva Gümnaasium 3d Rohukonn 29. aprill 2015 Tartu
Vastseliina Gümnaasium 3 Rohukonn 1. mai 2015 Võru
Tudulinna Põhikool 5-7 Rohukonn 2. mai 2015 Ida-Viru
Sinimäe Põhikool 7 Rohukonn 2. mai 2015 Ida-Viru
Krootuse Põhikool 1-3 Rohukonn 3. mai 2015 Põlva
Haanja Kool 1-2 Rohukonn 3. mai 2015 Võru
Taebla Gümnaasium 1-4 Rohukonn 8. mai 2015 Lääne
Antsla Gümnaasium 5a Rohukonn 10. mai 2015 Võru
Tartu Hiie Kool 4b Rohukonn 10. mai 2015 Tartu
Käina Gümnaasium 4 Rohukonn 10. mai 2015 Hiiu
Valguta Lasteaed-Algkool 1-4 Rohukonn 11. mai 2015 Tartu
Ääsmäe Lasteaed Rohukonn 11. mai 2015 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool Rohukonn 13. mai 2015 Jõgeva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Rohukonn 15. mai 2015 Hiiu
Osula Põhikool 2 Rohukonn 19. mai 2015 Võru
Osula Põhikool 1 Rohukonn 21. mai 2015 Võru

Tagasi tulemuste juurde