"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Põlula Kool 1-5 Sarapuu 23. veebruar 2014 Lääne-Viru
Saue Gümnaasium Sarapuu 24. veebruar 2014 Harju
Salme Põhikool 6-7 Sarapuu 25. veebruar 2014 Saare
Unipiha Algkool 1-4 Sarapuu 26. veebruar 2014 Tartu
Puka Keskkool 3 Sarapuu 28. veebruar 2014 Valga
Lehtse Kool 3-4 Sarapuu 1. märts 2014 Lääne-Viru
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Sarapuu 2. märts 2014 Saare
Kadrina Keskkool 1 Sarapuu 5. märts 2014 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 2a Sarapuu 6. märts 2014 Lääne-Viru
Antsla Gümnaasium 5a Sarapuu 6. märts 2014 Võru
Puiga Põhikool 2 Sarapuu 7. märts 2014 Võru
Kadrina Keskkool 5a Sarapuu 7. märts 2014 Lääne-Viru
Konguta Kool 5-6 Sarapuu 7. märts 2014 Tartu
Luua Algkool 1-4 Sarapuu 7. märts 2014 Jõgeva
Kõo Lasteaed Sarapuu 7. märts 2014 Viljandi
Metsküla Algkool 1-4 Sarapuu 7. märts 2014 Lääne
Kurtna Kool 5 Sarapuu 7. märts 2014 Harju
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Sarapuu 8. märts 2014 Lääne
Puhja Gümnaasium 1 Sarapuu 8. märts 2014 Tartu
Miina Härma Gümnaasium 6ab Sarapuu 8. märts 2014 Tartu
Tartu Lasteaed Annike 2 Sarapuu 9. märts 2014 Tartu
Tartu Forseliuse Kool 2b Sarapuu 9. märts 2014 Tartu
Hummuli Põhikool 2 Sarapuu 9. märts 2014 Valga
Suigu Lasteaed-Algkool Sarapuu 9. märts 2014 Pärnu
Hummuli Põhikool 1 Sarapuu 9. märts 2014 Valga
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d Sarapuu 9. märts 2014 Harju
Paldiski Põhikool 4 Sarapuu 9. märts 2014 Harju
Rõuge Põhikool 1-4 Sarapuu 9. märts 2014 Võru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1a Sarapuu 9. märts 2014 Tartu
Leppneeme Lasteaed Sarapuu 9. märts 2014 Harju
Võru Kesklinna Kool 2c Sarapuu 10. märts 2014 Võru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Sarapuu 10. märts 2014 Hiiu
Ruhnu Põhikool 2-8 Sarapuu 10. märts 2014 Saare
Mammaste Lasteaed-Algkool 1a Sarapuu 10. märts 2014 Põlva
Kambja Lasteaed Mesimumm Sarapuu 10. märts 2014 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Sarapuu 10. märts 2014 Jõgeva
Ristiku Põhikool 2 Sarapuu 10. märts 2014 Harju
Valga Vene Gümnaasium 8a Sarapuu 10. märts 2014 Valga
Elva Gümnaasium 5a Sarapuu 10. märts 2014 Tartu
Hagudi Põhikool 1-9 Sarapuu 10. märts 2014 Rapla
Tallinna Tehnikagümnaasium 5a Sarapuu 10. märts 2014 Harju
Mõisaküla Kool 6 Sarapuu 10. märts 2014 Viljandi
Kohila Gümnaasium 6a Sarapuu 10. märts 2014 Rapla
Pihtla Kool 1-4 Sarapuu 10. märts 2014 Saare
Kehtna Põhikool 1-9 Sarapuu 11. märts 2014 Rapla
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Sarapuu 11. märts 2014 Viljandi
Kolga Keskkool 3 Sarapuu 11. märts 2014 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Sarapuu 11. märts 2014 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Sarapuu 11. märts 2014 Harju
Haiba Lasteaed Riisikas Sarapuu 11. märts 2014 Harju
Vara Põhikool 2 Sarapuu 11. märts 2014 Tartu
Lehola Lasteaed-Algkool Sarapuu 11. märts 2014 Harju
Alavere Põhikool 1 Sarapuu 12. märts 2014 Harju
Tääksi Põhikool 1-4 Sarapuu 12. märts 2014 Viljandi
Sipa-Laukna Lasteaed Sarapuu 12. märts 2014 Rapla
Põltsamaa Lasteaed “Mari” Sarapuu 12. märts 2014 Jõgeva
Kadrina Keskkool 2a Sarapuu 12. märts 2014 Lääne-Viru
Keila Kool Sarapuu 12. märts 2014 Harju
Uulu Lasteaed Sarapuu 12. märts 2014 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Sarapuu 12. märts 2014 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool Sarapuu 12. märts 2014 Jõgeva
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Sarapuu 12. märts 2014 Ida-Viru
Holstre Kool 5-6 Sarapuu 12. märts 2014 Viljandi
Kuuste Kool 4-5 Sarapuu 12. märts 2014 Tartu
Tudulinna Põhikool 56 Sarapuu 13. märts 2014 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 7b Sarapuu 13. märts 2014 Lääne-Viru
Kuusalu Keskkool 3b Sarapuu 13. märts 2014 Harju
Krootuse Põhikool 4 Sarapuu 13. märts 2014 Põlva
Viluste Põhikool 3 Sarapuu 13. märts 2014 Põlva
Puiga Põhikool 3 Sarapuu 13. märts 2014 Võru
Konguta Kool 4 Sarapuu 13. märts 2014 Tartu
Tallinna Rahumäe Põhikool 2b Sarapuu 13. märts 2014 Harju
Lähte Ühisgümnaasium 1a Sarapuu 13. märts 2014 Tartu
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 8a Sarapuu 13. märts 2014 Ida-Viru
Holstre Kool 1-4 Sarapuu 13. märts 2014 Viljandi
Jõgeva Põhikool 1a Sarapuu 13. märts 2014 Jõgeva
Laiuse Põhikool 1-4 Sarapuu 13. märts 2014 Jõgeva
Paikuse Põhikool 2b Sarapuu 13. märts 2014 Pärnu
Paikuse Põhikool 3b Sarapuu 13. märts 2014 Pärnu
Rakvere Põhikool 1 Sarapuu 13. märts 2014 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 3-4 Sarapuu 13. märts 2014 Ida-Viru
Osula Põhikool 1 Sarapuu 13. märts 2014 Võru
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Sarapuu 14. märts 2014 Viljandi
Jäneda Kool 1 Sarapuu 14. märts 2014 Lääne-Viru
Haanja Kool 1b3b Sarapuu 14. märts 2014 Võru
Haljala Gümnaasium 2a Sarapuu 14. märts 2014 Lääne-Viru
Laulasmaa Kool 1a Sarapuu 14. märts 2014 Harju
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 4-5 Sarapuu 14. märts 2014 Põlva
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Sarapuu 14. märts 2014 Harju
Ääsmäe Põhikool 6 Sarapuu 14. märts 2014 Harju
Ristiku Põhikool 6b Sarapuu 14. märts 2014 Harju
Türi Kesklinna Lasteaed 2 Sarapuu 14. märts 2014 Järva
Vääna-Jõesuu Kool 1b Sarapuu 14. märts 2014 Harju
Ääsmäe Põhikool 5 Sarapuu 14. märts 2014 Harju
Kärdla Ühisgümnaasium Sarapuu 14. märts 2014 Hiiu
Kanepi Lasteaed Rõõmutare Sarapuu 14. märts 2014 Põlva
Kääpa Põhikool 4 Sarapuu 14. märts 2014 Võru
Pirita Majandusgümnaasium 2c Sarapuu 14. märts 2014 Harju
Tilsi Põhikool 5-8 Sarapuu 15. märts 2014 Põlva
Rõngu Keskkool 1-3 Sarapuu 15. märts 2014 Tartu
Seljametsa Lasteaed-Algkool Sarapuu 15. märts 2014 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 3 Sarapuu 15. märts 2014 Põlva
Imavere Põhikool 1-4 Sarapuu 15. märts 2014 Järva
Taebla Gümnaasium 1-4 Sarapuu 15. märts 2014 Lääne
Risti Põhikool (Harju) Sarapuu 16. märts 2014 Harju
Orissaare Gümnaasium 2 Sarapuu 16. märts 2014 Saare
Lümanda Põhikool 3 Sarapuu 16. märts 2014 Saare
Emmaste Põhikool 14 Sarapuu 16. märts 2014 Hiiu
Koigi Kool Sarapuu 16. märts 2014 Järva
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Sarapuu 17. märts 2014 Pärnu
Viljandi Paalalinna Kool 6a Sarapuu 17. märts 2014 Viljandi
Lustivere Põhikool 9 Sarapuu 17. märts 2014 Jõgeva
Lihula Lasteaed 2 Sarapuu 17. märts 2014 Lääne
Muhu Põhikool 5 Sarapuu 17. märts 2014 Saare
Kuressaare Gümnaasium 6c Sarapuu 19. märts 2014 Saare
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Sarapuu 19. märts 2014 Hiiu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Sarapuu 19. märts 2014 Pärnu
Osula Põhikool 2 Sarapuu 19. märts 2014 Võru
Sadala Põhikool 3-4 Sarapuu 20. märts 2014 Jõgeva
Lümanda Põhikool 4-5 Sarapuu 21. märts 2014 Saare
Tartu Forseliuse Kool 2a Sarapuu 21. märts 2014 Tartu
Tartu Mart Reiniku Kool 2b Sarapuu 22. märts 2014 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Sarapuu 22. märts 2014 Lääne
Paldiski Põhikool 2 Sarapuu 22. märts 2014 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Sarapuu 22. märts 2014 Viljandi
Rakke Gümnaasium 6 Sarapuu 23. märts 2014 Lääne-Viru
Tartu Kunstigümnaasium 2a Sarapuu 23. märts 2014 Tartu
Tartu Kunstigümnaasium 4a Sarapuu 23. märts 2014 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa Sarapuu 24. märts 2014 Tartu
Elva Gümnaasium 2d Sarapuu 24. märts 2014 Tartu
Metsküla Algkool 5-6 Sarapuu 24. märts 2014 Lääne
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Sarapuu 24. märts 2014 Jõgeva
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 1 Sarapuu 24. märts 2014 Jõgeva
Türi Kesklinna Lasteaed Sarapuu 24. märts 2014 Järva
Kõpu Internaatkool Sarapuu 24. märts 2014 Hiiu
Hilariuse Kool 1-2 Sarapuu 24. märts 2014 Harju
Kose Gümnaasium 1b Sarapuu 24. märts 2014 Harju
Risti Põhikool 13 Sarapuu 24. märts 2014 Lääne
Nõva Kool 1-4 Sarapuu 24. märts 2014 Lääne
Virtsu Kool 1a Sarapuu 24. märts 2014 Lääne
Käina Gümnaasium 2 Sarapuu 25. märts 2014 Hiiu
Kanepi Gümnaasium 2 Sarapuu 25. märts 2014 Põlva
Elva Gümnaasium 6b Sarapuu 25. märts 2014 Tartu
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 3-4 Sarapuu 25. märts 2014 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Sarapuu 25. märts 2014 Pärnu
Kiili Gümnaasium 2b Sarapuu 25. märts 2014 Harju
Tartu Raatuse Kool 2b Sarapuu 25. märts 2014 Tartu
Rakke Gümnaasium 7 Sarapuu 25. märts 2014 Lääne-Viru
Nõo Põhikool 1a Sarapuu 25. märts 2014 Tartu
Mooste Põhikool 2 Sarapuu 25. märts 2014 Põlva
Türi Põhikool 2a Sarapuu 25. märts 2014 Järva
Rakvere Gümnaasium 6d Sarapuu 25. märts 2014 Lääne-Viru
Pirita Kose Lasteaed Sarapuu 26. märts 2014 Harju
Rakvere Reaalgümnaasium 4a Sarapuu 26. märts 2014 Lääne-Viru
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Sarapuu 26. märts 2014 Pärnu
Sõmerpalu Põhikool 2 Sarapuu 26. märts 2014 Võru
Rocca al Mare Kool Sarapuu 26. märts 2014 Harju
Elva Gümnaasium Sarapuu 26. märts 2014 Tartu
Tartu Hiie Kool 3b Sarapuu 26. märts 2014 Tartu
Võru Kesklinna Kool 5a Sarapuu 27. märts 2014 Võru
Miina Härma Gümnaasium 1a Sarapuu 27. märts 2014 Tartu
Kärdla Ühisgümnaasium 2a Sarapuu 27. märts 2014 Hiiu
Peetri Kool 2 Sarapuu 27. märts 2014 Järva
Valga Jaanikese Kool 2-4 Sarapuu 27. märts 2014 Valga
Rapla Ühisgümnaasium 3a Sarapuu 28. märts 2014 Rapla
Lüganuse Keskkool 3 Sarapuu 28. märts 2014 Ida-Viru
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 4 Sarapuu 28. märts 2014 Pärnu
Vastseliina Gümnaasium 2a Sarapuu 30. märts 2014 Võru
Rakvere Põhikool Sarapuu 31. märts 2014 Lääne-Viru
Osula Põhikool 3 Sarapuu 31. märts 2014 Võru
Jõhvi Vene Gümnaasium 3a Sarapuu 1. aprill 2014 Ida-Viru
Ristiku Põhikool 5a Sarapuu 2. aprill 2014 Harju
Tartu Lasteaed Poku Sarapuu 2. aprill 2014 Tartu
Orissaare Gümnaasium 4 Sarapuu 3. aprill 2014 Saare
Tapa Gümnaasium 7-9 Sarapuu 5. aprill 2014 Lääne-Viru
Tallinna Tehnikagümnaasium 5b Sarapuu 7. aprill 2014 Harju
Järva-Jaani Gümnaasium Sarapuu 8. aprill 2014 Järva
Kaelase Kool 2-9 Sarapuu 9. aprill 2014 Pärnu
Orissaare Gümnaasium 3 Sarapuu 11. aprill 2014 Saare
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Sarapuu 12. aprill 2014 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4b Sarapuu 12. aprill 2014 Ida-Viru
Esku-Kamari Kool 3-4 Sarapuu 15. aprill 2014 Jõgeva
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Sarapuu 15. aprill 2014 Viljandi
Sõmeru Põhikool 4 Sarapuu 16. aprill 2014 Lääne-Viru
Viimsi Keskkool 6c Sarapuu 21. aprill 2014 Harju
Hargla Kool 24 Sarapuu 17. mai 2014 Valga

Tagasi tulemuste juurde