"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kärdla Ühisgümnaasium 3b Kiivitaja 1. märts 2015 Hiiu
Tarimaa Kiivitaja 1. märts 2015 Saaremaa
Savikoja Kiivitaja 3. märts 2015 Tartu
Halliste Põhikool 2-4 Kiivitaja 4. märts 2015 Viljandi
Haljala Gümnaasium 2 Kiivitaja 5. märts 2015 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Kiivitaja 5. märts 2015 Lääne
Parksepa Keskkool 6 Kiivitaja 5. märts 2015 Võru
Kuuste Kool 4 Kiivitaja 7. märts 2015 Tartu
Kehtna Põhikool 1-9 Kiivitaja 7. märts 2015 Rapla
Sipa-Laukna Lasteaed Kiivitaja 7. märts 2015 Rapla
Tudulinna Põhikool 3-4 Kiivitaja 7. märts 2015 Ida-Viru
Krootuse Põhikool 5 Kiivitaja 8. märts 2015 Põlva
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Kiivitaja 8. märts 2015 Harju
Rakvere Põhikool Kiivitaja 8. märts 2015 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Kiivitaja 8. märts 2015 Lääne
Kiili Gümnaasium 3b Kiivitaja 8. märts 2015 Harju
Suure-Jaani Kool 4 Kiivitaja 8. märts 2015 Viljandi
Hummuli Põhikool 2 Kiivitaja 9. märts 2015 Valga
Käina Gümnaasium 3 Kiivitaja 9. märts 2015 Hiiu
Suure-Jaani Kool 1b Kiivitaja 9. märts 2015 Viljandi
Kirivere Põhikool 5 Kiivitaja 9. märts 2015 Viljandi
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Kiivitaja 9. märts 2015 Viljandi
Uulu Lasteaed Kiivitaja 9. märts 2015 Pärnu
Suure-Jaani Kool 5b Kiivitaja 9. märts 2015 Viljandi
Illuka Kool 7 Kiivitaja 10. märts 2015 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium Kiivitaja 10. märts 2015 Lääne-Viru
Lehola Kool Kiivitaja 10. märts 2015 Harju
Türi Põhikool 3a Kiivitaja 10. märts 2015 Järva
Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 1c Kiivitaja 10. märts 2015 Ida-Viru
Vinni-Pajusti Gümnaasium 4 Kiivitaja 11. märts 2015 Lääne-Viru
Eralasteaed Rukkilille lasteaed Kiivitaja 11. märts 2015 Harju
Rõngu Keskkool 3 Kiivitaja 11. märts 2015 Tartu
Lasila Põhikool 5 Kiivitaja 11. märts 2015 Lääne-Viru
Türi Põhikool 1c Kiivitaja 11. märts 2015 Järva
Paide Gümnaasium 3b Kiivitaja 11. märts 2015 Järva
Sinimäe Põhikool 7 Kiivitaja 11. märts 2015 Ida-Viru
Põlula Kool 1-5 Kiivitaja 11. märts 2015 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3a Kiivitaja 12. märts 2015 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 1-4 Kiivitaja 12. märts 2015 Rapla
Nõva Kool 4-9 Kiivitaja 12. märts 2015 Lääne
Türi Põhikool 2b Kiivitaja 12. märts 2015 Järva
Metsküla Algkool 1-3 Kiivitaja 12. märts 2015 Lääne
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Kiivitaja 12. märts 2015 Jõgeva
Virtsu Kool 1-2 Kiivitaja 12. märts 2015 Lääne
Vara Põhikool 6 Kiivitaja 13. märts 2015 Tartu
Andu-Papi Seltsi loodusring Kiivitaja 13. märts 2015 Pärnu
Haljala Gümnaasium 1b Kiivitaja 13. märts 2015 Lääne-Viru
Nõva Kool 2-3 Kiivitaja 13. märts 2015 Lääne
Kõo Lasteaed Kiivitaja 13. märts 2015 Viljandi
Suure-Jaani Kool 1a Kiivitaja 13. märts 2015 Viljandi
Lindi Lasteaed-Algkool 2-3 Kiivitaja 13. märts 2015 Pärnu
Illuka Kool 6 Kiivitaja 13. märts 2015 Ida-Viru
Palivere Põhikool 1-4 Kiivitaja 13. märts 2015 Lääne
Värska Gümnaasium 1 Kiivitaja 14. märts 2015 Põlva
Saue Gümnaasium 2 Kiivitaja 14. märts 2015 Harju
Jõhvi Gümnaasium 7 Kiivitaja 15. märts 2015 Ida-Viru
Vaida Põhikool 1-5 Kiivitaja 15. märts 2015 Harju
Taebla Gümnaasium 1-4 Kiivitaja 15. märts 2015 Lääne
Luunja Lasteaed Midrimaa Kiivitaja 15. märts 2015 Tartu
Järva-Jaani Gümnaasium Kiivitaja 15. märts 2015 Järva
Tilsi Põhikool 3 Kiivitaja 15. märts 2015 Põlva
Mooste Põhikool 3 Kiivitaja 15. märts 2015 Põlva
Parksepa Keskkool 7 Kiivitaja 16. märts 2015 Võru
Konguta Kool 5 Kiivitaja 16. märts 2015 Tartu
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 1 Kiivitaja 16. märts 2015 Põlva
Kirivere Põhikool 6 Kiivitaja 16. märts 2015 Viljandi
Saku Gümnaasium 3d Kiivitaja 16. märts 2015 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Kiivitaja 16. märts 2015 Harju
Orissaare Gümnaasium 3 Kiivitaja 16. märts 2015 Saare
Kiili Lasteaed Kiivitaja 16. märts 2015 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Kiivitaja 16. märts 2015 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Kiivitaja 16. märts 2015 Jõgeva
Uulu Lasteaed 3 Kiivitaja 16. märts 2015 Pärnu
Saue Gümnaasium 4 Kiivitaja 16. märts 2015 Harju
Põlva Põhikool 2 Kiivitaja 16. märts 2015 Põlva
Vodja kool Kiivitaja 16. märts 2015 Järva
Rakvere Reaalgümnaasium 5a Kiivitaja 16. märts 2015 Lääne-Viru
Loo Keskkool 3b Kiivitaja 16. märts 2015 Harju
Tilsi Põhikool 2 Kiivitaja 17. märts 2015 Põlva
Tootsi Lasteaed-Põhikool 3 Kiivitaja 17. märts 2015 Pärnu
Lasila Põhikool 1-2 Kiivitaja 17. märts 2015 Lääne-Viru
Aravete Keskkool 5 Kiivitaja 17. märts 2015 Järva
Mäetaguse Põhikool 6 Kiivitaja 17. märts 2015 Ida-Viru
Antsla Gümnaasium 5a Kiivitaja 17. märts 2015 Võru
Elva Gümnaasium 2a Kiivitaja 18. märts 2015 Tartu
Värska Gümnaasium 3 Kiivitaja 18. märts 2015 Põlva
Paide Gümnaasium 3c Kiivitaja 18. märts 2015 Järva
Rapla Ühisgümnaasium 1a Kiivitaja 18. märts 2015 Rapla
Saue Gümnaasium 3 Kiivitaja 18. märts 2015 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 3 Kiivitaja 18. märts 2015 Lääne-Viru
Metsküla Algkool 4-6 Kiivitaja 18. märts 2015 Lääne
Tartu Descartes'i Lütseum 1a Kiivitaja 18. märts 2015 Tartu
Antsla Gümnaasium 5b Kiivitaja 18. märts 2015 Võru
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 6a Kiivitaja 18. märts 2015 Võru
Vara Põhikool 1-4 Kiivitaja 18. märts 2015 Tartu
Lümanda Põhikool 5-6 Kiivitaja 19. märts 2015 Saare
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 4c Kiivitaja 19. märts 2015 Pärnu
Tudulinna Põhikool 5-7 Kiivitaja 19. märts 2015 Ida-Viru
Ravila Lasteaed Kiivitaja 19. märts 2015 Harju
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 9a Kiivitaja 19. märts 2015 Ida-Viru
Emmaste Põhikool 1-4 Kiivitaja 19. märts 2015 Hiiu
Rõngu Keskkool 1 Kiivitaja 19. märts 2015 Tartu
Alavere Põhikool 3 Kiivitaja 19. märts 2015 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Kiivitaja 19. märts 2015 Harju
Kolga Kool 1 Kiivitaja 19. märts 2015 Harju
Nurme Kool Kiivitaja 19. märts 2015 Järva
Sõmerpalu Põhikool 1-2 Kiivitaja 20. märts 2015 Võru
Sonda Kool 1-4 Kiivitaja 20. märts 2015 Ida-Viru
Tartu Hiie Kool 1bb Kiivitaja 20. märts 2015 Tartu
Jäneda Kool 2 Kiivitaja 20. märts 2015 Lääne-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 Kiivitaja 20. märts 2015 Jõgeva
Kadrina Keskkool 2a Kiivitaja 20. märts 2015 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Kiivitaja 20. märts 2015 Pärnu
Rakvere Gümnaasium 1a Kiivitaja 21. märts 2015 Lääne-Viru
Rakke Gümnaasium 6-12 Kiivitaja 21. märts 2015 Lääne-Viru
Seljametsa Lasteaed-Algkool Kiivitaja 21. märts 2015 Pärnu
Loksa Gümnaasium 4a Kiivitaja 21. märts 2015 Harju
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Kiivitaja 21. märts 2015 Pärnu
Rakvere Põhikool 2 Kiivitaja 21. märts 2015 Lääne-Viru
Anna Haava nim Pala Kool 6 Kiivitaja 21. märts 2015 Jõgeva
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a Kiivitaja 21. märts 2015 Ida-Viru
Tartu Hiie Kool 6b Kiivitaja 21. märts 2015 Tartu
Konguta Kool 3 Kiivitaja 21. märts 2015 Tartu
Alavere Põhikool 2 Kiivitaja 22. märts 2015 Harju
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Kiivitaja 22. märts 2015 Viljandi
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3c Kiivitaja 22. märts 2015 Tartu
Risti Põhikool 24 Kiivitaja 22. märts 2015 Lääne
Loksa Gümnaasium 5a-6a Kiivitaja 22. märts 2015 Harju
Lüllemäe Põhikool 1 Kiivitaja 22. märts 2015 Valga
Rakvere Eragümnaasium Kiivitaja 22. märts 2015 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Kiivitaja 22. märts 2015 Harju
Krootuse Põhikool 1-3 Kiivitaja 22. märts 2015 Põlva
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Kiivitaja 22. märts 2015 Harju
Hagudi Põhikool 1-9 Kiivitaja 22. märts 2015 Rapla
Muhu Põhikool 5 Kiivitaja 22. märts 2015 Saare
Emmaste Põhikool Kiivitaja 22. märts 2015 Hiiu
Melliste Algkool-Lasteaed 3-4 Kiivitaja 23. märts 2015 Tartu
Oru Põhikool 4 Kiivitaja 23. märts 2015 Harju
Kanepi Gümnaasium 1 Kiivitaja 23. märts 2015 Põlva
Ääsmäe Põhikool 6 Kiivitaja 23. märts 2015 Harju
Lüganuse Keskkool 1 Kiivitaja 23. märts 2015 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3b Kiivitaja 23. märts 2015 Ida-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Kiivitaja 23. märts 2015 Hiiu
Elva Gümnaasium 3d Kiivitaja 23. märts 2015 Tartu
Ääsmäe Põhikool 5 Kiivitaja 23. märts 2015 Harju
Hargla Kool 2a Kiivitaja 23. märts 2015 Valga
Orissaare Gümnaasium 1 Kiivitaja 23. märts 2015 Saare
Imavere Põhikool 2-4 Kiivitaja 24. märts 2015 Järva
Võru Lasteaed Sõleke Kiivitaja 24. märts 2015 Võru
Kabli Lasteaed Kiivitaja 24. märts 2015 Pärnu
Värska Gümnaasium 2 Kiivitaja 24. märts 2015 Põlva
Elva Gümnaasium 1b Kiivitaja 25. märts 2015 Tartu
Jõgeva Põhikool 2a Kiivitaja 25. märts 2015 Jõgeva
Suure-Jaani Kool 2 Kiivitaja 25. märts 2015 Viljandi
Osula Põhikool 2 Kiivitaja 26. märts 2015 Võru
Sõmeru Põhikool 1b Kiivitaja 26. märts 2015 Lääne-Viru
Hargla Kool 1-3 Kiivitaja 26. märts 2015 Valga
Sonda Kool 5-6 Kiivitaja 27. märts 2015 Ida-Viru
Peetri Kool 3 Kiivitaja 27. märts 2015 Järva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Kiivitaja 27. märts 2015 Jõgeva
Salme Põhikool 5-8 Kiivitaja 27. märts 2015 Saare
Anna Haava nim Pala Kool Kiivitaja 27. märts 2015 Jõgeva
Kuuste Kool 1-2 Kiivitaja 28. märts 2015 Tartu
Sadala Põhikool 5-6 Kiivitaja 28. märts 2015 Jõgeva
Vastseliina Gümnaasium 3 Kiivitaja 28. märts 2015 Võru
Rakvere Gümnaasium 5e Kiivitaja 29. märts 2015 Lääne-Viru
Haanja Kool 1-2 Kiivitaja 30. märts 2015 Võru
Osula Põhikool 1 Kiivitaja 31. märts 2015 Võru
Sõmerpalu Põhikool 3 Kiivitaja 31. märts 2015 Võru
Tartu Hiie Kool 4b Kiivitaja 31. märts 2015 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm Kiivitaja 1. aprill 2015 Tartu
Koosa Lasteaed Kiivitaja 2. aprill 2015 Tartu
Kadrina Keskkool 4b Kiivitaja 3. aprill 2015 Lääne-Viru
Tallinna Kristiine Gümnaasium 1a Kiivitaja 4. aprill 2015 Harju
Tallinna 21. Kool 4c Kiivitaja 4. aprill 2015 Harju
Eerika lasteaed Laululind Kiivitaja 5. aprill 2015 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Kiivitaja 5. aprill 2015 Harju
Pisisaare Algkool 1-2 Kiivitaja 6. aprill 2015 Jõgeva
Valguta Lasteaed-Algkool 1-4 Kiivitaja 6. aprill 2015 Tartu
Haiba Lasteaed Riisikas Kiivitaja 6. aprill 2015 Harju
Tõrva Gümnaasium 4b Kiivitaja 6. aprill 2015 Valga
Tõrva Gümnaasium 4a Kiivitaja 6. aprill 2015 Valga
Tornimäe Põhikool 5-7 Kiivitaja 7. aprill 2015 Saare
Tallinna Kristiine Gümnaasium 4a Kiivitaja 10. aprill 2015 Harju
TERA Peedu kool 1-2 Kiivitaja 10. aprill 2015 Tartumaa
Audentese Erakool 6a Kiivitaja 11. aprill 2015 Harju
Rakvere Gümnaasium 1c Kiivitaja 13. aprill 2015 Lääne-Viru
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Kiivitaja 14. aprill 2015 Lääne
Valtu Põhikool 1 Kiivitaja 15. aprill 2015 Rapla
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 1c Kiivitaja 15. aprill 2015 Võru
Ääsmäe Põhikool 2 Kiivitaja 16. aprill 2015 Harju
Kuressaare Gümnaasium 1a Kiivitaja 16. aprill 2015 Saare
Ruhnu Põhikool 1-9 Kiivitaja 16. aprill 2015 Saare
Oru lasteaed Mesimumm Kiivitaja 18. aprill 2015 Harju
Suure-Jaani Kool 8a Kiivitaja 19. aprill 2015 Viljandi
Otepää Gümnaasium 6a Kiivitaja 20. aprill 2015 Valga
Orissaare Gümnaasium 4 Kiivitaja 20. aprill 2015 Saare
Pisisaare Algkool 4 Kiivitaja 20. aprill 2015 Jõgeva
Pisisaare Algkool 3 Kiivitaja 20. aprill 2015 Jõgeva
Pisisaare Algkool 5-6 Kiivitaja 20. aprill 2015 Jõgeva
Tallinna Tammetõru Lasteaed Kiivitaja 23. aprill 2015 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5b Kiivitaja 28. aprill 2015 Ida-Viru
Haanja Kool 3-4 Kiivitaja 29. aprill 2015 Võru
Ristiku Põhikool 3a Kiivitaja 2. mai 2015 Harju
Valga Vene Gümnaasium 7-9 Kiivitaja 2. mai 2015 Valga
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Kiivitaja 10. mai 2015 Ida-Viru

Tagasi tulemuste juurde