"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Konguta Kool/lasteaed Näsiniin 18. märts 2010 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Näsiniin 1. aprill 2010 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 2 Näsiniin 2. aprill 2010 Põlva
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6C Näsiniin 3. aprill 2010 Viljandi
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2 Näsiniin 4. aprill 2010 Harju
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Näsiniin 4. aprill 2010 Ida-Viru
Konguta Kool Näsiniin 5. aprill 2010 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 6a Näsiniin 6. aprill 2010 Tartu
Puhja Gümnaasium 3kl Näsiniin 6. aprill 2010 Tartu
Antsla Gümnaasium 1 Näsiniin 6. aprill 2010 Võru
Tartu Kroonuaia Kool Näsiniin 6. aprill 2010 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool Näsiniin 6. aprill 2010 Lääne
Antsla Gümnaasium Näsiniin 7. aprill 2010 Võru
Ruila põhikool Näsiniin 7. aprill 2010 Harju
Osula Põhikool Näsiniin 7. aprill 2010 Võru
Unipiha Algkool Näsiniin 7. aprill 2010 Tartu
Tartu Loodusmaja Näsiniin 8. aprill 2010 Tartu
Tali Põhikool Näsiniin 9. aprill 2010 Pärnu
Tartu Veeriku Kool 9 Näsiniin 9. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 3a Näsiniin 10. aprill 2010 Tartu
Surju Põhikool Näsiniin 10. aprill 2010 Pärnu
Kirivere Põhikool Näsiniin 10. aprill 2010 Viljandi
Valgjärve Põhikool 2 Näsiniin 10. aprill 2010 Põlva
Paistu kool 3 Näsiniin 10. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7b Näsiniin 10. aprill 2010 Viljandi
Helme Sanatoorne Internaatkool Näsiniin 11. aprill 2010 Valga
Tsirguliina Keskkool Näsiniin 11. aprill 2010 Valga
Krootuse Põhikool Näsiniin 11. aprill 2010 Põlva
Otepää Gümnaasium Näsiniin 11. aprill 2010 Valga
Risti Põhikool 1,3 Näsiniin 11. aprill 2010 Lääne
Nõo Põhikool 2 Näsiniin 11. aprill 2010 Tartu
Puurmani Gümnaasium Näsiniin 11. aprill 2010 Jõgeva
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool 6.kl Näsiniin 12. aprill 2010 Põlva
Värska Gümnaasium 1 Näsiniin 12. aprill 2010 Põlva
Tartu Hiie Kool Näsiniin 12. aprill 2010 Tartu
Tääksi Pk Näsiniin 12. aprill 2010 Viljandi
Puiga Põhikool Näsiniin 12. aprill 2010 Võru
Vastseliina Gümnaasium 3 Näsiniin 12. aprill 2010 Võru
Vastseliina Gümnaasium 1 Näsiniin 12. aprill 2010 Võru
Palupera Põhikool 6 Näsiniin 12. aprill 2010 Valga
Vastse-Kuuste Kool 5 Näsiniin 13. aprill 2010 Põlva
Pärnjõe Põhikool Näsiniin 13. aprill 2010 Pärnu
Valga Gümnaasium Näsiniin 13. aprill 2010 Valga
Tallinna I Internaatkool 9 Näsiniin 13. aprill 2010 Harju
Oru Põhikool Näsiniin 14. aprill 2010 Harju
Valgjärve Põhikool Näsiniin 14. aprill 2010 Põlva
Rakvere Gümnaasium Näsiniin 14. aprill 2010 Lääne-Viru
Viljandi Maagümnaasium 7b Näsiniin 14. aprill 2010 Viljandi
Vastse-Kuuste Kool 6 Näsiniin 14. aprill 2010 Põlva
Palupera Põhikool Näsiniin 14. aprill 2010 Valga
Paistu Kool Näsiniin 14. aprill 2010 Viljandi
Haanja-Ruusmäe Põhikool Näsiniin 15. aprill 2010 Võru
Kildu põhikool Näsiniin 15. aprill 2010 Viljandi
Elva Gümnaasium 5A Näsiniin 15. aprill 2010 Tartu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B Näsiniin 15. aprill 2010 Viljandi
Kiviõli 1.Keskkool 2 Näsiniin 16. aprill 2010 Ida-Viru
Muhu Põhikool Näsiniin 16. aprill 2010 Saare
Mikitamäe Kool Näsiniin 16. aprill 2010 Põlva
Anna Haava nim. Pala Kool Näsiniin 16. aprill 2010 Jõgeva
Vastseliina Gümnaasium Näsiniin 17. aprill 2010 Võru
Loo Keskkool Näsiniin 17. aprill 2010 Harju
Kohila Gümnaasium Näsiniin 17. aprill 2010 Rapla
Kanepi Gümnaasium 6 Näsiniin 17. aprill 2010 Põlva
Pärnu Vanalinna Põhikool 4b Näsiniin 17. aprill 2010 Pärnu
Kaagvere Erikool 2 Näsiniin 17. aprill 2010 Tartu
Jäneda Kool Näsiniin 18. aprill 2010 Lääne-Viru
Tallinna Saksa Gümnaasium Näsiniin 18. aprill 2010 Harju
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 1 Näsiniin 18. aprill 2010 Jõgeva
Muraste Looduskool Näsiniin 18. aprill 2010 Harju
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Näsiniin 18. aprill 2010 Saare
Vara Põhikool Näsiniin 18. aprill 2010 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Näsiniin 18. aprill 2010 Pärnu
Roosna-Alliku Põhikool 4 Näsiniin 19. aprill 2010 Järva
Kanepi Gümnaasium 3 Näsiniin 19. aprill 2010 Põlva
Elva Gümnaasium loodussõprade ring Näsiniin 19. aprill 2010 Tartu
Kadrina Keskkool 3 Näsiniin 19. aprill 2010 Lääne-Viru
Sõmeru Põhikool Näsiniin 19. aprill 2010 Lääne-Viru
Aruküla lasteaed Rukkilill Näsiniin 19. aprill 2010 Harju
Tudu Põhikool Näsiniin 19. aprill 2010 Lääne-Viru
Aegviidu Põhikool Näsiniin 19. aprill 2010 Harju
Ferdinand von Wrangelli nim. Roela Põhikool Näsiniin 19. aprill 2010 Lääne-Viru
Alavere Põhikool Näsiniin 20. aprill 2010 Harju
Peetri Põhikool Näsiniin 20. aprill 2010 Järva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Näsiniin 20. aprill 2010 Jõgeva
Elva Gümnaasium 1c Näsiniin 20. aprill 2010 Tartu
Tornimäe Põhikool Näsiniin 20. aprill 2010 Saare
Tõrva gümnaasium Näsiniin 21. aprill 2010 Valga
Elva Gümnaasium 6C Näsiniin 21. aprill 2010 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 2 Näsiniin 22. aprill 2010 Järva
Kadrina Keskkool 2 Näsiniin 22. aprill 2010 Lääne-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium Näsiniin 22. aprill 2010 Jõgeva
Tallinna Reaalkool Näsiniin 22. aprill 2010 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 2.a Näsiniin 22. aprill 2010 Viljandi
Risti Põhikool 5-9 Näsiniin 23. aprill 2010 Harju
Haljala Gümnaasium 2 Näsiniin 23. aprill 2010 Lääne-Viru
Vara Põhikool 5 Näsiniin 24. aprill 2010 Tartu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 2 Näsiniin 24. aprill 2010 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Näsiniin 24. aprill 2010 Ida-Viru
Põlva Keskkool 5b Näsiniin 24. aprill 2010 Põlva
Salme Põhikool Näsiniin 24. aprill 2010 Saare
Orissaare Gümnaasium 2 Näsiniin 25. aprill 2010 Saare
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3.e Näsiniin 25. aprill 2010 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 2 Näsiniin 25. aprill 2010 Lääne-Viru
Imavere Põhikool Näsiniin 25. aprill 2010 Järva
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 8a Näsiniin 25. aprill 2010 Ida-Viru
Sonda Põhikool 2 Näsiniin 26. aprill 2010 Ida-Viru
Valga Jaanikese Kool Näsiniin 26. aprill 2010 Valga
Rakvere Linna Algkool Näsiniin 26. aprill 2010 Lääne-Viru
Tilsi Põhikool Näsiniin 26. aprill 2010 Põlva
Sonda Põhikool Näsiniin 26. aprill 2010 Ida-Viru
Tilsi Põhikool 7 Näsiniin 26. aprill 2010 Põlva
Haljala Gümnaasium 3 Näsiniin 27. aprill 2010 Lääne-Viru
Kernu Põhikool 2 Näsiniin 27. aprill 2010 Harju
Vastseliina Internaatkool Näsiniin 28. aprill 2010 Võru
Kärdla Ühisgümnaasium Näsiniin 28. aprill 2010 Hiiu
Rakke Gümnaasium Näsiniin 28. aprill 2010 Lääne-Viru
Vatla Põhikool Näsiniin 29. aprill 2010 Lääne
Elva Gümnaasium 5C Näsiniin 30. aprill 2010 Tartu
Orissaare Gümnaasium Näsiniin 1. mai 2010 Saare
Orissaare Gümnaasium 3 Näsiniin 1. mai 2010 Saare
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Näsiniin 3. mai 2010 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium Näsiniin 4. mai 2010 Viljandi
Tartu Veeriku Kool 5b Näsiniin 4. mai 2010 Tartu
Sonda Põhikool 3 Näsiniin 4. mai 2010 Ida-Viru
Tallinna Muusikakeskkool Näsiniin 4. mai 2010 Harju
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Näsiniin 4. mai 2010 Pärnu
Palade Põhikool Näsiniin 7. mai 2010 Hiiu
Hargla Kool 5 Näsiniin 7. mai 2010 Valga
Ääsmäe Põhikool 5 Näsiniin 10. mai 2010 Harju
Taebla Gümnaasium Näsiniin 11. mai 2010 Lääne
Vormsi Lasteaed-Põhikool Näsiniin 23. mai 2010 Lääne

Tagasi tulemuste juurde