"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tarimaa Lumikelluke 15. veebruar 2015 Saaremaa
Kõpu Internaatkool 7-9 Lumikelluke 15. veebruar 2015 Hiiu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Lumikelluke 18. veebruar 2015 Lääne
Kärdla Ühisgümnaasiumi Kõpu õppekoht 3 Lumikelluke 18. veebruar 2015 Hiiu
Paldiski Põhikool 1 Lumikelluke 19. veebruar 2015 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 3c Lumikelluke 19. veebruar 2015 Harju
Suure-Jaani Kool 2 Lumikelluke 20. veebruar 2015 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 3-6 Lumikelluke 20. veebruar 2015 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Lumikelluke 20. veebruar 2015 Hiiu
Kärdla Ühisgümnaasiumi Kõpu õppekoht 7-8 Lumikelluke 20. veebruar 2015 Hiiu
Palivere Põhikool 1-4 Lumikelluke 20. veebruar 2015 Lääne
Emmaste Põhikool 1-4 Lumikelluke 20. veebruar 2015 Hiiu
Pihtla Kool 1-4 Lumikelluke 21. veebruar 2015 Saare
Salme Põhikool 5-8 Lumikelluke 21. veebruar 2015 Saare
Tallinna 21. Kool 4c Lumikelluke 22. veebruar 2015 Harju
Ruhnu Põhikool 1-9 Lumikelluke 22. veebruar 2015 Saare
Lümanda Põhikool 3 Lumikelluke 22. veebruar 2015 Saare
Puka Keskkool 9 Lumikelluke 23. veebruar 2015 Valga
Oru Põhikool 4 Lumikelluke 23. veebruar 2015 Harju
Andu-Papi Seltsi loodusring Lumikelluke 23. veebruar 2015 Pärnu
Orissaare Gümnaasium 3 Lumikelluke 23. veebruar 2015 Saare
Kärdla Ühisgümnaasium 3b Lumikelluke 23. veebruar 2015 Hiiu
Pirita Majandusgümnaasium 4b Lumikelluke 23. veebruar 2015 Harju
Holstre Kool 2-3 Lumikelluke 23. veebruar 2015 Viljandi
Saue Gümnaasium 3 Lumikelluke 24. veebruar 2015 Harju
Viluste Põhikool 4 Lumikelluke 24. veebruar 2015 Põlva
Tartu Kunstigümnaasium 1b Lumikelluke 24. veebruar 2015 Tartu
Kehra Gümnaasium 3c Lumikelluke 24. veebruar 2015 Harju
Saue Gümnaasium 4 Lumikelluke 24. veebruar 2015 Harju
Orissaare Gümnaasium 4 Lumikelluke 24. veebruar 2015 Saare
Rakvere Reaalgümnaasium 5b Lumikelluke 25. veebruar 2015 Lääne-Viru
Tallinna Ühisgümnaasium 4a Lumikelluke 25. veebruar 2015 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 2-3 Lumikelluke 25. veebruar 2015 Pärnu
Kabli Lasteaed Lumikelluke 25. veebruar 2015 Pärnu
Sõmerpalu Põhikool 1-2 Lumikelluke 25. veebruar 2015 Võru
Anna Haava nim Pala Kool Lumikelluke 25. veebruar 2015 Jõgeva
Lüllemäe Põhikool 1 Lumikelluke 25. veebruar 2015 Valga
Suure-Jaani Kool 5b Lumikelluke 25. veebruar 2015 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Lumikelluke 25. veebruar 2015 Harju
Suure-Jaani Kool 4 Lumikelluke 25. veebruar 2015 Viljandi
Rakvere Eragümnaasium Lumikelluke 25. veebruar 2015 Lääne-Viru
Türi Põhikool 2b Lumikelluke 26. veebruar 2015 Järva
Sipa-Laukna Lasteaed Lumikelluke 26. veebruar 2015 Rapla
Riia Eesti Põhikool 3 Lumikelluke 26. veebruar 2015 Välismaa
Kohila Gümnaasium 1-4 Lumikelluke 26. veebruar 2015 Rapla
Halliste Põhikool 2-4 Lumikelluke 26. veebruar 2015 Viljandi
Kadrina Keskkool 2a Lumikelluke 26. veebruar 2015 Lääne-Viru
Tallinna Kristiine Gümnaasium 4a Lumikelluke 26. veebruar 2015 Harju
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 6a Lumikelluke 26. veebruar 2015 Võru
Paide Gümnaasium 3c Lumikelluke 26. veebruar 2015 Järva
Hagudi Põhikool 1-9 Lumikelluke 26. veebruar 2015 Rapla
Türi Lasteaed Lumikelluke 26. veebruar 2015 Järva
Jõgeva Põhikool 2a Lumikelluke 26. veebruar 2015 Jõgeva
Vastseliina Gümnaasium 3 Lumikelluke 27. veebruar 2015 Võru
Paikuse Põhikool 3b Lumikelluke 27. veebruar 2015 Pärnu
Lümanda Põhikool 1 Lumikelluke 27. veebruar 2015 Saare
Riidaja Põhikool Lumikelluke 27. veebruar 2015 Valga
Kõo Lasteaed Lumikelluke 27. veebruar 2015 Viljandi
Karksi-Nuia Lasteaed Lumikelluke 27. veebruar 2015 Viljandi
Kehtna Põhikool 1-9 Lumikelluke 27. veebruar 2015 Rapla
Muhu Põhikool 5 Lumikelluke 27. veebruar 2015 Saare
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Lumikelluke 27. veebruar 2015 Harju
Alavere Põhikool 2 Lumikelluke 27. veebruar 2015 Harju
Elva Lasteaed Õnneseen Lumikelluke 28. veebruar 2015 Tartu
Hargla Kool 1-3 Lumikelluke 28. veebruar 2015 Valga
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 Lumikelluke 28. veebruar 2015 Jõgeva
Tartu Raatuse Kool 3b Lumikelluke 28. veebruar 2015 Tartu
Saue Gümnaasium 2 Lumikelluke 28. veebruar 2015 Harju
Tartu Hiie Kool 6b Lumikelluke 28. veebruar 2015 Tartu
Valga Põhikool 3b Lumikelluke 28. veebruar 2015 Valga
Antsla Gümnaasium 5b Lumikelluke 28. veebruar 2015 Võru
Suure-Jaani Kool 6 Lumikelluke 28. veebruar 2015 Viljandi
Suure-Jaani Kool 1a Lumikelluke 28. veebruar 2015 Viljandi
Nõva Kool Lumikelluke 28. veebruar 2015 Lääne
Kuuste Kool 4 Lumikelluke 28. veebruar 2015 Tartu
Puka Keskkool 5 Lumikelluke 28. veebruar 2015 Valga
Luunja Lasteaed Midrimaa Lumikelluke 1. märts 2015 Tartu
Tartu Lasteaed Sass Lumikelluke 1. märts 2015 Tartu
Are Põhikool Lumikelluke 1. märts 2015 Pärnu
Tartu Veeriku Kool 6b Lumikelluke 1. märts 2015 Tartu
Tartu Veeriku Kool 5 Lumikelluke 1. märts 2015 Tartu
Vara Põhikool 6 Lumikelluke 1. märts 2015 Tartu
Saku Gümnaasium 3c Lumikelluke 1. märts 2015 Harju
Kadrioru Saksa Gümnaasium 4b Lumikelluke 1. märts 2015 Harju
Suure-Jaani Kool 3 Lumikelluke 1. märts 2015 Viljandi
Illuka Kool 7 Lumikelluke 1. märts 2015 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 9a Lumikelluke 1. märts 2015 Ida-Viru
Käina Gümnaasium 4 Lumikelluke 1. märts 2015 Hiiu
Kose Gümnaasium 2b Lumikelluke 1. märts 2015 Harju
Orissaare Gümnaasium 1 Lumikelluke 1. märts 2015 Saare
Antsla Gümnaasium 5a Lumikelluke 1. märts 2015 Võru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Lumikelluke 1. märts 2015 Pärnu
Paldiski Põhikool 6 Lumikelluke 1. märts 2015 Harju
Illuka Kool 6 Lumikelluke 1. märts 2015 Ida-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Lumikelluke 1. märts 2015 Jõgeva
Uulu Põhikool 3 Lumikelluke 1. märts 2015 Pärnu
Jakob Westholmi Gümnaasium 4a Lumikelluke 1. märts 2015 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Lumikelluke 1. märts 2015 Lääne-Viru
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Lumikelluke 1. märts 2015 Viljandi
Valtu Põhikool 1 Lumikelluke 1. märts 2015 Rapla
Kadrina Keskkool 4b Lumikelluke 1. märts 2015 Lääne-Viru
Esku-Kamari Kool 4-5 Lumikelluke 1. märts 2015 Jõgeva
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Lumikelluke 1. märts 2015 Pärnu
Haljala Gümnaasium 2 Lumikelluke 1. märts 2015 Lääne-Viru
Aravete Keskkool 5 Lumikelluke 2. märts 2015 Järva
Kuressaare Gümnaasium 1a Lumikelluke 2. märts 2015 Saare
Lihula Gümnaasium 4 Lumikelluke 2. märts 2015 Lääne
Nõva Kool 4-9 Lumikelluke 2. märts 2015 Lääne
Ääsmäe Põhikool 5 Lumikelluke 2. märts 2015 Harju
Eralasteaed Rukkilille lasteaed Lumikelluke 2. märts 2015 Harju
Hummuli Põhikool 2 Lumikelluke 2. märts 2015 Valga
Ääsmäe Põhikool 6 Lumikelluke 2. märts 2015 Harju
Sinimäe Põhikool 7 Lumikelluke 2. märts 2015 Ida-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium 1-4 Lumikelluke 2. märts 2015 Harju
Võru Kesklinna Kool 3c Lumikelluke 2. märts 2015 Võru
Tootsi Lasteaed-Põhikool 3 Lumikelluke 2. märts 2015 Pärnu
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Lumikelluke 2. märts 2015 Harju
Nurme Kool Lumikelluke 2. märts 2015 Järva
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2a Lumikelluke 2. märts 2015 Tartu
Lasila Põhikool 1-2 Lumikelluke 2. märts 2015 Lääne-Viru
Türi Põhikool 3a Lumikelluke 2. märts 2015 Järva
Suure-Jaani Kool 1b Lumikelluke 2. märts 2015 Viljandi
Krootuse Põhikool 1-3 Lumikelluke 2. märts 2015 Põlva
Tõrva Gümnaasium 4a Lumikelluke 2. märts 2015 Valga
Elva Gümnaasium 3d Lumikelluke 2. märts 2015 Tartu
Konguta Kool 3 Lumikelluke 2. märts 2015 Tartu
Mammaste Lasteaed ja Kool 2a Lumikelluke 2. märts 2015 Põlva
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Lumikelluke 2. märts 2015 Harju
Haanja Kool 1-2 Lumikelluke 2. märts 2015 Võru
Lasila Põhikool 5 Lumikelluke 2. märts 2015 Lääne-Viru
Osula Põhikool 3 Lumikelluke 2. märts 2015 Võru
Taebla Gümnaasium 1-4 Lumikelluke 2. märts 2015 Lääne
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3c Lumikelluke 2. märts 2015 Tartu
Elva Gümnaasium 1b Lumikelluke 2. märts 2015 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3b Lumikelluke 3. märts 2015 Ida-Viru
Põlva Põhikool 3a Lumikelluke 3. märts 2015 Põlva
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a Lumikelluke 3. märts 2015 Ida-Viru
Kirivere Põhikool 5 Lumikelluke 3. märts 2015 Viljandi
Tallinna Meelespea Lasteaed Lumikelluke 3. märts 2015 Harju
Põlula Kool 1-5 Lumikelluke 3. märts 2015 Lääne-Viru
Lüganuse Keskkool 1 Lumikelluke 3. märts 2015 Ida-Viru
Pärnu Mai Kool 5a Lumikelluke 3. märts 2015 Pärnu
Virtsu Kool 1-2 Lumikelluke 3. märts 2015 Lääne
Rakvere Gümnaasium 5e Lumikelluke 3. märts 2015 Lääne-Viru
Haanja Kool 3-4 Lumikelluke 3. märts 2015 Võru
Tallinna Meelespea Lasteaed 2 Lumikelluke 3. märts 2015 Harju
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 1c Lumikelluke 3. märts 2015 Võru
Tallinna Muusikakeskkool 6 Lumikelluke 3. märts 2015 Harju
Pisisaare Algkool 4 Lumikelluke 3. märts 2015 Jõgeva
Kose Gümnaasium 3b Lumikelluke 3. märts 2015 Harju
Tartu Hiie Kool 4b Lumikelluke 3. märts 2015 Tartu
Erakool Garant 4 Lumikelluke 3. märts 2015 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium Lumikelluke 3. märts 2015 Harju
Harku Lasteaed Lumikelluke 3. märts 2015 Harju
Võnnu Lasteaed Värvuke Lumikelluke 3. märts 2015 Tartu
Tartu Raatuse Kool 2a Lumikelluke 3. märts 2015 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Lumikelluke 3. märts 2015 Harju
Erakool Garant 5 Lumikelluke 3. märts 2015 Harju
Pisisaare Algkool 3 Lumikelluke 3. märts 2015 Jõgeva
Muraste Looduskool Lumikelluke 3. märts 2015 Harju
Tilsi Põhikool 2 Lumikelluke 3. märts 2015 Põlva
Tudulinna Põhikool 5-7 Lumikelluke 3. märts 2015 Ida-Viru
Pisisaare Algkool 5-6 Lumikelluke 3. märts 2015 Jõgeva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Lumikelluke 3. märts 2015 Harju
Parksepa Keskkool 7 Lumikelluke 4. märts 2015 Võru
Tallinna Tondi Põhikool Lumikelluke 4. märts 2015 Harju
Jõhvi Gümnaasium 7 Lumikelluke 4. märts 2015 Ida-Viru
Valga Vene Gümnaasium 7-9 Lumikelluke 4. märts 2015 Valga
Suure-Jaani Kool 5a Lumikelluke 4. märts 2015 Viljandi
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6 Lumikelluke 4. märts 2015 Ida-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Lumikelluke 4. märts 2015 Harju
Lümanda Põhikool 4 Lumikelluke 4. märts 2015 Saare
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 1 Lumikelluke 4. märts 2015 Põlva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Lumikelluke 4. märts 2015 Pärnu
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Lumikelluke 4. märts 2015 Ida-Viru
Laupa Põhikool 3 Lumikelluke 4. märts 2015 Järva
Saku Gümnaasium 3d Lumikelluke 4. märts 2015 Harju
Rakvere Gümnaasium 1c Lumikelluke 4. märts 2015 Lääne-Viru
Lokuta Lasteaed Lumikelluke 4. märts 2015 Järva
Hargla Kool 2a Lumikelluke 4. märts 2015 Valga
Rakvere Eragümnaasium 2 Lumikelluke 4. märts 2015 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 3-4 Lumikelluke 5. märts 2015 Ida-Viru
Käina Gümnaasium 3 Lumikelluke 5. märts 2015 Hiiu
Kolga Kool 1 Lumikelluke 5. märts 2015 Harju
Jäneda Kool 2 Lumikelluke 5. märts 2015 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 1bb Lumikelluke 5. märts 2015 Tartu
Sõmeru Põhikool 1b Lumikelluke 5. märts 2015 Lääne-Viru
Ala Põhikool 5 Lumikelluke 5. märts 2015 Valga
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 4c Lumikelluke 5. märts 2015 Pärnu
Anna Haava nim Pala Kool 6 Lumikelluke 5. märts 2015 Jõgeva
Haiba Lasteaed Riisikas Lumikelluke 5. märts 2015 Harju
Rakvere Gümnaasium 1a Lumikelluke 5. märts 2015 Lääne-Viru
Konguta Kool 5 Lumikelluke 5. märts 2015 Tartu
Pisisaare Algkool 1-2 Lumikelluke 5. märts 2015 Jõgeva
Metsküla Algkool 1-3 Lumikelluke 5. märts 2015 Lääne
Kambja Lasteaed Mesimumm Lumikelluke 5. märts 2015 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Lumikelluke 5. märts 2015 Põlva
Laulasmaa Kool 1b Lumikelluke 5. märts 2015 Harju
Nõva Kool 2-3 Lumikelluke 5. märts 2015 Lääne
Tilsi Põhikool 1 Lumikelluke 5. märts 2015 Põlva
Kasti Lasteaed Karikakar Lumikelluke 6. märts 2015 Rapla
Harku Lasteaed 2 Lumikelluke 6. märts 2015 Harju
Lagedi Lasteaed-Põhikool 2 Lumikelluke 6. märts 2015 Harju
Ristiku Põhikool 3a Lumikelluke 6. märts 2015 Harju
TERA Peedu kool 1-2 Lumikelluke 6. märts 2015 Tartumaa
Oru lasteaed Mesimumm Lumikelluke 6. märts 2015 Harju
Sadala Põhikool 5-6 Lumikelluke 6. märts 2015 Jõgeva
Ristiku Põhikool 8a Lumikelluke 6. märts 2015 Harju
Metsküla Algkool 4-6 Lumikelluke 6. märts 2015 Lääne
Tallinna Rännaku Lasteaed Lumikelluke 6. märts 2015 Harju
Sõmerpalu Põhikool 3 Lumikelluke 6. märts 2015 Võru
Tilsi Põhikool 3 Lumikelluke 6. märts 2015 Põlva
Puhja Lasteaed Pääsusilm Lumikelluke 6. märts 2015 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Lumikelluke 6. märts 2015 Tartu
Tallinna Kristiine Gümnaasium 1a Lumikelluke 6. märts 2015 Harju
Raikküla Kool 6 Lumikelluke 6. märts 2015 Rapla
Rakvere Gümnaasium 3a Lumikelluke 6. märts 2015 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 1b Lumikelluke 6. märts 2015 Lääne-Viru
Tartu Kristlik Põhikool 2-3 Lumikelluke 7. märts 2015 Tartu
Sonda Kool 5-6 Lumikelluke 7. märts 2015 Ida-Viru
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 2 Lumikelluke 7. märts 2015 Jõgeva
Haabneeme Kool 3d Lumikelluke 7. märts 2015 Harju
Tartu Erakool 2a Lumikelluke 7. märts 2015 Tartu
Puiga Põhikool 5 Lumikelluke 7. märts 2015 Võru
Põlva Põhikool 4 Lumikelluke 7. märts 2015 Põlva
Tallinna Ühisgümnaasium 2a Lumikelluke 7. märts 2015 Harju
Risti Põhikool 24 Lumikelluke 7. märts 2015 Lääne
Vatla Põhikool 1-6 Lumikelluke 7. märts 2015 Lääne
Vatla Põhikool 1-3 Lumikelluke 7. märts 2015 Lääne
Adavere Põhikool 1-2 Lumikelluke 7. märts 2015 Jõgeva
Võru Lasteaed Sõleke Lumikelluke 7. märts 2015 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Lumikelluke 8. märts 2015 Lääne-Viru
Kanepi Gümnaasium 1 Lumikelluke 8. märts 2015 Põlva
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Lumikelluke 8. märts 2015 Ida-Viru
Tartu Descartes'i Lütseum 1a Lumikelluke 8. märts 2015 Tartu
Kadrina Keskkool 1d Lumikelluke 8. märts 2015 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Lumikelluke 8. märts 2015 Ida-Viru
Parksepa Keskkool 6 Lumikelluke 8. märts 2015 Võru
Vara Põhikool 1-4 Lumikelluke 8. märts 2015 Tartu
Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 1c Lumikelluke 8. märts 2015 Ida-Viru
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Lumikelluke 8. märts 2015 Lääne
Värska Gümnaasium 2 Lumikelluke 8. märts 2015 Põlva
Lümanda Põhikool 5-6 Lumikelluke 8. märts 2015 Saare
Otepää Gümnaasium 6a Lumikelluke 8. märts 2015 Valga
Lihula Lasteaed Lumikelluke 8. märts 2015 Lääne
Värska Gümnaasium 3 Lumikelluke 8. märts 2015 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium Lumikelluke 8. märts 2015 Lääne-Viru
Kiili Lasteaed Lumikelluke 8. märts 2015 Lääne-Viru
Türi Põhikool 1c Lumikelluke 8. märts 2015 Järva
Lagedi Lasteaed-Põhikool Lumikelluke 8. märts 2015 Harju
Tallinna Kesklinna Põhikool 1a Lumikelluke 9. märts 2015 Harju
Loksa Gümnaasium 5a-6a Lumikelluke 9. märts 2015 Harju
Tartu Kesklinna Lastekeskus Lumikelluke 9. märts 2015 Tartu
Põlva Põhikool 2 Lumikelluke 9. märts 2015 Põlva
Valga Jaanikese Kool 1-3 Lumikelluke 9. märts 2015 Valga
Uulu Lasteaed Lumikelluke 9. märts 2015 Pärnu
Unipiha Algkool 1-4 Lumikelluke 9. märts 2015 Tartu
Vodja kool Lumikelluke 9. märts 2015 Järva
Ravila Lasteaed Lumikelluke 9. märts 2015 Harju
Järva-Jaani Gümnaasium Lumikelluke 9. märts 2015 Järva
Sonda Kool 1-4 Lumikelluke 9. märts 2015 Ida-Viru
Peetri Kool 3 Lumikelluke 9. märts 2015 Järva
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Lumikelluke 9. märts 2015 Viljandi
Kuuste Kool 5 Lumikelluke 9. märts 2015 Tartu
Melliste Algkool-Lasteaed 3-4 Lumikelluke 9. märts 2015 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Lumikelluke 9. märts 2015 Jõgeva
Vaida Põhikool 1-5 Lumikelluke 9. märts 2015 Harju
Tallinna Tammetõru Lasteaed Lumikelluke 9. märts 2015 Harju
Osula Põhikool 1 Lumikelluke 9. märts 2015 Võru
Uulu Lasteaed 3 Lumikelluke 9. märts 2015 Pärnu
Valga Põhikool 2c Lumikelluke 9. märts 2015 Valga
Vastseliina Gümnaasium 2 Lumikelluke 9. märts 2015 Võru
Tornimäe Põhikool 5-7 Lumikelluke 10. märts 2015 Saare
Rõngu Keskkool 1 Lumikelluke 10. märts 2015 Tartu
Orava Põhikool 2 Lumikelluke 10. märts 2015 Põlva
Krootuse Põhikool 5 Lumikelluke 10. märts 2015 Põlva
Lehola Kool Lumikelluke 10. märts 2015 Harju
Melliste Algkool-Lasteaed Lumikelluke 10. märts 2015 Tartu
Kiili Gümnaasium 3b Lumikelluke 10. märts 2015 Harju
Mäetaguse Põhikool 6 Lumikelluke 10. märts 2015 Ida-Viru
Osula Põhikool 2 Lumikelluke 10. märts 2015 Võru
Kurtna Kool 1 Lumikelluke 10. märts 2015 Harju
Rakke Gümnaasium 6-12 Lumikelluke 10. märts 2015 Lääne-Viru
Audentese Erakool 6a Lumikelluke 10. märts 2015 Harju
Rapla Ühisgümnaasium 1a Lumikelluke 10. märts 2015 Rapla
Koigi Kool Lumikelluke 11. märts 2015 Järva
Elva Lasteaed Murumuna Lumikelluke 11. märts 2015 Tartu
Mooste Põhikool 3 Lumikelluke 11. märts 2015 Põlva
Tallinna Lauliku Lasteaed Lumikelluke 11. märts 2015 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Lumikelluke 11. märts 2015 Ida-Viru
Seljametsa Lasteaed-Algkool Lumikelluke 12. märts 2015 Pärnu
Hilariuse Kool 2-3 Lumikelluke 12. märts 2015 Harju
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 1a Lumikelluke 12. märts 2015 Harju
Tornimäe Põhikool 1-4 Lumikelluke 12. märts 2015 Saare
Eerika lasteaed Laululind Lumikelluke 12. märts 2015 Tartu
Loksa Gümnaasium 4a Lumikelluke 12. märts 2015 Harju
Kuuste Kool 1-2 Lumikelluke 12. märts 2015 Tartu
Gustav Adolfi Gümnaasium 3b Lumikelluke 13. märts 2015 Harju
Lehtse Kool 5 Lumikelluke 13. märts 2015 Lääne-Viru
Tallinna Saksa Gümnaasium 4b Lumikelluke 13. märts 2015 Harju
Loo Keskkool 3b Lumikelluke 13. märts 2015 Harju
Tartu Katoliku Hariduskeskus 3a Lumikelluke 14. märts 2015 Tartu
Savikoja Lumikelluke 14. märts 2015 Tartu
Miina Härma Gümnaasium 6 Lumikelluke 15. märts 2015 Tartu
Kirivere Põhikool 6 Lumikelluke 15. märts 2015 Viljandi
Vinni-Pajusti Gümnaasium 4 Lumikelluke 15. märts 2015 Lääne-Viru
Tudu Lasteaed-Põhikool 3 Lumikelluke 16. märts 2015 Lääne-Viru
Rõngu Keskkool 3 Lumikelluke 16. märts 2015 Tartu
Rakvere Reaalgümnaasium 5a Lumikelluke 16. märts 2015 Lääne-Viru
Haabneeme Kool 5b Lumikelluke 16. märts 2015 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 4 Lumikelluke 16. märts 2015 Lääne-Viru
Vääna Mõisakool Lumikelluke 18. märts 2015 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b Lumikelluke 20. märts 2015 Harju
Veskitammi Lasteaed Lumikelluke 20. märts 2015 Harju
Koosa Lasteaed Lumikelluke 20. märts 2015 Tartu
Imavere Põhikool 2-4 Lumikelluke 21. märts 2015 Järva
Tartu Veeriku Kool 3b Lumikelluke 23. märts 2015 Tartu
Ääsmäe Lasteaed Lumikelluke 23. märts 2015 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5b Lumikelluke 23. märts 2015 Ida-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Lumikelluke 27. märts 2015 Jõgeva
Elva Gümnaasium 2a Lumikelluke 30. märts 2015 Tartu
Ääsmäe Põhikool 2 Lumikelluke 1. aprill 2015 Harju
Rakvere Põhikool 2 Lumikelluke 2. aprill 2015 Lääne-Viru
Valguta Lasteaed-Algkool 1-4 Lumikelluke 3. aprill 2015 Tartu

Tagasi tulemuste juurde