"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Andu-Papi Seltsi loodusring Põldlõoke 23. veebruar 2014 Pärnu
Ruhnu Põhikool 2-8 Põldlõoke 24. veebruar 2014 Saare
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Põldlõoke 25. veebruar 2014 Viljandi
Pirita Majandusgümnaasium 2c Põldlõoke 1. märts 2014 Harju
Puka Keskkool 3 Põldlõoke 1. märts 2014 Valga
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Põldlõoke 3. märts 2014 Lääne
Salme Põhikool 6-7 Põldlõoke 5. märts 2014 Saare
Türi Kesklinna Lasteaed Põldlõoke 5. märts 2014 Järva
Võru I Põhikool 2 Põldlõoke 5. märts 2014 Võru
Imavere Põhikool 1-4 Põldlõoke 5. märts 2014 Järva
Kasti Lasteaed Karikakar Põldlõoke 5. märts 2014 Rapla
Paistu Kool 2 Põldlõoke 6. märts 2014 Viljandi
Rakvere Põhikool Põldlõoke 6. märts 2014 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 1 Põldlõoke 6. märts 2014 Lääne-Viru
Haiba Lasteaed Riisikas Põldlõoke 7. märts 2014 Harju
Emmaste Põhikool 14 Põldlõoke 7. märts 2014 Hiiu
Võru Lasteaed Sõleke Põldlõoke 7. märts 2014 Võru
Jõhvi Gümnaasium 7 Põldlõoke 7. märts 2014 Ida-Viru
Suigu Lasteaed-Algkool Põldlõoke 8. märts 2014 Pärnu
Põlula Kool 1-5 Põldlõoke 8. märts 2014 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 1 Põldlõoke 8. märts 2014 Harju
Lihula Gümnaasium 6 Põldlõoke 8. märts 2014 Lääne
Puhja Gümnaasium 1 Põldlõoke 8. märts 2014 Tartu
Holstre Kool 5-6 Põldlõoke 8. märts 2014 Viljandi
Kehtna Põhikool 1-9 Põldlõoke 8. märts 2014 Rapla
Haljala Gümnaasium 5b Põldlõoke 8. märts 2014 Lääne-Viru
Rakvere Reaalgümnaasium 4a Põldlõoke 8. märts 2014 Lääne-Viru
Lehola Lasteaed-Algkool Põldlõoke 9. märts 2014 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Põldlõoke 9. märts 2014 Tartu
Kohila Gümnaasium 6a Põldlõoke 9. märts 2014 Rapla
Rõngu Keskkool 1-3 Põldlõoke 9. märts 2014 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed Põldlõoke 9. märts 2014 Rapla
Lagedi Lasteaed-Põhikool Põldlõoke 9. märts 2014 Harju
Tarvastu Gümnaasium Põldlõoke 9. märts 2014 Viljandi
Laiuse Põhikool 1-4 Põldlõoke 10. märts 2014 Jõgeva
Koigi Kool Põldlõoke 10. märts 2014 Järva
Hargla Kool 8 Põldlõoke 10. märts 2014 Valga
Peetri Kool 2 Põldlõoke 10. märts 2014 Järva
Kadrina Keskkool 2a Põldlõoke 10. märts 2014 Lääne-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Põldlõoke 10. märts 2014 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Põldlõoke 10. märts 2014 Lääne
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3a Põldlõoke 10. märts 2014 Ida-Viru
Muraste Looduskool Põldlõoke 10. märts 2014 Harju
Kõo Lasteaed Põldlõoke 10. märts 2014 Viljandi
Võnnu Lasteaed Värvuke Põldlõoke 10. märts 2014 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Põldlõoke 10. märts 2014 Harju
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 1 Põldlõoke 11. märts 2014 Jõgeva
Vara Põhikool 6 Põldlõoke 11. märts 2014 Tartu
Tartu Lasteaed Annike 2 Põldlõoke 11. märts 2014 Tartu
Virtsu Kool 1a Põldlõoke 11. märts 2014 Lääne
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Põldlõoke 11. märts 2014 Jõgeva
Türi Põhikool 2a Põldlõoke 11. märts 2014 Järva
Kaelase Kool 2-9 Põldlõoke 11. märts 2014 Pärnu
Rakvere Põhikool 1 Põldlõoke 11. märts 2014 Lääne-Viru
Ääsmäe Põhikool 5 Põldlõoke 11. märts 2014 Harju
Viluste Põhikool 3 Põldlõoke 11. märts 2014 Põlva
Ääsmäe Põhikool 6 Põldlõoke 11. märts 2014 Harju
Konguta Kool 5-6 Põldlõoke 11. märts 2014 Tartu
Nõva Kool 68 Põldlõoke 11. märts 2014 Lääne
Järva-Jaani Gümnaasium Põldlõoke 11. märts 2014 Järva
Nõo Põhikool 1a Põldlõoke 11. märts 2014 Tartu
Pihtla Kool 1-4 Põldlõoke 11. märts 2014 Saare
Luua Algkool 1-4 Põldlõoke 12. märts 2014 Jõgeva
Lasteaed Väike Pauline Põldlõoke 12. märts 2014 Tartu
Vääna Mõisakool Põldlõoke 12. märts 2014 Harju
Risti Põhikool (Harju) Põldlõoke 12. märts 2014 Harju
Tilsi Põhikool 5-8 Põldlõoke 12. märts 2014 Põlva
Riidaja Põhikool 5-9 Põldlõoke 12. märts 2014 Valga
Tallinna Rahumäe Põhikool 2b Põldlõoke 13. märts 2014 Harju
Tääksi Põhikool 1-4 Põldlõoke 13. märts 2014 Viljandi
Kabala Lasteaed-Põhikool 1-4 Põldlõoke 13. märts 2014 Rapla
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 3-4 Põldlõoke 13. märts 2014 Viljandi
Hagudi Põhikool 1-9 Põldlõoke 13. märts 2014 Rapla
Kanepi Gümnaasium 3 Põldlõoke 13. märts 2014 Põlva
Lähte Ühisgümnaasium 1a Põldlõoke 13. märts 2014 Tartu
Võru Kesklinna Kool 2c Põldlõoke 13. märts 2014 Võru
Tartu Hiie Kool 3b Põldlõoke 13. märts 2014 Tartu
Sõmeru Põhikool 4 Põldlõoke 13. märts 2014 Lääne-Viru
Sõmerpalu Põhikool 2 Põldlõoke 13. märts 2014 Võru
Taebla Gümnaasium 1-4 Põldlõoke 14. märts 2014 Lääne
Jäneda Kool 1 Põldlõoke 14. märts 2014 Lääne-Viru
Abja Gümnaasium 5 Põldlõoke 14. märts 2014 Viljandi
Orava Põhikool 2 Põldlõoke 14. märts 2014 Põlva
Alavere Põhikool 2 Põldlõoke 15. märts 2014 Harju
Tartu Kunstigümnaasium 2a Põldlõoke 15. märts 2014 Tartu
Valguta Lasteaed-Algkool 1-3 Põldlõoke 15. märts 2014 Tartu
Sadala Põhikool 3-4 Põldlõoke 15. märts 2014 Jõgeva
Kadrina Keskkool 5b Põldlõoke 16. märts 2014 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 3 Põldlõoke 17. märts 2014 Põlva
Kuldre Kool 4-6 Põldlõoke 17. märts 2014 Võru
Lasila Põhikool 1-4 Põldlõoke 18. märts 2014 Lääne-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Põldlõoke 18. märts 2014 Viljandi
Puiga Põhikool 2 Põldlõoke 19. märts 2014 Võru
Mõisaküla Kool 6 Põldlõoke 19. märts 2014 Viljandi
Vääna-Jõesuu Kool 1b Põldlõoke 20. märts 2014 Harju
Torma lasteaed Linnutaja Põldlõoke 20. märts 2014 Jõgeva
Ramsi Lasteaed-Kool 1-3 Põldlõoke 20. märts 2014 Viljandi
Haljala Gümnaasium 2a Põldlõoke 21. märts 2014 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 8a Põldlõoke 21. märts 2014 Ida-Viru
Rakke Gümnaasium 7 Põldlõoke 22. märts 2014 Lääne-Viru
Vara Põhikool 2 Põldlõoke 22. märts 2014 Tartu
Hummuli Põhikool 1 Põldlõoke 22. märts 2014 Valga
Nõva Kool 1-4 Põldlõoke 22. märts 2014 Lääne
Jõhvi Vene Gümnaasium 3a Põldlõoke 22. märts 2014 Ida-Viru
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 4-5 Põldlõoke 22. märts 2014 Põlva
Krootuse Põhikool 4 Põldlõoke 22. märts 2014 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Põldlõoke 22. märts 2014 Lääne
Hummuli Põhikool 2 Põldlõoke 22. märts 2014 Valga
Lustivere Põhikool 9 Põldlõoke 22. märts 2014 Jõgeva
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d Põldlõoke 22. märts 2014 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Põldlõoke 23. märts 2014 Harju
Sonda Kool 1-4 Põldlõoke 23. märts 2014 Ida-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Põldlõoke 23. märts 2014 Jõgeva
Tallinna Muusikakeskkool 6 Põldlõoke 23. märts 2014 Harju
Kuressaare Gümnaasium 5b Põldlõoke 23. märts 2014 Saare
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Põldlõoke 23. märts 2014 Viljandi
Rakvere Gümnaasium 3a Põldlõoke 23. märts 2014 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Põldlõoke 23. märts 2014 Jõgeva
Miina Härma Gümnaasium 1a Põldlõoke 24. märts 2014 Tartu
Rakke Gümnaasium 6 Põldlõoke 24. märts 2014 Lääne-Viru
Metsküla Algkool 1-4 Põldlõoke 24. märts 2014 Lääne
Valga Jaanikese Kool 2-4 Põldlõoke 24. märts 2014 Valga
Tartu Forseliuse Kool 2b Põldlõoke 24. märts 2014 Tartu
Lihula Lasteaed 2 Põldlõoke 24. märts 2014 Lääne
Kuuste Kool 4-5 Põldlõoke 24. märts 2014 Tartu
Lüganuse Keskkool 3 Põldlõoke 24. märts 2014 Ida-Viru
Adavere Põhikool 1-2 Põldlõoke 24. märts 2014 Jõgeva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 5c Põldlõoke 24. märts 2014 Jõgeva
Paide Gümnaasium 2c Põldlõoke 25. märts 2014 Järva
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Põldlõoke 25. märts 2014 Tartu
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 1-4 Põldlõoke 25. märts 2014 Lääne-Viru
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 5-6 Põldlõoke 25. märts 2014 Lääne-Viru
Muhu Põhikool 5 Põldlõoke 25. märts 2014 Saare
Mooste Põhikool 2 Põldlõoke 25. märts 2014 Põlva
Hargla Kool 1a Põldlõoke 26. märts 2014 Valga
Lihula Gümnaasium 3 Põldlõoke 26. märts 2014 Lääne
Viljandi Paalalinna Kool 6a Põldlõoke 26. märts 2014 Viljandi
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-2 Põldlõoke 26. märts 2014 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Põldlõoke 27. märts 2014 Harju
Puiga Põhikool 5 Põldlõoke 27. märts 2014 Võru
Metsküla Algkool 5-6 Põldlõoke 27. märts 2014 Lääne
Audentese Erakool 6 Põldlõoke 28. märts 2014 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill Põldlõoke 28. märts 2014 Harju
Osula Põhikool 1 Põldlõoke 28. märts 2014 Võru
Tartu Veeriku Kool 7a Põldlõoke 28. märts 2014 Tartu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Põldlõoke 28. märts 2014 Ida-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1a Põldlõoke 29. märts 2014 Tartu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Põldlõoke 29. märts 2014 Pärnu
Tallinna Kristiine Gümnaasium 3c Põldlõoke 29. märts 2014 Harju
Orissaare Gümnaasium 4 Põldlõoke 31. märts 2014 Saare
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 Põldlõoke 2. aprill 2014 Pärnu
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Põldlõoke 5. aprill 2014 Viljandi
Aseri Keskkool 2a Põldlõoke 5. aprill 2014 Ida-Viru
Konguta Kool 2 Põldlõoke 5. aprill 2014 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 7b Põldlõoke 6. aprill 2014 Lääne-Viru
Uulu Lasteaed Põldlõoke 10. aprill 2014 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4b Põldlõoke 12. aprill 2014 Ida-Viru
Kanepi Gümnaasium 2 Põldlõoke 12. aprill 2014 Põlva
Orissaare Gümnaasium 2 Põldlõoke 13. aprill 2014 Saare
Kiili Gümnaasium 2b Põldlõoke 14. aprill 2014 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm Põldlõoke 14. aprill 2014 Tartu
Mammaste Lasteaed-Algkool 1a Põldlõoke 15. aprill 2014 Põlva
Jõhvi Vene Gümnaasium 3c Põldlõoke 15. aprill 2014 Ida-Viru
Lehtse Kool 3-4 Põldlõoke 16. aprill 2014 Lääne-Viru
Lehtse Kool 5-6 Põldlõoke 16. aprill 2014 Lääne-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Põldlõoke 17. aprill 2014 Hiiu
Kambja Lasteaed Mesimumm Põldlõoke 17. aprill 2014 Tartu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3c Põldlõoke 18. aprill 2014 Pärnu
Tartu Raatuse Kool 8a Põldlõoke 18. aprill 2014 Tartu
Tudulinna Põhikool 3-4 Põldlõoke 18. aprill 2014 Ida-Viru
Antsla Gümnaasium 4a Põldlõoke 19. aprill 2014 Võru
Tartu Mart Reiniku Kool 2b Põldlõoke 19. aprill 2014 Tartu
Tartu Veeriku Kool 5b Põldlõoke 20. aprill 2014 Tartu
Valga Põhikool 1c Põldlõoke 20. aprill 2014 Valga
Tartu Kunstigümnaasium 4a Põldlõoke 20. aprill 2014 Tartu
Elva Gümnaasium 2d Põldlõoke 20. aprill 2014 Tartu
Kärdla Ühisgümnaasium Põldlõoke 21. aprill 2014 Hiiu
Rakvere Gümnaasium 4e Põldlõoke 26. aprill 2014 Lääne-Viru
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Põldlõoke 28. aprill 2014 Pärnu
Kõpu Internaatkool Põldlõoke 30. aprill 2014 Hiiu
Kolga Keskkool 3 Põldlõoke 2. mai 2014 Harju
Haanja Kool 1b3b Põldlõoke 2. mai 2014 Võru
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Põldlõoke 7. mai 2014 Hiiu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2b Põldlõoke 11. mai 2014 Harju

Tagasi tulemuste juurde