"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Puhja Lasteaed Pääsusilm Näsiniin 6. märts 2015 Tartu
Kose Gümnaasium 2b Näsiniin 8. märts 2015 Harju
Krootuse Põhikool 5 Näsiniin 10. märts 2015 Põlva
Põlula Kool 1-5 Näsiniin 10. märts 2015 Lääne-Viru
Kõo Lasteaed Näsiniin 11. märts 2015 Viljandi
Mäetaguse Põhikool 6 Näsiniin 12. märts 2015 Ida-Viru
Värska Gümnaasium 1 Näsiniin 15. märts 2015 Põlva
Suure-Jaani Kool 4 Näsiniin 17. märts 2015 Viljandi
Rõngu Keskkool 3 Näsiniin 17. märts 2015 Tartu
Kanepi Gümnaasium 1 Näsiniin 17. märts 2015 Põlva
Andu-Papi Seltsi loodusring Näsiniin 18. märts 2015 Pärnu
Türi Lasteaed Näsiniin 18. märts 2015 Järva
Anna Haava nim Pala Kool 6 Näsiniin 20. märts 2015 Jõgeva
Muhu Põhikool 5 Näsiniin 20. märts 2015 Saare
TERA Peedu kool 1-2 Näsiniin 20. märts 2015 Tartumaa
Konguta Kool 3 Näsiniin 20. märts 2015 Tartu
Antsla Gümnaasium 5a Näsiniin 21. märts 2015 Võru
Oru Põhikool 4 Näsiniin 21. märts 2015 Harju
Kirivere Põhikool 5 Näsiniin 21. märts 2015 Viljandi
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Näsiniin 21. märts 2015 Harju
Konguta Kool 5 Näsiniin 22. märts 2015 Tartu
Puka Keskkool 5 Näsiniin 22. märts 2015 Valga
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Näsiniin 22. märts 2015 Viljandi
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Näsiniin 22. märts 2015 Viljandi
Metsküla Algkool 1-3 Näsiniin 23. märts 2015 Lääne
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Näsiniin 23. märts 2015 Hiiu
Metsküla Algkool 4-6 Näsiniin 23. märts 2015 Lääne
Vastseliina Gümnaasium 3 Näsiniin 23. märts 2015 Võru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 3-6 Näsiniin 23. märts 2015 Hiiu
Rõngu Keskkool 1 Näsiniin 24. märts 2015 Tartu
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 1 Näsiniin 24. märts 2015 Põlva
Vaida Põhikool 1-5 Näsiniin 24. märts 2015 Harju
Tilsi Põhikool 3 Näsiniin 24. märts 2015 Põlva
Vara Põhikool 1-4 Näsiniin 25. märts 2015 Tartu
Suure-Jaani Kool 3 Näsiniin 26. märts 2015 Viljandi
Tartu Hiie Kool 6b Näsiniin 26. märts 2015 Tartu
Anna Haava nim Pala Kool 4 Näsiniin 27. märts 2015 Jõgeva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Näsiniin 27. märts 2015 Lääne
Sonda Kool 5-6 Näsiniin 27. märts 2015 Ida-Viru
Anna Haava nim Pala Kool Näsiniin 27. märts 2015 Jõgeva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5b Näsiniin 27. märts 2015 Ida-Viru
Lehtse Kool 5 Näsiniin 27. märts 2015 Lääne-Viru
Oru lasteaed Mesimumm Näsiniin 28. märts 2015 Harju
Muraste Looduskool Näsiniin 28. märts 2015 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium Näsiniin 28. märts 2015 Lääne-Viru
Kehtna Põhikool 1-9 Näsiniin 28. märts 2015 Rapla
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Näsiniin 28. märts 2015 Lääne-Viru
Emmaste Põhikool 1-4 Näsiniin 28. märts 2015 Hiiu
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Näsiniin 28. märts 2015 Harju
Alavere Põhikool 2 Näsiniin 28. märts 2015 Harju
Miina Härma Gümnaasium 6 Näsiniin 28. märts 2015 Tartu
Riidaja Põhikool Näsiniin 28. märts 2015 Valga
Saku Gümnaasium 3c Näsiniin 28. märts 2015 Harju
Türi Põhikool 2b Näsiniin 28. märts 2015 Järva
Krootuse Põhikool 1-3 Näsiniin 29. märts 2015 Põlva
Eralasteaed Rukkilille lasteaed Näsiniin 29. märts 2015 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Näsiniin 29. märts 2015 Lääne
Rakvere Eragümnaasium Näsiniin 29. märts 2015 Lääne-Viru
Kiili Gümnaasium 3b Näsiniin 29. märts 2015 Harju
Alavere Põhikool 3 Näsiniin 30. märts 2015 Harju
Jõgeva Põhikool 2a Näsiniin 30. märts 2015 Jõgeva
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Näsiniin 30. märts 2015 Pärnu
Türi Põhikool 3a Näsiniin 31. märts 2015 Järva
Ravila Lasteaed Näsiniin 1. aprill 2015 Harju
Sadala Põhikool 5-6 Näsiniin 1. aprill 2015 Jõgeva
Elva Gümnaasium 3d Näsiniin 1. aprill 2015 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Näsiniin 1. aprill 2015 Jõgeva
Sõmeru Põhikool 1b Näsiniin 1. aprill 2015 Lääne-Viru
Valtu Põhikool 1 Näsiniin 2. aprill 2015 Rapla
Lüllemäe Põhikool 1 Näsiniin 2. aprill 2015 Valga
Ääsmäe Põhikool 5 Näsiniin 2. aprill 2015 Harju
Imavere Põhikool 2-4 Näsiniin 2. aprill 2015 Järva
Kolga Kool 1 Näsiniin 2. aprill 2015 Harju
Ääsmäe Põhikool 6 Näsiniin 2. aprill 2015 Harju
Emmaste Põhikool Näsiniin 2. aprill 2015 Hiiu
Tudu Lasteaed-Põhikool 3 Näsiniin 3. aprill 2015 Lääne-Viru
Tallinna 21. Kool 4c Näsiniin 3. aprill 2015 Harju
Laulasmaa Kool 1b Näsiniin 3. aprill 2015 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Näsiniin 3. aprill 2015 Pärnu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a Näsiniin 3. aprill 2015 Ida-Viru
Lümanda Põhikool 1 Näsiniin 3. aprill 2015 Saare
Viluste Põhikool 4 Näsiniin 3. aprill 2015 Põlva
Kõpu Internaatkool 7-9 Näsiniin 3. aprill 2015 Hiiu
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 6a Näsiniin 4. aprill 2015 Võru
Lindi Lasteaed-Algkool 2-3 Näsiniin 4. aprill 2015 Pärnu
Kasti Lasteaed Karikakar Näsiniin 4. aprill 2015 Rapla
Valga Vene Gümnaasium 7-9 Näsiniin 4. aprill 2015 Valga
Kohila Gümnaasium 1-4 Näsiniin 4. aprill 2015 Rapla
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Näsiniin 4. aprill 2015 Harju
Seljametsa Lasteaed-Algkool Näsiniin 4. aprill 2015 Pärnu
Lüganuse Keskkool 1 Näsiniin 4. aprill 2015 Ida-Viru
Savikoja Näsiniin 4. aprill 2015 Tartu
Lehola Kool Näsiniin 5. aprill 2015 Harju
Kuressaare Gümnaasium 1a Näsiniin 5. aprill 2015 Saare
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Näsiniin 5. aprill 2015 Harju
Elva Gümnaasium 1b Näsiniin 5. aprill 2015 Tartu
Aravete Keskkool 5 Näsiniin 5. aprill 2015 Järva
Haanja Kool 1-2 Näsiniin 5. aprill 2015 Võru
Rakke Gümnaasium 6-12 Näsiniin 5. aprill 2015 Lääne-Viru
Suure-Jaani Kool 5b Näsiniin 5. aprill 2015 Viljandi
Hagudi Põhikool 1-9 Näsiniin 6. aprill 2015 Rapla
Nõva Kool 4-9 Näsiniin 6. aprill 2015 Lääne
Pirita Majandusgümnaasium 4b Näsiniin 6. aprill 2015 Harju
Haiba Lasteaed Riisikas Näsiniin 6. aprill 2015 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Näsiniin 6. aprill 2015 Tartu
Vääna Mõisakool Näsiniin 6. aprill 2015 Harju
Otepää Gümnaasium 6a Näsiniin 6. aprill 2015 Valga
Vinni-Pajusti Gümnaasium 4 Näsiniin 7. aprill 2015 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Näsiniin 7. aprill 2015 Jõgeva
Illuka Kool 7 Näsiniin 7. aprill 2015 Ida-Viru
Harku Lasteaed 2 Näsiniin 8. aprill 2015 Harju
Rakvere Põhikool 2 Näsiniin 8. aprill 2015 Lääne-Viru
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 1c Näsiniin 8. aprill 2015 Võru
Elva Lasteaed Murumuna Näsiniin 8. aprill 2015 Tartu
Antsla Gümnaasium 5b Näsiniin 8. aprill 2015 Võru
Vara Põhikool 6 Näsiniin 8. aprill 2015 Tartu
Nõva Kool 2-3 Näsiniin 8. aprill 2015 Lääne
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Näsiniin 9. aprill 2015 Jõgeva
Loksa Gümnaasium 5a-6a Näsiniin 9. aprill 2015 Harju
Rakvere Gümnaasium 5e Näsiniin 10. aprill 2015 Lääne-Viru
Rakvere Reaalgümnaasium 5a Näsiniin 11. aprill 2015 Lääne-Viru
Tartu Lasteaed Sass Näsiniin 11. aprill 2015 Tartu
Sõmerpalu Põhikool 1-2 Näsiniin 11. aprill 2015 Võru
Värska Gümnaasium 3 Näsiniin 11. aprill 2015 Põlva
Haljala Gümnaasium 1b Näsiniin 12. aprill 2015 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 5-7 Näsiniin 12. aprill 2015 Ida-Viru
Tilsi Põhikool 2 Näsiniin 12. aprill 2015 Põlva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 Näsiniin 12. aprill 2015 Jõgeva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Näsiniin 15. aprill 2015 Pärnu
Harku Lasteaed Näsiniin 16. aprill 2015 Harju
Ääsmäe Lasteaed Näsiniin 16. aprill 2015 Harju
Järva-Jaani Gümnaasium Näsiniin 17. aprill 2015 Järva
Orissaare Gümnaasium 1 Näsiniin 17. aprill 2015 Saare
Haljala Gümnaasium 2 Näsiniin 17. aprill 2015 Lääne-Viru
Suure-Jaani Kool 8a Näsiniin 18. aprill 2015 Viljandi
Tarimaa Näsiniin 18. aprill 2015 Saaremaa
Luunja Lasteaed Midrimaa Näsiniin 19. aprill 2015 Tartu
Hargla Kool 1-3 Näsiniin 19. aprill 2015 Valga
Haabneeme Kool 5b Näsiniin 20. aprill 2015 Harju
Rakvere Gümnaasium 1c Näsiniin 20. aprill 2015 Lääne-Viru
Salme Põhikool 5-8 Näsiniin 21. aprill 2015 Saare
Parksepa Keskkool 7 Näsiniin 22. aprill 2015 Võru
Põlva Põhikool 3a Näsiniin 22. aprill 2015 Põlva
Raikküla Kool 6 Näsiniin 22. aprill 2015 Rapla
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 1a Näsiniin 25. aprill 2015 Harju
Nõva Kool Näsiniin 28. aprill 2015 Lääne
Tornimäe Põhikool 5-7 Näsiniin 28. aprill 2015 Saare
Pärnu Mai Kool 5a Näsiniin 29. aprill 2015 Pärnu
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 9a Näsiniin 30. aprill 2015 Ida-Viru
Risti Põhikool 24 Näsiniin 1. mai 2015 Lääne
Tartu Hiie Kool 1bb Näsiniin 1. mai 2015 Tartu
Tõrva Gümnaasium 4b Näsiniin 4. mai 2015 Valga
Virtsu Kool 1-2 Näsiniin 5. mai 2015 Lääne

Tagasi tulemuste juurde