"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Abja Gümnaasium Varsakabi 22. aprill 2009 Viljandi
Metsapoole Põhikool Varsakabi 23. aprill 2009 Pärnu
Vodja kool Varsakabi 24. aprill 2009 Järva
Surju Põhikool Varsakabi 24. aprill 2009 Pärnu
Jäneda Kool 2 Varsakabi 24. aprill 2009 Lääne-Viru
Kõpu Põhikool Varsakabi 24. aprill 2009 Viljandi
Aste Põhikool Varsakabi 24. aprill 2009 Saare
Mõisaküla Kool Varsakabi 25. aprill 2009 Viljandi
Tallinna 5. Lasteaed Varsakabi 26. aprill 2009 Harju
Albu Põhikool Varsakabi 26. aprill 2009 Järva
Raudna Põhikool Varsakabi 26. aprill 2009 Viljandi
Pärnjõe Põhikool Varsakabi 26. aprill 2009 Pärnu
Kadrina Keskkool Varsakabi 26. aprill 2009 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Varsakabi 26. aprill 2009 Pärnu
Tali Põhikool Varsakabi 26. aprill 2009 Pärnu
Rakke Gümnaasium Varsakabi 26. aprill 2009 Lääne-Viru
Kärdla Ühisgümnaasium Varsakabi 26. aprill 2009 Hiiu
Tudu Põhikool Varsakabi 27. aprill 2009 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool Varsakabi 27. aprill 2009 Lääne
Lasteaed Vigri Varsakabi 27. aprill 2009 Hiiu
Emmaste Põhikool 3 Varsakabi 27. aprill 2009 Hiiu
Nõo Põhikool Varsakabi 27. aprill 2009 Tartu
Helme SIK Varsakabi 27. aprill 2009 Valga
Lüllemäe Põhikool 2 Varsakabi 27. aprill 2009 Valga
Krabi Põhikool Varsakabi 28. aprill 2009 Võru
Kehtna Põhikool Varsakabi 28. aprill 2009 Rapla
Risti Põhikool Varsakabi 28. aprill 2009 Lääne
Oru lasteaed Mesimumm Varsakabi 29. aprill 2009 Harju
Risti Põhikool II Varsakabi 29. aprill 2009 Harju
Kärla Põhikool Varsakabi 29. aprill 2009 Saare
Kohila Gümnaasium Varsakabi 29. aprill 2009 Rapla
Peetri Põhikool Varsakabi 29. aprill 2009 Järva
Muhu Põhikool Varsakabi 29. aprill 2009 Saare
Are Põhikool 2 Varsakabi 30. aprill 2009 Pärnu
Orissaare Gümnaasium2 Varsakabi 30. aprill 2009 Saare
Krootuse Põhikool 4 Varsakabi 30. aprill 2009 Põlva
Ruusmäe kool Varsakabi 30. aprill 2009 Võru
Paistu Kool Varsakabi 30. aprill 2009 Viljandi
Põltsamaa Ühisgümnaasium Varsakabi 30. aprill 2009 Jõgeva
Are Põhikool Varsakabi 30. aprill 2009 Pärnu
Vara Põhikool Varsakabi 1. mai 2009 Tartu
Veskitammi Lasteaed Varsakabi 1. mai 2009 Harju
Taali Põhikool 3 Varsakabi 1. mai 2009 Pärnu
Viljandi Lasteaed Mesimumm Varsakabi 1. mai 2009 Viljandi
Tartu Raatuse Gümnaasium Varsakabi 1. mai 2009 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2 Varsakabi 1. mai 2009 Pärnu
Paikuse Põhikool 1 Varsakabi 1. mai 2009 Pärnu
Õie Lasteaed Varsakabi 1. mai 2009 Harju
Ahula lasteaed-algkool Varsakabi 1. mai 2009 Järva
Tartu Hiie Kool 2 Varsakabi 1. mai 2009 Tartu
Tartu Hiie Kool Varsakabi 1. mai 2009 Tartu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7A Varsakabi 1. mai 2009 Viljandi
Luunja Keskkool Varsakabi 1. mai 2009 Tartu
Otepää Gümnaasium 1 Varsakabi 1. mai 2009 Valga
Kose Gümnaasium 4b Varsakabi 1. mai 2009 Harju
Valgu Põhikool Varsakabi 1. mai 2009 Rapla
Viljandi Maagümnaasium 2b Varsakabi 1. mai 2009 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7C Varsakabi 1. mai 2009 Viljandi
Pärnu Ühisgümnaasium Varsakabi 2. mai 2009 Pärnu
Unipiha Algkool Varsakabi 2. mai 2009 Tartu
Tallinna Kuristiku Gümnaasium Varsakabi 2. mai 2009 Harju
Rannu Keskkool Varsakabi 2. mai 2009 Tartu
Friedebert Tuglase nim Ahja Keskkool Varsakabi 2. mai 2009 Põlva
Tõrva Gümnaasium 2 Varsakabi 2. mai 2009 Valga
Krootuse Põhikool (3) Varsakabi 2. mai 2009 Põlva
Kiviõli I Keskkool Varsakabi 2. mai 2009 Ida-Viru
Orissaare Gümnaasium Varsakabi 2. mai 2009 Saare
Halliste põhikool 6 Varsakabi 2. mai 2009 Viljandi
Kadrina Keskkool 2 Varsakabi 2. mai 2009 Lääne-Viru
Misso Keskkool Varsakabi 2. mai 2009 Võru
Kuusalu Keskkool Varsakabi 2. mai 2009 Harju
Seljametsa Lasteaed-Algkool Varsakabi 2. mai 2009 Pärnu
Elva Gümnaasium5C Varsakabi 2. mai 2009 Tartu
Tartu Raatuse gümnaasium 1 Varsakabi 3. mai 2009 Tartu
Metsküla Algkool Varsakabi 3. mai 2009 Lääne
Anna Haava nim Pala Kool Varsakabi 3. mai 2009 Jõgeva
Jõhvi gümnaasium Varsakabi 3. mai 2009 Ida-Viru
Tallinna Reaalkool B Varsakabi 3. mai 2009 Harju
Tartu Erakool Varsakabi 3. mai 2009 Tartu
Tartu Loodusmaja Varsakabi 3. mai 2009 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Varsakabi 3. mai 2009 Viljandi
Väike-Maarja Gümnaasium Varsakabi 4. mai 2009 Lääne-Viru
Osula Põhikool Varsakabi 4. mai 2009 Võru
Imavere PK Varsakabi 4. mai 2009 Järva
Mikitamäe Kool 1 Varsakabi 4. mai 2009 Põlva
Sürgavere Põhikool Varsakabi 4. mai 2009 Viljandi
Roosna-Alliku Põhikool 3 Varsakabi 4. mai 2009 Järva
Kuressaare Gümnaasium 4b Varsakabi 4. mai 2009 Saare
Suure-Jaani Gümnaasium Varsakabi 4. mai 2009 Viljandi
Mikitamäe Kool2 Varsakabi 4. mai 2009 Põlva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium8B Varsakabi 4. mai 2009 Ida-Viru
Illuka Põhikool Varsakabi 4. mai 2009 Ida-Viru
Kõpu Põhikool 2 Varsakabi 4. mai 2009 Viljandi
Kehra Gümnaasium 2 Varsakabi 4. mai 2009 Harju
Viljandi Valuoja PK Varsakabi 5. mai 2009 Viljandi
Mäetaguse Põhikool Varsakabi 5. mai 2009 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Varsakabi 5. mai 2009 Ida-Viru
Elva Gümnaasium2B Varsakabi 5. mai 2009 Tartu
Saduküla Põhikool Varsakabi 5. mai 2009 Jõgeva
Vastseliina Gümnaasium Varsakabi 5. mai 2009 Võru
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Varsakabi 5. mai 2009 Saare
Virtsu Põhikool Varsakabi 6. mai 2009 Lääne
Viljandi Maagümnaasium 1a Varsakabi 6. mai 2009 Viljandi
Hargla Kool 3 Varsakabi 6. mai 2009 Valga
Lihula Gümnaasium Varsakabi 6. mai 2009 Lääne
Ruhnu Põhikool Varsakabi 6. mai 2009 Saare
Tartu Karlova Gümnaasium Varsakabi 6. mai 2009 Tartu
Tallinna Inglise Kolledž Varsakabi 6. mai 2009 Harju
Konguta Kool II Varsakabi 6. mai 2009 Tartu
Uulu Lasteaed Varsakabi 7. mai 2009 Pärnu
Tsirguliina Keskkool Varsakabi 7. mai 2009 Valga
Raasiku Põhikool Varsakabi 7. mai 2009 Harju
Salutaguse Varsakabi 8. mai 2009 Järva
Sõmeru Põhikool Varsakabi 8. mai 2009 Lääne-Viru
Puiga Põhikool 2 Varsakabi 8. mai 2009 Võru
Kohtla - Järve Järve Gümnaasium 7B Varsakabi 8. mai 2009 Ida-Viru
Kolga Keskkool Varsakabi 8. mai 2009 Harju
Lüllemäe Põhikool Varsakabi 9. mai 2009 Valga
Rakvere Linna Algkool Varsakabi 9. mai 2009 Lääne-Viru
Luunja Lasteaed Midrimaa Varsakabi 10. mai 2009 Tartu
Muraste Looduskool Varsakabi 10. mai 2009 Harju
Tallinna Reaalkool Varsakabi 10. mai 2009 Harju
Tallinna Ristiku Põhikool Varsakabi 10. mai 2009 Harju
Valga Gümnaasium Varsakabi 10. mai 2009 Valga
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Varsakabi 10. mai 2009 Harju
Sillamäe Eesti Põhikool Varsakabi 11. mai 2009 Ida-Viru
Tartu Veeriku Kool Varsakabi 11. mai 2009 Tartu
Tõrva Gümnaasium Varsakabi 11. mai 2009 Valga
Viimsi Kool Varsakabi 11. mai 2009 Harju
Melliste Algkool- Lasteaed Varsakabi 11. mai 2009 Tartu
Koosa Lasteaed-Algkool Varsakabi 11. mai 2009 Tartu
Elva Gümnaasium4B Varsakabi 11. mai 2009 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium1c Varsakabi 11. mai 2009 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6B Varsakabi 12. mai 2009 Ida-Viru
Tartu Katoliku Kool 1a Varsakabi 12. mai 2009 Tartu
Konguta Kool-lasteaed Varsakabi 12. mai 2009 Tartu
Võru Lasteaed Päkapikk Varsakabi 13. mai 2009 Võru
Tallinna Muusikakeskkool Varsakabi 13. mai 2009 Harju
Pärnu Loodusmaja Varsakabi 13. mai 2009 Pärnu
Konguta Kool Varsakabi 14. mai 2009 Tartu
Aruküla Põhikool Varsakabi 15. mai 2009 Harju
Tornimäe Põhikool Varsakabi 15. mai 2009 Saare
Rakvere Eragümnaasium II Varsakabi 16. mai 2009 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed Varsakabi 21. mai 2009 Jõgeva
Vormsi Varsakabi 28. mai 2009 Lääne

Tagasi tulemuste juurde