"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kiili Gümnaasium 2b Sinilill 5. märts 2014 Harju
Lihula Lasteaed Sinilill 5. märts 2014 Lääne
Vastseliina Gümnaasium 2a Sinilill 6. märts 2014 Võru
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Sinilill 7. märts 2014 Viljandi
Alavere Põhikool 2 Sinilill 8. märts 2014 Harju
Pihtla Kool 1-4 Sinilill 8. märts 2014 Saare
Kadrina Keskkool 1 Sinilill 8. märts 2014 Lääne-Viru
Tartu Forseliuse Kool 2b Sinilill 9. märts 2014 Tartu
Värska Gümnaasium 3 Sinilill 9. märts 2014 Põlva
Kadrina Keskkool 2a Sinilill 9. märts 2014 Lääne-Viru
Emmaste Põhikool 14 Sinilill 9. märts 2014 Hiiu
Sillamäe Vanalinna Kool 3a Sinilill 9. märts 2014 Ida-Viru
Saue Gümnaasium Sinilill 9. märts 2014 Harju
Elva Gümnaasium 2d Sinilill 9. märts 2014 Tartu
Krootuse Põhikool 4 Sinilill 9. märts 2014 Põlva
Viluste Põhikool 3 Sinilill 9. märts 2014 Põlva
Aruküla Lasteaed Rukkilill Sinilill 9. märts 2014 Harju
Ristiku Põhikool 6b Sinilill 9. märts 2014 Harju
Põlula Kool 1-5 Sinilill 10. märts 2014 Lääne-Viru
Muraste Looduskool Sinilill 10. märts 2014 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Sinilill 10. märts 2014 Tartu
Paldiski Põhikool 4 Sinilill 10. märts 2014 Harju
Kuressaare Gümnaasium 6c Sinilill 10. märts 2014 Saare
Jõgeva Põhikool 1a Sinilill 10. märts 2014 Jõgeva
Kadrina Keskkool 5b Sinilill 11. märts 2014 Lääne-Viru
Tartu Kunstigümnaasium 4a Sinilill 11. märts 2014 Tartu
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 1-4 Sinilill 11. märts 2014 Lääne-Viru
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 5-6 Sinilill 11. märts 2014 Lääne-Viru
Mammaste Lasteaed-Algkool 1a Sinilill 11. märts 2014 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Sinilill 11. märts 2014 Lääne
Luua Algkool 1-4 Sinilill 11. märts 2014 Jõgeva
Paikuse Põhikool 2b Sinilill 11. märts 2014 Pärnu
Sõmerpalu Põhikool 2 Sinilill 12. märts 2014 Võru
Alavere Põhikool 1 Sinilill 12. märts 2014 Harju
Kärdla Ühisgümnaasium Sinilill 12. märts 2014 Hiiu
Rakvere Gümnaasium 4e Sinilill 12. märts 2014 Lääne-Viru
Rakvere Reaalgümnaasium 2b Sinilill 12. märts 2014 Lääne-Viru
Tartu Kunstigümnaasium 2a Sinilill 12. märts 2014 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Sinilill 12. märts 2014 Viljandi
Vara Põhikool 2 Sinilill 12. märts 2014 Tartu
Keila Kool Sinilill 12. märts 2014 Harju
Andu-Papi Seltsi loodusring Sinilill 13. märts 2014 Pärnu
Laulasmaa Kool 1a Sinilill 13. märts 2014 Harju
Riidaja Põhikool 5-9 Sinilill 13. märts 2014 Valga
Nõva Kool 1-4 Sinilill 13. märts 2014 Lääne
Paikuse Põhikool 3b Sinilill 13. märts 2014 Pärnu
Hagudi Põhikool 1-9 Sinilill 13. märts 2014 Rapla
Puiga Põhikool 5 Sinilill 13. märts 2014 Võru
Tallinna Rahumäe Põhikool 2b Sinilill 13. märts 2014 Harju
Lähte Ühisgümnaasium 1a Sinilill 14. märts 2014 Tartu
Vääna-Jõesuu Kool 1b Sinilill 14. märts 2014 Harju
Lümanda Põhikool 3 Sinilill 14. märts 2014 Saare
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Sinilill 14. märts 2014 Harju
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Sinilill 14. märts 2014 Viljandi
Puiga Põhikool 3 Sinilill 14. märts 2014 Võru
Haanja Kool 1b3b Sinilill 14. märts 2014 Võru
Viljandi Paalalinna Kool 6a Sinilill 14. märts 2014 Viljandi
Kärdla Ühisgümnaasium 2a Sinilill 15. märts 2014 Hiiu
Tartu Mart Reiniku Kool 2b Sinilill 17. märts 2014 Tartu
Elva Gümnaasium 1a Sinilill 17. märts 2014 Tartu
Mõisaküla Kool 6 Sinilill 17. märts 2014 Viljandi
Tudulinna Põhikool 3-4 Sinilill 18. märts 2014 Ida-Viru
Adavere Põhikool 1-2 Sinilill 18. märts 2014 Jõgeva
Antsla Gümnaasium 5a Sinilill 19. märts 2014 Võru
Tartu Lasteaed Poku Sinilill 19. märts 2014 Tartu
Laiuse Põhikool 1-4 Sinilill 19. märts 2014 Jõgeva
Puka Keskkool 5 Sinilill 20. märts 2014 Valga
Rakvere Gümnaasium 6a Sinilill 20. märts 2014 Lääne-Viru
Lasila Põhikool 1-4 Sinilill 20. märts 2014 Lääne-Viru
Muhu Põhikool 5 Sinilill 20. märts 2014 Saare
Rakke Gümnaasium 7 Sinilill 20. märts 2014 Lääne-Viru
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Sinilill 20. märts 2014 Lääne
Lehola Lasteaed-Algkool Sinilill 20. märts 2014 Harju
Hargla Kool 8 Sinilill 20. märts 2014 Valga
Risti Põhikool (Harju) Sinilill 21. märts 2014 Harju
Seljametsa Lasteaed-Algkool Sinilill 21. märts 2014 Pärnu
Paldiski Põhikool 6 Sinilill 21. märts 2014 Harju
Rõuge Põhikool 1-4 Sinilill 21. märts 2014 Võru
Rakke Gümnaasium 6 Sinilill 21. märts 2014 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Sinilill 21. märts 2014 Jõgeva
Kuldre Kool 4-6 Sinilill 21. märts 2014 Võru
Tartu Hiie Kool 3b Sinilill 21. märts 2014 Tartu
Türi Kesklinna Lasteaed Sinilill 22. märts 2014 Järva
Kuressaare Gümnaasium 5b Sinilill 22. märts 2014 Saare
Puka Keskkool 3 Sinilill 22. märts 2014 Valga
Rõngu Keskkool 1-3 Sinilill 22. märts 2014 Tartu
Gustav Adolfi Gümnaasium 8c Sinilill 22. märts 2014 Harju
Taebla Gümnaasium 1-4 Sinilill 22. märts 2014 Lääne
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1a Sinilill 22. märts 2014 Tartu
Ramsi Lasteaed-Kool 1-3 Sinilill 22. märts 2014 Viljandi
Rakvere Põhikool 1 Sinilill 22. märts 2014 Lääne-Viru
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d Sinilill 22. märts 2014 Harju
Salme Põhikool 6-7 Sinilill 22. märts 2014 Saare
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Sinilill 22. märts 2014 Viljandi
Rapla Ühisgümnaasium 3a Sinilill 22. märts 2014 Rapla
Rakvere Gümnaasium 2a Sinilill 22. märts 2014 Lääne-Viru
Paldiski Põhikool 2 Sinilill 22. märts 2014 Harju
Pikavere Lasteaed-Algkool 2-3 Sinilill 22. märts 2014 Harju
Konguta Kool 5-6 Sinilill 22. märts 2014 Tartu
Kambja Lasteaed Mesimumm Sinilill 22. märts 2014 Tartu
Kanepi Gümnaasium 3 Sinilill 22. märts 2014 Põlva
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 4-5 Sinilill 22. märts 2014 Põlva
Risti Põhikool 13 Sinilill 22. märts 2014 Lääne
Võru Kesklinna Kool 2c Sinilill 22. märts 2014 Võru
Rakvere Gümnaasium 3a Sinilill 23. märts 2014 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 3 Sinilill 23. märts 2014 Lääne-Viru
Mooste Põhikool 2 Sinilill 23. märts 2014 Põlva
Värska Gümnaasium 1 Sinilill 23. märts 2014 Põlva
Käina Gümnaasium 2 Sinilill 23. märts 2014 Hiiu
Haiba Lasteaed Riisikas Sinilill 23. märts 2014 Harju
Puiga Põhikool 2 Sinilill 23. märts 2014 Võru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Sinilill 23. märts 2014 Pärnu
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Sinilill 23. märts 2014 Harju
Lümanda Põhikool 4-5 Sinilill 23. märts 2014 Saare
Nõo Põhikool 1a Sinilill 23. märts 2014 Tartu
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 1b Sinilill 23. märts 2014 Pärnu
Rakvere Reaalgümnaasium 4a Sinilill 23. märts 2014 Lääne-Viru
Tallinna Inglise Kolledž 2 Sinilill 23. märts 2014 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 5c Sinilill 23. märts 2014 Jõgeva
Võru I Põhikool 2 Sinilill 23. märts 2014 Võru
Konguta Kool 2 Sinilill 23. märts 2014 Tartu
Kanepi Gümnaasium 2 Sinilill 24. märts 2014 Põlva
Torma lasteaed Linnutaja Sinilill 24. märts 2014 Jõgeva
Ääsmäe Põhikool 6 Sinilill 24. märts 2014 Harju
Tallinna Meelespea Lasteaed Sinilill 24. märts 2014 Harju
Lihula Lasteaed 2 Sinilill 24. märts 2014 Lääne
Metsküla Algkool 5-6 Sinilill 24. märts 2014 Lääne
Metsküla Algkool 1-4 Sinilill 24. märts 2014 Lääne
Orissaare Gümnaasium 4 Sinilill 24. märts 2014 Saare
Vääna Mõisakool Sinilill 24. märts 2014 Harju
Paistu Kool 2 Sinilill 24. märts 2014 Viljandi
Haljala Gümnaasium 2a Sinilill 24. märts 2014 Lääne-Viru
Albu Põhikool 2-3 Sinilill 24. märts 2014 Järva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7a Sinilill 24. märts 2014 Ida-Viru
Ristiku Põhikool 7a Sinilill 24. märts 2014 Harju
Elva Gümnaasium 6b Sinilill 24. märts 2014 Tartu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Sinilill 24. märts 2014 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 3c Sinilill 24. märts 2014 Harju
Ääsmäe Põhikool 5 Sinilill 24. märts 2014 Harju
Hilariuse Kool 1-2 Sinilill 24. märts 2014 Harju
Miina Härma Gümnaasium 1a Sinilill 24. märts 2014 Tartu
Kuuste Kool 4-5 Sinilill 24. märts 2014 Tartu
Virtsu Kool 1a Sinilill 24. märts 2014 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Sinilill 24. märts 2014 Harju
Türi Põhikool 1b Sinilill 24. märts 2014 Järva
Kolga Keskkool 3 Sinilill 24. märts 2014 Harju
Valga Põhikool 1c Sinilill 24. märts 2014 Valga
Orissaare Gümnaasium 3 Sinilill 24. märts 2014 Saare
Järva-Jaani Gümnaasium Sinilill 24. märts 2014 Järva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Sinilill 24. märts 2014 Hiiu
Võru Lasteaed Sõleke Sinilill 24. märts 2014 Võru
Valga Põhikool 2b Sinilill 24. märts 2014 Valga
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Sinilill 25. märts 2014 Jõgeva
Tarvastu Gümnaasium Sinilill 25. märts 2014 Viljandi
Tornimäe Põhikool 1-5 Sinilill 25. märts 2014 Saare
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Sinilill 25. märts 2014 Tartu
Paide Gümnaasium 2c Sinilill 25. märts 2014 Järva
Jõhvi Vene Gümnaasium 3a Sinilill 25. märts 2014 Ida-Viru
Sõmeru Põhikool 4 Sinilill 25. märts 2014 Lääne-Viru
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 3-4 Sinilill 25. märts 2014 Viljandi
Tallinna Tehnikagümnaasium 5a Sinilill 25. märts 2014 Harju
Jõhvi Gümnaasium 7 Sinilill 25. märts 2014 Ida-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm Sinilill 25. märts 2014 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed Sinilill 25. märts 2014 Rapla
Tartu Raatuse Kool 2b Sinilill 25. märts 2014 Tartu
Tartu Lasteaed Lotte Sinilill 25. märts 2014 Tartu
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 1 Sinilill 25. märts 2014 Jõgeva
Kanepi Lasteaed Rõõmutare Sinilill 25. märts 2014 Põlva
Holstre Kool 1-4 Sinilill 25. märts 2014 Viljandi
Orissaare Gümnaasium 2 Sinilill 26. märts 2014 Saare
Hummuli Põhikool 2 Sinilill 26. märts 2014 Valga
Kehra Gümnaasium 2c Sinilill 26. märts 2014 Harju
Kõpu Internaatkool 6-9 Sinilill 26. märts 2014 Hiiu
Hummuli Põhikool 1 Sinilill 26. märts 2014 Valga
Sadala Põhikool 3-4 Sinilill 26. märts 2014 Jõgeva
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Sinilill 26. märts 2014 Pärnu
Ruusa Põhikool 2a3 Sinilill 26. märts 2014 Põlva
Melliste Algkool-Lasteaed Sinilill 26. märts 2014 Tartu
Võru Kesklinna Kool 5a Sinilill 26. märts 2014 Võru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2c Sinilill 26. märts 2014 Tartu
Sonda Kool 1-4 Sinilill 26. märts 2014 Ida-Viru
Orava Põhikool 2 Sinilill 26. märts 2014 Põlva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Sinilill 26. märts 2014 Pärnu
Paldiski Põhikool 3 Sinilill 26. märts 2014 Harju
Võru Kesklinna Kool 5b Sinilill 26. märts 2014 Võru
Tallinna Kristiine Gümnaasium 3c Sinilill 27. märts 2014 Harju
Koonga Põhikool 5-6 Sinilill 27. märts 2014 Pärnu
Esku-Kamari Kool 3-4 Sinilill 27. märts 2014 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Sinilill 27. märts 2014 Jõgeva
Kadrina Keskkool 5a Sinilill 27. märts 2014 Lääne-Viru
Türi Põhikool 2a Sinilill 27. märts 2014 Järva
Tartu Veeriku Kool 7a Sinilill 27. märts 2014 Tartu
Värska Gümnaasium 2 Sinilill 27. märts 2014 Põlva
Kose Gümnaasium 1b Sinilill 27. märts 2014 Harju
Põltsamaa Lasteaed “Mari” Sinilill 27. märts 2014 Jõgeva
Valga Jaanikese Kool 2-4 Sinilill 27. märts 2014 Valga
Võnnu Lasteaed Värvuke Sinilill 27. märts 2014 Tartu
Aseri Keskkool 2a Sinilill 27. märts 2014 Ida-Viru
Jäneda Kool 1 Sinilill 27. märts 2014 Lääne-Viru
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Sinilill 27. märts 2014 Viljandi
Tilsi Põhikool 5-8 Sinilill 27. märts 2014 Põlva
Osula Põhikool 2 Sinilill 28. märts 2014 Võru
Tartu Raatuse Kool 3b Sinilill 28. märts 2014 Tartu
Kose Gümnaasium 2b Sinilill 28. märts 2014 Harju
Jõhvi Vene Gümnaasium 3c Sinilill 28. märts 2014 Ida-Viru
Rakvere Gümnaasium 6d Sinilill 28. märts 2014 Lääne-Viru
Lüganuse Keskkool 3 Sinilill 28. märts 2014 Ida-Viru
Tartu Forseliuse Kool 2a Sinilill 28. märts 2014 Tartu
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-2 Sinilill 28. märts 2014 Lääne-Viru
Tallinna Kristiine Gümnaasium 4a Sinilill 28. märts 2014 Harju
Ristiku Põhikool 2 Sinilill 28. märts 2014 Harju
Tartu Raatuse Kool 1a Sinilill 28. märts 2014 Tartu
Puhja Gümnaasium 1 Sinilill 28. märts 2014 Tartu
Audentese Erakool 6 Sinilill 29. märts 2014 Harju
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Sinilill 29. märts 2014 Ida-Viru
Audentese Erakool 5a Sinilill 29. märts 2014 Harju
Lehtse Kool 3-4 Sinilill 29. märts 2014 Lääne-Viru
Miina Härma Gümnaasium 6ab Sinilill 29. märts 2014 Tartu
Kasti Lasteaed Karikakar Sinilill 29. märts 2014 Rapla
Tartu Veeriku Kool 5b Sinilill 29. märts 2014 Tartu
Tartu Veeriku Kool 4 Sinilill 29. märts 2014 Tartu
Kõo Lasteaed Sinilill 29. märts 2014 Viljandi
Uulu Põhikool 3 Sinilill 29. märts 2014 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 7b Sinilill 29. märts 2014 Lääne-Viru
Lustivere Põhikool 9 Sinilill 30. märts 2014 Jõgeva
Pirita Kose Lasteaed Sinilill 30. märts 2014 Harju
Holstre Kool 5-6 Sinilill 30. märts 2014 Viljandi
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 8a Sinilill 30. märts 2014 Ida-Viru
Haljala Gümnaasium 5b Sinilill 30. märts 2014 Lääne-Viru
Tartu Raatuse Kool 8a Sinilill 30. märts 2014 Tartu
Uulu Põhikool 2 Sinilill 30. märts 2014 Pärnu
Imavere Põhikool 1-4 Sinilill 30. märts 2014 Järva
Tartu Katoliku Kool 2a Sinilill 30. märts 2014 Tartu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3c Sinilill 30. märts 2014 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Sinilill 30. märts 2014 Lääne-Viru
Pikavere Lasteaed-Algkool 1 Sinilill 30. märts 2014 Harju
Valga Põhikool 2a Sinilill 31. märts 2014 Rapla
Viimsi Keskkool 3e Sinilill 31. märts 2014 Harju
Kohila Gümnaasium 6a Sinilill 31. märts 2014 Rapla
Osula Põhikool 1 Sinilill 31. märts 2014 Võru
Tapa Gümnaasium 7-9 Sinilill 31. märts 2014 Lääne-Viru
Jõhvi Vene Gümnaasium 2b Sinilill 31. märts 2014 Ida-Viru
Leppneeme Lasteaed Sinilill 31. märts 2014 Harju
Kaelase Kool 2-9 Sinilill 1. aprill 2014 Pärnu
Konguta Kool 4 Sinilill 1. aprill 2014 Tartu
Lustivere Põhikool 7 Sinilill 1. aprill 2014 Jõgeva
Valguta Lasteaed-Algkool 2a Sinilill 1. aprill 2014 Tartu
Valguta Lasteaed-Algkool 1-3 Sinilill 1. aprill 2014 Tartu
Tartu Veeriku Kool 2b Sinilill 2. aprill 2014 Tartu
Rakvere Põhikool Sinilill 2. aprill 2014 Lääne-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 4a Sinilill 2. aprill 2014 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2b Sinilill 2. aprill 2014 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Sinilill 3. aprill 2014 Jõgeva
Tartu Descartes'i Lütseum 2a Sinilill 3. aprill 2014 Tartu
Nõva Kool 68 Sinilill 4. aprill 2014 Lääne
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8b Sinilill 5. aprill 2014 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Sinilill 5. aprill 2014 Lääne-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 Sinilill 5. aprill 2014 Pärnu
Hargla Kool 1a Sinilill 5. aprill 2014 Valga
Tudulinna Põhikool 56 Sinilill 5. aprill 2014 Ida-Viru
Lihula Gümnaasium 3 Sinilill 7. aprill 2014 Lääne
Pärnu Ühisgümnaasium 5ab Sinilill 8. aprill 2014 Pärnu
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Sinilill 8. aprill 2014 Hiiu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Sinilill 8. aprill 2014 Pärnu
Kuusalu Keskkool 3b Sinilill 8. aprill 2014 Harju
Antsla Gümnaasium 4a Sinilill 8. aprill 2014 Võru
Kabala Lasteaed-Põhikool 1-4 Sinilill 8. aprill 2014 Rapla
Lagedi Lasteaed-Põhikool Sinilill 8. aprill 2014 Harju
Rocca al Mare Kool Sinilill 9. aprill 2014 Harju
Tallinna Tehnikagümnaasium 5b Sinilill 9. aprill 2014 Harju
Tartu Veeriku Kool 6b Sinilill 10. aprill 2014 Tartu
Kolde Lasteaed Sinilill 10. aprill 2014 Harju
Karksi-Nuia Lasteaed Sinilill 10. aprill 2014 Viljandi
Peetri Kool 2 Sinilill 14. aprill 2014 Järva
Are Põhikool 1-2 Sinilill 16. aprill 2014 Pärnu
Ruhnu Põhikool 2-8 Sinilill 16. aprill 2014 Saare
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Sinilill 19. aprill 2014 Pärnu
Tallinna Muusikakeskkool 6 Sinilill 19. aprill 2014 Harju
Tallinna Tehnikagümnaasium 4b Sinilill 28. aprill 2014 Harju

Tagasi tulemuste juurde