"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Põlva Ühisgümnaasium Sookurg 20. märts 2010 Põlva
Kõpu Põhikool II Sookurg 20. märts 2010 Viljandi
Orissaare Gümnaasium 4 Sookurg 20. märts 2010 Saare
Salme Põhikool Sookurg 20. märts 2010 Saare
Hargla Kool 5 Sookurg 22. märts 2010 Valga
Hargla Kool 2 Sookurg 22. märts 2010 Valga
Tsirguliina Keskkool Sookurg 22. märts 2010 Valga
Pärnu Ühisgümnaasium Sookurg 22. märts 2010 Pärnu
Häädemeeste Keskkool Sookurg 23. märts 2010 Pärnu
Oru Põhikool Sookurg 23. märts 2010 Harju
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 2 Sookurg 23. märts 2010 Pärnu
Vatla Põhikool Sookurg 23. märts 2010 Lääne
Suure-Jaani Gümnaasium 2.a Sookurg 23. märts 2010 Viljandi
Are Põhikool Sookurg 24. märts 2010 Pärnu
Puurmani Gümnaasium Sookurg 24. märts 2010 Jõgeva
Tali Põhikool Sookurg 24. märts 2010 Pärnu
Risti Põhikool 1,3 Sookurg 24. märts 2010 Lääne
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Sookurg 24. märts 2010 Viljandi
Oru Kool Sookurg 24. märts 2010 Lääne
Kõpu Põhikool III Sookurg 24. märts 2010 Viljandi
Pärnu Päikesejänku lasteaed Sookurg 24. märts 2010 Pärnu
Imavere Põhikool Sookurg 25. märts 2010 Järva
Kanepi Gümnaasium 3 Sookurg 25. märts 2010 Põlva
Orissaare Gümnaasium 5 Sookurg 25. märts 2010 Saare
Tartu Erakool Sookurg 25. märts 2010 Tartu
Kõpu Põhikool Sookurg 25. märts 2010 Viljandi
Paikuse Põhikool 1 Sookurg 25. märts 2010 Pärnu
Kildu põhikool Sookurg 25. märts 2010 Viljandi
Kuressaare Gümnaasium 4b Sookurg 25. märts 2010 Saare
Ruila põhikool Sookurg 25. märts 2010 Harju
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A Sookurg 25. märts 2010 Viljandi
Anna Haava nim. Pala Kool 2 Sookurg 25. märts 2010 Jõgeva
Krabi Põhikool Sookurg 25. märts 2010 Võru
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Sookurg 25. märts 2010 Viljandi
Virtsu Põhikool Sookurg 25. märts 2010 Lääne
Paistu Kool 2 Sookurg 25. märts 2010 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium Sookurg 26. märts 2010 Viljandi
Metsapoole Põhikool Sookurg 26. märts 2010 Pärnu
Suuremõisa Põhikool 1 Sookurg 26. märts 2010 Hiiu
Kose Gümnaasium Sookurg 26. märts 2010 Harju
Käina Gümnaasium2 Sookurg 26. märts 2010 Hiiu
Tori Põhikool Sookurg 26. märts 2010 Pärnu
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool 6.kl Sookurg 26. märts 2010 Põlva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Sookurg 26. märts 2010 Pärnu
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Sookurg 26. märts 2010 Saare
Taebla Gümnaasium Sookurg 26. märts 2010 Lääne
Konguta Kool Sookurg 26. märts 2010 Tartu
Kehtna Põhikool Sookurg 26. märts 2010 Rapla
Käina Gümnaasium Sookurg 26. märts 2010 Hiiu
Kodila Põhikool Sookurg 26. märts 2010 Rapla
Elva Gümnaasium loodussõprade ring Sookurg 27. märts 2010 Tartu
Surju Põhikool Sookurg 27. märts 2010 Pärnu
Väätsa Põhikool Sookurg 27. märts 2010 Järva
Kohila Gümnaasium Sookurg 27. märts 2010 Rapla
Puka Keskkool Sookurg 27. märts 2010 Valga
Audru Keskkool2 Sookurg 27. märts 2010 Pärnu
Suuremõisa Põhikool 2 Sookurg 27. märts 2010 Hiiu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7b Sookurg 27. märts 2010 Viljandi
Põltsamaa Ühisgümnaasium Sookurg 27. märts 2010 Jõgeva
Väike-Maarja Gümnaasium 2 Sookurg 27. märts 2010 Lääne-Viru
Kääpa Põhikool Sookurg 27. märts 2010 Võru
Nõo Põhikool 2 Sookurg 27. märts 2010 Tartu
Koonga Põhikool Sookurg 27. märts 2010 Pärnu
Orava Põhikool Sookurg 27. märts 2010 Põlva
Ääsmäe Põhikool 6 Sookurg 27. märts 2010 Harju
Kuremaa Lasteaed- Algkool 1 Sookurg 27. märts 2010 Jõgeva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Sookurg 27. märts 2010 Pärnu
Unipiha Algkool Sookurg 27. märts 2010 Tartu
Kanepi Gümnaasium 2 Sookurg 27. märts 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium Sookurg 27. märts 2010 Põlva
Risti Põhikool 5-9 Sookurg 27. märts 2010 Harju
Rapla Ühisgümnaasium Sookurg 27. märts 2010 Rapla
Aakre Lasteaed-Algkool Sookurg 27. märts 2010 Valga
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6C Sookurg 27. märts 2010 Viljandi
Kanepi Gümnaasium 6 Sookurg 27. märts 2010 Põlva
Paide Ühisgümnaasium Sookurg 28. märts 2010 Järva
Riidaja Põhikool 5-9 Sookurg 28. märts 2010 Valga
Kuldre Kool Sookurg 28. märts 2010 Võru
Helme Sanatoorne Internaatkool Sookurg 28. märts 2010 Valga
Sonda Põhikool 3 Sookurg 28. märts 2010 Ida-Viru
Lihula Lasteaed II Sookurg 28. märts 2010 Lääne
Antsla Gümnaasium 1 Sookurg 28. märts 2010 Võru
Krootuse Põhikool Sookurg 28. märts 2010 Põlva
Ääsmäe Põhikool 5 Sookurg 28. märts 2010 Harju
Pärnjõe Põhikool Sookurg 28. märts 2010 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Sookurg 28. märts 2010 Lääne
Lauka Põhikool Sookurg 28. märts 2010 Hiiu
Vastseliina Gümnaasium 4 Sookurg 28. märts 2010 Võru
Tilsi Põhikool 7 Sookurg 28. märts 2010 Põlva
Orissaare Gümnaasium 2 Sookurg 28. märts 2010 Saare
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Sookurg 28. märts 2010 Järva
Muhu Põhikool Sookurg 28. märts 2010 Saare
Emmaste Põhikool Sookurg 28. märts 2010 Hiiu
Eidapere Kool Sookurg 28. märts 2010 Rapla
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Sookurg 29. märts 2010 Pärnu
Kuuste kool Sookurg 29. märts 2010 Tartu
Kärstna Kool Sookurg 29. märts 2010 Viljandi
Kirivere Põhikool Sookurg 29. märts 2010 Viljandi
Audru Keskkool Sookurg 29. märts 2010 Pärnu
Kadrina Keskkool 2 Sookurg 29. märts 2010 Lääne-Viru
Kääpa Põhikool 3 Sookurg 29. märts 2010 Võru
Õie Lasteaed Sookurg 29. märts 2010 Harju
Metsküla Algkool Sookurg 29. märts 2010 Lääne
Osula Põhikool Sookurg 29. märts 2010 Võru
Palupera Põhikool 6 Sookurg 29. märts 2010 Valga
Sadala Põhikool Sookurg 29. märts 2010 Jõgeva
Konguta Kool 2 Sookurg 29. märts 2010 Tartu
Puhja Gümnaasium 3kl Sookurg 29. märts 2010 Tartu
Lilli loodusmaja Sookurg 29. märts 2010 Viljandi
Peetri Põhikool Sookurg 29. märts 2010 Järva
Vormsi Lasteaed-Põhikool Sookurg 29. märts 2010 Lääne
Otepää Gümnaasium Sookurg 29. märts 2010 Valga
Albu Põhikool Sookurg 29. märts 2010 Järva
Valga Jaanikese Kool Sookurg 29. märts 2010 Valga
Misso Keskkool Sookurg 29. märts 2010 Võru
Uulu lasteaed Sookurg 29. märts 2010 Pärnu
Are Põhikool 2-3 Sookurg 29. märts 2010 Pärnu
Vara Põhikool Sookurg 29. märts 2010 Tartu
Paistu Kool Sookurg 30. märts 2010 Viljandi
Tartu Hiie Kool 3 Sookurg 30. märts 2010 Tartu
Rõngu Keskkool Sookurg 30. märts 2010 Tartu
Pärnu loodusmaja Sookurg 30. märts 2010 Pärnu
Haljala Gümnaasium Sookurg 30. märts 2010 Lääne-Viru
Tartu Descartes'i Lütseum 2 Sookurg 30. märts 2010 Tartu
Melliste Lasteaed Sookurg 30. märts 2010 Tartu
Kadrina Keskkool 3 Sookurg 30. märts 2010 Lääne-Viru
Kärdla Ühisgümnaasium Sookurg 30. märts 2010 Hiiu
Koonga Põhikool 3 Sookurg 30. märts 2010 Pärnu
Aruküla lasteaed Rukkilill Sookurg 30. märts 2010 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b Sookurg 30. märts 2010 Viljandi
Lihula Gümnaasium Sookurg 30. märts 2010 Lääne
Konguta Kool/lasteaed Sookurg 30. märts 2010 Tartu
Alavere Põhikool Sookurg 30. märts 2010 Harju
Rocca al Mare Kool, Vodja 6-8 Sookurg 30. märts 2010 Järva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5 Sookurg 30. märts 2010 Ida-Viru
Sõmerpalu Põhikool Sookurg 30. märts 2010 Võru
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B Sookurg 30. märts 2010 Viljandi
Oru lasteaed Mesimumm Sookurg 30. märts 2010 Harju
Paistu kool 3 Sookurg 30. märts 2010 Viljandi
Tudu Põhikool Sookurg 30. märts 2010 Lääne-Viru
Loo Keskkool Sookurg 30. märts 2010 Harju
Lokuta Lasteaed Sookurg 30. märts 2010 Järva
Valgjärve Põhikool 2 Sookurg 30. märts 2010 Põlva
Melliste Algkool-Lasteaed Sookurg 30. märts 2010 Tartu
Ääsmäe Põhikool 3 Sookurg 31. märts 2010 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa Sookurg 31. märts 2010 Tartu
Kääpa Põhikool 2 Sookurg 31. märts 2010 Võru
Rannamõisa Lasteaed Sookurg 31. märts 2010 Harju
Valgjärve Põhikool Sookurg 31. märts 2010 Põlva
Mustjala Lasteaed-Põhikool Sookurg 31. märts 2010 Saare
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Sookurg 31. märts 2010 Jõgeva
Antsla Gümnaasium Sookurg 31. märts 2010 Võru
Ruusa Põhikool Sookurg 31. märts 2010 Põlva
Vastseliina Gümnaasium 3 Sookurg 31. märts 2010 Võru
Palupera Põhikool 1 Sookurg 31. märts 2010 Valga
Haanja-Ruusmäe Põhikool Sookurg 31. märts 2010 Võru
Jäneda7 Sookurg 31. märts 2010 Lääne-Viru
Tartu Kroonuaia Kool Sookurg 31. märts 2010 Tartu
Raasiku Põhikool Sookurg 31. märts 2010 Harju
Vasta Kool Sookurg 31. märts 2010 Lääne-Viru
Suislepa Lasteaed-Algkool Sookurg 31. märts 2010 Viljandi
Roosna-Alliku Põhikool 3 Sookurg 1. aprill 2010 Järva
Rannu Keskkool Sookurg 1. aprill 2010 Tartu
Juhan Liivi nim.Alatskivi Keskkool Sookurg 1. aprill 2010 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 4 Sookurg 1. aprill 2010 Järva
Tallinna Reaalkool 2 Sookurg 1. aprill 2010 Harju
Vastse-Kuuste Kool 5 Sookurg 1. aprill 2010 Põlva
Sürgavere Põhikool 4 Sookurg 1. aprill 2010 Viljandi
Tartu Raatuse Gümnaasium 6a Sookurg 1. aprill 2010 Tartu
Tääksi Pk Sookurg 1. aprill 2010 Viljandi
Tallinna I Internaatkool 2A Sookurg 1. aprill 2010 Harju
Tartu Katoliku Kool 2.b Sookurg 1. aprill 2010 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 1 Sookurg 1. aprill 2010 Järva
Torma lasteaed Linnutaja Sookurg 1. aprill 2010 Jõgeva
Värska Gümnaasium 3 Sookurg 1. aprill 2010 Põlva
Vastseliina Internaatkool Sookurg 1. aprill 2010 Võru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Sookurg 1. aprill 2010 Jõgeva
Illuka Põhikool 2 Sookurg 1. aprill 2010 Ida-Viru
Vastseliina Gümnaasium 1 Sookurg 1. aprill 2010 Võru
Aegviidu Põhikool Sookurg 1. aprill 2010 Harju
Savikoja Sookurg 1. aprill 2010 Tartu
Hargla Kool 1 Sookurg 1. aprill 2010 Valga
Anna Haava nim. Pala Kool Sookurg 2. aprill 2010 Jõgeva
Elva Gümnaasium 3a Sookurg 2. aprill 2010 Tartu
Vastse-Kuuste Kool 6 Sookurg 2. aprill 2010 Põlva
Tallinna Muusikakeskkool Sookurg 2. aprill 2010 Harju
Uuemõisa Algkool3 Sookurg 2. aprill 2010 Lääne
Haljala Gümnaasium 2 Sookurg 2. aprill 2010 Lääne-Viru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2c Sookurg 2. aprill 2010 Harju
Sürgavere põhikool Sookurg 2. aprill 2010 Viljandi
Ääsmäe Põhikool 2 Sookurg 2. aprill 2010 Harju
Alatskivi Keskkool Sookurg 2. aprill 2010 Tartu
Illuka Põhikool 5 Sookurg 2. aprill 2010 Ida-Viru
Kiili Gümnaasium Sookurg 2. aprill 2010 Harju
Elva Gümnaasium 1c Sookurg 2. aprill 2010 Tartu
Vaida Põhikool Sookurg 2. aprill 2010 Harju
Kernu Põhikool 2 Sookurg 3. aprill 2010 Harju
Värska Gümnaasium 1 Sookurg 3. aprill 2010 Põlva
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 1 Sookurg 3. aprill 2010 Jõgeva
Tilsi Põhikool Sookurg 3. aprill 2010 Põlva
Tartu Katoliku Kool Sookurg 3. aprill 2010 Tartu
Kuuste Kool 1 Sookurg 3. aprill 2010 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium Sookurg 3. aprill 2010 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Sookurg 3. aprill 2010 Ida-Viru
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2 Sookurg 4. aprill 2010 Harju
Vara Põhikool 5 Sookurg 4. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 5A Sookurg 4. aprill 2010 Tartu
Viljandi Valuoja Põhikool Sookurg 4. aprill 2010 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium2.a Sookurg 4. aprill 2010 Viljandi
Tartu Hiie Kool Sookurg 4. aprill 2010 Tartu
Pärnu Väike Vabakool Sookurg 4. aprill 2010 Pärnu
Jõhvi Gümnaasium Sookurg 4. aprill 2010 Ida-Viru
Kiviõli 1.Keskkool 2 Sookurg 4. aprill 2010 Ida-Viru
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool Sookurg 4. aprill 2010 Põlva
Pärnu Vanalinna Põhikool 4b Sookurg 4. aprill 2010 Pärnu
Uuemõisa Algkool Sookurg 4. aprill 2010 Lääne
Pärnu Loodusmaja 3 Sookurg 4. aprill 2010 Pärnu
Palupera Põhikool Sookurg 4. aprill 2010 Valga
Ferdinand von Wrangelli nim. Roela Põhikool Sookurg 4. aprill 2010 Lääne-Viru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Sookurg 4. aprill 2010 Harju
Valga Põhikool Sookurg 5. aprill 2010 Valga
Sonda Põhikool 2 Sookurg 5. aprill 2010 Ida-Viru
Rakvere Linna Algkool Sookurg 5. aprill 2010 Lääne-Viru
Paikuse Põhikool 2 Sookurg 5. aprill 2010 Pärnu
Orissaare Gümnaasium Sookurg 5. aprill 2010 Saare
Rakvere Gümnaasium Sookurg 5. aprill 2010 Lääne-Viru
Paldiski Gümnaasium Sookurg 5. aprill 2010 Harju
Illuka Põhikool Sookurg 5. aprill 2010 Ida-Viru
Muraste Looduskool Sookurg 5. aprill 2010 Harju
Kernu Põhikool Sookurg 5. aprill 2010 Harju
Kuusalu Keskkool 4kl Sookurg 5. aprill 2010 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Sookurg 5. aprill 2010 Harju
Salutaguse Sookurg 6. aprill 2010 Järva
Sõmeru Põhikool Sookurg 6. aprill 2010 Lääne-Viru
Viljandi maagümnaasium 3c Sookurg 6. aprill 2010 Viljandi
Uulu Lasteaed 2 Sookurg 6. aprill 2010 Pärnu
Ruila Põhikool 3 Sookurg 7. aprill 2010 Harju
Sonda Põhikool Sookurg 7. aprill 2010 Ida-Viru
Hargla Kool 4 Sookurg 7. aprill 2010 Valga
Mikitamäe Kool Sookurg 7. aprill 2010 Põlva
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 8a Sookurg 7. aprill 2010 Ida-Viru
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 2 Sookurg 8. aprill 2010 Jõgeva
Paikuse Lasteaed Mesimumm Sookurg 9. aprill 2010 Pärnu
Tudulinna põhikool Sookurg 9. aprill 2010 Ida-Viru
Saduküla Põhikool Sookurg 9. aprill 2010 Jõgeva
Rocca al Mare Kool, Vodja 4 Sookurg 9. aprill 2010 Järva
Ahula Lasteaed-Algkool Sookurg 9. aprill 2010 Järva
Tõrva gümnaasium Sookurg 10. aprill 2010 Valga
Nõo Põhikool 2.b Sookurg 10. aprill 2010 Tartu
Pärnu Rääma Põhikool Sookurg 10. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Väike Vabakool 6 Sookurg 11. aprill 2010 Pärnu
Kurtna Kool Sookurg 11. aprill 2010 Harju
Tartu Descartes'i Lütseum Sookurg 11. aprill 2010 Tartu
Elva lasteaed Õnneseen Sookurg 11. aprill 2010 Tartu
Kohtla-Järve Kunstide Kool Sookurg 11. aprill 2010 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 5C Sookurg 11. aprill 2010 Tartu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 1a Sookurg 11. aprill 2010 Viljandi
Viimsi Kool 4c Sookurg 11. aprill 2010 Harju
Tartu Katoliku Kool 2.a Sookurg 12. aprill 2010 Tartu
Puiga Põhikool Sookurg 12. aprill 2010 Võru
Rakke Gümnaasium Sookurg 12. aprill 2010 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 6C Sookurg 14. aprill 2010 Tartu
Vastseliina Gümnaasium Sookurg 14. aprill 2010 Võru
Paide Gümnaasium Sookurg 15. aprill 2010 Järva
Tartu Veeriku Kool 2b Sookurg 17. aprill 2010 Tartu
Valga Gümnaasium Sookurg 17. aprill 2010 Valga
Põlva Keskkool 5b Sookurg 18. aprill 2010 Põlva
Hargla Kool Sookurg 18. aprill 2010 Valga
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium II Sookurg 20. aprill 2010 Jõgeva
Palade Põhikool Sookurg 20. aprill 2010 Hiiu
Jäneda Kool Sookurg 20. aprill 2010 Lääne-Viru
Kuusalu Keskkool Sookurg 20. aprill 2010 Harju
Kärla Põhikool Sookurg 20. aprill 2010 Saare
Pärnu Loodusmaja 6 Sookurg 23. aprill 2010 Pärnu
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Sookurg 24. aprill 2010 Ida-Viru
Haljala Gümnaasium 3 Sookurg 24. aprill 2010 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium 2 Sookurg 24. aprill 2010 Lääne-Viru
Nõo Põhikool Sookurg 14. mai 2010 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3a Sookurg 19. mai 2010 Ida-Viru

Tagasi tulemuste juurde