"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2016" osaleb 8353 õpilast ja 503 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kõpu Põhikool Sookurg 14. märts 2009 Viljandi
Lõpe Põhikool 3 Sookurg 15. märts 2009 Pärnu
Ruhnu Põhikool Sookurg 16. märts 2009 Saare
Tali Põhikool Sookurg 16. märts 2009 Pärnu
Vatla Põhikool Sookurg 17. märts 2009 Lääne
Vatla Põhikool 2 Sookurg 17. märts 2009 Lääne
Oru Põhikool Sookurg 19. märts 2009 Harju
Häädemeeste Keskkool Sookurg 19. märts 2009 Pärnu
Oru Kool Sookurg 20. märts 2009 Lääne
Koonga Põhikool 7 Sookurg 20. märts 2009 Pärnu
Kihnu Kool Sookurg 20. märts 2009 Pärnu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Sookurg 21. märts 2009 Viljandi
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Sookurg 21. märts 2009 Saare
Lihula Lasteaed II Sookurg 21. märts 2009 Lääne
Tõrva Gümnaasium 2 Sookurg 21. märts 2009 Valga
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B Sookurg 22. märts 2009 Viljandi
Kärla Põhikool Sookurg 22. märts 2009 Saare
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5C Sookurg 23. märts 2009 Viljandi
Raudna Põhikool Sookurg 23. märts 2009 Viljandi
Raudna Põhikool I Sookurg 23. märts 2009 Viljandi
Lihula Lasteaed Sookurg 23. märts 2009 Lääne
Kohila Gümnaasium Sookurg 23. märts 2009 Rapla
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7C Sookurg 24. märts 2009 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool Sookurg 24. märts 2009 Lääne
Lauka Põhikool Sookurg 24. märts 2009 Hiiu
Kõpu Põhikool 2 Sookurg 24. märts 2009 Viljandi
Koonga Põhikool Sookurg 24. märts 2009 Pärnu
Aste Põhikool Sookurg 25. märts 2009 Saare
Pärnu Ühisgümnaasium Sookurg 25. märts 2009 Pärnu
Roosna-Alliku Põhikool 2 Sookurg 25. märts 2009 Järva
Vodja kool Sookurg 26. märts 2009 Järva
Teenuse Sookurg 26. märts 2009 Rapla
Konguta Kool II Sookurg 27. märts 2009 Tartu
Taebla Gümnaasium Sookurg 27. märts 2009 Lääne
Emmaste Põhikool 3 Sookurg 27. märts 2009 Hiiu
Risti Põhikool II Sookurg 28. märts 2009 Harju
Valguta Lasteaed-Algkool Sookurg 28. märts 2009 Tartu
Halliste põhikool 6 Sookurg 28. märts 2009 Viljandi
Vasalemma Põhikool Sookurg 28. märts 2009 Harju
Koonga Põhikool 4 Sookurg 28. märts 2009 Pärnu
Muhu Põhikool Sookurg 29. märts 2009 Saare
Orissaare Gümnaasium2 Sookurg 29. märts 2009 Saare
Parksepa Keskkool Sookurg 29. märts 2009 Võru
Mõisaküla Kool Sookurg 29. märts 2009 Viljandi
Virtsu Põhikool Sookurg 29. märts 2009 Lääne
Valgu Põhikool Sookurg 29. märts 2009 Rapla
Lihula Gümnaasium Sookurg 29. märts 2009 Lääne
Risti Põhikool Sookurg 29. märts 2009 Lääne
Vasta Kool Sookurg 29. märts 2009 Lääne-Viru
Tori Põhikool Sookurg 29. märts 2009 Pärnu
Eidapere kool Sookurg 29. märts 2009 Rapla
Metsapoole Põhikool Sookurg 29. märts 2009 Pärnu
Kuressaare Gümnaasium Sookurg 29. märts 2009 Saare
Risti Põhikool 1 Sookurg 30. märts 2009 Harju
Riidaja Põhikool Sookurg 30. märts 2009 Valga
Koosa Lasteaed-Algkool Sookurg 30. märts 2009 Tartu
Lüllemäe Põhikool 2 Sookurg 30. märts 2009 Valga
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Sookurg 30. märts 2009 Viljandi
Konguta Kool Sookurg 30. märts 2009 Tartu
Kehtna Põhikool Sookurg 30. märts 2009 Rapla
Misso Keskkool Sookurg 30. märts 2009 Võru
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Sookurg 30. märts 2009 Viljandi
Pärnjõe Põhikool Sookurg 30. märts 2009 Pärnu
Kose Gümnaasium 4b Sookurg 30. märts 2009 Harju
Orissaare Gümnaasium Sookurg 30. märts 2009 Saare
Tääksi Põhikool Sookurg 30. märts 2009 Viljandi
Kostivere Põhikool 2 Sookurg 31. märts 2009 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2 Sookurg 31. märts 2009 Pärnu
Orava Põhikool Sookurg 31. märts 2009 Põlva
Jäneda Kool 2 Sookurg 31. märts 2009 Lääne-Viru
Uuemõisa Algkool 2 Sookurg 31. märts 2009 Lääne
Metsküla Algkool Sookurg 31. märts 2009 Lääne
Oru lasteaed Mesimumm Sookurg 31. märts 2009 Harju
Lõpe Põhikool 2 Sookurg 31. märts 2009 Pärnu
Halliste Põhikool 3 Sookurg 31. märts 2009 Viljandi
Kärdla Ühisgümnaasium Sookurg 31. märts 2009 Hiiu
Ahula lasteaed-algkool Sookurg 31. märts 2009 Järva
Luunja Lasteaed Midrimaa Sookurg 1. aprill 2009 Tartu
Mikitamäe Kool2 Sookurg 1. aprill 2009 Põlva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium8B Sookurg 1. aprill 2009 Ida-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium Sookurg 1. aprill 2009 Jõgeva
Viljandi Maagümnaasium 1a Sookurg 1. aprill 2009 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7A Sookurg 1. aprill 2009 Viljandi
Unipiha Algkool Sookurg 1. aprill 2009 Tartu
Õie Lasteaed Sookurg 1. aprill 2009 Harju
Konguta Kool-lasteaed Sookurg 1. aprill 2009 Tartu
Kärstna Põhikool Sookurg 1. aprill 2009 Viljandi
Pärnu Loodusmaja Sookurg 1. aprill 2009 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium Sookurg 1. aprill 2009 Viljandi
Peetri Põhikool II Sookurg 1. aprill 2009 Järva
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Sookurg 1. aprill 2009 Järva
Albu Põhikool Sookurg 1. aprill 2009 Järva
Lüllemäe Põhikool Sookurg 1. aprill 2009 Valga
Hargla Kool 3 Sookurg 1. aprill 2009 Valga
Surju Põhikool Sookurg 1. aprill 2009 Pärnu
Raasiku Põhikool1 Sookurg 1. aprill 2009 Harju
Tudu Põhikool Sookurg 1. aprill 2009 Lääne-Viru
Kolga Keskkool Sookurg 1. aprill 2009 Harju
Paistu Kool Sookurg 1. aprill 2009 Viljandi
Kuldre Kool Sookurg 1. aprill 2009 Võru
Hargla Kool 1 Sookurg 2. aprill 2009 Valga
Peetri Põhikool Sookurg 2. aprill 2009 Järva
Melliste Algkool- Lasteaed Sookurg 2. aprill 2009 Tartu
Krootuse Põhikool 4 Sookurg 2. aprill 2009 Põlva
Elva Gümnaasium5A Sookurg 2. aprill 2009 Tartu
Seljametsa Lasteaed-Algkool Sookurg 2. aprill 2009 Pärnu
Valga Jaanikese kool Sookurg 2. aprill 2009 Valga
Paide Gümnaasium Sookurg 2. aprill 2009 Järva
Türi Majandusgümnaasium Sookurg 2. aprill 2009 Järva
Abja Gümnaasium Sookurg 2. aprill 2009 Viljandi
Luunja Keskkool Sookurg 2. aprill 2009 Tartu
Kuuste Kool 5 Sookurg 3. aprill 2009 Tartu
Suigu Lasteaed-Algkool 1 Sookurg 3. aprill 2009 Pärnu
Saaremaa Ühisgümnaasium Sookurg 3. aprill 2009 Saare
Torma lasteaed Linnutaja Sookurg 3. aprill 2009 Jõgeva
Holstre Kool Sookurg 3. aprill 2009 Viljandi
Muraste Looduskool Sookurg 3. aprill 2009 Harju
Vara Põhikool Sookurg 3. aprill 2009 Tartu
Kuuste Kool 4 Sookurg 3. aprill 2009 Tartu
Võru Kesklinna Gümnaasium 4.b Sookurg 3. aprill 2009 Võru
Hargla Kool Sookurg 3. aprill 2009 Valga
Viljandi Maagümnaasium 2b Sookurg 3. aprill 2009 Viljandi
Elva Gümnaasium4C Sookurg 3. aprill 2009 Tartu
Raasiku Põhikool Sookurg 3. aprill 2009 Harju
Mäetaguse Põhikool Sookurg 4. aprill 2009 Ida-Viru
Friedebert Tuglase nim Ahja Keskkool Sookurg 4. aprill 2009 Põlva
Pärnu Vanalinna Põhikool Sookurg 4. aprill 2009 Pärnu
Krabi Põhikool Sookurg 4. aprill 2009 Võru
Elva Gümnaasium4A Sookurg 4. aprill 2009 Tartu
Aruküla Põhikool Sookurg 4. aprill 2009 Harju
Tartu Loodusmaja Sookurg 4. aprill 2009 Tartu
Kiviõli I Keskkool Sookurg 4. aprill 2009 Ida-Viru
Kuusalu Keskkool Sookurg 4. aprill 2009 Harju
Illuka Põhikool Sookurg 4. aprill 2009 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 2a Sookurg 4. aprill 2009 Tartu
Anna Haava nim Pala Kool Sookurg 4. aprill 2009 Jõgeva
Kääpa Põhikool Sookurg 4. aprill 2009 Võru
Krabi Põhikool 5 Sookurg 4. aprill 2009 Võru
Tallinna Reaalkool Sookurg 4. aprill 2009 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill Sookurg 4. aprill 2009 Harju
Kose Gümnaasium 4a Sookurg 4. aprill 2009 Harju
Helme SIK Sookurg 4. aprill 2009 Valga
Otepää Gümnaasium Sookurg 4. aprill 2009 Valga
Paide Ühisgümnaasium 1 Sookurg 4. aprill 2009 Järva
Türi Majandusgümnaasium 5.b Sookurg 4. aprill 2009 Järva
Aakre - Lasteaed Algkool Sookurg 4. aprill 2009 Valga
Roosna-Alliku Põhikool Sookurg 4. aprill 2009 Järva
Kadrina Keskkool Sookurg 4. aprill 2009 Lääne-Viru
Tilsi Põhikool Sookurg 4. aprill 2009 Põlva
Tilsi Põhikool2 Sookurg 4. aprill 2009 Põlva
Krootuse Põhikool (3) Sookurg 4. aprill 2009 Põlva
Tartu Hiie Kool 2 Sookurg 5. aprill 2009 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9 Sookurg 5. aprill 2009 Ida-Viru
Krabi Põhikool 6 Sookurg 5. aprill 2009 Võru
Tallinna Muusikakeskkool Sookurg 5. aprill 2009 Harju
Elva Gümnaasium4B Sookurg 5. aprill 2009 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Sookurg 5. aprill 2009 Pärnu
Roosna-Alliku Põhikool 3 Sookurg 5. aprill 2009 Järva
Jäneda Kool 2 Sookurg 5. aprill 2009 Lääne-Viru
Are Põhikool III Sookurg 5. aprill 2009 Pärnu
Imavere PK Sookurg 5. aprill 2009 Järva
Tartu Hiie Kool Sookurg 5. aprill 2009 Tartu
Kose Gümnaasium Sookurg 5. aprill 2009 Harju
Rakvere Eragümnaasium Sookurg 5. aprill 2009 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool Sookurg 5. aprill 2009 Lääne-Viru
Rannu Keskkool Sookurg 5. aprill 2009 Tartu
Tsirguliina Keskkool Sookurg 5. aprill 2009 Valga
Holstre kool 2 Sookurg 5. aprill 2009 Viljandi
Osula Põhikool Sookurg 5. aprill 2009 Võru
Taali Põhikool 3 Sookurg 5. aprill 2009 Pärnu
Jäneda Kool Sookurg 5. aprill 2009 Lääne-Viru
Jäneda Kool 1 Sookurg 5. aprill 2009 Lääne-Viru
Tallinna Reaalkool B Sookurg 5. aprill 2009 Harju
Are Põhikool Sookurg 5. aprill 2009 Pärnu
Tallinna Kuristiku Gümnaasium Sookurg 5. aprill 2009 Harju
Savikoja Sookurg 5. aprill 2009 Tartu
Nõo Põhikool Sookurg 5. aprill 2009 Tartu
Tallinna Inglise Kolledž Sookurg 5. aprill 2009 Harju
Viljandi Valuoja PK Sookurg 5. aprill 2009 Viljandi
Vastseliina Gümnaasium Sookurg 5. aprill 2009 Võru
Puiga Põhikool 1 Sookurg 5. aprill 2009 Võru
Are Põhikool 2 Sookurg 5. aprill 2009 Pärnu
Otepää Gümnaasium 1 Sookurg 5. aprill 2009 Valga
Saduküla Põhikool Sookurg 6. aprill 2009 Jõgeva
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 1 Sookurg 6. aprill 2009 Ida-Viru
Veskitammi Lasteaed Sookurg 6. aprill 2009 Harju
Tõrva Gümnaasium Sookurg 6. aprill 2009 Valga
Kadrina Keskkool 2 Sookurg 6. aprill 2009 Lääne-Viru
Aste Põhikool 4 Sookurg 6. aprill 2009 Saare
Kuremaa Lasteaed- Algkool Sookurg 6. aprill 2009 Jõgeva
Lüganuse Keskkool Sookurg 6. aprill 2009 Ida-Viru
Puiga Põhikool Sookurg 6. aprill 2009 Võru
Rakke Gümnaasium Sookurg 6. aprill 2009 Lääne-Viru
Taali Põhikool 4 Sookurg 6. aprill 2009 Pärnu
Alavere Põhikool Sookurg 7. aprill 2009 Harju
Hargla Kool 2 Sookurg 7. aprill 2009 Valga
Valga Põhikool Sookurg 7. aprill 2009 Valga
Kadrina Keskkool 3 Sookurg 7. aprill 2009 Lääne-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2.E Sookurg 7. aprill 2009 Tartu
Sürgavere Põhikool Sookurg 7. aprill 2009 Viljandi
Lasteaed Vigri Sookurg 7. aprill 2009 Hiiu
Mikitamäe Kool 1 Sookurg 7. aprill 2009 Põlva
Elva Gümnaasium5B Sookurg 8. aprill 2009 Tartu
Elva Gümnaasium2B Sookurg 8. aprill 2009 Tartu
Sõmeru Põhikool Sookurg 8. aprill 2009 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium5C Sookurg 8. aprill 2009 Tartu
Põlva Keskkool Sookurg 8. aprill 2009 Põlva
Loo Keskkool Sookurg 8. aprill 2009 Harju
Sadala põhikool Sookurg 8. aprill 2009 Jõgeva
Ruusmäe kool Sookurg 8. aprill 2009 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium Sookurg 9. aprill 2009 Lääne-Viru
Kuressaare Gümnaasium 4b Sookurg 9. aprill 2009 Saare
Viluste põhikool Sookurg 10. aprill 2009 Põlva
Tartu Raatuse gümnaasium 1 Sookurg 11. aprill 2009 Tartu
Tartu Erakool Sookurg 11. aprill 2009 Tartu
Jõhvi gümnaasium Sookurg 11. aprill 2009 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Sookurg 11. aprill 2009 Ida-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium Sookurg 12. aprill 2009 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Sookurg 12. aprill 2009 Harju
Valga Gümnaasium Sookurg 12. aprill 2009 Valga
Vormsi Sookurg 12. aprill 2009 Lääne
Viljandi Maagümnaasium Sookurg 13. aprill 2009 Viljandi
Ruusa Põhikool Sookurg 13. aprill 2009 Põlva
C. R. Jakobsoni nim Gümnaasium Sookurg 13. aprill 2009 Viljandi
Rakvere Eragümnaasium II Sookurg 14. aprill 2009 Lääne-Viru
Vastseliina Gümnaasium 5 Sookurg 14. aprill 2009 Võru
Salutaguse Sookurg 14. aprill 2009 Järva
Võru Kesklinna Gümnaasium 3.b Sookurg 16. aprill 2009 Võru
Lõpe Põhikool Sookurg 16. aprill 2009 Pärnu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium1c Sookurg 17. aprill 2009 Harju
Tartu Veeriku Kool 1 Sookurg 17. aprill 2009 Tartu
Pärnu Väike Vabakool 3 Sookurg 17. aprill 2009 Pärnu
Tallinna 1. Internaatkool,TT Sookurg 17. aprill 2009 Harju
Puiga Põhikool 2 Sookurg 18. aprill 2009 Võru
Kohtla - Järve Järve Gümnaasium 7B Sookurg 18. aprill 2009 Ida-Viru
Taali Põhikool Sookurg 19. aprill 2009 Pärnu
Paikuse Põhikool 1 Sookurg 21. aprill 2009 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Sookurg 25. aprill 2009 Ida-Viru
Tartu Veeriku Kool Sookurg 26. aprill 2009 Tartu
Tartu Katoliku Kool 1a Sookurg 26. aprill 2009 Tartu
Kuremaa Lasteaed Algkool 1 Sookurg 27. aprill 2009 Jõgeva
Valgu Põhikool 2 Sookurg 28. aprill 2009 Rapla
Tallinna 5. Lasteaed Sookurg 1. mai 2009 Harju
Võru Lasteaed Päkapikk Sookurg 17. mai 2009 Võru

Tagasi tulemuste juurde