"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Sookurg 3. märts 2014 Lääne
Holstre Kool 5-6 Sookurg 5. märts 2014 Viljandi
Kasti Lasteaed Karikakar Sookurg 5. märts 2014 Rapla
Valguta Lasteaed-Algkool 1-3 Sookurg 6. märts 2014 Tartu
Kanepi Lasteaed Rõõmutare Sookurg 6. märts 2014 Põlva
Lümanda Põhikool 3 Sookurg 7. märts 2014 Saare
Lümanda Põhikool 4-5 Sookurg 7. märts 2014 Saare
Pihtla Kool 1-4 Sookurg 8. märts 2014 Saare
Holstre Kool 1-4 Sookurg 8. märts 2014 Viljandi
Ruhnu Põhikool 2-8 Sookurg 9. märts 2014 Saare
Risti Põhikool (Harju) Sookurg 9. märts 2014 Harju
Lehola Lasteaed-Algkool Sookurg 9. märts 2014 Harju
Lagedi Lasteaed-Põhikool Sookurg 10. märts 2014 Harju
Emmaste Põhikool 14 Sookurg 10. märts 2014 Hiiu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8b Sookurg 10. märts 2014 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Sookurg 10. märts 2014 Lääne
Lihula Lasteaed 2 Sookurg 10. märts 2014 Lääne
Kohila Gümnaasium 6a Sookurg 10. märts 2014 Rapla
Paistu Kool 2 Sookurg 10. märts 2014 Viljandi
Risti Põhikool 13 Sookurg 11. märts 2014 Lääne
Viluste Põhikool 3 Sookurg 11. märts 2014 Põlva
Põlula Kool 1-5 Sookurg 11. märts 2014 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Sookurg 11. märts 2014 Pärnu
Nõva Kool 68 Sookurg 11. märts 2014 Lääne
Lihula Gümnaasium 6 Sookurg 11. märts 2014 Lääne
Kadrina Keskkool 1 Sookurg 11. märts 2014 Lääne-Viru
Pikavere Lasteaed-Algkool 2-3 Sookurg 12. märts 2014 Harju
Nõva Kool 1-4 Sookurg 12. märts 2014 Lääne
Virtsu Kool 1a Sookurg 12. märts 2014 Lääne
Salme Põhikool 6-7 Sookurg 13. märts 2014 Saare
Muraste Looduskool Sookurg 13. märts 2014 Harju
Metsküla Algkool 5-6 Sookurg 13. märts 2014 Lääne
Kadrina Keskkool 2a Sookurg 13. märts 2014 Lääne-Viru
Vara Põhikool 6 Sookurg 13. märts 2014 Tartu
Tääksi Põhikool 1-4 Sookurg 14. märts 2014 Viljandi
Kanepi Gümnaasium 3 Sookurg 14. märts 2014 Põlva
Tilsi Põhikool 5-8 Sookurg 14. märts 2014 Põlva
Kuressaare Gümnaasium 6c Sookurg 14. märts 2014 Saare
Abja Gümnaasium 5 Sookurg 14. märts 2014 Viljandi
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 1b Sookurg 15. märts 2014 Pärnu
Lüganuse Keskkool 3 Sookurg 15. märts 2014 Ida-Viru
Tudulinna Põhikool 3-4 Sookurg 15. märts 2014 Ida-Viru
Taebla Gümnaasium 1-4 Sookurg 16. märts 2014 Lääne
Uulu Põhikool 2 Sookurg 16. märts 2014 Pärnu
Võru Kesklinna Gümnaasium 1-2 Sookurg 16. märts 2014 Võru
Mõisaküla Kool 6 Sookurg 17. märts 2014 Viljandi
Mooste Põhikool 2 Sookurg 17. märts 2014 Põlva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 Sookurg 18. märts 2014 Pärnu
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Sookurg 18. märts 2014 Viljandi
Ramsi Lasteaed-Kool 1-3 Sookurg 18. märts 2014 Viljandi
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Sookurg 19. märts 2014 Viljandi
Tapa Gümnaasium 7-9 Sookurg 19. märts 2014 Lääne-Viru
Kõo Lasteaed Sookurg 20. märts 2014 Viljandi
Sadala Põhikool 3-4 Sookurg 20. märts 2014 Jõgeva
Türi Kesklinna Lasteaed 2 Sookurg 20. märts 2014 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 5c Sookurg 21. märts 2014 Jõgeva
Tudulinna Põhikool 56 Sookurg 21. märts 2014 Ida-Viru
Hummuli Põhikool 1 Sookurg 21. märts 2014 Valga
Türi Kesklinna Lasteaed Sookurg 21. märts 2014 Järva
Häädemeeste Keskkool 7-9 Sookurg 21. märts 2014 Pärnu
Konguta Kool 5-6 Sookurg 21. märts 2014 Tartu
Krootuse Põhikool 4 Sookurg 21. märts 2014 Põlva
Sipa-Laukna Lasteaed Sookurg 21. märts 2014 Rapla
Hargla Kool 8 Sookurg 21. märts 2014 Valga
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1a Sookurg 21. märts 2014 Tartu
Tartu Hiie Kool 3b Sookurg 21. märts 2014 Tartu
Hummuli Põhikool 2 Sookurg 21. märts 2014 Valga
Käina Gümnaasium 2 Sookurg 21. märts 2014 Hiiu
Puka Keskkool 5 Sookurg 21. märts 2014 Valga
Pikavere Lasteaed-Algkool 1 Sookurg 22. märts 2014 Harju
Suigu Lasteaed-Algkool Sookurg 22. märts 2014 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 7a Sookurg 22. märts 2014 Viljandi
Lihula Lasteaed Sookurg 22. märts 2014 Lääne
Kääpa Põhikool 4 Sookurg 22. märts 2014 Võru
Puka Keskkool 3 Sookurg 22. märts 2014 Valga
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Sookurg 22. märts 2014 Jõgeva
Haanja Kool 1b3b Sookurg 22. märts 2014 Võru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Sookurg 22. märts 2014 Lääne
Võru Kesklinna Kool 2c Sookurg 22. märts 2014 Võru
Kehtna Põhikool 1-9 Sookurg 22. märts 2014 Rapla
Orissaare Gümnaasium 2 Sookurg 22. märts 2014 Saare
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Sookurg 22. märts 2014 Harju
Hagudi Põhikool 1-9 Sookurg 22. märts 2014 Rapla
Seljametsa Lasteaed-Algkool Sookurg 22. märts 2014 Pärnu
Rakvere Gümnaasium 3a Sookurg 23. märts 2014 Lääne-Viru
Hargla Kool 24 Sookurg 23. märts 2014 Valga
Järva-Jaani Gümnaasium Sookurg 23. märts 2014 Järva
Kärdla Ühisgümnaasium 2a Sookurg 23. märts 2014 Hiiu
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 1 Sookurg 23. märts 2014 Jõgeva
Rõuge Põhikool 1-4 Sookurg 23. märts 2014 Võru
Hargla Kool 7 Sookurg 23. märts 2014 Valga
Alavere Põhikool 2 Sookurg 23. märts 2014 Harju
Mammaste Lasteaed-Algkool 1a Sookurg 23. märts 2014 Põlva
Haiba Lasteaed Riisikas Sookurg 23. märts 2014 Harju
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Sookurg 23. märts 2014 Jõgeva
Viljandi Paalalinna Kool 6a Sookurg 23. märts 2014 Viljandi
Kuressaare Gümnaasium 5b Sookurg 23. märts 2014 Saare
Paldiski Põhikool 6 Sookurg 23. märts 2014 Harju
Imavere Põhikool 1-4 Sookurg 23. märts 2014 Järva
Lasila Põhikool 1-4 Sookurg 24. märts 2014 Lääne-Viru
Tarvastu Gümnaasium Sookurg 24. märts 2014 Viljandi
Valga Jaanikese Kool 2-4 Sookurg 24. märts 2014 Valga
Kuuste Kool 4-5 Sookurg 24. märts 2014 Tartu
Kõpu Internaatkool Sookurg 24. märts 2014 Hiiu
Vara Põhikool 2 Sookurg 24. märts 2014 Tartu
Alavere Põhikool 1 Sookurg 24. märts 2014 Harju
Kolga Keskkool 3 Sookurg 24. märts 2014 Harju
Rõngu Keskkool 1-3 Sookurg 24. märts 2014 Tartu
Ääsmäe Põhikool 6 Sookurg 24. märts 2014 Harju
Uulu Põhikool 3 Sookurg 24. märts 2014 Pärnu
Luua Algkool 1-4 Sookurg 24. märts 2014 Jõgeva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Sookurg 24. märts 2014 Hiiu
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-2 Sookurg 25. märts 2014 Lääne-Viru
Tartu Forseliuse Kool 2a Sookurg 25. märts 2014 Tartu
Ääsmäe Põhikool 5 Sookurg 25. märts 2014 Harju
Orava Põhikool 2 Sookurg 25. märts 2014 Põlva
Muhu Põhikool 5 Sookurg 25. märts 2014 Saare
Rakke Gümnaasium 7 Sookurg 25. märts 2014 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 5b Sookurg 25. märts 2014 Lääne-Viru
Konguta Kool 4 Sookurg 25. märts 2014 Tartu
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Sookurg 25. märts 2014 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Sookurg 26. märts 2014 Harju
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Sookurg 26. märts 2014 Viljandi
Valguta Lasteaed-Algkool 2a Sookurg 26. märts 2014 Tartu
Kärdla Ühisgümnaasium Sookurg 26. märts 2014 Hiiu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2b Sookurg 26. märts 2014 Harju
Riidaja Põhikool 5-9 Sookurg 26. märts 2014 Valga
Gustav Adolfi Gümnaasium 5a 4 Sookurg 27. märts 2014 Harju
Osula Põhikool 2 Sookurg 27. märts 2014 Võru
Rakke Gümnaasium 6 Sookurg 27. märts 2014 Lääne-Viru
Koigi Kool Sookurg 27. märts 2014 Järva
Haljala Gümnaasium 5b Sookurg 27. märts 2014 Lääne-Viru
Puhja Gümnaasium 1 Sookurg 27. märts 2014 Tartu
Kose Gümnaasium 1b Sookurg 27. märts 2014 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Sookurg 27. märts 2014 Tartu
Hargla Kool 1a Sookurg 27. märts 2014 Valga
Värska Gümnaasium 3 Sookurg 27. märts 2014 Põlva
Haljala Gümnaasium 2a Sookurg 28. märts 2014 Lääne-Viru
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Sookurg 28. märts 2014 Pärnu
Türi Põhikool 2a Sookurg 28. märts 2014 Järva
Aruküla Lasteaed Rukkilill Sookurg 28. märts 2014 Harju
Tartu Raatuse Kool 8a Sookurg 29. märts 2014 Tartu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3c Sookurg 29. märts 2014 Pärnu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2c Sookurg 29. märts 2014 Tartu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Sookurg 29. märts 2014 Pärnu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Sookurg 29. märts 2014 Ida-Viru
Põltsamaa Lasteaed “Mari” Sookurg 29. märts 2014 Jõgeva
Põlva Keskkool 3 Sookurg 29. märts 2014 Põlva
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 4-5 Sookurg 29. märts 2014 Põlva
Tartu Veeriku Kool 4 Sookurg 29. märts 2014 Tartu
Türi Põhikool 1b Sookurg 29. märts 2014 Järva
Rapla Ühisgümnaasium 3a Sookurg 29. märts 2014 Rapla
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Sookurg 30. märts 2014 Harju
Orissaare Gümnaasium 4 Sookurg 30. märts 2014 Saare
Kabala Lasteaed-Põhikool 1-4 Sookurg 30. märts 2014 Rapla
Sonda Kool 1-4 Sookurg 30. märts 2014 Ida-Viru
Värska Gümnaasium 2 Sookurg 30. märts 2014 Põlva
Aseri Keskkool 2a Sookurg 31. märts 2014 Ida-Viru
Jõhvi Vene Gümnaasium 2b Sookurg 31. märts 2014 Ida-Viru
Vastseliina Gümnaasium 2a Sookurg 31. märts 2014 Võru
Albu Põhikool 2-3 Sookurg 1. aprill 2014 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 3 Sookurg 2. aprill 2014 Lääne-Viru
Audentese Erakool 6 Sookurg 2. aprill 2014 Harju
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d Sookurg 2. aprill 2014 Harju
Sõmeru Põhikool 4 Sookurg 2. aprill 2014 Lääne-Viru
Metsküla Algkool 1-4 Sookurg 3. aprill 2014 Lääne
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Sookurg 3. aprill 2014 Jõgeva
Jõhvi Vene Gümnaasium 3a Sookurg 3. aprill 2014 Ida-Viru
Lähte Ühisgümnaasium 1a Sookurg 3. aprill 2014 Tartu
Kaelase Kool 2-9 Sookurg 3. aprill 2014 Pärnu
Konguta Kool 2 Sookurg 3. aprill 2014 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 7b Sookurg 3. aprill 2014 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 5a Sookurg 4. aprill 2014 Lääne-Viru
Kõpu Internaatkool 6-9 Sookurg 4. aprill 2014 Hiiu
Tõrva Gümnaasium 5b Sookurg 5. aprill 2014 Valga
Miina Härma Gümnaasium 6ab Sookurg 5. aprill 2014 Tartu
Rakvere Reaalgümnaasium 4a Sookurg 5. aprill 2014 Lääne-Viru
Tartu Veeriku Kool 5b Sookurg 6. aprill 2014 Tartu
Rakvere Põhikool Sookurg 6. aprill 2014 Lääne-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 3c Sookurg 6. aprill 2014 Harju
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Sookurg 7. aprill 2014 Hiiu
Lehtse Kool 5-6 Sookurg 8. aprill 2014 Lääne-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1d Sookurg 8. aprill 2014 Tartu
Tartu Mart Reiniku Kool 2b Sookurg 8. aprill 2014 Tartu
Lihula Gümnaasium 3 Sookurg 8. aprill 2014 Lääne
Sõmerpalu Põhikool 2 Sookurg 8. aprill 2014 Võru
Lehtse Kool 3-4 Sookurg 8. aprill 2014 Lääne-Viru
Kiili Gümnaasium 2b Sookurg 8. aprill 2014 Harju
Antsla Gümnaasium 4a Sookurg 9. aprill 2014 Võru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Sookurg 10. aprill 2014 Jõgeva
Tallinna Tehnikagümnaasium 5b Sookurg 10. aprill 2014 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium 3c Sookurg 10. aprill 2014 Harju
Tartu Veeriku Kool 6b Sookurg 10. aprill 2014 Tartu
Rakvere Gümnaasium 6d Sookurg 11. aprill 2014 Lääne-Viru
Võru Lasteaed Sõleke Sookurg 11. aprill 2014 Võru
Tallinna Inglise Kolledž 2 Sookurg 11. aprill 2014 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4b Sookurg 12. aprill 2014 Ida-Viru
Pärnu Ühisgümnaasium 5ab Sookurg 12. aprill 2014 Pärnu
Tartu Raatuse Kool 2b Sookurg 12. aprill 2014 Tartu
Tallinna Rahumäe Põhikool 2b Sookurg 12. aprill 2014 Harju
Kose Gümnaasium 2b Sookurg 13. aprill 2014 Harju
Võru Kesklinna Kool 5b Sookurg 13. aprill 2014 Võru
Paide Gümnaasium 2c Sookurg 13. aprill 2014 Järva
Kanepi Gümnaasium 2 Sookurg 13. aprill 2014 Põlva
Laulasmaa Kool 1a Sookurg 14. aprill 2014 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 2c Sookurg 14. aprill 2014 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Sookurg 15. aprill 2014 Viljandi
Rakvere Põhikool 1 Sookurg 18. aprill 2014 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 2d Sookurg 20. aprill 2014 Tartu
Tartu Forseliuse Kool 2b Sookurg 20. aprill 2014 Tartu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 4 Sookurg 25. aprill 2014 Pärnu
Kuusalu Keskkool 3b Sookurg 29. aprill 2014 Harju
Jõgeva Põhikool 1a Sookurg 30. aprill 2014 Jõgeva
Uulu Lasteaed Sookurg 2. mai 2014 Pärnu

Tagasi tulemuste juurde