"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Haanja Kool 1b3b Ülane 30. märts 2014 Võru
Sonda Kool 1-4 Ülane 2. aprill 2014 Ida-Viru
Kurtna Kool 5 Ülane 2. aprill 2014 Harju
Vara Põhikool 2 Ülane 3. aprill 2014 Tartu
Ruhnu Põhikool 2-8 Ülane 5. aprill 2014 Saare
Puiga Põhikool 5 Ülane 7. aprill 2014 Võru
Tallinna Tehnikagümnaasium 5a Ülane 8. aprill 2014 Harju
Türi Põhikool 2a Ülane 8. aprill 2014 Järva
Orissaare Gümnaasium 2 Ülane 9. aprill 2014 Saare
Hagudi Põhikool 1-9 Ülane 9. aprill 2014 Rapla
Krootuse Põhikool 4 Ülane 9. aprill 2014 Põlva
Türi Kesklinna Lasteaed Ülane 9. aprill 2014 Järva
Kiili Gümnaasium 2b Ülane 9. aprill 2014 Harju
Ristiku Põhikool 7a Ülane 9. aprill 2014 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Ülane 10. aprill 2014 Lääne
Kärdla Ühisgümnaasium Ülane 10. aprill 2014 Hiiu
Emmaste Põhikool 14 Ülane 10. aprill 2014 Hiiu
Tartu Lasteaed Poku Ülane 10. aprill 2014 Tartu
Risti Põhikool (Harju) Ülane 10. aprill 2014 Harju
Kõpu Internaatkool Ülane 10. aprill 2014 Hiiu
Nõva Kool 1-4 Ülane 10. aprill 2014 Lääne
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-2 Ülane 10. aprill 2014 Lääne-Viru
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Ülane 10. aprill 2014 Viljandi
Tudulinna Põhikool 56 Ülane 11. aprill 2014 Ida-Viru
Salme Põhikool 6-7 Ülane 11. aprill 2014 Saare
Kolga Keskkool 3 Ülane 11. aprill 2014 Harju
Kadrina Keskkool 1 Ülane 11. aprill 2014 Lääne-Viru
Tartu Raatuse Kool 2b Ülane 12. aprill 2014 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Ülane 12. aprill 2014 Jõgeva
Võru Kesklinna Kool 2c Ülane 12. aprill 2014 Võru
Tallinna Kristiine Gümnaasium 4a Ülane 12. aprill 2014 Harju
Kadrina Keskkool 5a Ülane 12. aprill 2014 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 6a Ülane 13. aprill 2014 Rapla
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1a Ülane 13. aprill 2014 Tartu
Värska Gümnaasium 2 Ülane 13. aprill 2014 Põlva
Tartu Hiie Kool 3b Ülane 13. aprill 2014 Tartu
Alavere Põhikool 2 Ülane 13. aprill 2014 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Ülane 14. aprill 2014 Harju
Luua Algkool 1-4 Ülane 14. aprill 2014 Jõgeva
Orissaare Gümnaasium 4 Ülane 14. aprill 2014 Saare
Pärnu Koidula Gümnaasium 2b Ülane 14. aprill 2014 Pärnu
Pihtla Kool 1-4 Ülane 14. aprill 2014 Saare
Konguta Kool 5-6 Ülane 14. aprill 2014 Tartu
Virtsu Kool 1a Ülane 14. aprill 2014 Lääne
Nõva Kool 68 Ülane 14. aprill 2014 Lääne
Kõo Lasteaed Ülane 14. aprill 2014 Viljandi
Leppneeme Lasteaed Ülane 15. aprill 2014 Harju
Kose Gümnaasium 1b Ülane 15. aprill 2014 Harju
Imavere Põhikool 1-4 Ülane 15. aprill 2014 Järva
Kose Gümnaasium 2b Ülane 15. aprill 2014 Harju
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 5-6 Ülane 15. aprill 2014 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 1 Ülane 15. aprill 2014 Harju
Osula Põhikool 2 Ülane 15. aprill 2014 Võru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Ülane 15. aprill 2014 Ida-Viru
Jõhvi Vene Gümnaasium 3a Ülane 15. aprill 2014 Ida-Viru
Kaelase Kool 2-9 Ülane 15. aprill 2014 Pärnu
Tääksi Põhikool 1-4 Ülane 15. aprill 2014 Viljandi
Kambja Lasteaed Mesimumm Ülane 15. aprill 2014 Tartu
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d Ülane 15. aprill 2014 Harju
Järva-Jaani Gümnaasium Ülane 15. aprill 2014 Järva
Tartu Kivilinna Gümnaasium 4a Ülane 15. aprill 2014 Tartu
Riidaja Põhikool 5-9 Ülane 15. aprill 2014 Valga
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Ülane 15. aprill 2014 Pärnu
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 1-4 Ülane 15. aprill 2014 Lääne-Viru
Valga Vene Gümnaasium 8a Ülane 15. aprill 2014 Valga
Risti Põhikool 13 Ülane 15. aprill 2014 Lääne
Pirita Majandusgümnaasium 2c Ülane 16. aprill 2014 Harju
Kuressaare Gümnaasium 6c Ülane 16. aprill 2014 Saare
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 4-5 Ülane 16. aprill 2014 Põlva
Taebla Gümnaasium 1-4 Ülane 16. aprill 2014 Lääne
Kasti Lasteaed Karikakar Ülane 16. aprill 2014 Rapla
Hargla Kool 1a Ülane 16. aprill 2014 Valga
Muraste Looduskool Ülane 16. aprill 2014 Harju
Saue Gümnaasium Ülane 16. aprill 2014 Harju
Viluste Põhikool 3 Ülane 16. aprill 2014 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Ülane 16. aprill 2014 Harju
Vääna Mõisakool Ülane 16. aprill 2014 Harju
Orissaare Gümnaasium 3 Ülane 16. aprill 2014 Saare
Rocca al Mare Kool Ülane 17. aprill 2014 Harju
Lehtse Kool 3-4 Ülane 17. aprill 2014 Lääne-Viru
Pirita Kose Lasteaed Ülane 17. aprill 2014 Harju
Mammaste Lasteaed-Algkool 1a Ülane 17. aprill 2014 Põlva
Sõmerpalu Põhikool 2 Ülane 17. aprill 2014 Võru
Haljala Gümnaasium 2a Ülane 17. aprill 2014 Lääne-Viru
Kääpa Põhikool 4 Ülane 17. aprill 2014 Võru
Esku-Kamari Kool 3-4 Ülane 17. aprill 2014 Jõgeva
Hargla Kool 24 Ülane 17. aprill 2014 Valga
Aruküla Lasteaed Rukkilill Ülane 17. aprill 2014 Harju
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Ülane 17. aprill 2014 Viljandi
Paikuse Põhikool 2b Ülane 17. aprill 2014 Pärnu
Lümanda Põhikool 3 Ülane 17. aprill 2014 Saare
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Ülane 17. aprill 2014 Hiiu
Ristiku Põhikool 2 Ülane 17. aprill 2014 Harju
Jõgeva Põhikool 1a Ülane 17. aprill 2014 Jõgeva
Kanepi Gümnaasium 3 Ülane 17. aprill 2014 Põlva
Viimsi Keskkool 6c Ülane 17. aprill 2014 Harju
Lehtse Kool 5-6 Ülane 17. aprill 2014 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 8a Ülane 17. aprill 2014 Ida-Viru
Holstre Kool 5-6 Ülane 17. aprill 2014 Viljandi
Haljala Gümnaasium 5b Ülane 18. aprill 2014 Lääne-Viru
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Ülane 18. aprill 2014 Viljandi
Hummuli Põhikool 2 Ülane 18. aprill 2014 Valga
Tartu Raatuse Kool 8a Ülane 18. aprill 2014 Tartu
Ramsi Lasteaed-Kool 1-3 Ülane 18. aprill 2014 Viljandi
Seljametsa Lasteaed-Algkool Ülane 18. aprill 2014 Pärnu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Ülane 18. aprill 2014 Lääne
Antsla Gümnaasium 5a Ülane 18. aprill 2014 Võru
Jõhvi Gümnaasium 7 Ülane 18. aprill 2014 Ida-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 3c Ülane 18. aprill 2014 Harju
Kanepi Lasteaed Rõõmutare Ülane 18. aprill 2014 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 7b Ülane 18. aprill 2014 Lääne-Viru
Nõo Põhikool 1a Ülane 18. aprill 2014 Tartu
Andu-Papi Seltsi loodusring Ülane 18. aprill 2014 Pärnu
Tartu Forseliuse Kool 2b Ülane 18. aprill 2014 Tartu
Põltsamaa Ühisgümnaasium 5c Ülane 18. aprill 2014 Jõgeva
Vastseliina Gümnaasium 2a Ülane 18. aprill 2014 Võru
Rakvere Põhikool 1 Ülane 18. aprill 2014 Lääne-Viru
Paistu Kool 2 Ülane 19. aprill 2014 Viljandi
Laiuse Põhikool 1-4 Ülane 19. aprill 2014 Jõgeva
Valguta Lasteaed-Algkool 2a Ülane 19. aprill 2014 Tartu
Tallinna Kristiine Gümnaasium 3c Ülane 19. aprill 2014 Harju
Elva Gümnaasium 2d Ülane 19. aprill 2014 Tartu
Kadrina Keskkool 2a Ülane 19. aprill 2014 Lääne-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed Ülane 19. aprill 2014 Rapla
Tartu Forseliuse Kool 2a Ülane 19. aprill 2014 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Ülane 19. aprill 2014 Lääne-Viru
Sõmeru Põhikool 4 Ülane 19. aprill 2014 Lääne-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3c Ülane 19. aprill 2014 Pärnu
Tallinna Muusikakeskkool 6 Ülane 19. aprill 2014 Harju
Lähte Ühisgümnaasium 1a Ülane 19. aprill 2014 Tartu
Tallinna Rahumäe Põhikool 2b Ülane 19. aprill 2014 Harju
Mooste Põhikool 2 Ülane 19. aprill 2014 Põlva
Muhu Põhikool 5 Ülane 20. aprill 2014 Saare
Rõngu Keskkool 1-3 Ülane 20. aprill 2014 Tartu
Tartu Mart Reiniku Kool 2b Ülane 20. aprill 2014 Tartu
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 1 Ülane 20. aprill 2014 Jõgeva
Rakvere Reaalgümnaasium 4a Ülane 20. aprill 2014 Lääne-Viru
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Ülane 20. aprill 2014 Jõgeva
Laulasmaa Kool 1a Ülane 20. aprill 2014 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Ülane 20. aprill 2014 Lääne
Holstre Kool 1-4 Ülane 20. aprill 2014 Viljandi
Rakvere Gümnaasium 4e Ülane 20. aprill 2014 Lääne-Viru
Peetri Kool 2 Ülane 20. aprill 2014 Järva
Rakvere Gümnaasium 6d Ülane 20. aprill 2014 Lääne-Viru
Põlula Kool 1-5 Ülane 20. aprill 2014 Lääne-Viru
Puiga Põhikool 2 Ülane 20. aprill 2014 Võru
Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 4c Ülane 20. aprill 2014 Ida-Viru
Tartu Kunstigümnaasium 2a Ülane 20. aprill 2014 Tartu
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Ülane 20. aprill 2014 Viljandi
Tartu Kunstigümnaasium 4a Ülane 20. aprill 2014 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Ülane 20. aprill 2014 Lääne-Viru
Haiba Lasteaed Riisikas Ülane 20. aprill 2014 Harju
Tartu Veeriku Kool 7a Ülane 20. aprill 2014 Tartu
Valguta Lasteaed-Algkool 1-3 Ülane 20. aprill 2014 Tartu
Ristiku Põhikool 5a Ülane 20. aprill 2014 Harju
Rakvere Gümnaasium 3a Ülane 20. aprill 2014 Lääne-Viru
Koigi Kool Ülane 21. aprill 2014 Järva
Kanepi Gümnaasium 2 Ülane 21. aprill 2014 Põlva
Lüganuse Keskkool 3 Ülane 21. aprill 2014 Ida-Viru
Ääsmäe Põhikool 6 Ülane 21. aprill 2014 Harju
Ääsmäe Põhikool 5 Ülane 21. aprill 2014 Harju
Uulu Põhikool 2 Ülane 21. aprill 2014 Pärnu
Valga Jaanikese Kool 2-4 Ülane 21. aprill 2014 Valga
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Ülane 21. aprill 2014 Viljandi
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Ülane 21. aprill 2014 Pärnu
Võnnu Lasteaed Värvuke Ülane 21. aprill 2014 Tartu
Osula Põhikool 1 Ülane 21. aprill 2014 Võru
Raikküla Kool 2 Ülane 21. aprill 2014 Rapla
Konguta Kool 4 Ülane 21. aprill 2014 Tartu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Ülane 21. aprill 2014 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool Ülane 21. aprill 2014 Jõgeva
Rakke Gümnaasium 6 Ülane 21. aprill 2014 Lääne-Viru
Rakke Gümnaasium 7 Ülane 21. aprill 2014 Lääne-Viru
Aseri Keskkool 2a Ülane 22. aprill 2014 Ida-Viru
Antsla Gümnaasium 4a Ülane 22. aprill 2014 Võru
Torma lasteaed Linnutaja Ülane 22. aprill 2014 Jõgeva
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Ülane 22. aprill 2014 Tartu
Elva Gümnaasium 1a Ülane 22. aprill 2014 Tartu
Tapa Gümnaasium 7-9 Ülane 23. aprill 2014 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Ülane 23. aprill 2014 Pärnu
Türi Kesklinna Lasteaed 2 Ülane 23. aprill 2014 Järva
Ristiku Põhikool 6b Ülane 23. aprill 2014 Harju
Tõrva Gümnaasium 5b Ülane 24. aprill 2014 Valga
Karksi-Nuia Lasteaed Ülane 24. aprill 2014 Viljandi
Värska Gümnaasium 1 Ülane 24. aprill 2014 Põlva
Lihula Lasteaed 2 Ülane 24. aprill 2014 Lääne
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Ülane 25. aprill 2014 Harju
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 4 Ülane 25. aprill 2014 Pärnu
Puhja Lasteaed Pääsusilm Ülane 25. aprill 2014 Tartu
Värska Gümnaasium 3 Ülane 25. aprill 2014 Põlva
Sadala Põhikool 3-4 Ülane 26. aprill 2014 Jõgeva
Antsla Gümnaasium 1a Ülane 26. aprill 2014 Võru
Lustivere Põhikool 9 Ülane 26. aprill 2014 Jõgeva
Tallinna Tehnikagümnaasium 4b Ülane 28. aprill 2014 Harju
Melliste Algkool-Lasteaed Ülane 29. aprill 2014 Tartu
Kabala Lasteaed-Põhikool 1-4 Ülane 29. aprill 2014 Rapla
Kuusalu Keskkool 3b Ülane 30. aprill 2014 Harju
Tartu Descartes'i Lütseum 2a Ülane 30. aprill 2014 Tartu
Viljandi Paalalinna Kool 6a Ülane 1. mai 2014 Viljandi
Lagedi Lasteaed-Põhikool Ülane 1. mai 2014 Harju
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Ülane 2. mai 2014 Pärnu
Ruusa Põhikool 2a3 Ülane 2. mai 2014 Põlva
Uulu Põhikool 3 Ülane 6. mai 2014 Pärnu
Võru Lasteaed Sõleke Ülane 9. mai 2014 Võru

Tagasi tulemuste juurde