"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Are Põhikool 2-3 Lumikelluke 8. märts 2010 Pärnu
Haljala Gümnaasium 3 Lumikelluke 8. märts 2010 Lääne-Viru
Are Põhikool Lumikelluke 10. märts 2010 Pärnu
Gustav Adolfi Gümnaasium 2b Lumikelluke 12. märts 2010 Harju
Elva Gümnaasium 1c Lumikelluke 13. märts 2010 Tartu
Pärnu loodusmaja Lumikelluke 13. märts 2010 Pärnu
Vara Põhikool Lumikelluke 13. märts 2010 Tartu
Orissaare Gümnaasium Lumikelluke 13. märts 2010 Saare
Tarvastu Gümnaasium Lumikelluke 14. märts 2010 Viljandi
Orissaare Gümnaasium 4 Lumikelluke 14. märts 2010 Saare
Põlva Ühisgümnaasium Lumikelluke 15. märts 2010 Põlva
Koonga Põhikool Lumikelluke 16. märts 2010 Pärnu
Kadrina Keskkool 2 Lumikelluke 16. märts 2010 Lääne-Viru
Anna Haava nim. Pala Kool Lumikelluke 17. märts 2010 Jõgeva
Emmaste Põhikool Lumikelluke 17. märts 2010 Hiiu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Lumikelluke 18. märts 2010 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 2 Lumikelluke 18. märts 2010 Pärnu
Ruila põhikool Lumikelluke 18. märts 2010 Harju
Konguta Kool Lumikelluke 18. märts 2010 Tartu
Koonga Põhikool 8 Lumikelluke 19. märts 2010 Pärnu
Pärnjõe Põhikool Lumikelluke 19. märts 2010 Pärnu
Riidaja Põhikool 5-9 Lumikelluke 19. märts 2010 Valga
Kuressaare Gümnaasium5b Lumikelluke 19. märts 2010 Saare
Tali Põhikool Lumikelluke 19. märts 2010 Pärnu
Tartu Katoliku Kool 1 Lumikelluke 19. märts 2010 Tartu
Audru Keskkool2 Lumikelluke 19. märts 2010 Pärnu
Pärnu Rääma Põhikool Lumikelluke 19. märts 2010 Pärnu
Paikuse Põhikool 2 Lumikelluke 19. märts 2010 Pärnu
Orissaare Gümnaasium 2 Lumikelluke 19. märts 2010 Saare
Kuldre Kool Lumikelluke 20. märts 2010 Võru
Valguta Lasteaed-Algkool 1 Lumikelluke 20. märts 2010 Tartu
Põlva Keskkool 5b Lumikelluke 20. märts 2010 Põlva
Elva Gümnaasium 6C Lumikelluke 20. märts 2010 Tartu
Kuressaare Gümnaasium 4b Lumikelluke 20. märts 2010 Saare
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6C Lumikelluke 20. märts 2010 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 3.a Lumikelluke 20. märts 2010 Viljandi
Hargla Kool 4 Lumikelluke 20. märts 2010 Valga
Paikuse Lasteaed Mesimumm Lumikelluke 20. märts 2010 Pärnu
Salme Põhikool Lumikelluke 20. märts 2010 Saare
Paikuse Põhikool 1 Lumikelluke 20. märts 2010 Pärnu
Lihula Lasteaed II Lumikelluke 20. märts 2010 Lääne
Kääpa Põhikool 2 Lumikelluke 21. märts 2010 Võru
Elva Gümnaasium 3B Lumikelluke 21. märts 2010 Tartu
Kuuste Kool 1 Lumikelluke 21. märts 2010 Tartu
Uuemõisa Algkool Lumikelluke 21. märts 2010 Lääne
Rapla Ühisgümnaasium Lumikelluke 21. märts 2010 Rapla
Vastse-Kuuste Kool 5 Lumikelluke 21. märts 2010 Põlva
Elva Gümnaasium loodussõprade ring Lumikelluke 21. märts 2010 Tartu
Tori Põhikool Lumikelluke 21. märts 2010 Pärnu
Krabi Põhikool Lumikelluke 21. märts 2010 Võru
Lokuta Lasteaed Lumikelluke 21. märts 2010 Järva
Antsla Gümnaasium Lumikelluke 21. märts 2010 Võru
Antsla Gümnaasium 1 Lumikelluke 21. märts 2010 Võru
Suuremõisa Põhikool 2 Lumikelluke 22. märts 2010 Hiiu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1.a Lumikelluke 22. märts 2010 Tartu
Saaremaa Ühisgümnaasium Lumikelluke 22. märts 2010 Saare
Kanepi Gümnaasium 2 Lumikelluke 22. märts 2010 Põlva
Risti Põhikool 5-9 Lumikelluke 22. märts 2010 Harju
Imavere Põhikool Lumikelluke 22. märts 2010 Järva
Alavere Põhikool Lumikelluke 22. märts 2010 Harju
Palade Põhikool Lumikelluke 22. märts 2010 Hiiu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2c Lumikelluke 22. märts 2010 Harju
Uuemõisa Algkool3 Lumikelluke 22. märts 2010 Lääne
Pärnu Loodusmaja 4 Lumikelluke 22. märts 2010 Pärnu
Juhan Liivi nim.Alatskivi Keskkool Lumikelluke 22. märts 2010 Tartu
Tallinna Saksa Gümnaasium Lumikelluke 22. märts 2010 Harju
Palupera Põhikool 6 Lumikelluke 22. märts 2010 Valga
Tartu Erakool Lumikelluke 22. märts 2010 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 1a Lumikelluke 23. märts 2010 Tartu
Oru Kool Lumikelluke 23. märts 2010 Lääne
Lõpe Põhikool 2 Lumikelluke 23. märts 2010 Pärnu
Valga Gümnaasium Lumikelluke 23. märts 2010 Valga
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B Lumikelluke 23. märts 2010 Viljandi
Kiviõli 1.Keskkool 2 Lumikelluke 23. märts 2010 Ida-Viru
Jäneda7 Lumikelluke 23. märts 2010 Lääne-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Lumikelluke 23. märts 2010 Jõgeva
Vastse-Kuuste Kool 6 Lumikelluke 23. märts 2010 Põlva
Kärstna Kool Lumikelluke 23. märts 2010 Viljandi
Kõpu Põhikool Lumikelluke 23. märts 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A Lumikelluke 23. märts 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Lumikelluke 23. märts 2010 Viljandi
Uulu Lasteaed 2 Lumikelluke 23. märts 2010 Pärnu
Puka Keskkool Lumikelluke 23. märts 2010 Valga
Tallinna Reaalkool 2 Lumikelluke 23. märts 2010 Harju
Tartu Hiie Kool 2 Lumikelluke 23. märts 2010 Tartu
Tartu Kunstigümnaasium 2 Lumikelluke 24. märts 2010 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Lumikelluke 24. märts 2010 Viljandi
Elva Gümnaasium 3a Lumikelluke 24. märts 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool Lumikelluke 24. märts 2010 Tartu
Valga Jaanikese Kool Lumikelluke 24. märts 2010 Valga
Metsapoole Põhikool Lumikelluke 24. märts 2010 Pärnu
Puhja Gümnaasium 3kl Lumikelluke 24. märts 2010 Tartu
Mustjala Lasteaed-Põhikool Lumikelluke 24. märts 2010 Saare
Häädemeeste Keskkool Lumikelluke 24. märts 2010 Pärnu
Vastseliina Gümnaasium 1 Lumikelluke 24. märts 2010 Võru
Suuremõisa Põhikool 1 Lumikelluke 24. märts 2010 Hiiu
Viimsi Kool 4c Lumikelluke 24. märts 2010 Harju
Pärnu Vanalinna Põhikool 4b Lumikelluke 24. märts 2010 Pärnu
Pärnu Päikesejänku lasteaed Lumikelluke 24. märts 2010 Pärnu
Tartu Raatuse gümnaasium 7 Lumikelluke 25. märts 2010 Tartu
Tartu Hiie Kool Lumikelluke 25. märts 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool 3.b Lumikelluke 25. märts 2010 Tartu
Tartu Hiie Kool 3 Lumikelluke 25. märts 2010 Tartu
Türi Majandusgümnaasium 6.a Lumikelluke 25. märts 2010 Järva
Nõo Põhikool 2 Lumikelluke 25. märts 2010 Tartu
Kildu põhikool Lumikelluke 25. märts 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 1 Lumikelluke 25. märts 2010 Jõgeva
Pärnu Koidula Gümnaasium1 Lumikelluke 25. märts 2010 Pärnu
Lauka Põhikool Lumikelluke 25. märts 2010 Hiiu
Rannu Keskkool Lumikelluke 25. märts 2010 Tartu
Hargla Kool 5 Lumikelluke 25. märts 2010 Valga
Kernu Põhikool 2 Lumikelluke 25. märts 2010 Harju
Rõngu Keskkool Lumikelluke 25. märts 2010 Tartu
Viljandi Maagümnaasium2.a Lumikelluke 25. märts 2010 Viljandi
Koonga Põhikool 3 Lumikelluke 26. märts 2010 Pärnu
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool 6.kl Lumikelluke 26. märts 2010 Põlva
Taebla Gümnaasium Lumikelluke 26. märts 2010 Lääne
Viljandi Valuoja Põhikool Lumikelluke 26. märts 2010 Viljandi
Alatskivi Keskkool Lumikelluke 26. märts 2010 Tartu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7b Lumikelluke 26. märts 2010 Viljandi
Orissaare Gümnaasium 3 Lumikelluke 26. märts 2010 Saare
Kärdla Ühisgümnaasium Lumikelluke 26. märts 2010 Hiiu
Aegviidu Põhikool Lumikelluke 26. märts 2010 Harju
Paistu Kool 2 Lumikelluke 26. märts 2010 Viljandi
Krootuse Põhikool Lumikelluke 26. märts 2010 Põlva
Paistu kool 3 Lumikelluke 26. märts 2010 Viljandi
Hargla Kool 1 Lumikelluke 26. märts 2010 Valga
Tilsi Põhikool Lumikelluke 26. märts 2010 Põlva
Tallinna 21. Kool Lumikelluke 26. märts 2010 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool Lumikelluke 26. märts 2010 Pärnu
Värska Gümnaasium 1 Lumikelluke 26. märts 2010 Põlva
Surju Põhikool Lumikelluke 26. märts 2010 Pärnu
Muhu Põhikool Lumikelluke 26. märts 2010 Saare
Nõo Põhikool Lumikelluke 26. märts 2010 Tartu
Kuuste kool Lumikelluke 27. märts 2010 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 1 Lumikelluke 27. märts 2010 Järva
Tartu Kivilinna Gümnaasium Lumikelluke 27. märts 2010 Tartu
Kurtna Kool Lumikelluke 27. märts 2010 Harju
Kohila Gümnaasium Lumikelluke 27. märts 2010 Rapla
Vastseliina Gümnaasium 4 Lumikelluke 27. märts 2010 Võru
Kääpa Põhikool 3 Lumikelluke 27. märts 2010 Võru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Lumikelluke 27. märts 2010 Pärnu
Sõmerpalu Põhikool Lumikelluke 27. märts 2010 Võru
Tääksi Pk Lumikelluke 27. märts 2010 Viljandi
Uuemõisa Algkool6 Lumikelluke 27. märts 2010 Lääne
Luunja Lasteaed Midrimaa Lumikelluke 27. märts 2010 Tartu
Viljandi maagümnaasium 3c Lumikelluke 27. märts 2010 Viljandi
Eidapere Kool Lumikelluke 27. märts 2010 Rapla
Adavere Põhikool Lumikelluke 27. märts 2010 Jõgeva
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Lumikelluke 27. märts 2010 Saare
Tsirguliina Keskkool Lumikelluke 27. märts 2010 Valga
Kanepi Gümnaasium 3 Lumikelluke 27. märts 2010 Põlva
Kuusalu Keskkool 4kl Lumikelluke 27. märts 2010 Harju
Otepää Gümnaasium Lumikelluke 27. märts 2010 Valga
Kanepi Gümnaasium 6 Lumikelluke 27. märts 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium Lumikelluke 27. märts 2010 Põlva
Põltsamaa Ühisgümnaasium Lumikelluke 27. märts 2010 Jõgeva
Kõpu Põhikool III Lumikelluke 27. märts 2010 Viljandi
Vambola Lasteaed 1 Lumikelluke 27. märts 2010 Viljandi
Unipiha Algkool Lumikelluke 27. märts 2010 Tartu
Oru Põhikool Lumikelluke 27. märts 2010 Harju
Osula Põhikool Lumikelluke 27. märts 2010 Võru
Lõpe Põhikool 3 Lumikelluke 27. märts 2010 Pärnu
Audru Keskkool Lumikelluke 27. märts 2010 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b Lumikelluke 27. märts 2010 Viljandi
Kõpu Põhikool II Lumikelluke 27. märts 2010 Viljandi
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 8a Lumikelluke 27. märts 2010 Ida-Viru
Pärnu Väike Vabakool 1 Lumikelluke 27. märts 2010 Pärnu
Haljala Gümnaasium Lumikelluke 27. märts 2010 Lääne-Viru
Tartu Veeriku Kool 5b Lumikelluke 27. märts 2010 Tartu
Rakvere Eragümnaasium 2 Lumikelluke 28. märts 2010 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3 Lumikelluke 28. märts 2010 Lääne-Viru
Nõo Põhikool 2.b Lumikelluke 28. märts 2010 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 2.a Lumikelluke 28. märts 2010 Viljandi
Pärnu Väike Vabakool 6 Lumikelluke 28. märts 2010 Pärnu
Vastseliina Gümnaasium 3 Lumikelluke 28. märts 2010 Võru
Pärnu Loodusmaja 2 Lumikelluke 28. märts 2010 Pärnu
Kaelase Kool Lumikelluke 28. märts 2010 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium Lumikelluke 28. märts 2010 Pärnu
Vastseliina Internaatkool Lumikelluke 28. märts 2010 Võru
Saduküla Põhikool Lumikelluke 28. märts 2010 Jõgeva
Roosna-Alliku Põhikool 6 Lumikelluke 28. märts 2010 Järva
Albu Põhikool Lumikelluke 28. märts 2010 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool Lumikelluke 28. märts 2010 Lääne
Helme Sanatoorne Internaatkool Lumikelluke 28. märts 2010 Valga
Illuka Põhikool 5 Lumikelluke 28. märts 2010 Ida-Viru
Uuemõisa Algkool5 Lumikelluke 28. märts 2010 Lääne
Pärnu Väike Vabakool Lumikelluke 28. märts 2010 Pärnu
Valga Põhikool Lumikelluke 28. märts 2010 Valga
Tartu Descartes'i Lütseum 2 Lumikelluke 28. märts 2010 Tartu
Torma lasteaed Linnutaja Lumikelluke 28. märts 2010 Jõgeva
Haljala Gümnaasium 2 Lumikelluke 28. märts 2010 Lääne-Viru
Pärnu Loodusmaja 6 Lumikelluke 29. märts 2010 Pärnu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3.e Lumikelluke 29. märts 2010 Tartu
Tartu Descartes'i Lütseum Lumikelluke 29. märts 2010 Tartu
Konguta Kool/lasteaed Lumikelluke 29. märts 2010 Tartu
Tallinna I Internaatkool 9 Lumikelluke 29. märts 2010 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium Lumikelluke 29. märts 2010 Harju
Vatla Põhikool Lumikelluke 29. märts 2010 Lääne
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 3 Lumikelluke 29. märts 2010 Pärnu
Värska Gümnaasium 3 Lumikelluke 29. märts 2010 Põlva
Vambola Lasteaed Lumikelluke 29. märts 2010 Viljandi
Kiili Gümnaasium Lumikelluke 29. märts 2010 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Lumikelluke 29. märts 2010 Lääne
Kärla Põhikool Lumikelluke 29. märts 2010 Saare
Puurmani Gümnaasium Lumikelluke 29. märts 2010 Jõgeva
Uulu lasteaed Lumikelluke 29. märts 2010 Pärnu
Vastseliina Gümnaasium Lumikelluke 29. märts 2010 Võru
Illuka Põhikool Lumikelluke 29. märts 2010 Ida-Viru
Tartu Veeriku Kool 2b Lumikelluke 29. märts 2010 Tartu
Raasiku Põhikool Lumikelluke 29. märts 2010 Harju
Oru lasteaed Mesimumm Lumikelluke 29. märts 2010 Harju
Haanja-Ruusmäe Põhikool Lumikelluke 29. märts 2010 Võru
Puiga Põhikool Lumikelluke 29. märts 2010 Võru
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool Lumikelluke 29. märts 2010 Põlva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Lumikelluke 29. märts 2010 Pärnu
Elva lasteaed Õnneseen Lumikelluke 29. märts 2010 Tartu
Vambola Lasteaed 2 Lumikelluke 29. märts 2010 Viljandi
Aruküla lasteaed Rukkilill Lumikelluke 30. märts 2010 Harju
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Lumikelluke 30. märts 2010 Järva
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 2 Lumikelluke 30. märts 2010 Jõgeva
Tartu Loodusmaja Lumikelluke 30. märts 2010 Tartu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Lumikelluke 30. märts 2010 Harju
Melliste Lasteaed Lumikelluke 30. märts 2010 Tartu
Kirivere Põhikool Lumikelluke 30. märts 2010 Viljandi
Ferdinand von Wrangelli nim. Roela Põhikool Lumikelluke 30. märts 2010 Lääne-Viru
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Lumikelluke 30. märts 2010 Pärnu
Palupera Põhikool 1 Lumikelluke 30. märts 2010 Valga
Peetri Põhikool Lumikelluke 30. märts 2010 Järva
Melliste Algkool-Lasteaed Lumikelluke 30. märts 2010 Tartu
Sonda Põhikool 3 Lumikelluke 30. märts 2010 Ida-Viru
Paistu Kool Lumikelluke 30. märts 2010 Viljandi
Risti Põhikool 1,3 Lumikelluke 30. märts 2010 Lääne
Kuusalu Keskkool Lumikelluke 30. märts 2010 Harju
Paide Gümnaasium Lumikelluke 30. märts 2010 Järva
Mikitamäe Kool Lumikelluke 30. märts 2010 Põlva
Savikoja Lumikelluke 30. märts 2010 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 6a Lumikelluke 30. märts 2010 Tartu
Loo Keskkool Lumikelluke 30. märts 2010 Harju
Roosna-Alliku Põhikool 2 Lumikelluke 30. märts 2010 Järva
Kernu Põhikool Lumikelluke 30. märts 2010 Harju
Kehtna Põhikool Lumikelluke 30. märts 2010 Rapla
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Lumikelluke 30. märts 2010 Harju
Salutaguse Lumikelluke 31. märts 2010 Järva
Kostivere Põhikool Lumikelluke 31. märts 2010 Harju
Tartu Raatuse Gümnaasium 5 Lumikelluke 31. märts 2010 Tartu
Ruusa Põhikool Lumikelluke 31. märts 2010 Põlva
Tabivere Gümnaasium Lumikelluke 31. märts 2010 Jõgeva
Sonda Põhikool 2 Lumikelluke 31. märts 2010 Ida-Viru
Tudu Põhikool Lumikelluke 31. märts 2010 Lääne-Viru
Metsküla Algkool Lumikelluke 31. märts 2010 Lääne
Õie Lasteaed Lumikelluke 31. märts 2010 Harju
Hargla Kool 2 Lumikelluke 31. märts 2010 Valga
Rakvere Linna Algkool 1 Lumikelluke 31. märts 2010 Lääne-Viru
Tõrva gümnaasium Lumikelluke 31. märts 2010 Valga
Valgjärve Põhikool 2 Lumikelluke 31. märts 2010 Põlva
Orissaare Gümnaasium 5 Lumikelluke 31. märts 2010 Saare
Tallinna Muusikakeskkool Lumikelluke 31. märts 2010 Harju
Raasiku Põhikool 5 Lumikelluke 31. märts 2010 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium 6b Lumikelluke 31. märts 2010 Harju
Vara Põhikool 5 Lumikelluke 31. märts 2010 Tartu
Valgjärve Põhikool Lumikelluke 31. märts 2010 Põlva
Maardu Gümnaasium Lumikelluke 31. märts 2010 Harju
Illuka Põhikool 2 Lumikelluke 31. märts 2010 Ida-Viru
Ääsmäe Põhikool 6 Lumikelluke 31. märts 2010 Harju
Rakke Gümnaasium Lumikelluke 31. märts 2010 Lääne-Viru
Tudulinna põhikool Lumikelluke 1. aprill 2010 Ida-Viru
Ahula Lasteaed-Algkool Lumikelluke 1. aprill 2010 Järva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Lumikelluke 1. aprill 2010 Jõgeva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Lumikelluke 1. aprill 2010 Ida-Viru
Käina Gümnaasium2 Lumikelluke 1. aprill 2010 Hiiu
Tallinna Reaalkool Lumikelluke 1. aprill 2010 Harju
Paldiski Gümnaasium Lumikelluke 1. aprill 2010 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 2 Lumikelluke 1. aprill 2010 Lääne-Viru
Sõmeru Põhikool Lumikelluke 1. aprill 2010 Lääne-Viru
Karksi-Nuia Lasteaed Lumikelluke 1. aprill 2010 Viljandi
Paide Ühisgümnaasium Lumikelluke 1. aprill 2010 Järva
Tartu Kroonuaia Kool Lumikelluke 1. aprill 2010 Tartu
Palupera Põhikool Lumikelluke 1. aprill 2010 Valga
Võnnu Lasteaed "Värvuke" Lumikelluke 1. aprill 2010 Tartu
Pärnu Loodusmaja 5 Lumikelluke 1. aprill 2010 Pärnu
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2 Lumikelluke 1. aprill 2010 Harju
Suislepa Lasteaed-Algkool Lumikelluke 1. aprill 2010 Viljandi
Väike-Maarja Gümnaasium Lumikelluke 1. aprill 2010 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Lumikelluke 1. aprill 2010 Ida-Viru
Viljandi Maagümnaasium 7b Lumikelluke 2. aprill 2010 Viljandi
Vasta Kool Lumikelluke 2. aprill 2010 Lääne-Viru
Ääsmäe Põhikool 3 Lumikelluke 2. aprill 2010 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3a Lumikelluke 2. aprill 2010 Ida-Viru
Tartu Katoliku Kool 2.a Lumikelluke 2. aprill 2010 Tartu
Tallinna Ranniku Gümnaasium Lumikelluke 2. aprill 2010 Harju
Pärnu Koidula Gümnaasium Lumikelluke 2. aprill 2010 Pärnu
Elva Gümnaasium 6A Lumikelluke 2. aprill 2010 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Lumikelluke 2. aprill 2010 Harju
Misso Keskkool Lumikelluke 2. aprill 2010 Võru
Roosna-Alliku Põhikool 4 Lumikelluke 2. aprill 2010 Järva
Orava Põhikool Lumikelluke 3. aprill 2010 Põlva
Rakvere reaalgümnaasium 2 Lumikelluke 3. aprill 2010 Lääne-Viru
Sonda Põhikool Lumikelluke 3. aprill 2010 Ida-Viru
Narva Eesti Gümnaasium Lumikelluke 3. aprill 2010 Ida-Viru
Vaida Põhikool Lumikelluke 3. aprill 2010 Harju
Ääsmäe Põhikool 5 Lumikelluke 3. aprill 2010 Harju
Tartu Veeriku Kool 9 Lumikelluke 3. aprill 2010 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 3 Lumikelluke 3. aprill 2010 Järva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5 Lumikelluke 3. aprill 2010 Ida-Viru
Sadala Põhikool Lumikelluke 4. aprill 2010 Jõgeva
Elva Gümnaasium 5C Lumikelluke 4. aprill 2010 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Lumikelluke 4. aprill 2010 Ida-Viru
Rocca al Mare Kool, Vodja 6-8 Lumikelluke 4. aprill 2010 Järva
Lihula Gümnaasium Lumikelluke 4. aprill 2010 Lääne
Muraste Looduskool Lumikelluke 4. aprill 2010 Harju
Tartu Veeriku Kool 8 Lumikelluke 4. aprill 2010 Tartu
Jäneda Kool Lumikelluke 4. aprill 2010 Lääne-Viru
Koonga Põhikool 7 Lumikelluke 4. aprill 2010 Pärnu
Rannamõisa Lasteaed Lumikelluke 5. aprill 2010 Harju
Sürgavare Põhikool 2 Lumikelluke 5. aprill 2010 Viljandi
Sürgavere põhikool Lumikelluke 5. aprill 2010 Viljandi
Tornimäe Põhikool Lumikelluke 5. aprill 2010 Saare
Rocca al Mare Kool, Vodja 4 Lumikelluke 5. aprill 2010 Järva
Anna Haava nim. Pala Kool 2 Lumikelluke 5. aprill 2010 Jõgeva
Sürgavere Põhikool 4 Lumikelluke 5. aprill 2010 Viljandi
Tallinna I Internaatkool 2A Lumikelluke 5. aprill 2010 Harju
Viimsi Kool 6b Lumikelluke 5. aprill 2010 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium II Lumikelluke 6. aprill 2010 Jõgeva
Tallinna I Internaatkool PÕK Lumikelluke 6. aprill 2010 Harju
Tallinna I Internaatkool Lumikelluke 6. aprill 2010 Harju
Rakvere Gümnaasium Lumikelluke 6. aprill 2010 Lääne-Viru
Viimsi Kool 6c Lumikelluke 6. aprill 2010 Harju
Rakvere Linna Algkool Lumikelluke 6. aprill 2010 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Lumikelluke 9. aprill 2010 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 5A Lumikelluke 9. aprill 2010 Tartu
Kaagvere Erikool 2 Lumikelluke 10. aprill 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool 2.b Lumikelluke 12. aprill 2010 Tartu
Haljala Gümnaasium 4 Lumikelluke 13. aprill 2010 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium Lumikelluke 17. aprill 2010 Lääne-Viru
Pärnu Väike Vabakool 4 Lumikelluke 20. aprill 2010 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4b Lumikelluke 28. aprill 2010 Ida-Viru
Vormsi Lasteaed-Põhikool Lumikelluke 17. mai 2010 Lääne

Tagasi tulemuste juurde