"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Ülane 3. aprill 2015 Pärnu
Orissaare Gümnaasium 3 Ülane 4. aprill 2015 Saare
Emmaste Põhikool Ülane 5. aprill 2015 Hiiu
Sipa-Laukna Lasteaed Ülane 6. aprill 2015 Rapla
Krootuse Põhikool 5 Ülane 6. aprill 2015 Põlva
Salme Põhikool 5-8 Ülane 6. aprill 2015 Saare
Seljametsa Lasteaed-Algkool Ülane 7. aprill 2015 Pärnu
Ruhnu Põhikool 1-9 Ülane 7. aprill 2015 Saare
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Ülane 7. aprill 2015 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 3-6 Ülane 8. aprill 2015 Hiiu
Riidaja Põhikool Ülane 8. aprill 2015 Valga
Lüllemäe Põhikool 1 Ülane 8. aprill 2015 Valga
Kuuste Kool 4 Ülane 8. aprill 2015 Tartu
Haanja Kool 1-2 Ülane 9. aprill 2015 Võru
Kärdla Ühisgümnaasium 3b Ülane 9. aprill 2015 Hiiu
Pirita Majandusgümnaasium 4b Ülane 10. aprill 2015 Harju
Vatla Põhikool 1-6 Ülane 10. aprill 2015 Lääne
Anna Haava nim Pala Kool 6 Ülane 10. aprill 2015 Jõgeva
Kuressaare Gümnaasium 1a Ülane 10. aprill 2015 Saare
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Ülane 10. aprill 2015 Harju
Haljala Gümnaasium 1b Ülane 10. aprill 2015 Lääne-Viru
Tornimäe Põhikool 5-7 Ülane 10. aprill 2015 Saare
Käina Gümnaasium 3 Ülane 10. aprill 2015 Hiiu
Kuuste Kool 1-2 Ülane 10. aprill 2015 Tartu
Valga Põhikool 2c Ülane 10. aprill 2015 Valga
Haljala Gümnaasium 2 Ülane 11. aprill 2015 Lääne-Viru
Sonda Kool 1-4 Ülane 11. aprill 2015 Ida-Viru
Haanja Kool 3-4 Ülane 11. aprill 2015 Võru
Loksa Gümnaasium 5a-6a Ülane 11. aprill 2015 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Ülane 11. aprill 2015 Lääne
Suure-Jaani Kool 5b Ülane 11. aprill 2015 Viljandi
Sonda Kool 5-6 Ülane 11. aprill 2015 Ida-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 Ülane 11. aprill 2015 Jõgeva
Põlva Põhikool 2 Ülane 11. aprill 2015 Põlva
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 2 Ülane 11. aprill 2015 Jõgeva
Sinimäe Põhikool 7 Ülane 11. aprill 2015 Ida-Viru
Tartu Hiie Kool 4b Ülane 11. aprill 2015 Tartu
Illuka Kool 7 Ülane 11. aprill 2015 Ida-Viru
Türi Põhikool 3a Ülane 12. aprill 2015 Järva
Puiga Põhikool 5 Ülane 12. aprill 2015 Võru
Luunja Lasteaed Midrimaa Ülane 12. aprill 2015 Tartu
Jõhvi Gümnaasium 7 Ülane 12. aprill 2015 Ida-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Ülane 12. aprill 2015 Harju
Sõmerpalu Põhikool 3 Ülane 12. aprill 2015 Võru
Risti Põhikool 24 Ülane 12. aprill 2015 Lääne
Kõo Lasteaed Ülane 12. aprill 2015 Viljandi
Emmaste Põhikool 1-4 Ülane 12. aprill 2015 Hiiu
Alavere Põhikool 2 Ülane 12. aprill 2015 Harju
Haiba Lasteaed Riisikas Ülane 12. aprill 2015 Harju
Kirivere Põhikool 5 Ülane 12. aprill 2015 Viljandi
Vara Põhikool 1-4 Ülane 12. aprill 2015 Tartu
Imavere Põhikool 2-4 Ülane 12. aprill 2015 Järva
Kose Gümnaasium 2b Ülane 12. aprill 2015 Harju
Suure-Jaani Kool 6 Ülane 12. aprill 2015 Viljandi
Tudulinna Põhikool 5-7 Ülane 12. aprill 2015 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Ülane 13. aprill 2015 Ida-Viru
Lehola Kool Ülane 13. aprill 2015 Harju
Melliste Algkool-Lasteaed 3-4 Ülane 13. aprill 2015 Tartu
Kadrioru Saksa Gümnaasium 2d Ülane 13. aprill 2015 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Ülane 13. aprill 2015 Jõgeva
Tartu Descartes'i Lütseum 1a Ülane 13. aprill 2015 Tartu
Lasila Põhikool 1-2 Ülane 13. aprill 2015 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 3d Ülane 14. aprill 2015 Tartu
Viluste Põhikool 4 Ülane 14. aprill 2015 Põlva
Lümanda Põhikool 5-6 Ülane 14. aprill 2015 Saare
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Ülane 14. aprill 2015 Harju
Laupa Põhikool 3 Ülane 14. aprill 2015 Järva
Nõva Kool 4-9 Ülane 14. aprill 2015 Lääne
Ravila Lasteaed Ülane 14. aprill 2015 Harju
Mäetaguse Põhikool 6 Ülane 14. aprill 2015 Ida-Viru
Ristiku Põhikool 8a Ülane 14. aprill 2015 Harju
Kadrina Keskkool 3a Ülane 14. aprill 2015 Lääne-Viru
Kiili Gümnaasium 3b Ülane 15. aprill 2015 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool Ülane 15. aprill 2015 Jõgeva
Käina Gümnaasium 4 Ülane 15. aprill 2015 Hiiu
Valga Vene Gümnaasium 7-9 Ülane 15. aprill 2015 Valga
Tornimäe Põhikool 1-4 Ülane 15. aprill 2015 Saare
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Ülane 15. aprill 2015 Pärnu
Ristiku Põhikool 3a Ülane 15. aprill 2015 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 3 Ülane 15. aprill 2015 Lääne-Viru
Türi Põhikool 2b Ülane 15. aprill 2015 Järva
Mooste Põhikool 3 Ülane 16. aprill 2015 Põlva
Laulasmaa Kool 1b Ülane 16. aprill 2015 Harju
Muhu Põhikool 5 Ülane 16. aprill 2015 Saare
Konguta Kool 6 Ülane 16. aprill 2015 Tartu
Lümanda Põhikool 1 Ülane 16. aprill 2015 Saare
Suure-Jaani Kool 4 Ülane 16. aprill 2015 Viljandi
Elva Lasteaed Murumuna Ülane 16. aprill 2015 Tartu
Taebla Gümnaasium 1-4 Ülane 16. aprill 2015 Lääne
Hargla Kool 1-3 Ülane 16. aprill 2015 Valga
Tartu Raatuse Kool 2a Ülane 16. aprill 2015 Tartu
Holstre Kool 2-3 Ülane 16. aprill 2015 Viljandi
Alavere Põhikool 3 Ülane 16. aprill 2015 Harju
Orissaare Gümnaasium 1 Ülane 17. aprill 2015 Saare
Pirita Majandusgümnaasium 3c Ülane 17. aprill 2015 Harju
Põlula Kool 1-5 Ülane 17. aprill 2015 Lääne-Viru
Virtsu Kool 1-2 Ülane 17. aprill 2015 Lääne
Väike-Maarja Gümnaasium Ülane 17. aprill 2015 Lääne-Viru
Nurme Kool Ülane 17. aprill 2015 Järva
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 1 Ülane 17. aprill 2015 Põlva
Paide Valla Lasteaed-Kool 14 Ülane 17. aprill 2015 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Ülane 18. aprill 2015 Lääne-Viru
Antsla Gümnaasium 5a Ülane 18. aprill 2015 Võru
Savikoja Ülane 18. aprill 2015 Tartu
Eralasteaed Rukkilille lasteaed Ülane 18. aprill 2015 Harju
Vinni-Pajusti Gümnaasium 4 Ülane 18. aprill 2015 Lääne-Viru
Kanepi Gümnaasium 1 Ülane 18. aprill 2015 Põlva
Hummuli Põhikool 2 Ülane 18. aprill 2015 Valga
Muraste Looduskool Ülane 18. aprill 2015 Harju
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 9a Ülane 18. aprill 2015 Ida-Viru
Suure-Jaani Kool 8a Ülane 18. aprill 2015 Viljandi
Tarimaa Ülane 18. aprill 2015 Saaremaa
Puka Keskkool 5 Ülane 18. aprill 2015 Valga
Sõmeru Põhikool 1b Ülane 18. aprill 2015 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6 Ülane 18. aprill 2015 Ida-Viru
Kohila Gümnaasium 1-4 Ülane 18. aprill 2015 Rapla
Rakvere Eragümnaasium 2 Ülane 18. aprill 2015 Lääne-Viru
Lagedi Lasteaed-Põhikool Ülane 18. aprill 2015 Harju
Nõva Kool Ülane 18. aprill 2015 Lääne
Vara Põhikool 6 Ülane 18. aprill 2015 Tartu
Erakool Garant 4 Ülane 19. aprill 2015 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Ülane 19. aprill 2015 Ida-Viru
Türi Lasteaed Ülane 19. aprill 2015 Järva
Adavere Põhikool 1-2 Ülane 19. aprill 2015 Jõgeva
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Ülane 19. aprill 2015 Harju
Rõngu Keskkool 1 Ülane 19. aprill 2015 Tartu
Järva-Jaani Gümnaasium Ülane 19. aprill 2015 Järva
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Ülane 19. aprill 2015 Viljandi
Sillamäe Vanalinna Kool 1a Ülane 19. aprill 2015 Ida-Viru
Tääksi Põhikool 5-9 Ülane 19. aprill 2015 Viljandi
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Ülane 19. aprill 2015 Lääne
Rapla Ühisgümnaasium 1a Ülane 19. aprill 2015 Rapla
Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 1c Ülane 19. aprill 2015 Ida-Viru
Lümanda Põhikool 3 Ülane 19. aprill 2015 Saare
Tallinna Kristiine Gümnaasium 4a Ülane 19. aprill 2015 Harju
Tootsi Lasteaed-Põhikool 3 Ülane 19. aprill 2015 Pärnu
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 1c Ülane 19. aprill 2015 Võru
Virtsu Kool 5-9 Ülane 19. aprill 2015 Lääne
Mammaste Lasteaed ja Kool 2a Ülane 20. aprill 2015 Põlva
Osula Põhikool 3 Ülane 20. aprill 2015 Võru
Tudulinna Põhikool 3-4 Ülane 20. aprill 2015 Ida-Viru
Ääsmäe Põhikool 5 Ülane 20. aprill 2015 Harju
Lokuta Lasteaed Ülane 20. aprill 2015 Järva
Orissaare Gümnaasium 4 Ülane 20. aprill 2015 Saare
Suure-Jaani Kool 3 Ülane 20. aprill 2015 Viljandi
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Ülane 20. aprill 2015 Pärnu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Ülane 20. aprill 2015 Harju
Tõrva Gümnaasium 4a Ülane 20. aprill 2015 Valga
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 6a Ülane 20. aprill 2015 Võru
Kolga Kool 1 Ülane 20. aprill 2015 Harju
Nõva Kool 2-3 Ülane 20. aprill 2015 Lääne
Rakvere Eragümnaasium Ülane 20. aprill 2015 Lääne-Viru
Ääsmäe Põhikool 6 Ülane 20. aprill 2015 Harju
Antsla Gümnaasium 5b Ülane 20. aprill 2015 Võru
Paikuse Põhikool 3b Ülane 20. aprill 2015 Pärnu
Tartu Veeriku Kool 5 Ülane 20. aprill 2015 Tartu
Tartu Veeriku Kool 4 Ülane 20. aprill 2015 Tartu
Tilsi Põhikool 2 Ülane 20. aprill 2015 Põlva
Esku-Kamari Kool 4-5 Ülane 20. aprill 2015 Jõgeva
Rakvere Reaalgümnaasium 5a Ülane 20. aprill 2015 Lääne-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Ülane 20. aprill 2015 Harju
Tartu Veeriku Kool 6b Ülane 20. aprill 2015 Tartu
Uulu Lasteaed 3 Ülane 21. aprill 2015 Pärnu
Tilsi Põhikool 3 Ülane 21. aprill 2015 Põlva
Saku Gümnaasium 3c Ülane 21. aprill 2015 Harju
Lümanda Põhikool 4 Ülane 21. aprill 2015 Saare
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Ülane 21. aprill 2015 Lääne-Viru
Konguta Kool 5 Ülane 21. aprill 2015 Tartu
Anna Haava nim Pala Kool Ülane 21. aprill 2015 Jõgeva
Ääsmäe Põhikool 2 Ülane 21. aprill 2015 Harju
Valtu Põhikool 1 Ülane 21. aprill 2015 Rapla
Rakke Gümnaasium 6-12 Ülane 21. aprill 2015 Lääne-Viru
Ääsmäe Lasteaed Ülane 21. aprill 2015 Harju
Parksepa Keskkool 7 Ülane 22. aprill 2015 Võru
Vaida Põhikool 1-5 Ülane 22. aprill 2015 Harju
Aravete Keskkool 5 Ülane 22. aprill 2015 Järva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 4c Ülane 23. aprill 2015 Pärnu
Lehtse Kool 5 Ülane 23. aprill 2015 Lääne-Viru
Vääna Mõisakool Ülane 23. aprill 2015 Harju
Erakool Garant 5 Ülane 23. aprill 2015 Harju
Kadrina Keskkool 2a Ülane 23. aprill 2015 Lääne-Viru
Harku Lasteaed 2 Ülane 23. aprill 2015 Harju
Rakvere Reaalgümnaasium 5b Ülane 23. aprill 2015 Lääne-Viru
Kiili Lasteaed Ülane 23. aprill 2015 Lääne-Viru
Tallinna 21. Kool 4c Ülane 23. aprill 2015 Harju
Koosa Lasteaed Ülane 24. aprill 2015 Tartu
Raikküla Kool 6 Ülane 24. aprill 2015 Rapla
Värska Gümnaasium 3 Ülane 24. aprill 2015 Põlva
Melliste Algkool-Lasteaed Ülane 24. aprill 2015 Tartu
Tartu Hiie Kool 1bb Ülane 24. aprill 2015 Tartu
Rakvere Põhikool 2 Ülane 24. aprill 2015 Lääne-Viru
Oru lasteaed Mesimumm Ülane 25. aprill 2015 Harju
Värska Gümnaasium 1 Ülane 25. aprill 2015 Põlva
Põlva Põhikool 3a Ülane 25. aprill 2015 Põlva
Värska Gümnaasium 2 Ülane 26. aprill 2015 Põlva
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a Ülane 26. aprill 2015 Ida-Viru
Tallinna Tammetõru Lasteaed Ülane 26. aprill 2015 Harju
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2a Ülane 26. aprill 2015 Tartu
Rõngu Keskkool 3 Ülane 27. aprill 2015 Tartu
Osula Põhikool 2 Ülane 27. aprill 2015 Võru
Sadala Põhikool 5-6 Ülane 27. aprill 2015 Jõgeva
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Ülane 27. aprill 2015 Tartu
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 1a Ülane 27. aprill 2015 Harju
Harku Lasteaed Ülane 28. aprill 2015 Harju
Peetri Kool 3 Ülane 28. aprill 2015 Järva
TERA Peedu kool 1-2 Ülane 28. aprill 2015 Tartumaa
Tallinna Muusikakeskkool 6 Ülane 28. aprill 2015 Harju
Metsküla Algkool 4-6 Ülane 28. aprill 2015 Lääne
Pärnu Mai Kool 5a Ülane 29. aprill 2015 Pärnu
Metsküla Algkool 1-3 Ülane 30. aprill 2015 Lääne
Kasti Lasteaed Karikakar Ülane 30. aprill 2015 Rapla
Vastseliina Gümnaasium 3 Ülane 1. mai 2015 Võru
Otepää Gümnaasium 6a Ülane 4. mai 2015 Valga
Valga Jaanikese Kool 1-3 Ülane 4. mai 2015 Valga
Valguta Lasteaed-Algkool 1-4 Ülane 5. mai 2015 Tartu
Karksi-Nuia Lasteaed Ülane 6. mai 2015 Viljandi
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Ülane 7. mai 2015 Viljandi
Tartu Veeriku Kool 3b Ülane 8. mai 2015 Tartu
Tallinna Lauliku Lasteaed Ülane 8. mai 2015 Harju
Krootuse Põhikool 1-3 Ülane 9. mai 2015 Põlva
Tõrva Gümnaasium 4b Ülane 11. mai 2015 Valga

Tagasi tulemuste juurde