"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Anna Haava nim. Pala Kool Räästapääsuke 23. aprill 2010 Jõgeva
Orissaare Gümnaasium Räästapääsuke 24. aprill 2010 Saare
Vastse-Kuuste Kool 5 Räästapääsuke 25. aprill 2010 Põlva
Orissaare Gümnaasium 4 Räästapääsuke 25. aprill 2010 Saare
Hargla Kool 2 Räästapääsuke 26. aprill 2010 Valga
Kääpa Põhikool 2 Räästapääsuke 27. aprill 2010 Võru
Kaelase Kool Räästapääsuke 27. aprill 2010 Pärnu
Puhja Gümnaasium 3kl Räästapääsuke 27. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 5C Räästapääsuke 28. aprill 2010 Tartu
Riidaja Põhikool 5-9 Räästapääsuke 29. aprill 2010 Valga
Kärstna Kool Räästapääsuke 29. aprill 2010 Viljandi
Vastseliina Gümnaasium 3 Räästapääsuke 29. aprill 2010 Võru
Mikitamäe Kool Räästapääsuke 29. aprill 2010 Põlva
Aakre Lasteaed-Algkool Räästapääsuke 30. aprill 2010 Valga
Anna Haava nim. Pala Kool 2 Räästapääsuke 30. aprill 2010 Jõgeva
Risti Põhikool 5-9 Räästapääsuke 30. aprill 2010 Harju
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7b Räästapääsuke 30. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6C Räästapääsuke 30. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A Räästapääsuke 30. aprill 2010 Viljandi
Põlva Ühisgümnaasium Räästapääsuke 1. mai 2010 Põlva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium II Räästapääsuke 1. mai 2010 Jõgeva
Pärnu Vanalinna Põhikool 4b Räästapääsuke 1. mai 2010 Pärnu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 1a Räästapääsuke 1. mai 2010 Viljandi
Vara Põhikool 5 Räästapääsuke 1. mai 2010 Tartu
Suuremõisa Põhikool 2 Räästapääsuke 2. mai 2010 Hiiu
Kanepi Gümnaasium 3 Räästapääsuke 2. mai 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium Räästapääsuke 2. mai 2010 Põlva
Elva Gümnaasium 1c Räästapääsuke 2. mai 2010 Tartu
Krootuse Põhikool Räästapääsuke 2. mai 2010 Põlva
Koonga Põhikool 7 Räästapääsuke 2. mai 2010 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 6 Räästapääsuke 2. mai 2010 Põlva
Antsla Gümnaasium 1 Räästapääsuke 3. mai 2010 Võru
Orissaare Gümnaasium 5 Räästapääsuke 3. mai 2010 Saare
Suuremõisa Põhikool 1 Räästapääsuke 3. mai 2010 Hiiu
Tallinna Kristiine Gümnaasium Räästapääsuke 3. mai 2010 Harju
Tartu Katoliku Kool 1 Räästapääsuke 3. mai 2010 Tartu
Rõngu Keskkool Räästapääsuke 3. mai 2010 Tartu
Kohila Gümnaasium Räästapääsuke 4. mai 2010 Rapla
Uuemõisa Algkool Räästapääsuke 4. mai 2010 Lääne
Tääksi Pk Räästapääsuke 4. mai 2010 Viljandi
Vormsi Lasteaed-Põhikool Räästapääsuke 4. mai 2010 Lääne
Paistu Kool 2 Räästapääsuke 5. mai 2010 Viljandi
Kanepi Gümnaasium 2 Räästapääsuke 5. mai 2010 Põlva
Palupera Põhikool 6 Räästapääsuke 6. mai 2010 Valga
Lihula Gümnaasium Räästapääsuke 6. mai 2010 Lääne
Orissaare Gümnaasium 3 Räästapääsuke 6. mai 2010 Saare
Elva Gümnaasium 6C Räästapääsuke 7. mai 2010 Tartu
Tudu Põhikool Räästapääsuke 7. mai 2010 Lääne-Viru
Roosna-Alliku Põhikool 2 Räästapääsuke 7. mai 2010 Järva
Helme Sanatoorne Internaatkool Räästapääsuke 7. mai 2010 Valga
Haanja-Ruusmäe Põhikool Räästapääsuke 7. mai 2010 Võru
Käina Gümnaasium Räästapääsuke 8. mai 2010 Hiiu
Meremäe-Obinitsa Põhikool Räästapääsuke 8. mai 2010 Võru
Pärnu Ühisgümnaasium Räästapääsuke 8. mai 2010 Pärnu
Tartu Hiie Kool Räästapääsuke 8. mai 2010 Tartu
Are Põhikool Räästapääsuke 8. mai 2010 Pärnu
Tali Põhikool Räästapääsuke 8. mai 2010 Pärnu
Oru Põhikool Räästapääsuke 8. mai 2010 Harju
Tartu Loodusmaja Räästapääsuke 8. mai 2010 Tartu
Lõpe Põhikool Räästapääsuke 8. mai 2010 Pärnu
Paistu kool 3 Räästapääsuke 8. mai 2010 Viljandi
Rannu Keskkool Räästapääsuke 9. mai 2010 Tartu
Lauka Põhikool Räästapääsuke 9. mai 2010 Hiiu
Rakvere Linna Algkool Räästapääsuke 9. mai 2010 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Räästapääsuke 10. mai 2010 Ida-Viru
Sadala Põhikool Räästapääsuke 10. mai 2010 Jõgeva
Koonga Põhikool 3 Räästapääsuke 10. mai 2010 Pärnu
Krabi Põhikool Räästapääsuke 10. mai 2010 Võru
Tarvastu Gümnaasium Räästapääsuke 10. mai 2010 Viljandi
Tartu Hiie Kool 3 Räästapääsuke 10. mai 2010 Tartu
Orissaare Gümnaasium 2 Räästapääsuke 11. mai 2010 Saare
Paistu Kool Räästapääsuke 11. mai 2010 Viljandi
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool Räästapääsuke 11. mai 2010 Põlva
Illuka Põhikool 2 Räästapääsuke 11. mai 2010 Ida-Viru
Konguta Kool 2 Räästapääsuke 11. mai 2010 Tartu
Tudulinna põhikool Räästapääsuke 11. mai 2010 Ida-Viru
Salutaguse Räästapääsuke 12. mai 2010 Järva
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b Räästapääsuke 12. mai 2010 Viljandi
Otepää Gümnaasium Räästapääsuke 12. mai 2010 Valga
Salme Põhikool Räästapääsuke 12. mai 2010 Saare
Tori Põhikool Räästapääsuke 12. mai 2010 Pärnu
Tartu Veeriku Kool 5b Räästapääsuke 12. mai 2010 Tartu
Misso Keskkool Räästapääsuke 12. mai 2010 Võru
Sürgavere Põhikool 4 Räästapääsuke 12. mai 2010 Viljandi
Unipiha Algkool Räästapääsuke 12. mai 2010 Tartu
Aruküla lasteaed Rukkilill Räästapääsuke 12. mai 2010 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Räästapääsuke 12. mai 2010 Lääne
Sonda Põhikool Räästapääsuke 12. mai 2010 Ida-Viru
Peetri Põhikool Räästapääsuke 12. mai 2010 Järva
Valga Jaanikese Kool Räästapääsuke 13. mai 2010 Valga
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 8a Räästapääsuke 13. mai 2010 Ida-Viru
Osula Põhikool Räästapääsuke 13. mai 2010 Võru
Konguta Kool/lasteaed Räästapääsuke 13. mai 2010 Tartu
Nõo Põhikool 2 Räästapääsuke 13. mai 2010 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 2 Räästapääsuke 13. mai 2010 Lääne-Viru
Sonda Põhikool 3 Räästapääsuke 13. mai 2010 Ida-Viru
Saduküla Põhikool Räästapääsuke 14. mai 2010 Jõgeva
Väike-Maarja Gümnaasium Räästapääsuke 14. mai 2010 Lääne-Viru
Tartu Raatuse Gümnaasium 6a Räästapääsuke 14. mai 2010 Tartu
Rocca al Mare Kool, Vodja 6-8 Räästapääsuke 14. mai 2010 Järva
Sõmeru Põhikool Räästapääsuke 14. mai 2010 Lääne-Viru
Orava Põhikool Räästapääsuke 15. mai 2010 Põlva
Paikuse Põhikool 2 Räästapääsuke 15. mai 2010 Pärnu
Viimsi Kool 4c Räästapääsuke 16. mai 2010 Harju
Konguta Kool Räästapääsuke 17. mai 2010 Tartu
Vatla Põhikool Räästapääsuke 17. mai 2010 Lääne
Valga Gümnaasium Räästapääsuke 17. mai 2010 Valga
Muraste Looduskool Räästapääsuke 17. mai 2010 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Räästapääsuke 20. mai 2010 Harju
Kirivere Põhikool Räästapääsuke 20. mai 2010 Viljandi

Tagasi tulemuste juurde