"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Nurmenukk 25. märts 2015 Ida-Viru
Emmaste Põhikool 1-4 Nurmenukk 29. märts 2015 Hiiu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Nurmenukk 31. märts 2015 Lääne
Viluste Põhikool 4 Nurmenukk 4. aprill 2015 Põlva
Elva Lasteaed Õnneseen Nurmenukk 6. aprill 2015 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Nurmenukk 6. aprill 2015 Hiiu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Nurmenukk 8. aprill 2015 Lääne
Kärdla Ühisgümnaasium 3b Nurmenukk 9. aprill 2015 Hiiu
Nurme Kool Nurmenukk 9. aprill 2015 Järva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 3-6 Nurmenukk 10. aprill 2015 Hiiu
Salme Põhikool 5-8 Nurmenukk 10. aprill 2015 Saare
Hargla Kool 1-3 Nurmenukk 11. aprill 2015 Valga
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 Nurmenukk 11. aprill 2015 Jõgeva
Käina Gümnaasium 4 Nurmenukk 12. aprill 2015 Hiiu
Illuka Kool 6 Nurmenukk 12. aprill 2015 Ida-Viru
Risti Põhikool 24 Nurmenukk 12. aprill 2015 Lääne
Orissaare Gümnaasium 3 Nurmenukk 13. aprill 2015 Saare
Orissaare Gümnaasium 1 Nurmenukk 13. aprill 2015 Saare
Põlula Kool 1-5 Nurmenukk 13. aprill 2015 Lääne-Viru
Haanja Kool 1-2 Nurmenukk 13. aprill 2015 Võru
Tornimäe Põhikool 5-7 Nurmenukk 14. aprill 2015 Saare
Lüllemäe Põhikool 1 Nurmenukk 14. aprill 2015 Valga
Orissaare Gümnaasium 4 Nurmenukk 15. aprill 2015 Saare
Saku Gümnaasium 3c Nurmenukk 15. aprill 2015 Harju
Illuka Kool 7 Nurmenukk 15. aprill 2015 Ida-Viru
Emmaste Põhikool Nurmenukk 15. aprill 2015 Hiiu
Suure-Jaani Kool 4 Nurmenukk 16. aprill 2015 Viljandi
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 9a Nurmenukk 16. aprill 2015 Ida-Viru
Tornimäe Põhikool 1-4 Nurmenukk 16. aprill 2015 Saare
Kuressaare Gümnaasium 1a Nurmenukk 16. aprill 2015 Saare
Antsla Gümnaasium 5b Nurmenukk 16. aprill 2015 Võru
Pirita Majandusgümnaasium 4b Nurmenukk 16. aprill 2015 Harju
Nõva Kool 4-9 Nurmenukk 16. aprill 2015 Lääne
Taebla Gümnaasium 1-4 Nurmenukk 17. aprill 2015 Lääne
Nõva Kool Nurmenukk 18. aprill 2015 Lääne
Värska Gümnaasium 3 Nurmenukk 18. aprill 2015 Põlva
Tarimaa Nurmenukk 18. aprill 2015 Saaremaa
Kehtna Põhikool 1-9 Nurmenukk 18. aprill 2015 Rapla
Lagedi Lasteaed-Põhikool Nurmenukk 18. aprill 2015 Harju
Värska Gümnaasium 1 Nurmenukk 18. aprill 2015 Põlva
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Nurmenukk 19. aprill 2015 Lääne
Puka Keskkool 5 Nurmenukk 19. aprill 2015 Valga
Haljala Gümnaasium 1b Nurmenukk 19. aprill 2015 Lääne-Viru
Palivere Põhikool 1-4 Nurmenukk 19. aprill 2015 Lääne
Haiba Lasteaed Riisikas Nurmenukk 19. aprill 2015 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Nurmenukk 20. aprill 2015 Harju
Mammaste Lasteaed ja Kool 2a Nurmenukk 20. aprill 2015 Põlva
Vaida Põhikool 1-5 Nurmenukk 20. aprill 2015 Harju
Virtsu Kool 1-2 Nurmenukk 20. aprill 2015 Lääne
Rõngu Keskkool 1 Nurmenukk 21. aprill 2015 Tartu
Ravila Lasteaed Nurmenukk 21. aprill 2015 Harju
Antsla Gümnaasium 5a Nurmenukk 21. aprill 2015 Võru
Nõva Kool 2-3 Nurmenukk 21. aprill 2015 Lääne
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Nurmenukk 21. aprill 2015 Harju
Kolga Kool 1 Nurmenukk 21. aprill 2015 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Nurmenukk 21. aprill 2015 Harju
Saku Gümnaasium 3d Nurmenukk 21. aprill 2015 Harju
Rõngu Keskkool 3 Nurmenukk 21. aprill 2015 Tartu
Hargla Kool 2a Nurmenukk 22. aprill 2015 Valga
Parksepa Keskkool 7 Nurmenukk 22. aprill 2015 Võru
Lümanda Põhikool 3 Nurmenukk 22. aprill 2015 Saare
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Nurmenukk 22. aprill 2015 Jõgeva
Tartu Veeriku Kool 5 Nurmenukk 22. aprill 2015 Tartu
Tartu Hiie Kool 6b Nurmenukk 22. aprill 2015 Tartu
Puiga Põhikool 5 Nurmenukk 23. aprill 2015 Võru
Lümanda Põhikool 1 Nurmenukk 23. aprill 2015 Saare
Vääna Mõisakool Nurmenukk 23. aprill 2015 Harju
TERA Peedu kool 1-2 Nurmenukk 23. aprill 2015 Tartumaa
Lindi Lasteaed-Algkool 2-3 Nurmenukk 23. aprill 2015 Pärnu
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Nurmenukk 24. aprill 2015 Tartu
Metsküla Algkool 1-3 Nurmenukk 24. aprill 2015 Lääne
Tudulinna Põhikool 5-7 Nurmenukk 24. aprill 2015 Ida-Viru
Otepää Gümnaasium 6a Nurmenukk 24. aprill 2015 Valga
Muraste Looduskool Nurmenukk 24. aprill 2015 Harju
Türi Põhikool 3a Nurmenukk 24. aprill 2015 Järva
Kõo Lasteaed Nurmenukk 24. aprill 2015 Viljandi
Tallinna 21. Kool 4c Nurmenukk 24. aprill 2015 Harju
Oru Põhikool 4 Nurmenukk 24. aprill 2015 Harju
Metsküla Algkool 4-6 Nurmenukk 25. aprill 2015 Lääne
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3b Nurmenukk 25. aprill 2015 Ida-Viru
Tallinna Järveotsa Gümnaasium 4a Nurmenukk 25. aprill 2015 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 3c Nurmenukk 25. aprill 2015 Harju
Haanja Kool 3-4 Nurmenukk 25. aprill 2015 Võru
Laulasmaa Kool 1b Nurmenukk 25. aprill 2015 Harju
Sinimäe Põhikool 7 Nurmenukk 25. aprill 2015 Ida-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Nurmenukk 26. aprill 2015 Harju
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 2 Nurmenukk 26. aprill 2015 Jõgeva
Väike-Maarja Gümnaasium Nurmenukk 26. aprill 2015 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 1bb Nurmenukk 26. aprill 2015 Tartu
Kuuste Kool 4 Nurmenukk 26. aprill 2015 Tartu
Eralasteaed Rukkilille lasteaed Nurmenukk 26. aprill 2015 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed Nurmenukk 26. aprill 2015 Rapla
Audentese Erakool 6a Nurmenukk 26. aprill 2015 Harju
Sõmerpalu Põhikool 3 Nurmenukk 26. aprill 2015 Võru
Vara Põhikool 1-4 Nurmenukk 26. aprill 2015 Tartu
Vinni-Pajusti Gümnaasium 4 Nurmenukk 26. aprill 2015 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 5 Nurmenukk 26. aprill 2015 Põlva
Ääsmäe Põhikool 2 Nurmenukk 26. aprill 2015 Harju
Ääsmäe Põhikool 6 Nurmenukk 27. aprill 2015 Harju
Kärdla Ühisgümnaasiumi Kõpu õppekoht 7-8 Nurmenukk 27. aprill 2015 Hiiu
Türi Lasteaed Nurmenukk 27. aprill 2015 Järva
Tilsi Põhikool 3 Nurmenukk 27. aprill 2015 Põlva
Ristiku Põhikool 3a Nurmenukk 27. aprill 2015 Harju
Jõhvi Gümnaasium 7 Nurmenukk 27. aprill 2015 Ida-Viru
Veskitammi Lasteaed Nurmenukk 27. aprill 2015 Harju
Muhu Põhikool 5 Nurmenukk 27. aprill 2015 Saare
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Nurmenukk 28. aprill 2015 Pärnu
Suure-Jaani Kool 3 Nurmenukk 28. aprill 2015 Viljandi
Harku Lasteaed Nurmenukk 28. aprill 2015 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Nurmenukk 28. aprill 2015 Harju
Krootuse Põhikool 1-3 Nurmenukk 28. aprill 2015 Põlva
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a Nurmenukk 28. aprill 2015 Ida-Viru
Hummuli Põhikool 2 Nurmenukk 28. aprill 2015 Valga
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Nurmenukk 28. aprill 2015 Pärnu
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 6a Nurmenukk 28. aprill 2015 Võru
Vastseliina Gümnaasium 3 Nurmenukk 28. aprill 2015 Võru
Haljala Gümnaasium 2 Nurmenukk 28. aprill 2015 Lääne-Viru
Kiili Gümnaasium 3b Nurmenukk 29. aprill 2015 Harju
Aravete Keskkool 5 Nurmenukk 29. aprill 2015 Järva
Kuuste Kool 5 Nurmenukk 29. aprill 2015 Tartu
Paide Valla Lasteaed-Kool 14 Nurmenukk 30. aprill 2015 Järva
Kanepi Gümnaasium 1 Nurmenukk 30. aprill 2015 Põlva
Jakob Westholmi Gümnaasium 4a Nurmenukk 30. aprill 2015 Harju
Tilsi Põhikool 2 Nurmenukk 30. aprill 2015 Põlva
Rakvere Põhikool 2 Nurmenukk 30. aprill 2015 Lääne-Viru
Mooste Põhikool 3 Nurmenukk 30. aprill 2015 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Nurmenukk 30. aprill 2015 Lääne-Viru
Sonda Kool 5-6 Nurmenukk 30. aprill 2015 Ida-Viru
Miina Härma Gümnaasium 6 Nurmenukk 1. mai 2015 Tartu
Kiili Lasteaed Nurmenukk 1. mai 2015 Lääne-Viru
Valga Vene Gümnaasium 7-9 Nurmenukk 1. mai 2015 Valga
Seljametsa Lasteaed-Algkool Nurmenukk 1. mai 2015 Pärnu
Alavere Põhikool 3 Nurmenukk 1. mai 2015 Harju
Ääsmäe Lasteaed Nurmenukk 1. mai 2015 Harju
Kohila Gümnaasium 1-4 Nurmenukk 1. mai 2015 Rapla
Ristiku Põhikool 8a Nurmenukk 1. mai 2015 Harju
Rakke Gümnaasium 6-12 Nurmenukk 1. mai 2015 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium Nurmenukk 1. mai 2015 Lääne-Viru
Paide Gümnaasium 3c Nurmenukk 1. mai 2015 Järva
Kuuste Kool 1-2 Nurmenukk 1. mai 2015 Tartu
Kadrina Keskkool 3a Nurmenukk 1. mai 2015 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 2 Nurmenukk 1. mai 2015 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Nurmenukk 2. mai 2015 Pärnu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Nurmenukk 2. mai 2015 Harju
Sonda Kool 1-4 Nurmenukk 2. mai 2015 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Nurmenukk 2. mai 2015 Lääne-Viru
Andu-Papi Seltsi loodusring Nurmenukk 2. mai 2015 Pärnu
Eerika lasteaed Laululind Nurmenukk 3. mai 2015 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa Nurmenukk 3. mai 2015 Tartu
Uulu Lasteaed 3 Nurmenukk 3. mai 2015 Pärnu
Lehtse Kool 5 Nurmenukk 3. mai 2015 Lääne-Viru
Järva-Jaani Gümnaasium Nurmenukk 3. mai 2015 Järva
Tallinna Tammetõru Lasteaed Nurmenukk 3. mai 2015 Harju
Tudulinna Põhikool 3-4 Nurmenukk 3. mai 2015 Ida-Viru
Rakvere Reaalgümnaasium 5a Nurmenukk 3. mai 2015 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 4b Nurmenukk 3. mai 2015 Tartu
Sõmeru Põhikool 1b Nurmenukk 3. mai 2015 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 4b Nurmenukk 3. mai 2015 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium 2b Nurmenukk 3. mai 2015 Harju
Kirivere Põhikool 5 Nurmenukk 3. mai 2015 Viljandi
Vara Põhikool 6 Nurmenukk 4. mai 2015 Tartu
Kasti Lasteaed Karikakar Nurmenukk 4. mai 2015 Rapla
Värska Gümnaasium 2 Nurmenukk 4. mai 2015 Põlva
Haabneeme Kool 5b Nurmenukk 4. mai 2015 Harju
Valga Jaanikese Kool 1-3 Nurmenukk 4. mai 2015 Valga
Peetri Kool 3 Nurmenukk 4. mai 2015 Järva
Lümanda Põhikool 4 Nurmenukk 5. mai 2015 Saare
Oru lasteaed Mesimumm Nurmenukk 5. mai 2015 Harju
Elva Gümnaasium 3d Nurmenukk 5. mai 2015 Tartu
Anna Haava nim Pala Kool 6 Nurmenukk 5. mai 2015 Jõgeva
Anna Haava nim Pala Kool Nurmenukk 5. mai 2015 Jõgeva
Tallinna Lauliku Lasteaed Nurmenukk 5. mai 2015 Harju
Tääksi Põhikool 5-9 Nurmenukk 5. mai 2015 Viljandi
Võnnu Lasteaed Värvuke Nurmenukk 5. mai 2015 Tartu
Sadala Põhikool 5-6 Nurmenukk 5. mai 2015 Jõgeva
Tudu Lasteaed-Põhikool 3 Nurmenukk 5. mai 2015 Lääne-Viru
Koosa Lasteaed Nurmenukk 6. mai 2015 Tartu
Kirivere Põhikool 6 Nurmenukk 6. mai 2015 Viljandi
Rakvere Reaalgümnaasium 5b Nurmenukk 6. mai 2015 Lääne-Viru
Pärnu Mai Kool 5a Nurmenukk 6. mai 2015 Pärnu
Esku-Kamari Kool 4-5 Nurmenukk 6. mai 2015 Jõgeva
Konguta Kool 5 Nurmenukk 8. mai 2015 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Nurmenukk 8. mai 2015 Jõgeva
Tartu Raatuse Kool 3b Nurmenukk 8. mai 2015 Tartu
Osula Põhikool 2 Nurmenukk 8. mai 2015 Võru
Karksi-Nuia Lasteaed Nurmenukk 8. mai 2015 Viljandi
Lüganuse Keskkool 1 Nurmenukk 8. mai 2015 Ida-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3c Nurmenukk 8. mai 2015 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6 Nurmenukk 10. mai 2015 Ida-Viru
Paikuse Põhikool 3b Nurmenukk 12. mai 2015 Pärnu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Nurmenukk 13. mai 2015 Jõgeva
Lokuta Lasteaed Nurmenukk 14. mai 2015 Järva
Tallinna Meelespea Lasteaed 2 Nurmenukk 21. mai 2015 Harju
Imavere Põhikool 2-4 Nurmenukk 21. mai 2015 Järva
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b Nurmenukk 25. mai 2015 Harju

Tagasi tulemuste juurde