"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Palade Põhikool Kiivitaja 18. märts 2010 Hiiu
Salme Põhikool Kiivitaja 19. märts 2010 Saare
Vatla Põhikool Kiivitaja 20. märts 2010 Lääne
Häädemeeste Keskkool Kiivitaja 20. märts 2010 Pärnu
Põlva Ühisgümnaasium Kiivitaja 20. märts 2010 Põlva
Virtsu Põhikool Kiivitaja 20. märts 2010 Lääne
Vormsi Lasteaed-Põhikool Kiivitaja 20. märts 2010 Lääne
Meremäe-Obinitsa Põhikool Kiivitaja 20. märts 2010 Võru
Are Põhikool Kiivitaja 20. märts 2010 Pärnu
Kääpa Põhikool Kiivitaja 21. märts 2010 Võru
Uuemõisa Algkool Kiivitaja 21. märts 2010 Lääne
Suuremõisa Põhikool 1 Kiivitaja 21. märts 2010 Hiiu
Suuremõisa Põhikool 2 Kiivitaja 21. märts 2010 Hiiu
Ruila põhikool Kiivitaja 22. märts 2010 Harju
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Kiivitaja 22. märts 2010 Saare
Tsirguliina Keskkool Kiivitaja 22. märts 2010 Valga
Emmaste Põhikool Kiivitaja 22. märts 2010 Hiiu
Pärnu Vanalinna Põhikool 4b Kiivitaja 22. märts 2010 Pärnu
Orava Põhikool Kiivitaja 22. märts 2010 Põlva
Väätsa Põhikool Kiivitaja 22. märts 2010 Järva
Juhan Liivi nim.Alatskivi Keskkool Kiivitaja 22. märts 2010 Tartu
Puhja Gümnaasium 3kl Kiivitaja 23. märts 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool 1 Kiivitaja 23. märts 2010 Tartu
Hargla Kool 2 Kiivitaja 23. märts 2010 Valga
Nõo Põhikool 2.b Kiivitaja 23. märts 2010 Tartu
Lõpe Põhikool Kiivitaja 24. märts 2010 Pärnu
Kääpa Põhikool 3 Kiivitaja 25. märts 2010 Võru
Tartu Hiie Kool 3 Kiivitaja 25. märts 2010 Tartu
Helme Sanatoorne Internaatkool Kiivitaja 25. märts 2010 Valga
Anna Haava nim. Pala Kool Kiivitaja 25. märts 2010 Jõgeva
Tääksi Pk Kiivitaja 25. märts 2010 Viljandi
Rannu Keskkool Kiivitaja 25. märts 2010 Tartu
Kadrina Keskkool 2 Kiivitaja 25. märts 2010 Lääne-Viru
Koonga Põhikool 8 Kiivitaja 25. märts 2010 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 2 Kiivitaja 25. märts 2010 Pärnu
Palupera Põhikool 6 Kiivitaja 26. märts 2010 Valga
Valga Gümnaasium Kiivitaja 26. märts 2010 Valga
Kirivere Põhikool Kiivitaja 26. märts 2010 Viljandi
Metsapoole Põhikool Kiivitaja 26. märts 2010 Pärnu
Kuldre Kool Kiivitaja 26. märts 2010 Võru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Kiivitaja 26. märts 2010 Lääne
Gustav Adolfi Gümnaasium 6b Kiivitaja 26. märts 2010 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5 Kiivitaja 26. märts 2010 Ida-Viru
Krootuse Põhikool Kiivitaja 26. märts 2010 Põlva
Hargla Kool Kiivitaja 26. märts 2010 Valga
Paikuse Põhikool 1 Kiivitaja 26. märts 2010 Pärnu
Vastse-Kuuste Kool 6 Kiivitaja 26. märts 2010 Põlva
Konguta Kool Kiivitaja 26. märts 2010 Tartu
Raasiku Põhikool 5 Kiivitaja 26. märts 2010 Harju
Tartu Hiie Kool Kiivitaja 26. märts 2010 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Kiivitaja 26. märts 2010 Põlva
Ääsmäe Põhikool 2 Kiivitaja 26. märts 2010 Harju
Orissaare Gümnaasium 2 Kiivitaja 26. märts 2010 Saare
Unipiha Algkool Kiivitaja 26. märts 2010 Tartu
Tali Põhikool Kiivitaja 26. märts 2010 Pärnu
Kõpu Põhikool III Kiivitaja 26. märts 2010 Viljandi
Imavere Põhikool Kiivitaja 26. märts 2010 Järva
Kanepi Gümnaasium 2 Kiivitaja 26. märts 2010 Põlva
Rakvere Eragümnaasium 2 Kiivitaja 27. märts 2010 Lääne-Viru
Otepää Gümnaasium Kiivitaja 27. märts 2010 Valga
Tartu Katoliku Kool 2.a Kiivitaja 27. märts 2010 Tartu
Elva Gümnaasium loodussõprade ring Kiivitaja 27. märts 2010 Tartu
Vasta Kool Kiivitaja 27. märts 2010 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 3a Kiivitaja 27. märts 2010 Tartu
Sõmerpalu Põhikool Kiivitaja 27. märts 2010 Võru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1.a Kiivitaja 27. märts 2010 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Kiivitaja 27. märts 2010 Pärnu
Lihula Gümnaasium Kiivitaja 27. märts 2010 Lääne
Väike-Maarja Gümnaasium 2 Kiivitaja 27. märts 2010 Lääne-Viru
Palupera Põhikool 1 Kiivitaja 27. märts 2010 Valga
Kõpu Põhikool II Kiivitaja 27. märts 2010 Viljandi
Vaida Põhikool Kiivitaja 27. märts 2010 Harju
Vastseliina Gümnaasium 1 Kiivitaja 27. märts 2010 Võru
Kildu põhikool Kiivitaja 27. märts 2010 Viljandi
Tori Põhikool Kiivitaja 27. märts 2010 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 3 Kiivitaja 27. märts 2010 Põlva
Haanja-Ruusmäe Põhikool Kiivitaja 28. märts 2010 Võru
Pärnu Päikesejänku lasteaed Kiivitaja 28. märts 2010 Pärnu
Jõhvi Gümnaasium Kiivitaja 28. märts 2010 Ida-Viru
Puiga Põhikool Kiivitaja 28. märts 2010 Võru
Valgjärve Põhikool 2 Kiivitaja 28. märts 2010 Põlva
Sonda Põhikool 3 Kiivitaja 28. märts 2010 Ida-Viru
Pärnu Väike Vabakool 6 Kiivitaja 28. märts 2010 Pärnu
Illuka Põhikool 2 Kiivitaja 28. märts 2010 Ida-Viru
Antsla Gümnaasium Kiivitaja 28. märts 2010 Võru
Vastseliina Gümnaasium 3 Kiivitaja 28. märts 2010 Võru
Koonga Põhikool Kiivitaja 28. märts 2010 Pärnu
Ääsmäe Põhikool 4 Kiivitaja 28. märts 2010 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium Kiivitaja 28. märts 2010 Jõgeva
Tartu Katoliku Kool 3.b Kiivitaja 28. märts 2010 Tartu
Lauka Põhikool Kiivitaja 28. märts 2010 Hiiu
Pärnu Ühisgümnaasium Kiivitaja 28. märts 2010 Pärnu
Jäneda7 Kiivitaja 28. märts 2010 Lääne-Viru
Risti Põhikool 1,3 Kiivitaja 29. märts 2010 Lääne
Misso Keskkool Kiivitaja 29. märts 2010 Võru
Metsküla Algkool Kiivitaja 29. märts 2010 Lääne
Sürgavere Põhikool 4 Kiivitaja 29. märts 2010 Viljandi
Elva Gümnaasium 1c Kiivitaja 29. märts 2010 Tartu
Risti Põhikool 5-9 Kiivitaja 29. märts 2010 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Kiivitaja 29. märts 2010 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed- Algkool 1 Kiivitaja 29. märts 2010 Jõgeva
Viljandi Maagümnaasium 7b Kiivitaja 29. märts 2010 Viljandi
Vastseliina Gümnaasium Kiivitaja 29. märts 2010 Võru
Aakre Lasteaed-Algkool Kiivitaja 29. märts 2010 Valga
Savikoja Kiivitaja 29. märts 2010 Tartu
Muraste Looduskool Kiivitaja 29. märts 2010 Harju
Konguta Kool 2 Kiivitaja 29. märts 2010 Tartu
Taebla Gümnaasium Kiivitaja 29. märts 2010 Lääne
Kanepi Gümnaasium 6 Kiivitaja 29. märts 2010 Põlva
Vara Põhikool Kiivitaja 29. märts 2010 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa Kiivitaja 29. märts 2010 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b Kiivitaja 29. märts 2010 Viljandi
Puurmani Gümnaasium Kiivitaja 30. märts 2010 Jõgeva
Kuusalu Keskkool 4kl Kiivitaja 30. märts 2010 Harju
Kehtna Põhikool Kiivitaja 30. märts 2010 Rapla
Paide Ühisgümnaasium Kiivitaja 30. märts 2010 Järva
Melliste Algkool-Lasteaed Kiivitaja 30. märts 2010 Tartu
Kuuste kool Kiivitaja 30. märts 2010 Tartu
Paistu Kool 2 Kiivitaja 30. märts 2010 Viljandi
Illuka Põhikool 5 Kiivitaja 30. märts 2010 Ida-Viru
Kurtna Kool Kiivitaja 30. märts 2010 Harju
Elva Gümnaasium 3B Kiivitaja 30. märts 2010 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Kiivitaja 30. märts 2010 Ida-Viru
Albu Põhikool Kiivitaja 30. märts 2010 Järva
Vambola Lasteaed 2 Kiivitaja 30. märts 2010 Viljandi
Paistu Kool Kiivitaja 30. märts 2010 Viljandi
Roosna-Alliku Põhikool 4 Kiivitaja 30. märts 2010 Järva
Lilli loodusmaja Kiivitaja 30. märts 2010 Viljandi
Mikitamäe Kool Kiivitaja 30. märts 2010 Põlva
Roosna-Alliku Põhikool 6 Kiivitaja 30. märts 2010 Järva
Valgjärve Põhikool Kiivitaja 31. märts 2010 Põlva
Õie Lasteaed Kiivitaja 31. märts 2010 Harju
Ruusa Põhikool Kiivitaja 31. märts 2010 Põlva
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Kiivitaja 31. märts 2010 Viljandi
Tartu Loodusmaja Kiivitaja 31. märts 2010 Tartu
Haljala Gümnaasium Kiivitaja 31. märts 2010 Lääne-Viru
Alatskivi Keskkool Kiivitaja 31. märts 2010 Tartu
Nõo Põhikool 2 Kiivitaja 31. märts 2010 Tartu
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 2 Kiivitaja 31. märts 2010 Jõgeva
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Kiivitaja 31. märts 2010 Järva
Raasiku Põhikool Kiivitaja 31. märts 2010 Harju
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Kiivitaja 31. märts 2010 Ida-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 2.a Kiivitaja 31. märts 2010 Viljandi
Ferdinand von Wrangelli nim. Roela Põhikool Kiivitaja 31. märts 2010 Lääne-Viru
Tartu Katoliku Kool 2.b Kiivitaja 1. aprill 2010 Tartu
Tartu Veeriku Kool 9 Kiivitaja 1. aprill 2010 Tartu
Tartu Veeriku Kool 8 Kiivitaja 1. aprill 2010 Tartu
Illuka Põhikool Kiivitaja 1. aprill 2010 Ida-Viru
Tõrva gümnaasium Kiivitaja 1. aprill 2010 Valga
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A Kiivitaja 1. aprill 2010 Viljandi
Pärnjõe Põhikool Kiivitaja 1. aprill 2010 Pärnu
Peetri Põhikool Kiivitaja 1. aprill 2010 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool Kiivitaja 1. aprill 2010 Lääne
Alavere Põhikool Kiivitaja 1. aprill 2010 Harju
Käina Gümnaasium Kiivitaja 1. aprill 2010 Hiiu
Kiviõli 1.Keskkool 2 Kiivitaja 1. aprill 2010 Ida-Viru
Valga Jaanikese Kool Kiivitaja 1. aprill 2010 Valga
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B Kiivitaja 2. aprill 2010 Viljandi
Aegviidu Põhikool Kiivitaja 2. aprill 2010 Harju
Oru Põhikool Kiivitaja 2. aprill 2010 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Kiivitaja 2. aprill 2010 Ida-Viru
Põlva Keskkool 5b Kiivitaja 2. aprill 2010 Põlva
Rannamõisa Lasteaed Kiivitaja 2. aprill 2010 Harju
Käina Gümnaasium2 Kiivitaja 2. aprill 2010 Hiiu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6C Kiivitaja 2. aprill 2010 Viljandi
Aruküla lasteaed Rukkilill Kiivitaja 3. aprill 2010 Harju
Jäneda Kool Kiivitaja 3. aprill 2010 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 2 Kiivitaja 3. aprill 2010 Lääne-Viru
Nõo Põhikool Kiivitaja 3. aprill 2010 Tartu
Sürgavere põhikool Kiivitaja 3. aprill 2010 Viljandi
Tudu Põhikool Kiivitaja 3. aprill 2010 Lääne-Viru
Suislepa Lasteaed-Algkool Kiivitaja 3. aprill 2010 Viljandi
Rocca al Mare Kool, Vodja 6-8 Kiivitaja 3. aprill 2010 Järva
Vastseliina Internaatkool Kiivitaja 3. aprill 2010 Võru
Tartu Veeriku Kool 2b Kiivitaja 3. aprill 2010 Tartu
Pärnu Väike Vabakool Kiivitaja 3. aprill 2010 Pärnu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7b Kiivitaja 3. aprill 2010 Viljandi
Tudulinna põhikool Kiivitaja 4. aprill 2010 Ida-Viru
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 3 Kiivitaja 4. aprill 2010 Pärnu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium II Kiivitaja 4. aprill 2010 Jõgeva
Paistu kool 3 Kiivitaja 4. aprill 2010 Viljandi
Rakvere Eragümnaasium Kiivitaja 4. aprill 2010 Lääne-Viru
Sadala Põhikool Kiivitaja 4. aprill 2010 Jõgeva
Viljandi Maagümnaasium2.a Kiivitaja 4. aprill 2010 Viljandi
Loo Keskkool Kiivitaja 5. aprill 2010 Harju
Eidapere Kool Kiivitaja 5. aprill 2010 Rapla
Saduküla Põhikool Kiivitaja 5. aprill 2010 Jõgeva
Rakvere Linna Algkool Kiivitaja 5. aprill 2010 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 3 Kiivitaja 5. aprill 2010 Põlva
Ääsmäe Põhikool 6 Kiivitaja 5. aprill 2010 Harju
Kadrina Keskkool 3 Kiivitaja 5. aprill 2010 Lääne-Viru
Konguta Kool/lasteaed Kiivitaja 6. aprill 2010 Tartu
Tallinna Reaalkool Kiivitaja 6. aprill 2010 Harju
Tilsi Põhikool 7 Kiivitaja 6. aprill 2010 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Kiivitaja 6. aprill 2010 Jõgeva
Kohila Gümnaasium Kiivitaja 6. aprill 2010 Rapla
Roosna-Alliku Põhikool 3 Kiivitaja 7. aprill 2010 Järva
Kernu Põhikool 2 Kiivitaja 7. aprill 2010 Harju
Rakke Gümnaasium Kiivitaja 7. aprill 2010 Lääne-Viru
Adavere Põhikool Kiivitaja 8. aprill 2010 Jõgeva
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool Kiivitaja 9. aprill 2010 Põlva
Rakvere reaalgümnaasium 2 Kiivitaja 10. aprill 2010 Lääne-Viru
Pärnu loodusmaja Kiivitaja 10. aprill 2010 Pärnu
Tabivere Gümnaasium Kiivitaja 10. aprill 2010 Jõgeva
Anna Haava nim. Pala Kool 2 Kiivitaja 10. aprill 2010 Jõgeva
Audru Keskkool2 Kiivitaja 10. aprill 2010 Pärnu
Tarvastu Gümnaasium Kiivitaja 11. aprill 2010 Viljandi
Orissaare Gümnaasium Kiivitaja 11. aprill 2010 Saare
Kärstna Kool Kiivitaja 11. aprill 2010 Viljandi
Väike-Maarja Gümnaasium Kiivitaja 11. aprill 2010 Lääne-Viru
Salutaguse Kiivitaja 11. aprill 2010 Järva
Osula Põhikool Kiivitaja 12. aprill 2010 Võru
Muhu Põhikool Kiivitaja 12. aprill 2010 Saare
Ahula Lasteaed-Algkool Kiivitaja 12. aprill 2010 Järva
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 1 Kiivitaja 12. aprill 2010 Jõgeva
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Kiivitaja 12. aprill 2010 Pärnu
Roosna-Alliku Põhikool 2 Kiivitaja 13. aprill 2010 Järva
Tallinna Kristiine Gümnaasium Kiivitaja 13. aprill 2010 Harju
Palupera Põhikool Kiivitaja 14. aprill 2010 Valga
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Kiivitaja 14. aprill 2010 Harju
Antsla Gümnaasium 1 Kiivitaja 15. aprill 2010 Võru
Valga Põhikool Kiivitaja 15. aprill 2010 Valga
Sõmeru Põhikool Kiivitaja 15. aprill 2010 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 6C Kiivitaja 15. aprill 2010 Tartu
Tilsi Põhikool Kiivitaja 16. aprill 2010 Põlva
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool 6.kl Kiivitaja 17. aprill 2010 Põlva
Paikuse Põhikool 2 Kiivitaja 18. aprill 2010 Pärnu
Gustav Adolfi Gümnaasium 2b Kiivitaja 19. aprill 2010 Harju
Kääpa Põhikool 2 Kiivitaja 19. aprill 2010 Võru
Elva Gümnaasium 5C Kiivitaja 20. aprill 2010 Tartu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool Kiivitaja 21. aprill 2010 Pärnu
Paide Gümnaasium Kiivitaja 24. aprill 2010 Järva
Sonda Põhikool 2 Kiivitaja 24. aprill 2010 Ida-Viru
Pärnu Väike Vabakool 4 Kiivitaja 28. aprill 2010 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4b Kiivitaja 28. aprill 2010 Ida-Viru
Vara Põhikool 5 Kiivitaja 29. aprill 2010 Tartu
Kärla Põhikool Kiivitaja 4. mai 2010 Saare
Pärnu Loodusmaja 6 Kiivitaja 7. mai 2010 Pärnu

Tagasi tulemuste juurde