"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Sipa-Laukna Lasteaed Suitsupääsuke 18. aprill 2014 Rapla
Krootuse Põhikool 4 Suitsupääsuke 20. aprill 2014 Põlva
Tarvastu Gümnaasium Suitsupääsuke 20. aprill 2014 Viljandi
Adavere Põhikool 1-2 Suitsupääsuke 20. aprill 2014 Jõgeva
Kolga Keskkool 3 Suitsupääsuke 22. aprill 2014 Harju
Mammaste Lasteaed-Algkool 1a Suitsupääsuke 22. aprill 2014 Põlva
Kiili Gümnaasium 2b Suitsupääsuke 22. aprill 2014 Harju
Torma lasteaed Linnutaja Suitsupääsuke 22. aprill 2014 Jõgeva
Jõhvi Gümnaasium 7 Suitsupääsuke 23. aprill 2014 Ida-Viru
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 4 Suitsupääsuke 23. aprill 2014 Pärnu
Holstre Kool 5-6 Suitsupääsuke 23. aprill 2014 Viljandi
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Suitsupääsuke 24. aprill 2014 Ida-Viru
Holstre Kool 1-4 Suitsupääsuke 24. aprill 2014 Viljandi
Kanepi Gümnaasium 2 Suitsupääsuke 24. aprill 2014 Põlva
Haiba Lasteaed Riisikas Suitsupääsuke 25. aprill 2014 Harju
Hargla Kool 1a Suitsupääsuke 25. aprill 2014 Valga
Salme Põhikool 6-7 Suitsupääsuke 25. aprill 2014 Saare
Risti Põhikool (Harju) Suitsupääsuke 25. aprill 2014 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Suitsupääsuke 25. aprill 2014 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Suitsupääsuke 25. aprill 2014 Lääne
Kadrina Keskkool 2a Suitsupääsuke 26. aprill 2014 Lääne-Viru
Kabala Lasteaed-Põhikool 1-4 Suitsupääsuke 26. aprill 2014 Rapla
Uulu Põhikool 3 Suitsupääsuke 26. aprill 2014 Pärnu
Kanepi Lasteaed Rõõmutare Suitsupääsuke 26. aprill 2014 Põlva
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d Suitsupääsuke 26. aprill 2014 Harju
Värska Gümnaasium 2 Suitsupääsuke 26. aprill 2014 Põlva
Sonda Kool 1-4 Suitsupääsuke 26. aprill 2014 Ida-Viru
Riidaja Põhikool 5-9 Suitsupääsuke 26. aprill 2014 Valga
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Suitsupääsuke 27. aprill 2014 Viljandi
Taebla Gümnaasium 1-4 Suitsupääsuke 27. aprill 2014 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Suitsupääsuke 27. aprill 2014 Harju
Värska Gümnaasium 3 Suitsupääsuke 27. aprill 2014 Põlva
Antsla Gümnaasium 5a Suitsupääsuke 27. aprill 2014 Võru
Laiuse Põhikool 1-4 Suitsupääsuke 27. aprill 2014 Jõgeva
Türi Kesklinna Lasteaed Suitsupääsuke 27. aprill 2014 Järva
Kõo Lasteaed Suitsupääsuke 27. aprill 2014 Viljandi
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Suitsupääsuke 27. aprill 2014 Harju
Kadrina Keskkool 1 Suitsupääsuke 28. aprill 2014 Lääne-Viru
Konguta Kool 5-6 Suitsupääsuke 28. aprill 2014 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Suitsupääsuke 28. aprill 2014 Jõgeva
Vara Põhikool 2 Suitsupääsuke 28. aprill 2014 Tartu
Kõpu Internaatkool 6-9 Suitsupääsuke 28. aprill 2014 Hiiu
Valga Vene Gümnaasium 8a Suitsupääsuke 28. aprill 2014 Valga
Võru Kesklinna Kool 2c Suitsupääsuke 28. aprill 2014 Võru
Tõrva Gümnaasium 5b Suitsupääsuke 28. aprill 2014 Valga
Lümanda Põhikool 3 Suitsupääsuke 28. aprill 2014 Saare
Nõva Kool 1-4 Suitsupääsuke 28. aprill 2014 Lääne
Lähte Ühisgümnaasium 1a Suitsupääsuke 28. aprill 2014 Tartu
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Suitsupääsuke 28. aprill 2014 Hiiu
Kuressaare Gümnaasium 6c Suitsupääsuke 28. aprill 2014 Saare
Muraste Looduskool Suitsupääsuke 28. aprill 2014 Harju
Sadala Põhikool 3-4 Suitsupääsuke 29. aprill 2014 Jõgeva
Leppneeme Lasteaed Suitsupääsuke 29. aprill 2014 Harju
Orissaare Gümnaasium 3 Suitsupääsuke 29. aprill 2014 Saare
Mooste Põhikool 2 Suitsupääsuke 29. aprill 2014 Põlva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Suitsupääsuke 29. aprill 2014 Hiiu
Kohila Gümnaasium 6a Suitsupääsuke 29. aprill 2014 Rapla
Ristiku Põhikool 7a Suitsupääsuke 29. aprill 2014 Harju
Pikavere Lasteaed-Algkool 2-3 Suitsupääsuke 30. aprill 2014 Harju
Lüganuse Keskkool 3 Suitsupääsuke 30. aprill 2014 Ida-Viru
Konguta Kool 4 Suitsupääsuke 30. aprill 2014 Tartu
Türi Põhikool 2a Suitsupääsuke 30. aprill 2014 Järva
Paistu Kool 2 Suitsupääsuke 1. mai 2014 Viljandi
Orissaare Gümnaasium 4 Suitsupääsuke 1. mai 2014 Saare
Ruhnu Põhikool 2-8 Suitsupääsuke 1. mai 2014 Saare
Koigi Kool Suitsupääsuke 2. mai 2014 Järva
Võru I Põhikool 2 Suitsupääsuke 2. mai 2014 Võru
Kaelase Kool 2-9 Suitsupääsuke 2. mai 2014 Pärnu
Tartu Hiie Kool 3b Suitsupääsuke 2. mai 2014 Tartu
Elva Gümnaasium 2d Suitsupääsuke 3. mai 2014 Tartu
Rõngu Keskkool 1-3 Suitsupääsuke 3. mai 2014 Tartu
Tartu Veeriku Kool 7a Suitsupääsuke 3. mai 2014 Tartu
Kõpu Internaatkool Suitsupääsuke 3. mai 2014 Hiiu
Sõmerpalu Põhikool 2 Suitsupääsuke 4. mai 2014 Võru
Lustivere Põhikool 9 Suitsupääsuke 4. mai 2014 Jõgeva
Rakke Gümnaasium 7 Suitsupääsuke 4. mai 2014 Lääne-Viru
Rakke Gümnaasium 6 Suitsupääsuke 4. mai 2014 Lääne-Viru
Puiga Põhikool 5 Suitsupääsuke 4. mai 2014 Võru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 5c Suitsupääsuke 4. mai 2014 Jõgeva
Andu-Papi Seltsi loodusring Suitsupääsuke 5. mai 2014 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 3 Suitsupääsuke 7. mai 2014 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Suitsupääsuke 7. mai 2014 Jõgeva
Ääsmäe Põhikool 5 Suitsupääsuke 7. mai 2014 Harju
Kuuste Kool 4-5 Suitsupääsuke 7. mai 2014 Tartu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Suitsupääsuke 8. mai 2014 Harju
Võru Lasteaed Sõleke Suitsupääsuke 8. mai 2014 Võru
Põlula Kool 1-5 Suitsupääsuke 8. mai 2014 Lääne-Viru
Nõo Põhikool 1a Suitsupääsuke 8. mai 2014 Tartu
Muhu Põhikool 5 Suitsupääsuke 8. mai 2014 Saare
Emmaste Põhikool 14 Suitsupääsuke 8. mai 2014 Hiiu
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Suitsupääsuke 9. mai 2014 Viljandi
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Suitsupääsuke 10. mai 2014 Viljandi
Väike-Maarja Gümnaasium 7b Suitsupääsuke 10. mai 2014 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool 1 Suitsupääsuke 10. mai 2014 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Suitsupääsuke 10. mai 2014 Harju
Uulu Põhikool 2 Suitsupääsuke 10. mai 2014 Pärnu
Haanja Kool 1b3b Suitsupääsuke 11. mai 2014 Võru
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Suitsupääsuke 11. mai 2014 Pärnu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Suitsupääsuke 12. mai 2014 Lääne
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1a Suitsupääsuke 13. mai 2014 Tartu
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 4-5 Suitsupääsuke 14. mai 2014 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Suitsupääsuke 14. mai 2014 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Suitsupääsuke 14. mai 2014 Lääne-Viru
Tallinna Kristiine Gümnaasium 3c Suitsupääsuke 15. mai 2014 Harju
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Suitsupääsuke 15. mai 2014 Viljandi
Haljala Gümnaasium 5b Suitsupääsuke 16. mai 2014 Lääne-Viru
Lehtse Kool 3-4 Suitsupääsuke 16. mai 2014 Lääne-Viru
Jõhvi Vene Gümnaasium 3a Suitsupääsuke 16. mai 2014 Ida-Viru
Rakvere Reaalgümnaasium 4a Suitsupääsuke 17. mai 2014 Lääne-Viru
Karksi-Nuia Lasteaed Suitsupääsuke 17. mai 2014 Viljandi
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Suitsupääsuke 18. mai 2014 Pärnu
Hargla Kool 24 Suitsupääsuke 18. mai 2014 Valga
Aseri Keskkool 2a Suitsupääsuke 18. mai 2014 Ida-Viru
Peetri Kool 2 Suitsupääsuke 18. mai 2014 Järva
Järva-Jaani Gümnaasium Suitsupääsuke 21. mai 2014 Järva
Tallinna Rahumäe Põhikool 2b Suitsupääsuke 21. mai 2014 Harju
Lagedi Lasteaed-Põhikool Suitsupääsuke 24. mai 2014 Harju

Tagasi tulemuste juurde