"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kuremaa Lasteaed-Algkool Räästapääsuke 26. aprill 2015 Jõgeva
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Räästapääsuke 26. aprill 2015 Ida-Viru
Kõo Lasteaed Räästapääsuke 28. aprill 2015 Viljandi
Värska Gümnaasium 1 Räästapääsuke 29. aprill 2015 Põlva
Emmaste Põhikool 1-4 Räästapääsuke 30. aprill 2015 Hiiu
Haanja Kool 1-2 Räästapääsuke 30. aprill 2015 Võru
Konguta Kool 6 Räästapääsuke 2. mai 2015 Tartu
Lüllemäe Põhikool 1 Räästapääsuke 2. mai 2015 Valga
Valga Vene Gümnaasium 7-9 Räästapääsuke 3. mai 2015 Valga
Tornimäe Põhikool 5-7 Räästapääsuke 3. mai 2015 Saare
Parksepa Keskkool 7 Räästapääsuke 3. mai 2015 Võru
Peetri Kool 3 Räästapääsuke 4. mai 2015 Järva
Nurme Kool Räästapääsuke 4. mai 2015 Järva
Leie Põhikool 13 Räästapääsuke 4. mai 2015 Viljandi
Esku-Kamari Kool 4-5 Räästapääsuke 4. mai 2015 Jõgeva
Miina Härma Gümnaasium 6 Räästapääsuke 4. mai 2015 Tartu
Nõva Kool 4-9 Räästapääsuke 4. mai 2015 Lääne
Väike-Maarja Gümnaasium Räästapääsuke 5. mai 2015 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium 2 Räästapääsuke 5. mai 2015 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 5-7 Räästapääsuke 5. mai 2015 Ida-Viru
Haanja Kool 3-4 Räästapääsuke 5. mai 2015 Võru
Muraste Looduskool Räästapääsuke 5. mai 2015 Harju
Jõhvi Gümnaasium 7 Räästapääsuke 6. mai 2015 Ida-Viru
Sadala Põhikool 5-6 Räästapääsuke 6. mai 2015 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Räästapääsuke 6. mai 2015 Jõgeva
Kirivere Põhikool 5 Räästapääsuke 6. mai 2015 Viljandi
Kirivere Põhikool 6 Räästapääsuke 7. mai 2015 Viljandi
Tartu Veeriku Kool 5 Räästapääsuke 7. mai 2015 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Räästapääsuke 7. mai 2015 Harju
Erakool Garant 4 Räästapääsuke 7. mai 2015 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Räästapääsuke 7. mai 2015 Hiiu
Kadrioru Saksa Gümnaasium 4b Räästapääsuke 8. mai 2015 Harju
Mooste Põhikool 3 Räästapääsuke 8. mai 2015 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Räästapääsuke 8. mai 2015 Jõgeva
Sipa-Laukna Lasteaed Räästapääsuke 8. mai 2015 Rapla
Antsla Gümnaasium 5a Räästapääsuke 9. mai 2015 Võru
Anna Haava nim Pala Kool Räästapääsuke 9. mai 2015 Jõgeva
Tartu Hiie Kool 4b Räästapääsuke 9. mai 2015 Tartu
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 1c Räästapääsuke 9. mai 2015 Võru
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 6a Räästapääsuke 10. mai 2015 Võru
Antsla Gümnaasium 5b Räästapääsuke 10. mai 2015 Võru
Lindi Lasteaed-Algkool 2-3 Räästapääsuke 10. mai 2015 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Räästapääsuke 10. mai 2015 Harju
Türi Põhikool 3a Räästapääsuke 10. mai 2015 Järva
Aravete Keskkool 5 Räästapääsuke 10. mai 2015 Järva
Anna Haava nim Pala Kool 6 Räästapääsuke 11. mai 2015 Jõgeva
Valguta Lasteaed-Algkool 1-4 Räästapääsuke 11. mai 2015 Tartu
Käina Gümnaasium 3 Räästapääsuke 11. mai 2015 Hiiu
Osula Põhikool 2 Räästapääsuke 12. mai 2015 Võru
Rakvere Gümnaasium 1c Räästapääsuke 12. mai 2015 Lääne-Viru
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Räästapääsuke 12. mai 2015 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Räästapääsuke 12. mai 2015 Harju
Risti Põhikool 24 Räästapääsuke 13. mai 2015 Lääne
Tilsi Põhikool 3 Räästapääsuke 14. mai 2015 Põlva
Laulasmaa Kool 1b Räästapääsuke 14. mai 2015 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 3 Räästapääsuke 14. mai 2015 Lääne-Viru
Nõva Kool 2-3 Räästapääsuke 14. mai 2015 Lääne
Saku Gümnaasium 3d Räästapääsuke 17. mai 2015 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 Räästapääsuke 17. mai 2015 Jõgeva
Kuressaare Gümnaasium 1a Räästapääsuke 17. mai 2015 Saare
Muhu Põhikool 5 Räästapääsuke 17. mai 2015 Saare
Lehtse Kool 5 Räästapääsuke 17. mai 2015 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 3d Räästapääsuke 18. mai 2015 Tartu
Vinni-Pajusti Gümnaasium 4 Räästapääsuke 20. mai 2015 Lääne-Viru
Sonda Kool 5-6 Räästapääsuke 20. mai 2015 Ida-Viru
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Räästapääsuke 20. mai 2015 Lääne
Haljala Gümnaasium 1b Räästapääsuke 20. mai 2015 Lääne-Viru
Vaida Põhikool 1-5 Räästapääsuke 21. mai 2015 Harju
Kuuste Kool 1-2 Räästapääsuke 23. mai 2015 Tartu
Kohila Gümnaasium 1-4 Räästapääsuke 25. mai 2015 Rapla
Kadrina Keskkool 4b Räästapääsuke 29. mai 2015 Lääne-Viru

Tagasi tulemuste juurde