"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Elva Gümnaasium 2a Pajud 25. märts 2015 Tartu
Ruhnu Põhikool 1-9 Pajud 26. märts 2015 Saare
Erakool Garant 4 Pajud 27. märts 2015 Harju
Erakool Garant 5 Pajud 27. märts 2015 Harju
Laulasmaa Kool 1b Pajud 27. märts 2015 Harju
Tudulinna Põhikool 5-7 Pajud 28. märts 2015 Ida-Viru
Jakob Westholmi Gümnaasium 4a Pajud 28. märts 2015 Harju
Rõngu Keskkool 1 Pajud 28. märts 2015 Tartu
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Pajud 29. märts 2015 Viljandi
Emmaste Põhikool 1-4 Pajud 29. märts 2015 Hiiu
Elva Gümnaasium 3d Pajud 29. märts 2015 Tartu
Lüllemäe Põhikool 1 Pajud 30. märts 2015 Valga
Otepää Gümnaasium 6a Pajud 30. märts 2015 Valga
Haabneeme Kool 3d Pajud 31. märts 2015 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium 1a Pajud 1. aprill 2015 Harju
Rakvere Eragümnaasium Pajud 1. aprill 2015 Lääne-Viru
Ääsmäe Põhikool 2 Pajud 1. aprill 2015 Harju
Risti Põhikool 24 Pajud 1. aprill 2015 Lääne
Valga Põhikool 2c Pajud 1. aprill 2015 Valga
Tudulinna Põhikool 3-4 Pajud 2. aprill 2015 Ida-Viru
Kolga Kool 1 Pajud 2. aprill 2015 Harju
Haljala Gümnaasium 2 Pajud 2. aprill 2015 Lääne-Viru
Viluste Põhikool 4 Pajud 2. aprill 2015 Põlva
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Pajud 3. aprill 2015 Ida-Viru
Antsla Gümnaasium 5b Pajud 3. aprill 2015 Võru
Valguta Lasteaed-Algkool 1-4 Pajud 3. aprill 2015 Tartu
Antsla Gümnaasium 5a Pajud 3. aprill 2015 Võru
Tallinna 21. Kool 4c Pajud 3. aprill 2015 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed Pajud 3. aprill 2015 Rapla
Puiga Põhikool 5 Pajud 3. aprill 2015 Võru
Türi Põhikool 2b Pajud 3. aprill 2015 Järva
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a Pajud 3. aprill 2015 Ida-Viru
Puka Keskkool 5 Pajud 4. aprill 2015 Valga
Haljala Gümnaasium 1b Pajud 4. aprill 2015 Lääne-Viru
Illuka Kool 6 Pajud 5. aprill 2015 Ida-Viru
Tartu Hiie Kool 6b Pajud 5. aprill 2015 Tartu
Valga Vene Gümnaasium 7-9 Pajud 5. aprill 2015 Valga
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Pajud 5. aprill 2015 Ida-Viru
Suure-Jaani Kool 1b Pajud 5. aprill 2015 Viljandi
Valtu Põhikool 1 Pajud 6. aprill 2015 Rapla
Suure-Jaani Kool 1a Pajud 6. aprill 2015 Viljandi
Lümanda Põhikool 3 Pajud 6. aprill 2015 Saare
Krootuse Põhikool 5 Pajud 6. aprill 2015 Põlva
Loksa Gümnaasium 4a Pajud 6. aprill 2015 Harju
Loksa Gümnaasium 5a-6a Pajud 6. aprill 2015 Harju
Mammaste Lasteaed ja Kool 2a Pajud 6. aprill 2015 Põlva
Kadrioru Saksa Gümnaasium 4b Pajud 6. aprill 2015 Harju
Vääna Mõisakool Pajud 6. aprill 2015 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Pajud 6. aprill 2015 Lääne
Seljametsa Lasteaed-Algkool Pajud 6. aprill 2015 Pärnu
Illuka Kool 7 Pajud 6. aprill 2015 Ida-Viru
Nõva Kool 4-9 Pajud 6. aprill 2015 Lääne
Virtsu Kool 1-2 Pajud 7. aprill 2015 Lääne
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 1c Pajud 7. aprill 2015 Võru
Nurme Kool Pajud 7. aprill 2015 Järva
Emmaste Põhikool Pajud 7. aprill 2015 Hiiu
Vaida Põhikool 1-5 Pajud 7. aprill 2015 Harju
Kiili Gümnaasium 3b Pajud 7. aprill 2015 Harju
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 6a Pajud 7. aprill 2015 Võru
Suure-Jaani Kool 5b Pajud 7. aprill 2015 Viljandi
Luunja Lasteaed Midrimaa Pajud 7. aprill 2015 Tartu
Kärdla Ühisgümnaasiumi Kõpu õppekoht 7-8 Pajud 7. aprill 2015 Hiiu
Kuuste Kool 4 Pajud 7. aprill 2015 Tartu
Vatla Põhikool 1-6 Pajud 7. aprill 2015 Lääne
Haabneeme Kool 5b Pajud 7. aprill 2015 Harju
Pärnu Mai Kool 5a Pajud 8. aprill 2015 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 1 Pajud 8. aprill 2015 Põlva
Puhja Lasteaed Pääsusilm Pajud 8. aprill 2015 Tartu
Leie Põhikool 13 Pajud 8. aprill 2015 Viljandi
Tartu Hiie Kool 4b Pajud 8. aprill 2015 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3c Pajud 8. aprill 2015 Tartu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Pajud 8. aprill 2015 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Pajud 8. aprill 2015 Harju
Võnnu Lasteaed Värvuke Pajud 9. aprill 2015 Tartu
Alavere Põhikool 3 Pajud 9. aprill 2015 Harju
Krootuse Põhikool 1-3 Pajud 9. aprill 2015 Põlva
Värska Gümnaasium 2 Pajud 9. aprill 2015 Põlva
Hargla Kool 1-3 Pajud 9. aprill 2015 Valga
Tallinna Ühisgümnaasium 2a Pajud 9. aprill 2015 Harju
Kärdla Ühisgümnaasium 3b Pajud 9. aprill 2015 Hiiu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Pajud 9. aprill 2015 Jõgeva
Laupa Põhikool 3 Pajud 9. aprill 2015 Järva
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 1a Pajud 9. aprill 2015 Harju
Lümanda Põhikool 1 Pajud 10. aprill 2015 Saare
Vara Põhikool 1-4 Pajud 10. aprill 2015 Tartu
Ristiku Põhikool 3a Pajud 10. aprill 2015 Harju
Rakvere Reaalgümnaasium 5a Pajud 10. aprill 2015 Lääne-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Pajud 10. aprill 2015 Tartu
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 9a Pajud 10. aprill 2015 Ida-Viru
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 1 Pajud 10. aprill 2015 Põlva
Ääsmäe Põhikool 6 Pajud 10. aprill 2015 Harju
Ääsmäe Põhikool 5 Pajud 10. aprill 2015 Harju
Kõo Lasteaed Pajud 10. aprill 2015 Viljandi
Kehtna Põhikool 1-9 Pajud 10. aprill 2015 Rapla
Vara Põhikool 6 Pajud 10. aprill 2015 Tartu
Riidaja Põhikool Pajud 10. aprill 2015 Valga
Põlula Kool 1-5 Pajud 10. aprill 2015 Lääne-Viru
Uulu Lasteaed 3 Pajud 10. aprill 2015 Pärnu
Konguta Kool 5 Pajud 10. aprill 2015 Tartu
Käina Gümnaasium 4 Pajud 10. aprill 2015 Hiiu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Pajud 10. aprill 2015 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Pajud 10. aprill 2015 Harju
Värska Gümnaasium 1 Pajud 10. aprill 2015 Põlva
Muraste Looduskool Pajud 10. aprill 2015 Harju
Sõmerpalu Põhikool 3 Pajud 11. aprill 2015 Võru
Nõva Kool Pajud 11. aprill 2015 Lääne
Väike-Maarja Gümnaasium Pajud 11. aprill 2015 Lääne-Viru
Anna Haava nim Pala Kool Pajud 11. aprill 2015 Jõgeva
Jäneda Kool 2 Pajud 11. aprill 2015 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Pajud 11. aprill 2015 Harju
Tilsi Põhikool 2 Pajud 11. aprill 2015 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Pajud 11. aprill 2015 Jõgeva
Adavere Põhikool 1-2 Pajud 11. aprill 2015 Jõgeva
Tartu Lasteaed Sass Pajud 11. aprill 2015 Tartu
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Pajud 11. aprill 2015 Pärnu
Lagedi Lasteaed-Põhikool Pajud 11. aprill 2015 Harju
Sinimäe Põhikool 7 Pajud 11. aprill 2015 Ida-Viru
Sõmeru Põhikool 1b Pajud 12. aprill 2015 Lääne-Viru
Tallinna Muusikakeskkool 6 Pajud 12. aprill 2015 Harju
Vinni-Pajusti Gümnaasium 4 Pajud 12. aprill 2015 Lääne-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 3c Pajud 12. aprill 2015 Harju
Sonda Kool 5-6 Pajud 12. aprill 2015 Ida-Viru
Türi Põhikool 3a Pajud 12. aprill 2015 Järva
Taebla Gümnaasium 1-4 Pajud 12. aprill 2015 Lääne
Tõrva Gümnaasium 4a Pajud 12. aprill 2015 Valga
Haiba Lasteaed Riisikas Pajud 12. aprill 2015 Harju
Põlva Põhikool 3a Pajud 12. aprill 2015 Põlva
Peetri Kool 3 Pajud 12. aprill 2015 Järva
Aravete Keskkool 5 Pajud 12. aprill 2015 Järva
Haanja Kool 1-2 Pajud 12. aprill 2015 Võru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2a Pajud 12. aprill 2015 Tartu
Alavere Põhikool 2 Pajud 12. aprill 2015 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Pajud 13. aprill 2015 Lääne-Viru
Lehtse Kool 5 Pajud 13. aprill 2015 Lääne-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Pajud 13. aprill 2015 Hiiu
Järva-Jaani Gümnaasium Pajud 13. aprill 2015 Järva
Parksepa Keskkool 7 Pajud 13. aprill 2015 Võru
Karksi-Nuia Lasteaed Pajud 13. aprill 2015 Viljandi
Melliste Algkool-Lasteaed 3-4 Pajud 13. aprill 2015 Tartu
Kiili Lasteaed Pajud 13. aprill 2015 Lääne-Viru
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Pajud 13. aprill 2015 Harju
Ravila Lasteaed Pajud 13. aprill 2015 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 4b Pajud 14. aprill 2015 Harju
Kohila Gümnaasium 1-4 Pajud 14. aprill 2015 Rapla
Pisisaare Algkool 5-6 Pajud 14. aprill 2015 Jõgeva
Pisisaare Algkool 4 Pajud 14. aprill 2015 Jõgeva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 3-6 Pajud 14. aprill 2015 Hiiu
Lokuta Lasteaed Pajud 14. aprill 2015 Järva
Tilsi Põhikool 3 Pajud 14. aprill 2015 Põlva
Lümanda Põhikool 4 Pajud 14. aprill 2015 Saare
Sonda Kool 1-4 Pajud 14. aprill 2015 Ida-Viru
Mooste Põhikool 3 Pajud 14. aprill 2015 Põlva
Uulu Lasteaed Pajud 14. aprill 2015 Pärnu
Tudu Lasteaed-Põhikool 3 Pajud 14. aprill 2015 Lääne-Viru
TERA Peedu kool 1-2 Pajud 14. aprill 2015 Tartumaa
Kasti Lasteaed Karikakar Pajud 15. aprill 2015 Rapla
Kadrina Keskkool 4b Pajud 15. aprill 2015 Lääne-Viru
Hummuli Põhikool 2 Pajud 15. aprill 2015 Valga
Lüganuse Keskkool 1 Pajud 15. aprill 2015 Ida-Viru
Metsküla Algkool 1-3 Pajud 15. aprill 2015 Lääne
Suure-Jaani Kool 3 Pajud 15. aprill 2015 Viljandi
Kuremaa Lasteaed-Algkool Pajud 15. aprill 2015 Jõgeva
Harku Lasteaed Pajud 16. aprill 2015 Harju
Kuressaare Gümnaasium 1a Pajud 16. aprill 2015 Saare
Harku Lasteaed 2 Pajud 16. aprill 2015 Harju
Tartu Veeriku Kool 5 Pajud 16. aprill 2015 Tartu
Muhu Põhikool 5 Pajud 16. aprill 2015 Saare
Suure-Jaani Kool 4 Pajud 17. aprill 2015 Viljandi
Eerika lasteaed Laululind Pajud 17. aprill 2015 Tartu
Veskitammi Lasteaed Pajud 17. aprill 2015 Harju
Paikuse Põhikool 3b Pajud 17. aprill 2015 Pärnu
Hargla Kool 2a Pajud 17. aprill 2015 Valga
Osula Põhikool 2 Pajud 17. aprill 2015 Võru
Koigi Kool Pajud 17. aprill 2015 Järva
Ääsmäe Lasteaed Pajud 17. aprill 2015 Harju
Koosa Lasteaed Pajud 18. aprill 2015 Tartu
Metsküla Algkool 4-6 Pajud 19. aprill 2015 Lääne
Kose Gümnaasium 2b Pajud 19. aprill 2015 Harju
Rakvere Gümnaasium 1c Pajud 20. aprill 2015 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium 2 Pajud 20. aprill 2015 Lääne-Viru
Tallinna Tammetõru Lasteaed Pajud 20. aprill 2015 Harju
Tarimaa Pajud 20. aprill 2015 Saaremaa
Võru Kesklinna Kool 3c Pajud 20. aprill 2015 Võru
Tartu Raatuse Kool 3b Pajud 20. aprill 2015 Tartu
Kirivere Põhikool 5 Pajud 21. aprill 2015 Viljandi
Tallinna Lauliku Lasteaed Pajud 22. aprill 2015 Harju
Kadrioru Saksa Gümnaasium 2d Pajud 23. aprill 2015 Harju
Tartu Hiie Kool 1bb Pajud 24. aprill 2015 Tartu
Kirivere Põhikool 6 Pajud 24. aprill 2015 Viljandi
Orissaare Gümnaasium 4 Pajud 26. aprill 2015 Saare
Põlva Põhikool 2 Pajud 3. mai 2015 Põlva

Tagasi tulemuste juurde