"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Kuldnokk 3. märts 2015 Harju
Põlva Põhikool 2 Kuldnokk 5. märts 2015 Põlva
Halliste Põhikool 2-4 Kuldnokk 5. märts 2015 Viljandi
Anna Haava nim Pala Kool 4 Kuldnokk 7. märts 2015 Jõgeva
Põlula Kool 1-5 Kuldnokk 7. märts 2015 Lääne-Viru
Lümanda Põhikool 5-6 Kuldnokk 8. märts 2015 Saare
Põlva Põhikool 3a Kuldnokk 8. märts 2015 Põlva
Värska Gümnaasium 1 Kuldnokk 9. märts 2015 Põlva
Anna Haava nim Pala Kool 6 Kuldnokk 9. märts 2015 Jõgeva
Türi Põhikool 2b Kuldnokk 9. märts 2015 Järva
Adavere Põhikool 1-2 Kuldnokk 9. märts 2015 Jõgeva
Emmaste Põhikool 1-4 Kuldnokk 9. märts 2015 Hiiu
Jäneda Kool 2 Kuldnokk 9. märts 2015 Lääne-Viru
Anna Haava nim Pala Kool Kuldnokk 9. märts 2015 Jõgeva
Haljala Gümnaasium 1b Kuldnokk 10. märts 2015 Lääne-Viru
Kärdla Ühisgümnaasium 3b Kuldnokk 10. märts 2015 Hiiu
Illuka Kool 6 Kuldnokk 10. märts 2015 Ida-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Kuldnokk 10. märts 2015 Jõgeva
Ala Põhikool 5 Kuldnokk 10. märts 2015 Valga
Kõo Lasteaed Kuldnokk 10. märts 2015 Viljandi
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Kuldnokk 10. märts 2015 Jõgeva
Luunja Lasteaed Midrimaa Kuldnokk 11. märts 2015 Tartu
Virtsu Kool 1-2 Kuldnokk 11. märts 2015 Lääne
Muraste Looduskool Kuldnokk 11. märts 2015 Harju
Pihtla Kool 1-4 Kuldnokk 11. märts 2015 Saare
Antsla Gümnaasium 5a Kuldnokk 11. märts 2015 Võru
Are Põhikool Kuldnokk 11. märts 2015 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Kuldnokk 11. märts 2015 Lääne
Konguta Kool 3 Kuldnokk 11. märts 2015 Tartu
Ravila Lasteaed Kuldnokk 12. märts 2015 Harju
Vara Põhikool 6 Kuldnokk 12. märts 2015 Tartu
Haanja Kool 1-2 Kuldnokk 12. märts 2015 Võru
Valga Vene Gümnaasium 7-9 Kuldnokk 12. märts 2015 Valga
Kadrina Keskkool 3a Kuldnokk 12. märts 2015 Lääne-Viru
Tallinna Kristiine Gümnaasium 1a Kuldnokk 12. märts 2015 Harju
Rakvere Reaalgümnaasium 5b Kuldnokk 12. märts 2015 Lääne-Viru
Hargla Kool 2a Kuldnokk 12. märts 2015 Valga
Paikuse Põhikool 3b Kuldnokk 12. märts 2015 Pärnu
Koigi Kool Kuldnokk 12. märts 2015 Järva
Krootuse Põhikool 5 Kuldnokk 12. märts 2015 Põlva
Ristiku Põhikool 3a Kuldnokk 12. märts 2015 Harju
Konguta Kool 5 Kuldnokk 13. märts 2015 Tartu
Rõngu Keskkool 1 Kuldnokk 13. märts 2015 Tartu
Hummuli Põhikool 2 Kuldnokk 13. märts 2015 Valga
Suure-Jaani Kool 1a Kuldnokk 13. märts 2015 Viljandi
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 1c Kuldnokk 13. märts 2015 Võru
Suure-Jaani Kool 2 Kuldnokk 14. märts 2015 Viljandi
Kadrioru Saksa Gümnaasium 2d Kuldnokk 14. märts 2015 Harju
Vara Põhikool 1-4 Kuldnokk 15. märts 2015 Tartu
Kuuste Kool 5 Kuldnokk 15. märts 2015 Tartu
MTÜ Lasteaed Väike Pauline Kuldnokk 15. märts 2015 Tartu
Aravete Keskkool 5 Kuldnokk 15. märts 2015 Järva
Holstre Kool 2-3 Kuldnokk 15. märts 2015 Viljandi
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 Kuldnokk 15. märts 2015 Jõgeva
Lehola Kool Kuldnokk 15. märts 2015 Harju
Tudulinna Põhikool 5-7 Kuldnokk 16. märts 2015 Ida-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2a Kuldnokk 16. märts 2015 Tartu
Kõpu Internaatkool 7-9 Kuldnokk 16. märts 2015 Hiiu
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Kuldnokk 16. märts 2015 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 9a Kuldnokk 17. märts 2015 Ida-Viru
Orissaare Gümnaasium 3 Kuldnokk 17. märts 2015 Saare
Lüganuse Keskkool 1 Kuldnokk 17. märts 2015 Ida-Viru
Tudulinna Põhikool 3-4 Kuldnokk 18. märts 2015 Ida-Viru
Saku Gümnaasium 3c Kuldnokk 18. märts 2015 Harju
Uulu Lasteaed 3 Kuldnokk 18. märts 2015 Pärnu
Tallinna Muusikakeskkool 6 Kuldnokk 18. märts 2015 Harju
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Kuldnokk 18. märts 2015 Viljandi
Mooste Põhikool 3 Kuldnokk 18. märts 2015 Põlva
Rakvere Gümnaasium 1c Kuldnokk 18. märts 2015 Lääne-Viru
Laupa Põhikool 3 Kuldnokk 18. märts 2015 Järva
Värska Gümnaasium 3 Kuldnokk 18. märts 2015 Põlva
Andu-Papi Seltsi loodusring Kuldnokk 18. märts 2015 Pärnu
Esku-Kamari Kool 4-5 Kuldnokk 19. märts 2015 Jõgeva
Alavere Põhikool 2 Kuldnokk 19. märts 2015 Harju
Elva Gümnaasium 1b Kuldnokk 19. märts 2015 Tartu
Salme Põhikool 5-8 Kuldnokk 19. märts 2015 Saare
Antsla Gümnaasium 5b Kuldnokk 19. märts 2015 Võru
Hargla Kool 1-3 Kuldnokk 19. märts 2015 Valga
Krootuse Põhikool 1-3 Kuldnokk 19. märts 2015 Põlva
Tallinna Kristiine Gümnaasium 4a Kuldnokk 19. märts 2015 Harju
Kiili Gümnaasium 3b Kuldnokk 20. märts 2015 Harju
Haabneeme Kool 5b Kuldnokk 20. märts 2015 Harju
Suure-Jaani Kool 1b Kuldnokk 20. märts 2015 Viljandi
Kabli Lasteaed Kuldnokk 20. märts 2015 Pärnu
Kasti Lasteaed Karikakar Kuldnokk 20. märts 2015 Rapla
Kirivere Põhikool 6 Kuldnokk 20. märts 2015 Viljandi
Erakool Garant 5 Kuldnokk 20. märts 2015 Harju
Erakool Garant 4 Kuldnokk 20. märts 2015 Harju
Vatla Põhikool 1-6 Kuldnokk 20. märts 2015 Lääne
Rakvere Reaalgümnaasium 5a Kuldnokk 20. märts 2015 Lääne-Viru
Vatla Põhikool 1-3 Kuldnokk 20. märts 2015 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Kuldnokk 20. märts 2015 Harju
Haljala Gümnaasium 2 Kuldnokk 21. märts 2015 Lääne-Viru
Tallinna 21. Kool 4c Kuldnokk 21. märts 2015 Harju
Palivere Põhikool 1-4 Kuldnokk 21. märts 2015 Lääne
Lüllemäe Põhikool 1 Kuldnokk 21. märts 2015 Valga
Tartu Hiie Kool 6b Kuldnokk 21. märts 2015 Tartu
Laulasmaa Kool 1b Kuldnokk 22. märts 2015 Harju
Loksa Gümnaasium 5a-6a Kuldnokk 22. märts 2015 Harju
Elva Gümnaasium 3d Kuldnokk 22. märts 2015 Tartu
Tartu Erakool 1 Kuldnokk 22. märts 2015 Tartu
Riidaja Põhikool Kuldnokk 22. märts 2015 Valga
Lindi Lasteaed-Algkool 2-3 Kuldnokk 23. märts 2015 Pärnu
Tartu Lasteaed Sass Kuldnokk 23. märts 2015 Tartu
Suure-Jaani Kool 4 Kuldnokk 23. märts 2015 Viljandi
Melliste Algkool-Lasteaed 3-4 Kuldnokk 23. märts 2015 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3b Kuldnokk 23. märts 2015 Ida-Viru
Rõngu Keskkool 3 Kuldnokk 24. märts 2015 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed Kuldnokk 24. märts 2015 Rapla
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Kuldnokk 24. märts 2015 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 4a Kuldnokk 24. märts 2015 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Kuldnokk 24. märts 2015 Saare
Nõva Kool 4-9 Kuldnokk 24. märts 2015 Lääne
Ruhnu Põhikool 1-9 Kuldnokk 24. märts 2015 Saare
Väike-Maarja Gümnaasium Kuldnokk 25. märts 2015 Lääne-Viru
Koosa Lasteaed Kuldnokk 25. märts 2015 Tartu
Abja Gümnaasium 6 Kuldnokk 25. märts 2015 Viljandi
Jõgeva Põhikool 2a Kuldnokk 25. märts 2015 Jõgeva
Mammaste Lasteaed ja Kool 2a Kuldnokk 26. märts 2015 Põlva
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 6a Kuldnokk 26. märts 2015 Võru
Pisisaare Algkool 5-6 Kuldnokk 26. märts 2015 Jõgeva
Pisisaare Algkool 4 Kuldnokk 26. märts 2015 Jõgeva
Pisisaare Algkool 3 Kuldnokk 26. märts 2015 Jõgeva
Nõva Kool 2-3 Kuldnokk 27. märts 2015 Lääne
Valtu Põhikool 1 Kuldnokk 27. märts 2015 Rapla
Taebla Gümnaasium 1-4 Kuldnokk 27. märts 2015 Lääne
Puiga Põhikool 5 Kuldnokk 27. märts 2015 Võru
Kärdla Ühisgümnaasiumi Kõpu õppekoht 7-8 Kuldnokk 27. märts 2015 Hiiu
Kanepi Gümnaasium 1 Kuldnokk 27. märts 2015 Põlva
Orissaare Gümnaasium 1 Kuldnokk 27. märts 2015 Saare
Rakvere Eragümnaasium 2 Kuldnokk 28. märts 2015 Lääne-Viru
Savikoja Kuldnokk 28. märts 2015 Tartu
Lasila Põhikool 1-2 Kuldnokk 28. märts 2015 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Kuldnokk 28. märts 2015 Ida-Viru
Viluste Põhikool 4 Kuldnokk 28. märts 2015 Põlva
Tartu Veeriku Kool 5 Kuldnokk 29. märts 2015 Tartu
Muhu Põhikool 5 Kuldnokk 29. märts 2015 Saare
Sõmerpalu Põhikool 3 Kuldnokk 29. märts 2015 Võru
Paide Gümnaasium 3c Kuldnokk 29. märts 2015 Järva
Tartu Hiie Kool 4b Kuldnokk 29. märts 2015 Tartu
Haabneeme Kool 3d Kuldnokk 29. märts 2015 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Kuldnokk 30. märts 2015 Harju
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Kuldnokk 30. märts 2015 Viljandi
Suure-Jaani Kool 5b Kuldnokk 30. märts 2015 Viljandi
Sõmerpalu Põhikool 1-2 Kuldnokk 30. märts 2015 Võru
Tilsi Põhikool 1 Kuldnokk 30. märts 2015 Põlva
Vastseliina Gümnaasium 3 Kuldnokk 30. märts 2015 Võru
Ääsmäe Põhikool 6 Kuldnokk 31. märts 2015 Harju
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a Kuldnokk 31. märts 2015 Ida-Viru
Hagudi Põhikool 1-9 Kuldnokk 31. märts 2015 Rapla
Ääsmäe Põhikool 5 Kuldnokk 31. märts 2015 Harju
Risti Põhikool 24 Kuldnokk 31. märts 2015 Lääne
Valga Põhikool 2c Kuldnokk 1. aprill 2015 Valga
Pärnu Mai Kool 5a Kuldnokk 1. aprill 2015 Pärnu
Kehtna Põhikool 1-9 Kuldnokk 1. aprill 2015 Rapla
Kadrina Keskkool 4b Kuldnokk 1. aprill 2015 Lääne-Viru
Kolga Kool 1 Kuldnokk 1. aprill 2015 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Kuldnokk 2. aprill 2015 Hiiu
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Kuldnokk 2. aprill 2015 Lääne-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 3c Kuldnokk 2. aprill 2015 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 3-6 Kuldnokk 2. aprill 2015 Hiiu
Vaida Põhikool 1-5 Kuldnokk 3. aprill 2015 Harju
Tilsi Põhikool 3 Kuldnokk 3. aprill 2015 Põlva
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 2 Kuldnokk 3. aprill 2015 Jõgeva
Tarimaa Kuldnokk 3. aprill 2015 Saaremaa
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Kuldnokk 4. aprill 2015 Harju
Kadrina Keskkool 2a Kuldnokk 4. aprill 2015 Lääne-Viru
Vinni-Pajusti Gümnaasium 4 Kuldnokk 5. aprill 2015 Lääne-Viru
Audentese Erakool 6a Kuldnokk 5. aprill 2015 Harju
Lagedi Lasteaed-Põhikool Kuldnokk 5. aprill 2015 Harju
Eerika lasteaed Laululind Kuldnokk 5. aprill 2015 Tartu
Tornimäe Põhikool 5-7 Kuldnokk 5. aprill 2015 Saare
Türi Lasteaed Kuldnokk 6. aprill 2015 Järva
Kohila Gümnaasium 1-4 Kuldnokk 6. aprill 2015 Rapla
Metsküla Algkool 4-6 Kuldnokk 6. aprill 2015 Lääne
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 1 Kuldnokk 6. aprill 2015 Põlva
Ristiku Põhikool 8a Kuldnokk 6. aprill 2015 Harju
Sonda Kool 5-6 Kuldnokk 6. aprill 2015 Ida-Viru
Metsküla Algkool 1-3 Kuldnokk 6. aprill 2015 Lääne
Tõrva Gümnaasium 4b Kuldnokk 6. aprill 2015 Valga
Rakvere Põhikool Kuldnokk 6. aprill 2015 Lääne-Viru
Imavere Põhikool 2-4 Kuldnokk 6. aprill 2015 Järva
Peetri Kool 3 Kuldnokk 6. aprill 2015 Järva
Otepää Gümnaasium 6a Kuldnokk 6. aprill 2015 Valga
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Kuldnokk 6. aprill 2015 Pärnu
TERA Peedu kool 1-2 Kuldnokk 6. aprill 2015 Tartumaa
Sõmeru Põhikool 1b Kuldnokk 6. aprill 2015 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 4a Kuldnokk 6. aprill 2015 Valga
Tornimäe Põhikool 1-4 Kuldnokk 6. aprill 2015 Saare
Võnnu Lasteaed Värvuke Kuldnokk 6. aprill 2015 Tartu
Tilsi Põhikool 2 Kuldnokk 7. aprill 2015 Põlva
Ääsmäe Põhikool 2 Kuldnokk 7. aprill 2015 Harju
Karksi-Nuia Lasteaed Kuldnokk 7. aprill 2015 Viljandi
Kuuste Kool 1-2 Kuldnokk 7. aprill 2015 Tartu
Kadrioru Saksa Gümnaasium 4b Kuldnokk 7. aprill 2015 Harju
Türi Põhikool 3a Kuldnokk 7. aprill 2015 Järva
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3c Kuldnokk 7. aprill 2015 Tartu
Kirivere Põhikool 5 Kuldnokk 7. aprill 2015 Viljandi
Tallinna Meelespea Lasteaed Kuldnokk 7. aprill 2015 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 4b Kuldnokk 8. aprill 2015 Harju
Lümanda Põhikool 1 Kuldnokk 8. aprill 2015 Saare
Võru Lasteaed Sõleke Kuldnokk 8. aprill 2015 Võru
Emmaste Põhikool Kuldnokk 8. aprill 2015 Hiiu
Rakke Gümnaasium 6-12 Kuldnokk 9. aprill 2015 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Kuldnokk 9. aprill 2015 Jõgeva
Värska Gümnaasium 2 Kuldnokk 9. aprill 2015 Põlva
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 1a Kuldnokk 9. aprill 2015 Harju
Lokuta Lasteaed Kuldnokk 10. aprill 2015 Järva
Sinimäe Põhikool 7 Kuldnokk 10. aprill 2015 Ida-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium 1-4 Kuldnokk 10. aprill 2015 Harju
Tootsi Lasteaed-Põhikool 3 Kuldnokk 10. aprill 2015 Pärnu
Alavere Põhikool 3 Kuldnokk 10. aprill 2015 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Kuldnokk 10. aprill 2015 Lääne-Viru
Oru lasteaed Mesimumm Kuldnokk 10. aprill 2015 Harju
Nurme Kool Kuldnokk 10. aprill 2015 Järva
Võru Kesklinna Kool 3c Kuldnokk 11. aprill 2015 Võru
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Kuldnokk 11. aprill 2015 Pärnu
Miina Härma Gümnaasium 6 Kuldnokk 11. aprill 2015 Tartu
Ääsmäe Lasteaed Kuldnokk 11. aprill 2015 Harju
Lehtse Kool 5 Kuldnokk 12. aprill 2015 Lääne-Viru
Nõva Kool Kuldnokk 13. aprill 2015 Lääne
Valguta Lasteaed-Algkool 1-4 Kuldnokk 13. aprill 2015 Tartu
Käina Gümnaasium 4 Kuldnokk 13. aprill 2015 Hiiu
Suure-Jaani Kool 3 Kuldnokk 13. aprill 2015 Viljandi
Tallinna Ühisgümnaasium 2a Kuldnokk 13. aprill 2015 Harju
Sonda Kool 1-4 Kuldnokk 14. aprill 2015 Ida-Viru
Tallinna Meelespea Lasteaed 2 Kuldnokk 15. aprill 2015 Harju
Rakvere Eragümnaasium Kuldnokk 15. aprill 2015 Lääne-Viru
Lümanda Põhikool 4 Kuldnokk 15. aprill 2015 Saare
Kuressaare Gümnaasium 1a Kuldnokk 16. aprill 2015 Saare
Orissaare Gümnaasium 4 Kuldnokk 17. aprill 2015 Saare
Osula Põhikool 2 Kuldnokk 20. aprill 2015 Võru
Järva-Jaani Gümnaasium Kuldnokk 20. aprill 2015 Järva
Tartu Raatuse Kool 2a Kuldnokk 20. aprill 2015 Tartu
Virtsu Kool 5-9 Kuldnokk 23. aprill 2015 Lääne
Puka Keskkool 5 Kuldnokk 23. aprill 2015 Valga
Kiili Lasteaed Kuldnokk 28. aprill 2015 Lääne-Viru
Harku Lasteaed Kuldnokk 28. aprill 2015 Harju
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Kuldnokk 28. aprill 2015 Lääne
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Kuldnokk 7. mai 2015 Viljandi
Tartu Veeriku Kool 3b Kuldnokk 8. mai 2015 Tartu
Haiba Lasteaed Riisikas Kuldnokk 9. mai 2015 Harju

Tagasi tulemuste juurde