"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Andu-Papi Seltsi loodusring Põldlõoke 28. veebruar 2015 Pärnu
Savikoja Põldlõoke 3. märts 2015 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed Põldlõoke 5. märts 2015 Rapla
Halliste Põhikool 2-4 Põldlõoke 5. märts 2015 Viljandi
Tudulinna Põhikool 3-4 Põldlõoke 6. märts 2015 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Põldlõoke 6. märts 2015 Lääne
Türi Põhikool 2b Põldlõoke 6. märts 2015 Järva
Türi Põhikool 1c Põldlõoke 6. märts 2015 Järva
Viluste Põhikool 4 Põldlõoke 6. märts 2015 Põlva
Lehola Kool Põldlõoke 7. märts 2015 Harju
Tallinna 21. Kool 4c Põldlõoke 7. märts 2015 Harju
Muraste Looduskool Põldlõoke 8. märts 2015 Harju
Are Põhikool Põldlõoke 8. märts 2015 Pärnu
Palivere Põhikool 1-4 Põldlõoke 8. märts 2015 Lääne
Kohila Gümnaasium 1-4 Põldlõoke 8. märts 2015 Rapla
Kirivere Põhikool 5 Põldlõoke 8. märts 2015 Viljandi
Kasti Lasteaed Karikakar Põldlõoke 8. märts 2015 Rapla
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 1 Põldlõoke 8. märts 2015 Põlva
Hummuli Põhikool 2 Põldlõoke 8. märts 2015 Valga
Haiba Lasteaed Riisikas Põldlõoke 8. märts 2015 Harju
Rakvere Põhikool Põldlõoke 8. märts 2015 Lääne-Viru
Emmaste Põhikool 1-4 Põldlõoke 8. märts 2015 Hiiu
Ravila Lasteaed Põldlõoke 8. märts 2015 Harju
Põlula Kool 1-5 Põldlõoke 8. märts 2015 Lääne-Viru
Kõo Lasteaed Põldlõoke 9. märts 2015 Viljandi
Paide Gümnaasium 3b Põldlõoke 9. märts 2015 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Põldlõoke 9. märts 2015 Lääne
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Põldlõoke 9. märts 2015 Harju
Holstre Kool 2-3 Põldlõoke 9. märts 2015 Viljandi
Uulu Lasteaed Põldlõoke 9. märts 2015 Pärnu
Käina Gümnaasium 3 Põldlõoke 9. märts 2015 Hiiu
Võnnu Lasteaed Värvuke Põldlõoke 9. märts 2015 Tartu
Nõva Kool 4-9 Põldlõoke 10. märts 2015 Lääne
Kanepi Gümnaasium 1 Põldlõoke 10. märts 2015 Põlva
Rõngu Keskkool 3 Põldlõoke 10. märts 2015 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Põldlõoke 10. märts 2015 Jõgeva
Väike-Maarja Gümnaasium Põldlõoke 10. märts 2015 Lääne-Viru
Vara Põhikool 6 Põldlõoke 10. märts 2015 Tartu
Valga Vene Gümnaasium 7-9 Põldlõoke 10. märts 2015 Valga
Illuka Kool 7 Põldlõoke 10. märts 2015 Ida-Viru
Põlva Põhikool 4 Põldlõoke 10. märts 2015 Põlva
Nurme Kool Põldlõoke 10. märts 2015 Järva
Jõhvi Gümnaasium 7 Põldlõoke 10. märts 2015 Ida-Viru
Kärdla Ühisgümnaasium 3b Põldlõoke 11. märts 2015 Hiiu
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Põldlõoke 11. märts 2015 Viljandi
Tartu Hiie Kool 4b Põldlõoke 11. märts 2015 Tartu
Elva Gümnaasium 3d Põldlõoke 11. märts 2015 Tartu
Antsla Gümnaasium 5a Põldlõoke 11. märts 2015 Võru
Kiili Lasteaed Põldlõoke 11. märts 2015 Lääne-Viru
Suure-Jaani Kool 3 Põldlõoke 11. märts 2015 Viljandi
Salme Põhikool 5-8 Põldlõoke 12. märts 2015 Saare
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Põldlõoke 12. märts 2015 Harju
Rakke Gümnaasium 6-12 Põldlõoke 12. märts 2015 Lääne-Viru
Illuka Kool 6 Põldlõoke 12. märts 2015 Ida-Viru
Eerika lasteaed Laululind Põldlõoke 12. märts 2015 Tartu
Antsla Gümnaasium 5b Põldlõoke 12. märts 2015 Võru
Suure-Jaani Kool 1b Põldlõoke 12. märts 2015 Viljandi
Uulu Lasteaed 3 Põldlõoke 12. märts 2015 Pärnu
Koigi Kool Põldlõoke 12. märts 2015 Järva
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a Põldlõoke 12. märts 2015 Ida-Viru
Metsküla Algkool 1-3 Põldlõoke 12. märts 2015 Lääne
Kadrina Keskkool 3a Põldlõoke 13. märts 2015 Lääne-Viru
Vinni-Pajusti Gümnaasium 4 Põldlõoke 13. märts 2015 Lääne-Viru
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 2 Põldlõoke 13. märts 2015 Jõgeva
Riidaja Põhikool Põldlõoke 13. märts 2015 Valga
Kehtna Põhikool 1-9 Põldlõoke 13. märts 2015 Rapla
Nõva Kool 2-3 Põldlõoke 13. märts 2015 Lääne
Pirita Majandusgümnaasium 3c Põldlõoke 13. märts 2015 Harju
Suure-Jaani Kool 5b Põldlõoke 14. märts 2015 Viljandi
Kirivere Põhikool 6 Põldlõoke 14. märts 2015 Viljandi
Vara Põhikool 1-4 Põldlõoke 14. märts 2015 Tartu
Unipiha Algkool 1-4 Põldlõoke 14. märts 2015 Tartu
Krootuse Põhikool 1-3 Põldlõoke 14. märts 2015 Põlva
Suure-Jaani Kool 1a Põldlõoke 15. märts 2015 Viljandi
Rõngu Keskkool 1 Põldlõoke 15. märts 2015 Tartu
Ääsmäe Põhikool 6 Põldlõoke 15. märts 2015 Harju
Ääsmäe Põhikool 5 Põldlõoke 15. märts 2015 Harju
Loksa Gümnaasium 4a Põldlõoke 15. märts 2015 Harju
Järva-Jaani Gümnaasium Põldlõoke 15. märts 2015 Järva
Konguta Kool 3 Põldlõoke 15. märts 2015 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Põldlõoke 15. märts 2015 Jõgeva
Loksa Gümnaasium 5a-6a Põldlõoke 15. märts 2015 Harju
Tudulinna Põhikool 5-7 Põldlõoke 15. märts 2015 Ida-Viru
Saue Gümnaasium 2 Põldlõoke 15. märts 2015 Harju
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 9a Põldlõoke 15. märts 2015 Ida-Viru
Türi Põhikool 3a Põldlõoke 16. märts 2015 Järva
Haljala Gümnaasium 2 Põldlõoke 16. märts 2015 Lääne-Viru
Sinimäe Põhikool 7 Põldlõoke 16. märts 2015 Ida-Viru
Kõpu Internaatkool 7-9 Põldlõoke 16. märts 2015 Hiiu
Peetri Kool 3 Põldlõoke 16. märts 2015 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Põldlõoke 16. märts 2015 Lääne-Viru
Sõmerpalu Põhikool 3 Põldlõoke 16. märts 2015 Võru
Värska Gümnaasium 1 Põldlõoke 16. märts 2015 Põlva
MTÜ Lasteaed Väike Pauline Põldlõoke 16. märts 2015 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Põldlõoke 17. märts 2015 Harju
Saue Gümnaasium 4 Põldlõoke 18. märts 2015 Harju
Emmaste Põhikool Põldlõoke 18. märts 2015 Hiiu
Tudu Lasteaed-Põhikool 3 Põldlõoke 18. märts 2015 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 3 Põldlõoke 18. märts 2015 Põlva
Paide Gümnaasium 3c Põldlõoke 18. märts 2015 Järva
Haljala Gümnaasium 1b Põldlõoke 18. märts 2015 Lääne-Viru
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Põldlõoke 18. märts 2015 Viljandi
Saue Gümnaasium 3 Põldlõoke 18. märts 2015 Harju
Rakvere Põhikool 2 Põldlõoke 18. märts 2015 Lääne-Viru
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 6a Põldlõoke 19. märts 2015 Võru
Elva Gümnaasium 1b Põldlõoke 19. märts 2015 Tartu
Kolga Kool 1 Põldlõoke 19. märts 2015 Harju
Uulu Põhikool 3 Põldlõoke 19. märts 2015 Pärnu
Oru lasteaed Mesimumm Põldlõoke 19. märts 2015 Harju
Alavere Põhikool 3 Põldlõoke 19. märts 2015 Harju
Imavere Põhikool 2-4 Põldlõoke 19. märts 2015 Järva
Vaida Põhikool 1-5 Põldlõoke 20. märts 2015 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Põldlõoke 20. märts 2015 Harju
Metsküla Algkool 4-6 Põldlõoke 20. märts 2015 Lääne
Aravete Keskkool 5 Põldlõoke 20. märts 2015 Järva
Kabli Lasteaed Põldlõoke 20. märts 2015 Pärnu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Põldlõoke 21. märts 2015 Harju
TERA Peedu kool 1-2 Põldlõoke 21. märts 2015 Tartumaa
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Põldlõoke 21. märts 2015 Pärnu
Lihula Gümnaasium 4 Põldlõoke 22. märts 2015 Lääne
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Põldlõoke 22. märts 2015 Pärnu
Värska Gümnaasium 2 Põldlõoke 22. märts 2015 Põlva
Sadala Põhikool 5-6 Põldlõoke 22. märts 2015 Jõgeva
Mooste Põhikool 3 Põldlõoke 23. märts 2015 Põlva
Virtsu Kool 1-2 Põldlõoke 23. märts 2015 Lääne
Orissaare Gümnaasium 1 Põldlõoke 23. märts 2015 Saare
Hagudi Põhikool 1-9 Põldlõoke 24. märts 2015 Rapla
Võru Lasteaed Sõleke Põldlõoke 24. märts 2015 Võru
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Põldlõoke 24. märts 2015 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 Põldlõoke 24. märts 2015 Jõgeva
Alavere Põhikool 2 Põldlõoke 24. märts 2015 Harju
Sõmerpalu Põhikool 1-2 Põldlõoke 25. märts 2015 Võru
Nõva Kool Põldlõoke 25. märts 2015 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Põldlõoke 25. märts 2015 Harju
Miina Härma Gümnaasium 6 Põldlõoke 25. märts 2015 Tartu
Muhu Põhikool 5 Põldlõoke 25. märts 2015 Saare
Leie Põhikool 13 Põldlõoke 25. märts 2015 Viljandi
Kambja Lasteaed Mesimumm Põldlõoke 25. märts 2015 Tartu
Mammaste Lasteaed ja Kool 2a Põldlõoke 26. märts 2015 Põlva
Jõgeva Põhikool 2a Põldlõoke 26. märts 2015 Jõgeva
Mäetaguse Põhikool 6 Põldlõoke 27. märts 2015 Ida-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Põldlõoke 27. märts 2015 Jõgeva
Tääksi Põhikool 1-4 Põldlõoke 27. märts 2015 Viljandi
Anna Haava nim Pala Kool Põldlõoke 27. märts 2015 Jõgeva
Kuuste Kool 5 Põldlõoke 28. märts 2015 Tartu
Elva Gümnaasium 2a Põldlõoke 28. märts 2015 Tartu
Rakvere Gümnaasium 1c Põldlõoke 29. märts 2015 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Põldlõoke 29. märts 2015 Ida-Viru
Rakvere Gümnaasium 5e Põldlõoke 29. märts 2015 Lääne-Viru
Vastseliina Gümnaasium 3 Põldlõoke 31. märts 2015 Võru
Rakvere Eragümnaasium Põldlõoke 1. aprill 2015 Lääne-Viru
Lehtse Kool 5 Põldlõoke 1. aprill 2015 Lääne-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm Põldlõoke 1. aprill 2015 Tartu
Hargla Kool 1-3 Põldlõoke 1. aprill 2015 Valga
Puiga Põhikool 5 Põldlõoke 2. aprill 2015 Võru
Osula Põhikool 1 Põldlõoke 2. aprill 2015 Võru
Taebla Gümnaasium 1-4 Põldlõoke 3. aprill 2015 Lääne
Rakvere Eragümnaasium 2 Põldlõoke 3. aprill 2015 Lääne-Viru
Tarimaa Põldlõoke 3. aprill 2015 Saaremaa
Tartu Hiie Kool 1bb Põldlõoke 3. aprill 2015 Tartu
Ruhnu Põhikool 1-9 Põldlõoke 4. aprill 2015 Saare
Tartu Lasteaed Sass Põldlõoke 5. aprill 2015 Tartu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Põldlõoke 5. aprill 2015 Lääne
Kärdla Ühisgümnaasiumi Kõpu õppekoht 7-8 Põldlõoke 5. aprill 2015 Hiiu
Tilsi Põhikool 2 Põldlõoke 6. aprill 2015 Põlva
Valguta Lasteaed-Algkool 1-4 Põldlõoke 6. aprill 2015 Tartu
Kadrina Keskkool 4b Põldlõoke 6. aprill 2015 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 4b Põldlõoke 6. aprill 2015 Valga
Tõrva Gümnaasium 4a Põldlõoke 6. aprill 2015 Valga
Sõmeru Põhikool 1b Põldlõoke 6. aprill 2015 Lääne-Viru
Koosa Lasteaed Põldlõoke 8. aprill 2015 Tartu
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Põldlõoke 8. aprill 2015 Viljandi
Adavere Põhikool 1-2 Põldlõoke 8. aprill 2015 Jõgeva
Vääna Mõisakool Põldlõoke 8. aprill 2015 Harju
Pärnu Mai Kool 5a Põldlõoke 8. aprill 2015 Pärnu
Otepää Gümnaasium 6a Põldlõoke 9. aprill 2015 Valga
Tartu Descartes'i Lütseum 1a Põldlõoke 9. aprill 2015 Tartu
Rakvere Reaalgümnaasium 5a Põldlõoke 10. aprill 2015 Lääne-Viru
Orissaare Gümnaasium 3 Põldlõoke 10. aprill 2015 Saare
Vatla Põhikool 1-6 Põldlõoke 11. aprill 2015 Lääne
Tallinna Kristiine Gümnaasium 1a Põldlõoke 11. aprill 2015 Harju
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2a Põldlõoke 12. aprill 2015 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Põldlõoke 13. aprill 2015 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 3-6 Põldlõoke 13. aprill 2015 Hiiu
Valtu Põhikool 1 Põldlõoke 14. aprill 2015 Rapla
Lümanda Põhikool 4 Põldlõoke 15. aprill 2015 Saare
Hargla Kool 2a Põldlõoke 17. aprill 2015 Valga
Virtsu Kool 5-9 Põldlõoke 21. aprill 2015 Lääne
Laulasmaa Kool 1b Põldlõoke 24. aprill 2015 Harju
Paikuse Põhikool 3b Põldlõoke 24. aprill 2015 Pärnu
Orissaare Gümnaasium 4 Põldlõoke 26. aprill 2015 Saare
Sonda Kool 5-6 Põldlõoke 27. aprill 2015 Ida-Viru
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 1c Põldlõoke 27. aprill 2015 Võru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5b Põldlõoke 30. aprill 2015 Ida-Viru
Valga Jaanikese Kool 1-3 Põldlõoke 4. mai 2015 Valga
Ristiku Põhikool 8a Põldlõoke 10. mai 2015 Harju

Tagasi tulemuste juurde