"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Ööbik 29. aprill 2014 Pärnu
Kanepi Lasteaed Rõõmutare Ööbik 30. aprill 2014 Põlva
Tartu Raatuse Kool 8a Ööbik 1. mai 2014 Tartu
Värska Gümnaasium 3 Ööbik 1. mai 2014 Põlva
Kuuste Kool 4-5 Ööbik 2. mai 2014 Tartu
Antsla Gümnaasium 4a Ööbik 2. mai 2014 Võru
Tudulinna Põhikool 56 Ööbik 3. mai 2014 Ida-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1a Ööbik 4. mai 2014 Tartu
Puka Keskkool 3 Ööbik 5. mai 2014 Valga
Lähte Ühisgümnaasium 1a Ööbik 6. mai 2014 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed Ööbik 6. mai 2014 Rapla
Hargla Kool 1a Ööbik 7. mai 2014 Valga
Valga Vene Gümnaasium 8a Ööbik 7. mai 2014 Valga
Sadala Põhikool 3-4 Ööbik 7. mai 2014 Jõgeva
Kääpa Põhikool 4 Ööbik 8. mai 2014 Võru
Lüganuse Keskkool 6 Ööbik 8. mai 2014 Ida-Viru
Ruhnu Põhikool 2-8 Ööbik 8. mai 2014 Saare
Lüganuse Keskkool 1 Ööbik 8. mai 2014 Ida-Viru
Lüganuse Keskkool 5 Ööbik 8. mai 2014 Ida-Viru
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 4-5 Ööbik 8. mai 2014 Põlva
Jõgeva Põhikool 1a Ööbik 8. mai 2014 Jõgeva
Lüganuse Keskkool 3 Ööbik 8. mai 2014 Ida-Viru
Lehtse Kool 3-4 Ööbik 8. mai 2014 Lääne-Viru
Torma lasteaed Linnutaja Ööbik 8. mai 2014 Jõgeva
Kanepi Gümnaasium 3 Ööbik 8. mai 2014 Põlva
Jõhvi Gümnaasium 7 Ööbik 9. mai 2014 Ida-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Ööbik 9. mai 2014 Jõgeva
Kiili Gümnaasium 2b Ööbik 9. mai 2014 Harju
Rakvere Gümnaasium 6d Ööbik 9. mai 2014 Lääne-Viru
Mooste Põhikool 2 Ööbik 9. mai 2014 Põlva
Kolga Keskkool 3 Ööbik 9. mai 2014 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Ööbik 9. mai 2014 Jõgeva
Rõngu Keskkool 1-3 Ööbik 9. mai 2014 Tartu
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Ööbik 9. mai 2014 Viljandi
Ääsmäe Põhikool 5 Ööbik 9. mai 2014 Harju
Metsküla Algkool 1-4 Ööbik 9. mai 2014 Lääne
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-2 Ööbik 9. mai 2014 Lääne-Viru
Riidaja Põhikool 5-9 Ööbik 9. mai 2014 Valga
Pirita Majandusgümnaasium 2c Ööbik 10. mai 2014 Harju
Haiba Lasteaed Riisikas Ööbik 10. mai 2014 Harju
Hargla Kool 24 Ööbik 10. mai 2014 Valga
Risti Põhikool (Harju) Ööbik 10. mai 2014 Harju
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d Ööbik 10. mai 2014 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Ööbik 10. mai 2014 Lääne
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 5-6 Ööbik 10. mai 2014 Lääne-Viru
Tarvastu Gümnaasium Ööbik 10. mai 2014 Viljandi
Emmaste Põhikool 14 Ööbik 10. mai 2014 Hiiu
Muraste Looduskool Ööbik 10. mai 2014 Harju
Konguta Kool 5-6 Ööbik 10. mai 2014 Tartu
Risti Põhikool 13 Ööbik 10. mai 2014 Lääne
Kohila Gümnaasium 6a Ööbik 11. mai 2014 Rapla
Põlula Kool 1-5 Ööbik 11. mai 2014 Lääne-Viru
Imavere Põhikool 1-4 Ööbik 11. mai 2014 Järva
Vääna-Jõesuu Kool 1b Ööbik 11. mai 2014 Harju
Sõmerpalu Põhikool 2 Ööbik 11. mai 2014 Võru
Taebla Gümnaasium 1-4 Ööbik 11. mai 2014 Lääne
Kehtna Põhikool 1-9 Ööbik 11. mai 2014 Rapla
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Ööbik 11. mai 2014 Ida-Viru
Koigi Kool Ööbik 12. mai 2014 Järva
Sõmeru Põhikool 4 Ööbik 12. mai 2014 Lääne-Viru
Järva-Jaani Gümnaasium Ööbik 12. mai 2014 Järva
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Ööbik 12. mai 2014 Viljandi
Vääna Mõisakool Ööbik 12. mai 2014 Harju
Osula Põhikool 1 Ööbik 12. mai 2014 Võru
Rakvere Reaalgümnaasium 2b Ööbik 12. mai 2014 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 1 Ööbik 12. mai 2014 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 3b Ööbik 13. mai 2014 Tartu
Paistu Kool 2 Ööbik 13. mai 2014 Viljandi
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Ööbik 13. mai 2014 Pärnu
Saue Gümnaasium Ööbik 13. mai 2014 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 7b Ööbik 14. mai 2014 Lääne-Viru
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Ööbik 14. mai 2014 Lääne
Aruküla Lasteaed Rukkilill Ööbik 14. mai 2014 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Ööbik 14. mai 2014 Harju
Salme Põhikool 6-7 Ööbik 14. mai 2014 Saare
Laiuse Põhikool 1-4 Ööbik 14. mai 2014 Jõgeva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Ööbik 15. mai 2014 Harju
Võru Lasteaed Sõleke Ööbik 15. mai 2014 Võru
Kose Gümnaasium 1b Ööbik 15. mai 2014 Harju
Konguta Kool 4 Ööbik 15. mai 2014 Tartu
Jäneda Kool 1 Ööbik 15. mai 2014 Lääne-Viru
Peetri Kool 2 Ööbik 15. mai 2014 Järva
Virtsu Kool 1a Ööbik 16. mai 2014 Lääne
Haanja Kool 1b3b Ööbik 16. mai 2014 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Ööbik 16. mai 2014 Lääne-Viru
Kõo Lasteaed Ööbik 17. mai 2014 Viljandi
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Ööbik 17. mai 2014 Hiiu
Sonda Kool 1-4 Ööbik 17. mai 2014 Ida-Viru
Jõhvi Vene Gümnaasium 3a Ööbik 17. mai 2014 Ida-Viru
Aseri Keskkool 2a Ööbik 18. mai 2014 Ida-Viru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Ööbik 18. mai 2014 Harju
Haljala Gümnaasium 5b Ööbik 18. mai 2014 Lääne-Viru
Rakvere Reaalgümnaasium 4a Ööbik 19. mai 2014 Lääne-Viru
Türi Kesklinna Lasteaed Ööbik 19. mai 2014 Järva
Krootuse Põhikool 4 Ööbik 19. mai 2014 Põlva
Kadrina Keskkool 2a Ööbik 20. mai 2014 Lääne-Viru
Uulu Põhikool 3 Ööbik 20. mai 2014 Pärnu
Kadrina Keskkool 5b Ööbik 20. mai 2014 Lääne-Viru
Tallinna Rahumäe Põhikool 2b Ööbik 20. mai 2014 Harju
Muhu Põhikool 5 Ööbik 20. mai 2014 Saare
Elva Gümnaasium 2d Ööbik 21. mai 2014 Tartu
Seljametsa Lasteaed-Algkool Ööbik 21. mai 2014 Pärnu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Ööbik 21. mai 2014 Hiiu
Puhja Lasteaed Pääsusilm Ööbik 22. mai 2014 Tartu

Tagasi tulemuste juurde