"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Käina Gümnaasium 3 Lapsuliblikas 8. märts 2015 Hiiu
Ruhnu Põhikool 1-9 Lapsuliblikas 8. märts 2015 Saare
Lümanda Põhikool 5-6 Lapsuliblikas 8. märts 2015 Saare
Lasila Põhikool 1-2 Lapsuliblikas 8. märts 2015 Lääne-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Lapsuliblikas 9. märts 2015 Harju
Osula Põhikool 3 Lapsuliblikas 9. märts 2015 Võru
Rakvere Reaalgümnaasium 5b Lapsuliblikas 9. märts 2015 Lääne-Viru
Vatla Põhikool 1-6 Lapsuliblikas 10. märts 2015 Lääne
Vatla Põhikool 1-3 Lapsuliblikas 10. märts 2015 Lääne
Elva Gümnaasium 3d Lapsuliblikas 10. märts 2015 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Lapsuliblikas 10. märts 2015 Lääne
Tartu Raatuse Kool 3b Lapsuliblikas 11. märts 2015 Tartu
Kirivere Põhikool 5 Lapsuliblikas 12. märts 2015 Viljandi
Uulu Põhikool 3 Lapsuliblikas 12. märts 2015 Pärnu
Võnnu Lasteaed Värvuke Lapsuliblikas 12. märts 2015 Tartu
Emmaste Põhikool 1-4 Lapsuliblikas 12. märts 2015 Hiiu
Laulasmaa Kool 1b Lapsuliblikas 12. märts 2015 Harju
Lüllemäe Põhikool 1 Lapsuliblikas 12. märts 2015 Valga
Viluste Põhikool 4 Lapsuliblikas 12. märts 2015 Põlva
Nõva Kool 4-9 Lapsuliblikas 12. märts 2015 Lääne
Tartu Hiie Kool 6b Lapsuliblikas 13. märts 2015 Tartu
Valga Vene Gümnaasium 7-9 Lapsuliblikas 13. märts 2015 Valga
Mäetaguse Põhikool 6 Lapsuliblikas 13. märts 2015 Ida-Viru
Nõva Kool 2-3 Lapsuliblikas 13. märts 2015 Lääne
Virtsu Kool 1-2 Lapsuliblikas 13. märts 2015 Lääne
Sõmerpalu Põhikool 1-2 Lapsuliblikas 13. märts 2015 Võru
Türi Põhikool 3a Lapsuliblikas 14. märts 2015 Järva
Kohila Gümnaasium 1-4 Lapsuliblikas 14. märts 2015 Rapla
Oru Põhikool 4 Lapsuliblikas 14. märts 2015 Harju
Alavere Põhikool 3 Lapsuliblikas 14. märts 2015 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed Lapsuliblikas 14. märts 2015 Rapla
Riidaja Põhikool Lapsuliblikas 14. märts 2015 Valga
Valga Põhikool 3b Lapsuliblikas 14. märts 2015 Valga
Väike-Maarja Gümnaasium Lapsuliblikas 14. märts 2015 Lääne-Viru
Parksepa Keskkool 7 Lapsuliblikas 14. märts 2015 Võru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Lapsuliblikas 14. märts 2015 Harju
Puka Keskkool 5 Lapsuliblikas 14. märts 2015 Valga
Tartu Veeriku Kool 6b Lapsuliblikas 14. märts 2015 Tartu
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 6a Lapsuliblikas 14. märts 2015 Võru
Tartu Lasteaed Sass Lapsuliblikas 14. märts 2015 Tartu
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 1c Lapsuliblikas 15. märts 2015 Võru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Lapsuliblikas 15. märts 2015 Ida-Viru
Haanja Kool 3-4 Lapsuliblikas 15. märts 2015 Võru
Lagedi Lasteaed-Põhikool Lapsuliblikas 15. märts 2015 Harju
Nõva Kool Lapsuliblikas 15. märts 2015 Lääne
Risti Põhikool 24 Lapsuliblikas 15. märts 2015 Lääne
Värska Gümnaasium 1 Lapsuliblikas 15. märts 2015 Põlva
Kadrina Keskkool 2a Lapsuliblikas 15. märts 2015 Lääne-Viru
Abja Gümnaasium 6 Lapsuliblikas 15. märts 2015 Viljandi
Haiba Lasteaed Riisikas Lapsuliblikas 15. märts 2015 Harju
Tartu Veeriku Kool 4 Lapsuliblikas 15. märts 2015 Tartu
Tartu Veeriku Kool 5 Lapsuliblikas 15. märts 2015 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 Lapsuliblikas 15. märts 2015 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Lapsuliblikas 15. märts 2015 Jõgeva
Orissaare Gümnaasium 3 Lapsuliblikas 15. märts 2015 Saare
Aravete Keskkool 5 Lapsuliblikas 15. märts 2015 Järva
Sonda Kool 5-6 Lapsuliblikas 15. märts 2015 Ida-Viru
Jõhvi Gümnaasium 7 Lapsuliblikas 15. märts 2015 Ida-Viru
Suure-Jaani Kool 4 Lapsuliblikas 15. märts 2015 Viljandi
Vara Põhikool 1-4 Lapsuliblikas 15. märts 2015 Tartu
Tartu Hiie Kool 1bb Lapsuliblikas 15. märts 2015 Tartu
Saku Gümnaasium 3d Lapsuliblikas 15. märts 2015 Harju
Mammaste Lasteaed ja Kool 2a Lapsuliblikas 15. märts 2015 Põlva
Elva Lasteaed Õnneseen Lapsuliblikas 15. märts 2015 Tartu
Kõo Lasteaed Lapsuliblikas 15. märts 2015 Viljandi
Türi Põhikool 2b Lapsuliblikas 15. märts 2015 Järva
Paikuse Põhikool 3b Lapsuliblikas 15. märts 2015 Pärnu
Vaida Põhikool 1-5 Lapsuliblikas 15. märts 2015 Harju
Tõrva Gümnaasium 4a Lapsuliblikas 15. märts 2015 Valga
Sinimäe Põhikool 7 Lapsuliblikas 15. märts 2015 Ida-Viru
Lihula Lasteaed Lapsuliblikas 15. märts 2015 Lääne
Ravila Lasteaed Lapsuliblikas 15. märts 2015 Harju
Põlva Põhikool 4 Lapsuliblikas 15. märts 2015 Põlva
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Lapsuliblikas 15. märts 2015 Viljandi
Kanepi Gümnaasium 1 Lapsuliblikas 15. märts 2015 Põlva
Orava Põhikool 2 Lapsuliblikas 15. märts 2015 Põlva
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Lapsuliblikas 15. märts 2015 Viljandi
Luunja Lasteaed Midrimaa Lapsuliblikas 15. märts 2015 Tartu
Türi Lasteaed Lapsuliblikas 15. märts 2015 Järva
Palivere Põhikool 1-4 Lapsuliblikas 15. märts 2015 Lääne
Antsla Gümnaasium 5a Lapsuliblikas 15. märts 2015 Võru
Taebla Gümnaasium 1-4 Lapsuliblikas 15. märts 2015 Lääne
Vinni-Pajusti Gümnaasium 4 Lapsuliblikas 15. märts 2015 Lääne-Viru
Uulu Lasteaed 3 Lapsuliblikas 15. märts 2015 Pärnu
Konguta Kool 5 Lapsuliblikas 15. märts 2015 Tartu
Krootuse Põhikool 5 Lapsuliblikas 15. märts 2015 Põlva
Tilsi Põhikool 2 Lapsuliblikas 15. märts 2015 Põlva
Aruküla Lasteaed Rukkilill Lapsuliblikas 15. märts 2015 Harju
Krootuse Põhikool 1-3 Lapsuliblikas 15. märts 2015 Põlva
Tallinna Kristiine Gümnaasium 1a Lapsuliblikas 16. märts 2015 Harju
Vodja kool Lapsuliblikas 16. märts 2015 Järva
Orissaare Gümnaasium 1 Lapsuliblikas 16. märts 2015 Saare
Karksi-Nuia Lasteaed Lapsuliblikas 16. märts 2015 Viljandi
Muhu Põhikool 5 Lapsuliblikas 16. märts 2015 Saare
Ääsmäe Põhikool 6 Lapsuliblikas 16. märts 2015 Harju
Tallinna 21. Kool 4c Lapsuliblikas 16. märts 2015 Harju
Ääsmäe Põhikool 5 Lapsuliblikas 16. märts 2015 Harju
Kurtna Kool 1 Lapsuliblikas 16. märts 2015 Harju
Salme Põhikool 5-8 Lapsuliblikas 16. märts 2015 Saare
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Lapsuliblikas 16. märts 2015 Pärnu
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Lapsuliblikas 16. märts 2015 Harju
Rakke Gümnaasium 6-12 Lapsuliblikas 16. märts 2015 Lääne-Viru
Anna Haava nim Pala Kool 6 Lapsuliblikas 16. märts 2015 Jõgeva
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Lapsuliblikas 16. märts 2015 Lääne
Illuka Kool 6 Lapsuliblikas 16. märts 2015 Ida-Viru
Eralasteaed Rukkilille lasteaed Lapsuliblikas 16. märts 2015 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Lapsuliblikas 16. märts 2015 Harju
Jõgeva Põhikool 2a Lapsuliblikas 16. märts 2015 Jõgeva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Lapsuliblikas 16. märts 2015 Harju
Harku Lasteaed 2 Lapsuliblikas 16. märts 2015 Harju
Mäetaguse Põhikool 7-8 Lapsuliblikas 16. märts 2015 Ida-Viru
Hummuli Põhikool 2 Lapsuliblikas 16. märts 2015 Valga
Lokuta Lasteaed Lapsuliblikas 16. märts 2015 Järva
TERA Peedu kool 1-2 Lapsuliblikas 16. märts 2015 Tartumaa
Rakvere Reaalgümnaasium 5a Lapsuliblikas 16. märts 2015 Lääne-Viru
Haanja Kool 1-2 Lapsuliblikas 16. märts 2015 Võru
Haljala Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 16. märts 2015 Lääne-Viru
Anna Haava nim Pala Kool Lapsuliblikas 16. märts 2015 Jõgeva
Tarimaa Lapsuliblikas 17. märts 2015 Saaremaa
Lindi Lasteaed-Algkool 2-3 Lapsuliblikas 17. märts 2015 Pärnu
Tallinna Muusikakeskkool 6 Lapsuliblikas 17. märts 2015 Harju
Kadrina Keskkool 4b Lapsuliblikas 17. märts 2015 Lääne-Viru
Kuuste Kool 4 Lapsuliblikas 17. märts 2015 Tartu
Loksa Gümnaasium 5a-6a Lapsuliblikas 17. märts 2015 Harju
Võru Lasteaed Sõleke Lapsuliblikas 17. märts 2015 Võru
Rõngu Keskkool 1 Lapsuliblikas 17. märts 2015 Tartu
Tudulinna Põhikool 3-4 Lapsuliblikas 17. märts 2015 Ida-Viru
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 1 Lapsuliblikas 17. märts 2015 Põlva
Tartu Katoliku Hariduskeskus 3a Lapsuliblikas 17. märts 2015 Tartu
MTÜ Lasteaed Väike Pauline Lapsuliblikas 17. märts 2015 Tartu
Imavere Põhikool 2-4 Lapsuliblikas 17. märts 2015 Järva
Tartu Hiie Kool 4b Lapsuliblikas 17. märts 2015 Tartu
Käina Gümnaasium 4 Lapsuliblikas 17. märts 2015 Hiiu
Järva-Jaani Gümnaasium Lapsuliblikas 17. märts 2015 Järva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Lapsuliblikas 17. märts 2015 Jõgeva
Põlula Kool 1-5 Lapsuliblikas 17. märts 2015 Lääne-Viru
Põlva Põhikool 3a Lapsuliblikas 17. märts 2015 Põlva
Loo Keskkool 3b Lapsuliblikas 17. märts 2015 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 4a Lapsuliblikas 17. märts 2015 Harju
Muraste Looduskool Lapsuliblikas 17. märts 2015 Harju
Rõngu Keskkool 3 Lapsuliblikas 17. märts 2015 Tartu
Hargla Kool 1-3 Lapsuliblikas 17. märts 2015 Valga
Suure-Jaani Kool 5b Lapsuliblikas 17. märts 2015 Viljandi
Lehola Kool Lapsuliblikas 17. märts 2015 Harju
Tõrva Gümnaasium 4b Lapsuliblikas 17. märts 2015 Valga
Põlva Põhikool 2 Lapsuliblikas 17. märts 2015 Põlva
Tartu Descartes'i Lütseum 1a Lapsuliblikas 17. märts 2015 Tartu
Elva Lasteaed Murumuna Lapsuliblikas 17. märts 2015 Tartu
Eerika lasteaed Laululind Lapsuliblikas 17. märts 2015 Tartu
Sõmerpalu Põhikool 3 Lapsuliblikas 17. märts 2015 Võru
Illuka Kool 7 Lapsuliblikas 17. märts 2015 Ida-Viru
Tilsi Põhikool 3 Lapsuliblikas 17. märts 2015 Põlva
Kärdla Ühisgümnaasium 3b Lapsuliblikas 17. märts 2015 Hiiu
Harku Lasteaed Lapsuliblikas 17. märts 2015 Harju
Kolga Kool 1 Lapsuliblikas 18. märts 2015 Harju
Tallinna Lauliku Lasteaed Lapsuliblikas 18. märts 2015 Harju
Peetri Kool 3 Lapsuliblikas 18. märts 2015 Järva
Elva Gümnaasium 1b Lapsuliblikas 18. märts 2015 Tartu
Türi Põhikool 1c Lapsuliblikas 18. märts 2015 Järva
Elva Gümnaasium 2a Lapsuliblikas 18. märts 2015 Tartu
Rakvere Gümnaasium 5e Lapsuliblikas 18. märts 2015 Lääne-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2a Lapsuliblikas 18. märts 2015 Tartu
Loksa Gümnaasium 4a Lapsuliblikas 18. märts 2015 Harju
Osula Põhikool 2 Lapsuliblikas 18. märts 2015 Võru
Rakvere Põhikool 2 Lapsuliblikas 18. märts 2015 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Lapsuliblikas 18. märts 2015 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Lapsuliblikas 18. märts 2015 Lääne-Viru
Vääna Mõisakool Lapsuliblikas 18. märts 2015 Harju
Esku-Kamari Kool 4-5 Lapsuliblikas 18. märts 2015 Jõgeva
Holstre Kool 2-3 Lapsuliblikas 18. märts 2015 Viljandi
Suure-Jaani Kool 1b Lapsuliblikas 18. märts 2015 Viljandi
Kadrioru Saksa Gümnaasium 2d Lapsuliblikas 18. märts 2015 Harju
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 2 Lapsuliblikas 18. märts 2015 Jõgeva
Saue Gümnaasium 4 Lapsuliblikas 18. märts 2015 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium 4a Lapsuliblikas 18. märts 2015 Harju
Audentese Erakool 6a Lapsuliblikas 18. märts 2015 Harju
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Lapsuliblikas 18. märts 2015 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Lapsuliblikas 18. märts 2015 Lääne
Tudulinna Põhikool 5-7 Lapsuliblikas 18. märts 2015 Ida-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 4b Lapsuliblikas 18. märts 2015 Harju
Rakvere Gümnaasium 1c Lapsuliblikas 18. märts 2015 Lääne-Viru
Rapla Ühisgümnaasium 1a Lapsuliblikas 18. märts 2015 Rapla
Lümanda Põhikool 1 Lapsuliblikas 18. märts 2015 Saare
Koosa Lasteaed Lapsuliblikas 18. märts 2015 Tartu
Lagedi Lasteaed-Põhikool 2 Lapsuliblikas 18. märts 2015 Harju
Lehtse Kool 5 Lapsuliblikas 18. märts 2015 Lääne-Viru
Vara Põhikool 6 Lapsuliblikas 19. märts 2015 Tartu
Tootsi Lasteaed-Põhikool 3 Lapsuliblikas 19. märts 2015 Pärnu
Saku Gümnaasium 3c Lapsuliblikas 19. märts 2015 Harju
Kasti Lasteaed Karikakar Lapsuliblikas 19. märts 2015 Rapla
Värska Gümnaasium 3 Lapsuliblikas 19. märts 2015 Põlva
Sonda Kool 1-4 Lapsuliblikas 19. märts 2015 Ida-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Lapsuliblikas 19. märts 2015 Tartu
Pisisaare Algkool 4 Lapsuliblikas 19. märts 2015 Jõgeva
Tudu Lasteaed-Põhikool 3 Lapsuliblikas 19. märts 2015 Lääne-Viru
Nurme Kool Lapsuliblikas 19. märts 2015 Järva
Mooste Põhikool 3 Lapsuliblikas 19. märts 2015 Põlva
Haljala Gümnaasium 1b Lapsuliblikas 20. märts 2015 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a Lapsuliblikas 20. märts 2015 Ida-Viru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Lapsuliblikas 20. märts 2015 Harju
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 9a Lapsuliblikas 20. märts 2015 Ida-Viru
Kirivere Põhikool 6 Lapsuliblikas 20. märts 2015 Viljandi
Miina Härma Gümnaasium 6 Lapsuliblikas 20. märts 2015 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Lapsuliblikas 20. märts 2015 Hiiu
Rakvere Eragümnaasium 2 Lapsuliblikas 21. märts 2015 Lääne-Viru
Vastseliina Gümnaasium 3 Lapsuliblikas 21. märts 2015 Võru
Kiili Gümnaasium 3b Lapsuliblikas 22. märts 2015 Harju
Otepää Gümnaasium 6a Lapsuliblikas 23. märts 2015 Valga
Melliste Algkool-Lasteaed 3-4 Lapsuliblikas 23. märts 2015 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3b Lapsuliblikas 23. märts 2015 Ida-Viru
Sõmeru Põhikool 1b Lapsuliblikas 23. märts 2015 Lääne-Viru
Suure-Jaani Kool 3 Lapsuliblikas 23. märts 2015 Viljandi
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Lapsuliblikas 24. märts 2015 Ida-Viru
Lümanda Põhikool 4 Lapsuliblikas 24. märts 2015 Saare
Pisisaare Algkool 3 Lapsuliblikas 25. märts 2015 Jõgeva
Antsla Gümnaasium 5b Lapsuliblikas 25. märts 2015 Võru
Vastseliina Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 25. märts 2015 Võru
Valga Jaanikese Kool 1-3 Lapsuliblikas 25. märts 2015 Valga
Pisisaare Algkool 5-6 Lapsuliblikas 26. märts 2015 Jõgeva
Kuuste Kool 5 Lapsuliblikas 28. märts 2015 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6 Lapsuliblikas 29. märts 2015 Ida-Viru
Sadala Põhikool 5-6 Lapsuliblikas 30. märts 2015 Jõgeva
Tornimäe Põhikool 1-4 Lapsuliblikas 2. aprill 2015 Saare
Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 1c Lapsuliblikas 3. aprill 2015 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5b Lapsuliblikas 3. aprill 2015 Ida-Viru
Kadrioru Saksa Gümnaasium 4b Lapsuliblikas 4. aprill 2015 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 3c Lapsuliblikas 4. aprill 2015 Harju
Valtu Põhikool 1 Lapsuliblikas 6. aprill 2015 Rapla
Kuressaare Gümnaasium 1a Lapsuliblikas 6. aprill 2015 Saare
Hargla Kool 2a Lapsuliblikas 6. aprill 2015 Valga
Melliste Algkool-Lasteaed Lapsuliblikas 8. aprill 2015 Tartu
Pärnu Mai Kool 5a Lapsuliblikas 8. aprill 2015 Pärnu
Adavere Põhikool 1-2 Lapsuliblikas 10. aprill 2015 Jõgeva
Rakvere Eragümnaasium Lapsuliblikas 10. aprill 2015 Lääne-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3c Lapsuliblikas 10. aprill 2015 Tartu
Metsküla Algkool 1-3 Lapsuliblikas 10. aprill 2015 Lääne
Koigi Kool Lapsuliblikas 10. aprill 2015 Järva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 4c Lapsuliblikas 11. aprill 2015 Pärnu
Hagudi Põhikool 1-9 Lapsuliblikas 11. aprill 2015 Rapla
Kuuste Kool 1-2 Lapsuliblikas 11. aprill 2015 Tartu
Suure-Jaani Kool 8a Lapsuliblikas 11. aprill 2015 Viljandi
Jäneda Kool 2 Lapsuliblikas 11. aprill 2015 Lääne-Viru
Orissaare Gümnaasium 4 Lapsuliblikas 11. aprill 2015 Saare
Tartu Raatuse Kool 2a Lapsuliblikas 12. aprill 2015 Tartu
Ääsmäe Põhikool 2 Lapsuliblikas 12. aprill 2015 Harju
Tallinna Ühisgümnaasium 2a Lapsuliblikas 12. aprill 2015 Harju
Alavere Põhikool 2 Lapsuliblikas 12. aprill 2015 Harju
Valguta Lasteaed-Algkool 1-4 Lapsuliblikas 13. aprill 2015 Tartu
Metsküla Algkool 4-6 Lapsuliblikas 14. aprill 2015 Lääne
Tornimäe Põhikool 5-7 Lapsuliblikas 14. aprill 2015 Saare
Puiga Põhikool 5 Lapsuliblikas 15. aprill 2015 Võru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Lapsuliblikas 17. aprill 2015 Jõgeva
Andu-Papi Seltsi loodusring Lapsuliblikas 17. aprill 2015 Pärnu
Haabneeme Kool 5b Lapsuliblikas 20. aprill 2015 Harju
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 1a Lapsuliblikas 24. aprill 2015 Harju
Savikoja Lapsuliblikas 25. aprill 2015 Tartu
Tallinna Tammetõru Lasteaed Lapsuliblikas 25. aprill 2015 Harju
Erakool Garant 5 Lapsuliblikas 27. aprill 2015 Harju
Erakool Garant 4 Lapsuliblikas 27. aprill 2015 Harju
Tääksi Põhikool 1-4 Lapsuliblikas 28. aprill 2015 Viljandi
Tallinna Meelespea Lasteaed Lapsuliblikas 4. mai 2015 Harju
Tääksi Põhikool 5-9 Lapsuliblikas 4. mai 2015 Viljandi
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b Lapsuliblikas 25. mai 2015 Harju

Tagasi tulemuste juurde