"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Suuremõisa Põhikool 2 Metsvint 21. märts 2010 Hiiu
Ääsmäe Põhikool 2 Metsvint 22. märts 2010 Harju
Kadrina Keskkool 2 Metsvint 23. märts 2010 Lääne-Viru
Õie Lasteaed Metsvint 24. märts 2010 Harju
Vasta Kool Metsvint 24. märts 2010 Lääne-Viru
Pärnu loodusmaja Metsvint 24. märts 2010 Pärnu
Virtsu Põhikool Metsvint 24. märts 2010 Lääne
Kääpa Põhikool 2 Metsvint 25. märts 2010 Võru
Puurmani Gümnaasium Metsvint 25. märts 2010 Jõgeva
Tallinna Reaalkool Metsvint 25. märts 2010 Harju
Orissaare Gümnaasium 4 Metsvint 25. märts 2010 Saare
Tartu Veeriku Kool 2b Metsvint 25. märts 2010 Tartu
Häädemeeste Keskkool Metsvint 25. märts 2010 Pärnu
Pärnu Rääma Põhikool Metsvint 26. märts 2010 Pärnu
Oru Kool Metsvint 26. märts 2010 Lääne
Lauka Põhikool Metsvint 26. märts 2010 Hiiu
Vatla Põhikool Metsvint 26. märts 2010 Lääne
Puhja Gümnaasium 3kl Metsvint 26. märts 2010 Tartu
Metsapoole Põhikool Metsvint 27. märts 2010 Pärnu
Salme Põhikool Metsvint 27. märts 2010 Saare
Kanepi Gümnaasium Metsvint 27. märts 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 3 Metsvint 27. märts 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 2 Metsvint 27. märts 2010 Põlva
Vara Põhikool Metsvint 27. märts 2010 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa Metsvint 27. märts 2010 Tartu
Orissaare Gümnaasium 2 Metsvint 27. märts 2010 Saare
Hargla Kool 1 Metsvint 28. märts 2010 Valga
Kärstna Kool Metsvint 28. märts 2010 Viljandi
Viljandi Valuoja Põhikool Metsvint 28. märts 2010 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 2.a Metsvint 28. märts 2010 Viljandi
Kõpu Põhikool II Metsvint 28. märts 2010 Viljandi
Muraste Looduskool Metsvint 28. märts 2010 Harju
Ääsmäe Põhikool 5 Metsvint 28. märts 2010 Harju
Ääsmäe Põhikool 6 Metsvint 28. märts 2010 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium Metsvint 28. märts 2010 Jõgeva
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Metsvint 28. märts 2010 Saare
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Metsvint 28. märts 2010 Pärnu
Lõpe Põhikool 3 Metsvint 28. märts 2010 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Metsvint 29. märts 2010 Pärnu
Are Põhikool Metsvint 29. märts 2010 Pärnu
Tartu Katoliku Kool 2.b Metsvint 29. märts 2010 Tartu
Rannamõisa Lasteaed Metsvint 29. märts 2010 Harju
Pärnjõe Põhikool Metsvint 29. märts 2010 Pärnu
Kääpa Põhikool 3 Metsvint 29. märts 2010 Võru
Tali Põhikool Metsvint 29. märts 2010 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool Metsvint 29. märts 2010 Lääne
Konguta Kool Metsvint 29. märts 2010 Tartu
Pärnu Vanalinna Põhikool 4b Metsvint 29. märts 2010 Pärnu
Salutaguse Metsvint 29. märts 2010 Järva
Kanepi Gümnaasium 6 Metsvint 29. märts 2010 Põlva
Ääsmäe Põhikool 4 Metsvint 29. märts 2010 Harju
Kõpu Põhikool III Metsvint 29. märts 2010 Viljandi
Valga Jaanikese Kool Metsvint 29. märts 2010 Valga
Kodila Põhikool Metsvint 29. märts 2010 Rapla
Helme Sanatoorne Internaatkool Metsvint 29. märts 2010 Valga
Rakvere Eragümnaasium 2 Metsvint 29. märts 2010 Lääne-Viru
Valguta Lasteaed-Algkool 1 Metsvint 30. märts 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 1c Metsvint 30. märts 2010 Tartu
Rocca al Mare Kool, Vodja 6-8 Metsvint 30. märts 2010 Järva
Kernu Põhikool 2 Metsvint 30. märts 2010 Harju
Sürgavere Põhikool 4 Metsvint 30. märts 2010 Viljandi
Otepää Gümnaasium Metsvint 30. märts 2010 Valga
Kuuste kool Metsvint 30. märts 2010 Tartu
Hargla Kool Metsvint 30. märts 2010 Valga
Suuremõisa Põhikool 1 Metsvint 30. märts 2010 Hiiu
Hargla Kool 5 Metsvint 30. märts 2010 Valga
Vaida Põhikool Metsvint 30. märts 2010 Harju
Tarvastu Gümnaasium Metsvint 31. märts 2010 Viljandi
Antsla Gümnaasium Metsvint 31. märts 2010 Võru
Osula Põhikool Metsvint 31. märts 2010 Võru
Nõo Põhikool 2 Metsvint 31. märts 2010 Tartu
Kuusalu Keskkool Metsvint 31. märts 2010 Harju
Misso Keskkool Metsvint 31. märts 2010 Võru
Risti Põhikool 5-9 Metsvint 31. märts 2010 Harju
Antsla Gümnaasium 1 Metsvint 31. märts 2010 Võru
Metsküla Algkool Metsvint 31. märts 2010 Lääne
Värska Gümnaasium 1 Metsvint 31. märts 2010 Põlva
Tilsi Põhikool 7 Metsvint 1. aprill 2010 Põlva
Tartu Kunstigümnaasium 1 Metsvint 1. aprill 2010 Tartu
Paldiski Gümnaasium Metsvint 1. aprill 2010 Harju
Tudulinna põhikool Metsvint 1. aprill 2010 Ida-Viru
Albu Põhikool Metsvint 1. aprill 2010 Järva
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b Metsvint 1. aprill 2010 Viljandi
Aruküla lasteaed Rukkilill Metsvint 1. aprill 2010 Harju
Tsirguliina Keskkool Metsvint 1. aprill 2010 Valga
Kaelase Kool Metsvint 1. aprill 2010 Pärnu
Palupera Põhikool 6 Metsvint 1. aprill 2010 Valga
Risti Põhikool 1,3 Metsvint 1. aprill 2010 Lääne
Haanja-Ruusmäe Põhikool Metsvint 1. aprill 2010 Võru
Tartu Raatuse gümnaasium 7 Metsvint 1. aprill 2010 Tartu
Viljandi Maagümnaasium 7b Metsvint 1. aprill 2010 Viljandi
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Metsvint 1. aprill 2010 Järva
Pärnu Loodusmaja 4 Metsvint 1. aprill 2010 Pärnu
Valga Gümnaasium Metsvint 1. aprill 2010 Valga
Saduküla Põhikool Metsvint 2. aprill 2010 Jõgeva
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7b Metsvint 2. aprill 2010 Viljandi
Tääksi Pk Metsvint 2. aprill 2010 Viljandi
Taebla Gümnaasium Metsvint 2. aprill 2010 Lääne
Tallinna Kristiine Gümnaasium Metsvint 2. aprill 2010 Harju
Paide Ühisgümnaasium Metsvint 2. aprill 2010 Järva
Rannu Keskkool Metsvint 2. aprill 2010 Tartu
Tallinna Reaalkool 2 Metsvint 2. aprill 2010 Harju
Kohila Gümnaasium Metsvint 2. aprill 2010 Rapla
Käina Gümnaasium2 Metsvint 2. aprill 2010 Hiiu
Käina Gümnaasium Metsvint 2. aprill 2010 Hiiu
Rakvere Gümnaasium Metsvint 2. aprill 2010 Lääne-Viru
Pärnu Koidula Gümnaasium Metsvint 2. aprill 2010 Pärnu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Metsvint 2. aprill 2010 Viljandi
Orissaare Gümnaasium 5 Metsvint 2. aprill 2010 Saare
Kärla Põhikool Metsvint 2. aprill 2010 Saare
Unipiha Algkool Metsvint 3. aprill 2010 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium II Metsvint 3. aprill 2010 Jõgeva
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2c Metsvint 3. aprill 2010 Harju
Kuremaa Lasteaed- Algkool 1 Metsvint 3. aprill 2010 Jõgeva
Pärnu Loodusmaja 5 Metsvint 3. aprill 2010 Pärnu
Illuka Põhikool Metsvint 3. aprill 2010 Ida-Viru
Jõhvi Gümnaasium Metsvint 3. aprill 2010 Ida-Viru
Valgjärve Põhikool 2 Metsvint 4. aprill 2010 Põlva
Kose Gümnaasium Metsvint 4. aprill 2010 Harju
Koonga Põhikool 7 Metsvint 4. aprill 2010 Pärnu
Kuressaare Gümnaasium 4b Metsvint 4. aprill 2010 Saare
Kärdla Ühisgümnaasium Metsvint 4. aprill 2010 Hiiu
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 8a Metsvint 4. aprill 2010 Ida-Viru
Pärnu Loodusmaja 6 Metsvint 4. aprill 2010 Pärnu
Kurtna Kool Metsvint 4. aprill 2010 Harju
Tallinna Muusikakeskkool Metsvint 4. aprill 2010 Harju
Krootuse Põhikool Metsvint 4. aprill 2010 Põlva
Paistu kool 3 Metsvint 4. aprill 2010 Viljandi
Rõngu Keskkool Metsvint 4. aprill 2010 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Metsvint 4. aprill 2010 Ida-Viru
Valgjärve Põhikool Metsvint 4. aprill 2010 Põlva
Haljala Gümnaasium Metsvint 4. aprill 2010 Lääne-Viru
Nõo Põhikool Metsvint 5. aprill 2010 Tartu
Muhu Põhikool Metsvint 5. aprill 2010 Saare
Kuuste Kool 1 Metsvint 5. aprill 2010 Tartu
Sürgavere põhikool Metsvint 5. aprill 2010 Viljandi
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Metsvint 5. aprill 2010 Harju
Alavere Põhikool Metsvint 5. aprill 2010 Harju
Aegviidu Põhikool Metsvint 5. aprill 2010 Harju
Nõo Põhikool 2.b Metsvint 5. aprill 2010 Tartu
Tartu Hiie Kool Metsvint 5. aprill 2010 Tartu
Sürgavare Põhikool 2 Metsvint 5. aprill 2010 Viljandi
Paikuse Põhikool 2 Metsvint 5. aprill 2010 Pärnu
Peetri Põhikool Metsvint 5. aprill 2010 Järva
Oru Põhikool Metsvint 5. aprill 2010 Harju
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B Metsvint 5. aprill 2010 Viljandi
Sõmerpalu Põhikool Metsvint 5. aprill 2010 Võru
Tori Põhikool Metsvint 5. aprill 2010 Pärnu
Kehtna Põhikool Metsvint 6. aprill 2010 Rapla
Kirivere Põhikool Metsvint 6. aprill 2010 Viljandi
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Metsvint 6. aprill 2010 Ida-Viru
Melliste Algkool-Lasteaed Metsvint 6. aprill 2010 Tartu
Paistu Kool 2 Metsvint 6. aprill 2010 Viljandi
Paistu Kool Metsvint 6. aprill 2010 Viljandi
Paide Gümnaasium Metsvint 6. aprill 2010 Järva
Jäneda Kool Metsvint 6. aprill 2010 Lääne-Viru
Riidaja Põhikool 5-9 Metsvint 6. aprill 2010 Valga
Tabivere Gümnaasium Metsvint 6. aprill 2010 Jõgeva
Rakvere Linna Algkool Metsvint 6. aprill 2010 Lääne-Viru
Sonda Põhikool Metsvint 7. aprill 2010 Ida-Viru
Palade Põhikool Metsvint 7. aprill 2010 Hiiu
Kuusalu Keskkool 4kl Metsvint 7. aprill 2010 Harju
Kiili Gümnaasium Metsvint 7. aprill 2010 Harju
Ääsmäe Põhikool 3 Metsvint 7. aprill 2010 Harju
Roosna-Alliku Põhikool 6 Metsvint 7. aprill 2010 Järva
Imavere Põhikool Metsvint 7. aprill 2010 Järva
Savikoja Metsvint 8. aprill 2010 Tartu
Vastseliina Internaatkool Metsvint 8. aprill 2010 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium 2 Metsvint 8. aprill 2010 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 3a Metsvint 8. aprill 2010 Tartu
Rapla Ühisgümnaasium Metsvint 8. aprill 2010 Rapla
Anna Haava nim. Pala Kool Metsvint 9. aprill 2010 Jõgeva
Tartu Veeriku Kool 5b Metsvint 9. aprill 2010 Tartu
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool 6.kl Metsvint 9. aprill 2010 Põlva
Kadrina Keskkool 3 Metsvint 9. aprill 2010 Lääne-Viru
Tallinna Tehnikagümnaasium Metsvint 9. aprill 2010 Harju
Vara Põhikool 5 Metsvint 10. aprill 2010 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 4 Metsvint 10. aprill 2010 Järva
Türi Majandusgümnaasium 6.b Metsvint 10. aprill 2010 Järva
Haljala Gümnaasium 2 Metsvint 10. aprill 2010 Lääne-Viru
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 1 Metsvint 10. aprill 2010 Jõgeva
Uuemõisa Algkool Metsvint 10. aprill 2010 Lääne
Tilsi Põhikool Metsvint 11. aprill 2010 Põlva
Konguta Kool 2 Metsvint 11. aprill 2010 Tartu
Vastseliina Gümnaasium Metsvint 11. aprill 2010 Võru
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2 Metsvint 11. aprill 2010 Harju
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 1a Metsvint 11. aprill 2010 Viljandi
Tartu Descartes'i Lütseum Metsvint 11. aprill 2010 Tartu
Tartu Erakool Metsvint 11. aprill 2010 Tartu
Koonga Põhikool 3 Metsvint 12. aprill 2010 Pärnu
Vastseliina Gümnaasium 3 Metsvint 12. aprill 2010 Võru
Elva Gümnaasium 6C Metsvint 12. aprill 2010 Tartu
Tudu Põhikool Metsvint 12. aprill 2010 Lääne-Viru
Tallinna 21. Kool Metsvint 12. aprill 2010 Harju
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A Metsvint 12. aprill 2010 Viljandi
Viimsi Kool 6b Metsvint 12. aprill 2010 Harju
Tartu Katoliku Kool 1 Metsvint 12. aprill 2010 Tartu
Tõrva gümnaasium Metsvint 12. aprill 2010 Valga
Ruusa Põhikool Metsvint 12. aprill 2010 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium Metsvint 13. aprill 2010 Lääne-Viru
Suislepa Lasteaed-Algkool Metsvint 13. aprill 2010 Viljandi
Paikuse Lasteaed Mesimumm Metsvint 13. aprill 2010 Pärnu
Raasiku Põhikool Metsvint 13. aprill 2010 Harju
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool Metsvint 13. aprill 2010 Põlva
Roosna-Alliku Põhikool 2 Metsvint 13. aprill 2010 Järva
Elva lasteaed Õnneseen Metsvint 14. aprill 2010 Tartu
Uulu lasteaed Metsvint 14. aprill 2010 Pärnu
Palupera Põhikool Metsvint 14. aprill 2010 Valga
Roosna-Alliku Põhikool 3 Metsvint 14. aprill 2010 Järva
Tallinna Saksa Gümnaasium Metsvint 14. aprill 2010 Harju
Viimsi Kool 6c Metsvint 14. aprill 2010 Harju
Sonda Põhikool 3 Metsvint 15. aprill 2010 Ida-Viru
Tallinna I Internaatkool Metsvint 15. aprill 2010 Harju
Tallinna I Internaatkool 2A Metsvint 15. aprill 2010 Harju
Sadala Põhikool Metsvint 15. aprill 2010 Jõgeva
Alatskivi Keskkool Metsvint 15. aprill 2010 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Metsvint 15. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium Metsvint 16. aprill 2010 Pärnu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Metsvint 16. aprill 2010 Jõgeva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5 Metsvint 16. aprill 2010 Ida-Viru
Mikitamäe Kool Metsvint 16. aprill 2010 Põlva
Sõmeru Põhikool Metsvint 16. aprill 2010 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium Metsvint 17. aprill 2010 Lääne-Viru
Ferdinand von Wrangelli nim. Roela Põhikool Metsvint 17. aprill 2010 Lääne-Viru
Viimsi Kool 4c Metsvint 19. aprill 2010 Harju
Tartu Raatuse Gümnaasium 1a Metsvint 19. aprill 2010 Tartu
Rakke Gümnaasium Metsvint 19. aprill 2010 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 3 Metsvint 20. aprill 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool 3.b Metsvint 20. aprill 2010 Tartu
Kiviõli 1.Keskkool 2 Metsvint 20. aprill 2010 Ida-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool Metsvint 20. aprill 2010 Pärnu
Vormsi Lasteaed-Põhikool Metsvint 20. aprill 2010 Lääne
Värska Gümnaasium 3 Metsvint 22. aprill 2010 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Metsvint 23. aprill 2010 Lääne
Krabi Põhikool Metsvint 23. aprill 2010 Võru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Metsvint 24. aprill 2010 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium 2b Metsvint 25. aprill 2010 Harju
Illuka Põhikool 2 Metsvint 27. aprill 2010 Ida-Viru
Haljala Gümnaasium 3 Metsvint 27. aprill 2010 Lääne-Viru
Lokuta Lasteaed Metsvint 28. aprill 2010 Järva
Konguta Kool/lasteaed Metsvint 30. aprill 2010 Tartu
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Metsvint 3. mai 2010 Ida-Viru
Viljandi Maagümnaasium2.a Metsvint 9. mai 2010 Viljandi
Suure - Jaani Gümnaasium Metsvint 9. mai 2010 Viljandi
Maardu Gümnaasium Metsvint 11. mai 2010 Harju
Haljala Gümnaasium 4 Metsvint 12. mai 2010 Lääne-Viru

Tagasi tulemuste juurde