"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Halliste Põhikool 2-4 Metsvint 13. märts 2015 Viljandi
TERA Peedu kool 1-2 Metsvint 20. märts 2015 Tartumaa
Suure-Jaani Kool 3 Metsvint 23. märts 2015 Viljandi
Kõo Lasteaed Metsvint 27. märts 2015 Viljandi
Kärdla Ühisgümnaasium 3b Metsvint 27. märts 2015 Hiiu
Tallinna Muusikakeskkool 6 Metsvint 28. märts 2015 Harju
Türi Lasteaed Metsvint 28. märts 2015 Järva
Muraste Looduskool Metsvint 28. märts 2015 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa Metsvint 28. märts 2015 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Metsvint 28. märts 2015 Põlva
Lehtse Kool 5 Metsvint 29. märts 2015 Lääne-Viru
Salme Põhikool 5-8 Metsvint 29. märts 2015 Saare
Rakvere Gümnaasium 5e Metsvint 29. märts 2015 Lääne-Viru
Sinimäe Põhikool 7 Metsvint 29. märts 2015 Ida-Viru
Riidaja Põhikool Metsvint 30. märts 2015 Valga
Lümanda Põhikool 3 Metsvint 30. märts 2015 Saare
Põlula Kool 1-5 Metsvint 30. märts 2015 Lääne-Viru
Lokuta Lasteaed Metsvint 30. märts 2015 Järva
Elva Gümnaasium 1b Metsvint 30. märts 2015 Tartu
Kuuste Kool 4 Metsvint 30. märts 2015 Tartu
Tarimaa Metsvint 31. märts 2015 Saaremaa
Suure-Jaani Kool 1b Metsvint 31. märts 2015 Viljandi
Hagudi Põhikool 1-9 Metsvint 31. märts 2015 Rapla
Orissaare Gümnaasium 3 Metsvint 31. märts 2015 Saare
Ruhnu Põhikool 1-9 Metsvint 31. märts 2015 Saare
Kasti Lasteaed Karikakar Metsvint 31. märts 2015 Rapla
Mooste Põhikool 3 Metsvint 31. märts 2015 Põlva
Unipiha Algkool 1-4 Metsvint 31. märts 2015 Tartu
Taebla Gümnaasium 1-4 Metsvint 31. märts 2015 Lääne
Harku Lasteaed Metsvint 31. märts 2015 Harju
Kadrioru Saksa Gümnaasium 2d Metsvint 31. märts 2015 Harju
Emmaste Põhikool 1-4 Metsvint 31. märts 2015 Hiiu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a Metsvint 31. märts 2015 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Metsvint 1. aprill 2015 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 3d Metsvint 1. aprill 2015 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Metsvint 1. aprill 2015 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Metsvint 1. aprill 2015 Hiiu
Palivere Põhikool 1-4 Metsvint 1. aprill 2015 Lääne
Kuuste Kool 5 Metsvint 1. aprill 2015 Tartu
Põlva Põhikool 3a Metsvint 1. aprill 2015 Põlva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 3-6 Metsvint 1. aprill 2015 Hiiu
Ääsmäe Põhikool 6 Metsvint 1. aprill 2015 Harju
Peetri Kool 3 Metsvint 1. aprill 2015 Järva
Haiba Lasteaed Riisikas Metsvint 2. aprill 2015 Harju
Harku Lasteaed 2 Metsvint 2. aprill 2015 Harju
Valguta Lasteaed-Algkool 1-4 Metsvint 2. aprill 2015 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Metsvint 2. aprill 2015 Harju
Kiili Gümnaasium 3b Metsvint 2. aprill 2015 Harju
Hummuli Põhikool 2 Metsvint 2. aprill 2015 Valga
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Metsvint 2. aprill 2015 Pärnu
Uulu Lasteaed 3 Metsvint 2. aprill 2015 Pärnu
Jäneda Kool 2 Metsvint 2. aprill 2015 Lääne-Viru
Tilsi Põhikool 3 Metsvint 2. aprill 2015 Põlva
Ravila Lasteaed Metsvint 2. aprill 2015 Harju
Lehola Kool Metsvint 2. aprill 2015 Harju
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 6a Metsvint 2. aprill 2015 Võru
Alavere Põhikool 2 Metsvint 3. aprill 2015 Harju
Kirivere Põhikool 5 Metsvint 3. aprill 2015 Viljandi
Jõhvi Gümnaasium 7 Metsvint 3. aprill 2015 Ida-Viru
Vaida Põhikool 1-5 Metsvint 3. aprill 2015 Harju
Haanja Kool 1-2 Metsvint 3. aprill 2015 Võru
Alavere Põhikool 3 Metsvint 4. aprill 2015 Harju
Suure-Jaani Kool 6 Metsvint 4. aprill 2015 Viljandi
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6 Metsvint 4. aprill 2015 Ida-Viru
Tilsi Põhikool 2 Metsvint 4. aprill 2015 Põlva
Savikoja Metsvint 4. aprill 2015 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Metsvint 5. aprill 2015 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 2-3 Metsvint 5. aprill 2015 Pärnu
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Metsvint 5. aprill 2015 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Metsvint 5. aprill 2015 Lääne
Lagedi Lasteaed-Põhikool Metsvint 5. aprill 2015 Harju
Emmaste Põhikool Metsvint 5. aprill 2015 Hiiu
Kadrina Keskkool 4b Metsvint 5. aprill 2015 Lääne-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed Metsvint 5. aprill 2015 Rapla
Osula Põhikool 2 Metsvint 6. aprill 2015 Võru
Muhu Põhikool 5 Metsvint 6. aprill 2015 Saare
Konguta Kool 5 Metsvint 6. aprill 2015 Tartu
Illuka Kool 7 Metsvint 6. aprill 2015 Ida-Viru
Kolga Kool 1 Metsvint 6. aprill 2015 Harju
Käina Gümnaasium 3 Metsvint 6. aprill 2015 Hiiu
Rakvere Gümnaasium 1c Metsvint 6. aprill 2015 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Metsvint 6. aprill 2015 Jõgeva
Metsküla Algkool 1-3 Metsvint 6. aprill 2015 Lääne
Antsla Gümnaasium 5a Metsvint 6. aprill 2015 Võru
Koigi Kool Metsvint 6. aprill 2015 Järva
Rakvere Põhikool Metsvint 6. aprill 2015 Lääne-Viru
Loksa Gümnaasium 4a Metsvint 6. aprill 2015 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium 1a Metsvint 6. aprill 2015 Harju
Tartu Hiie Kool 6b Metsvint 6. aprill 2015 Tartu
Vääna Mõisakool Metsvint 6. aprill 2015 Harju
Haabneeme Kool 5b Metsvint 6. aprill 2015 Harju
Koosa Lasteaed Metsvint 6. aprill 2015 Tartu
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 2 Metsvint 6. aprill 2015 Jõgeva
Väike-Maarja Gümnaasium Metsvint 6. aprill 2015 Lääne-Viru
Kanepi Gümnaasium 1 Metsvint 6. aprill 2015 Põlva
Loksa Gümnaasium 5a-6a Metsvint 6. aprill 2015 Harju
Vinni-Pajusti Gümnaasium 4 Metsvint 6. aprill 2015 Lääne-Viru
Otepää Gümnaasium 6a Metsvint 6. aprill 2015 Valga
Nõva Kool 2-3 Metsvint 7. aprill 2015 Lääne
Virtsu Kool 1-2 Metsvint 7. aprill 2015 Lääne
Valga Jaanikese Kool 1-3 Metsvint 7. aprill 2015 Valga
Rõngu Keskkool 1 Metsvint 7. aprill 2015 Tartu
Mammaste Lasteaed ja Kool 2a Metsvint 7. aprill 2015 Põlva
Häädemeeste Keskkool 7-8 Metsvint 7. aprill 2015 Pärnu
Sõmerpalu Põhikool 3 Metsvint 7. aprill 2015 Võru
Järva-Jaani Gümnaasium Metsvint 7. aprill 2015 Järva
Parksepa Keskkool 7 Metsvint 7. aprill 2015 Võru
Sõmerpalu Põhikool 1-2 Metsvint 7. aprill 2015 Võru
Kehtna Põhikool 1-9 Metsvint 7. aprill 2015 Rapla
Pirita Majandusgümnaasium 4b Metsvint 8. aprill 2015 Harju
Illuka Kool 6 Metsvint 8. aprill 2015 Ida-Viru
Suure-Jaani Kool 5b Metsvint 8. aprill 2015 Viljandi
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2a Metsvint 8. aprill 2015 Tartu
Lümanda Põhikool 5-6 Metsvint 8. aprill 2015 Saare
Saku Gümnaasium 3d Metsvint 8. aprill 2015 Harju
Kadrina Keskkool 2a Metsvint 8. aprill 2015 Lääne-Viru
Lümanda Põhikool 4 Metsvint 8. aprill 2015 Saare
Vodja kool Metsvint 8. aprill 2015 Järva
Värska Gümnaasium 3 Metsvint 8. aprill 2015 Põlva
Pärnu Mai Kool 5a Metsvint 8. aprill 2015 Pärnu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Metsvint 8. aprill 2015 Jõgeva
Tallinna Lauliku Lasteaed Metsvint 8. aprill 2015 Harju
Rakvere Põhikool 2 Metsvint 8. aprill 2015 Lääne-Viru
Lümanda Põhikool 1 Metsvint 9. aprill 2015 Saare
Tartu Hiie Kool 4b Metsvint 9. aprill 2015 Tartu
Rõngu Keskkool 3 Metsvint 9. aprill 2015 Tartu
Värska Gümnaasium 2 Metsvint 9. aprill 2015 Põlva
Suure-Jaani Kool 1a Metsvint 9. aprill 2015 Viljandi
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Metsvint 9. aprill 2015 Jõgeva
Tallinna Kristiine Gümnaasium 4a Metsvint 9. aprill 2015 Harju
Rakke Gümnaasium 6-12 Metsvint 9. aprill 2015 Lääne-Viru
Sonda Kool 5-6 Metsvint 9. aprill 2015 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 9a Metsvint 9. aprill 2015 Ida-Viru
Anna Haava nim Pala Kool Metsvint 9. aprill 2015 Jõgeva
Anna Haava nim Pala Kool 6 Metsvint 9. aprill 2015 Jõgeva
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Metsvint 9. aprill 2015 Lääne-Viru
Nõva Kool 4-9 Metsvint 9. aprill 2015 Lääne
Kohila Gümnaasium 1-4 Metsvint 9. aprill 2015 Rapla
Tootsi Lasteaed-Põhikool 3 Metsvint 10. aprill 2015 Pärnu
Ristiku Põhikool 3a Metsvint 10. aprill 2015 Harju
Adavere Põhikool 1-2 Metsvint 10. aprill 2015 Jõgeva
Sõmeru Põhikool 1b Metsvint 10. aprill 2015 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 5-7 Metsvint 10. aprill 2015 Ida-Viru
Pisisaare Algkool 5-6 Metsvint 10. aprill 2015 Jõgeva
Pirita Majandusgümnaasium 3c Metsvint 10. aprill 2015 Harju
Pisisaare Algkool 4 Metsvint 10. aprill 2015 Jõgeva
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 1 Metsvint 10. aprill 2015 Põlva
Pisisaare Algkool 3 Metsvint 10. aprill 2015 Jõgeva
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 1c Metsvint 11. aprill 2015 Võru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 Metsvint 11. aprill 2015 Jõgeva
Risti Põhikool 24 Metsvint 11. aprill 2015 Lääne
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Metsvint 11. aprill 2015 Pärnu
Krootuse Põhikool 1-3 Metsvint 11. aprill 2015 Põlva
Lüllemäe Põhikool 1 Metsvint 11. aprill 2015 Valga
Ääsmäe Põhikool 2 Metsvint 11. aprill 2015 Harju
Tartu Lasteaed Sass Metsvint 11. aprill 2015 Tartu
Tudu Lasteaed-Põhikool 3 Metsvint 12. aprill 2015 Lääne-Viru
Paide Gümnaasium 3b Metsvint 12. aprill 2015 Järva
Imavere Põhikool 2-4 Metsvint 12. aprill 2015 Järva
Riia Eesti Põhikool 3 Metsvint 12. aprill 2015 Välismaa
Tudulinna Põhikool 3-4 Metsvint 12. aprill 2015 Ida-Viru
Melliste Algkool-Lasteaed 3-4 Metsvint 13. aprill 2015 Tartu
Nõva Kool Metsvint 13. aprill 2015 Lääne
Sonda Kool 1-4 Metsvint 14. aprill 2015 Ida-Viru
Virtsu Kool 5-9 Metsvint 14. aprill 2015 Lääne
Orissaare Gümnaasium 1 Metsvint 14. aprill 2015 Saare
Vatla Põhikool 1-6 Metsvint 14. aprill 2015 Lääne
Vara Põhikool 6 Metsvint 14. aprill 2015 Tartu
Tartu Kristlik Põhikool 2-3 Metsvint 15. aprill 2015 Tartu
Mäetaguse Põhikool 6 Metsvint 15. aprill 2015 Ida-Viru
Vara Põhikool 1-4 Metsvint 15. aprill 2015 Tartu
Kuressaare Gümnaasium 1a Metsvint 16. aprill 2015 Saare
Viluste Põhikool 4 Metsvint 17. aprill 2015 Põlva
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Metsvint 17. aprill 2015 Harju
Antsla Gümnaasium 5b Metsvint 17. aprill 2015 Võru
Andu-Papi Seltsi loodusring Metsvint 17. aprill 2015 Pärnu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Metsvint 18. aprill 2015 Harju
Türi Põhikool 3a Metsvint 18. aprill 2015 Järva
Haljala Gümnaasium 1b Metsvint 19. aprill 2015 Lääne-Viru
Osula Põhikool 3 Metsvint 19. aprill 2015 Võru
Tõrva Gümnaasium 4a Metsvint 20. aprill 2015 Valga
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3b Metsvint 20. aprill 2015 Ida-Viru
Valtu Põhikool 1 Metsvint 20. aprill 2015 Rapla
Tõrva Gümnaasium 4b Metsvint 20. aprill 2015 Valga
Metsküla Algkool 4-6 Metsvint 20. aprill 2015 Lääne
Kadrina Keskkool 3a Metsvint 20. aprill 2015 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 1c Metsvint 22. aprill 2015 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5b Metsvint 22. aprill 2015 Ida-Viru
Põlva Põhikool 2 Metsvint 22. aprill 2015 Põlva
Nurme Kool Metsvint 23. aprill 2015 Järva
Eerika lasteaed Laululind Metsvint 24. aprill 2015 Tartu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Metsvint 24. aprill 2015 Lääne
Kirivere Põhikool 6 Metsvint 26. aprill 2015 Viljandi
Tartu Veeriku Kool 5 Metsvint 26. aprill 2015 Tartu
Tartu Hiie Kool 1bb Metsvint 26. aprill 2015 Tartu
Erakool Garant 4 Metsvint 27. aprill 2015 Harju
Erakool Garant 5 Metsvint 27. aprill 2015 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Metsvint 27. aprill 2015 Tartu
Suure-Jaani Kool 4 Metsvint 29. aprill 2015 Viljandi
Puiga Põhikool 5 Metsvint 29. aprill 2015 Võru
Vastseliina Gümnaasium 3 Metsvint 1. mai 2015 Võru
Valga Vene Gümnaasium 7-9 Metsvint 1. mai 2015 Valga
Tallinna 21. Kool 4c Metsvint 2. mai 2015 Harju
Tornimäe Põhikool 5-7 Metsvint 3. mai 2015 Saare
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3c Metsvint 4. mai 2015 Tartu
Laupa Põhikool 3 Metsvint 6. mai 2015 Järva
Tartu Veeriku Kool 3b Metsvint 8. mai 2015 Tartu
Rakvere Eragümnaasium 2 Metsvint 12. mai 2015 Lääne-Viru
Puka Keskkool 5 Metsvint 13. mai 2015 Valga
Aravete Keskkool 5 Metsvint 14. mai 2015 Järva

Tagasi tulemuste juurde