"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Hummuli Põhikool 1 Karikseen 15. veebruar 2014 Valga
Hummuli Põhikool 2 Karikseen 15. veebruar 2014 Valga
Emmaste Põhikool 14 Karikseen 18. veebruar 2014 Hiiu
Tartu Lasteaed Annike 2 Karikseen 19. veebruar 2014 Tartu
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Karikseen 20. veebruar 2014 Jõgeva
Värska Gümnaasium 3 Karikseen 20. veebruar 2014 Põlva
Risti Põhikool (Harju) Karikseen 20. veebruar 2014 Harju
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 1 Karikseen 20. veebruar 2014 Jõgeva
Krootuse Põhikool 4 Karikseen 22. veebruar 2014 Põlva
Taebla Gümnaasium 1-4 Karikseen 22. veebruar 2014 Lääne
Miina Härma Gümnaasium 6ab Karikseen 22. veebruar 2014 Tartu
Puiga Põhikool 5 Karikseen 23. veebruar 2014 Võru
Vara Põhikool 2 Karikseen 23. veebruar 2014 Tartu
Kose Gümnaasium 2b Karikseen 23. veebruar 2014 Harju
Muraste Looduskool Karikseen 23. veebruar 2014 Harju
Rõngu Keskkool 1-3 Karikseen 24. veebruar 2014 Tartu
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 1b Karikseen 25. veebruar 2014 Pärnu
Türi Põhikool 2a Karikseen 25. veebruar 2014 Järva
Rõuge Põhikool 1-4 Karikseen 26. veebruar 2014 Võru
Vastseliina Gümnaasium 2a Karikseen 26. veebruar 2014 Võru
Tudulinna Põhikool 56 Karikseen 27. veebruar 2014 Ida-Viru
Are Põhikool Karikseen 27. veebruar 2014 Pärnu
Kuldre Kool 8-9 Karikseen 27. veebruar 2014 Võru
Konguta Kool 4 Karikseen 28. veebruar 2014 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Karikseen 28. veebruar 2014 Lääne
Türi Kesklinna Lasteaed Karikseen 28. veebruar 2014 Järva
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Karikseen 1. märts 2014 Viljandi
Kuressaare Gümnaasium 5b Karikseen 1. märts 2014 Saare
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Karikseen 1. märts 2014 Harju
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Karikseen 1. märts 2014 Lääne
Salme Põhikool 6-7 Karikseen 1. märts 2014 Saare
Nõva Kool 68 Karikseen 1. märts 2014 Lääne
Puiga Põhikool 2 Karikseen 1. märts 2014 Võru
Kolga Keskkool 3 Karikseen 1. märts 2014 Harju
Ruhnu Põhikool 2-8 Karikseen 1. märts 2014 Saare
Väike-Maarja Gümnaasium 7b Karikseen 1. märts 2014 Lääne-Viru
Osula Põhikool 3 Karikseen 1. märts 2014 Võru
Põlula Kool 1-5 Karikseen 2. märts 2014 Lääne-Viru
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 3-4 Karikseen 2. märts 2014 Viljandi
Jäneda Kool 1 Karikseen 2. märts 2014 Lääne-Viru
Konguta Kool 5-6 Karikseen 2. märts 2014 Tartu
Puka Keskkool 3 Karikseen 2. märts 2014 Valga
Võru Kesklinna Kool 2c Karikseen 2. märts 2014 Võru
Tartu Katoliku Kool 2a Karikseen 2. märts 2014 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Karikseen 3. märts 2014 Viljandi
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Karikseen 3. märts 2014 Jõgeva
Rakvere Gümnaasium 3a Karikseen 3. märts 2014 Lääne-Viru
Uulu Põhikool 3 Karikseen 3. märts 2014 Pärnu
Rakvere Gümnaasium 6d Karikseen 3. märts 2014 Lääne-Viru
Kanepi Gümnaasium 3 Karikseen 4. märts 2014 Põlva
Nõva Kool 1-4 Karikseen 4. märts 2014 Lääne
Risti Põhikool 13 Karikseen 4. märts 2014 Lääne
Sipa-Laukna Lasteaed Karikseen 4. märts 2014 Rapla
Elva Gümnaasium 1a Karikseen 4. märts 2014 Tartu
Unipiha Algkool 1-4 Karikseen 4. märts 2014 Tartu
Kadrina Keskkool 2a Karikseen 4. märts 2014 Lääne-Viru
Pikavere Lasteaed-Algkool 1 Karikseen 4. märts 2014 Harju
Metsküla Algkool 1-4 Karikseen 5. märts 2014 Lääne
Kääpa Põhikool 4 Karikseen 5. märts 2014 Võru
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Karikseen 5. märts 2014 Viljandi
Paikuse Põhikool 3b Karikseen 5. märts 2014 Pärnu
Jõhvi Gümnaasium 7 Karikseen 5. märts 2014 Ida-Viru
Põlva Keskkool 3 Karikseen 5. märts 2014 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Karikseen 5. märts 2014 Lääne-Viru
Viluste Põhikool 3 Karikseen 5. märts 2014 Põlva
Paikuse Põhikool 2b Karikseen 5. märts 2014 Pärnu
Hargla Kool 1a Karikseen 5. märts 2014 Valga
Imavere Põhikool 1-4 Karikseen 6. märts 2014 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Karikseen 6. märts 2014 Lääne
Kuusalu Keskkool 3b Karikseen 6. märts 2014 Harju
Karksi-Nuia Lasteaed Karikseen 6. märts 2014 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium Karikseen 6. märts 2014 Viljandi
Mooste Põhikool 2 Karikseen 6. märts 2014 Põlva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8b Karikseen 7. märts 2014 Pärnu
Audentese Erakool 6 Karikseen 7. märts 2014 Harju
Vara Põhikool 6 Karikseen 7. märts 2014 Tartu
Audentese Erakool 5a Karikseen 7. märts 2014 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-2 Karikseen 7. märts 2014 Lääne-Viru
Tilsi Põhikool 5-8 Karikseen 7. märts 2014 Põlva
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 8a Karikseen 7. märts 2014 Ida-Viru
Sõmerpalu Põhikool 2 Karikseen 7. märts 2014 Võru
Laiuse Põhikool 1-4 Karikseen 7. märts 2014 Jõgeva
Mammaste Lasteaed-Algkool 1a Karikseen 7. märts 2014 Põlva
Orava Põhikool 2 Karikseen 8. märts 2014 Põlva
Elva Gümnaasium 2d Karikseen 8. märts 2014 Tartu
Tudulinna Põhikool 3-4 Karikseen 8. märts 2014 Ida-Viru
Hargla Kool 24 Karikseen 8. märts 2014 Valga
Türi Kesklinna Lasteaed 2 Karikseen 8. märts 2014 Järva
Kõo Lasteaed Karikseen 9. märts 2014 Viljandi
Tartu Raatuse Kool 2b Karikseen 9. märts 2014 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 7a Karikseen 9. märts 2014 Viljandi
Aseri Keskkool 2a Karikseen 9. märts 2014 Ida-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 5c Karikseen 9. märts 2014 Jõgeva
Suigu Lasteaed-Algkool Karikseen 9. märts 2014 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Karikseen 9. märts 2014 Harju
Osula Põhikool 2 Karikseen 9. märts 2014 Võru
Metsküla Algkool 5-6 Karikseen 10. märts 2014 Lääne
Hargla Kool 8 Karikseen 10. märts 2014 Valga
Peetri Kool 2 Karikseen 10. märts 2014 Järva
Kadrina Keskkool 5b Karikseen 10. märts 2014 Lääne-Viru
Kasti Lasteaed Karikakar Karikseen 10. märts 2014 Rapla
Osula Põhikool 1 Karikseen 10. märts 2014 Võru
Vastseliina Gümnaasium 3 Karikseen 10. märts 2014 Võru
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 4-5 Karikseen 10. märts 2014 Põlva
Alavere Põhikool 2 Karikseen 10. märts 2014 Harju
Kiili Gümnaasium 2b Karikseen 11. märts 2014 Harju
Kose Gümnaasium 1b Karikseen 11. märts 2014 Harju
Võru I Põhikool 2 Karikseen 11. märts 2014 Võru
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 1-4 Karikseen 11. märts 2014 Lääne-Viru
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 5-6 Karikseen 11. märts 2014 Lääne-Viru
Jõgeva Põhikool 1a Karikseen 11. märts 2014 Jõgeva
Sillamäe Vanalinna Kool 1b Karikseen 11. märts 2014 Ida-Viru
Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 4c Karikseen 11. märts 2014 Ida-Viru
Kuuste Kool 4-5 Karikseen 12. märts 2014 Tartu
Pärnu Ühisgümnaasium 5ab Karikseen 12. märts 2014 Pärnu
Ääsmäe Põhikool 6 Karikseen 12. märts 2014 Harju
Tarvastu Gümnaasium 2 Karikseen 12. märts 2014 Viljandi
Uulu Lasteaed Karikseen 12. märts 2014 Pärnu
Ääsmäe Põhikool 5 Karikseen 12. märts 2014 Harju
Lehola Lasteaed-Algkool Karikseen 12. märts 2014 Harju
Rakvere Põhikool 1 Karikseen 13. märts 2014 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Karikseen 13. märts 2014 Lääne-Viru
Tääksi Põhikool 1-4 Karikseen 13. märts 2014 Viljandi
Puhja Gümnaasium 1 Karikseen 13. märts 2014 Tartu
Sonda Kool 1-4 Karikseen 13. märts 2014 Ida-Viru
Holstre Kool 5-6 Karikseen 14. märts 2014 Viljandi
Torma lasteaed Linnutaja Karikseen 14. märts 2014 Jõgeva
Puiga Põhikool 3 Karikseen 14. märts 2014 Võru
Haljala Gümnaasium 2a Karikseen 14. märts 2014 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Karikseen 14. märts 2014 Pärnu
Haanja Kool 1b3b Karikseen 15. märts 2014 Võru
Puka Keskkool 5 Karikseen 15. märts 2014 Valga
Tartu Raatuse Kool 8a Karikseen 15. märts 2014 Tartu
Lehtse Kool 3-4 Karikseen 17. märts 2014 Lääne-Viru
Lüganuse Keskkool 3 Karikseen 17. märts 2014 Ida-Viru
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Karikseen 17. märts 2014 Viljandi
Sadala Põhikool 3-4 Karikseen 19. märts 2014 Jõgeva
Abja Gümnaasium 5 Karikseen 20. märts 2014 Viljandi
Tartu Forseliuse Kool 2b Karikseen 20. märts 2014 Tartu
Kanepi Gümnaasium 2 Karikseen 20. märts 2014 Põlva
Rakvere Gümnaasium 4e Karikseen 20. märts 2014 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 1 Karikseen 20. märts 2014 Harju
Vaeküla Kool 8b Karikseen 22. märts 2014 Lääne-Viru
Kambja Lasteaed Mesimumm Karikseen 22. märts 2014 Tartu
Pirita Majandusgümnaasium 3c Karikseen 22. märts 2014 Harju
Tartu Raatuse Kool 1a Karikseen 22. märts 2014 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Karikseen 23. märts 2014 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Karikseen 24. märts 2014 Hiiu
Tartu Raatuse Kool 3b Karikseen 24. märts 2014 Tartu
Paistu Kool 2 Karikseen 24. märts 2014 Viljandi
Puhja Lasteaed Pääsusilm Karikseen 25. märts 2014 Tartu
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Karikseen 25. märts 2014 Tartu
Ruusa Põhikool 2a3 Karikseen 26. märts 2014 Põlva
Rakke Gümnaasium 6 Karikseen 26. märts 2014 Lääne-Viru
Rakke Gümnaasium 7 Karikseen 26. märts 2014 Lääne-Viru
Valga Jaanikese Kool 2-4 Karikseen 27. märts 2014 Valga
Kanepi Lasteaed Rõõmutare Karikseen 28. märts 2014 Põlva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3c Karikseen 29. märts 2014 Pärnu
Kolde Lasteaed Karikseen 29. märts 2014 Harju
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Karikseen 29. märts 2014 Ida-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Karikseen 30. märts 2014 Harju
Lümanda Põhikool 3 Karikseen 30. märts 2014 Saare
Järva-Jaani Gümnaasium Karikseen 30. märts 2014 Järva
Lagedi Lasteaed-Põhikool Karikseen 30. märts 2014 Harju
Uulu Põhikool 2 Karikseen 30. märts 2014 Pärnu
Valga Põhikool 2a Karikseen 31. märts 2014 Rapla
Jõhvi Vene Gümnaasium 3a Karikseen 1. aprill 2014 Ida-Viru
Võru Lasteaed Sõleke Karikseen 1. aprill 2014 Võru
Tallinna Rahumäe Põhikool 2b Karikseen 2. aprill 2014 Harju
Laulasmaa Kool 1a Karikseen 2. aprill 2014 Harju
Sõmeru Põhikool 4 Karikseen 2. aprill 2014 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Karikseen 3. aprill 2014 Jõgeva
Tartu Veeriku Kool 2b Karikseen 3. aprill 2014 Tartu
Pirita Majandusgümnaasium 2c Karikseen 4. aprill 2014 Harju
Orissaare Gümnaasium 4 Karikseen 5. aprill 2014 Saare
Muhu Põhikool 5 Karikseen 5. aprill 2014 Saare
Tartu Veeriku Kool 5b Karikseen 6. aprill 2014 Tartu
Kadrina Keskkool 5a Karikseen 6. aprill 2014 Lääne-Viru
Tartu Veeriku Kool 4 Karikseen 8. aprill 2014 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Karikseen 9. aprill 2014 Jõgeva
Antsla Gümnaasium 5a Karikseen 10. aprill 2014 Võru
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Karikseen 10. aprill 2014 Viljandi
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1a Karikseen 13. aprill 2014 Tartu
Tornimäe Põhikool 1-5 Karikseen 14. aprill 2014 Saare
Seljametsa Lasteaed-Algkool Karikseen 14. aprill 2014 Pärnu
Orissaare Gümnaasium 2 Karikseen 15. aprill 2014 Saare
Pikavere Lasteaed-Algkool 2-3 Karikseen 15. aprill 2014 Harju
Haiba Lasteaed Riisikas Karikseen 17. aprill 2014 Harju
Pirita Kose Lasteaed Karikseen 17. aprill 2014 Harju
Tartu Veeriku Kool 6b Karikseen 20. aprill 2014 Tartu
Põltsamaa Lasteaed “Mari” Karikseen 20. aprill 2014 Jõgeva
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Karikseen 22. aprill 2014 Viljandi
Tapa Gümnaasium 7-9 Karikseen 23. aprill 2014 Lääne-Viru

Tagasi tulemuste juurde