--- VALI RÜHM ---
Abja G 5
Abja G 7
Adavere PK 1-2
Alavere PK 1
Albu PK 2
Alu LA-AK 1
Andu-Papi Seltsi loodusring
Antsla G 3a
Antsla G 4a
Are PK
Are PK 4
Aruküla LA Rukkilill
Aruvälja LA-AK
Aruvälja LA-AK 1-4
Audentese Erakool 5ab
Audentese Erakool 6ab
Audru Keskkool 3
Elva G
Elva G 1a
Elva G 1d
Elva G 3b
Elva G 3c
Elva G 4a
Elva G 4b
Elva G 4c
Elva G 5b
Elva G 6a
Elva G 6b
Elva G 6c
Elva LA Murumuna
Elva LA Murumuna 2
Emmaste PK
Esku-Kamari Kool 1-6
Esku-Kamari Kool 2-3
F.von Wrangelli nim Roela PK 2-3
F.von Wrangelli nim Roela PK 5
Gustav Adolfi G
Gustav Adolfi G 1b
Gustav Adolfi G 7a
Gustav Adolfi G 8a8b
Haanja Kool 1a2a
Haanja Kool 2b3b
Haanja Kool 5
Haanja Kool 8
Hagudi PK 5
Haljala G 4b
Halliste PK 12
Hargla Kool 2a
Hargla Kool 3
Hargla Kool 7
Hargla Kool 8
Harku LA
Harku LA 2
Harku LA 3
Harkujärve LA - AK 2-6
Heimtali PK 5a6
Himmaste AK 12
Hummuli PK 1
Hummuli PK 4
Häädemeeste Keskkool 7-9
Imavere PK 3-4
J.V.Veski nim. Maarja PK 5
Jakob Westholmi G 2a
Jakob Westholmi G 3b
Jakob Westholmi G 4b
Jakob Westholmi G 5a5a
Jõhvi G 7
Jõhvi Vene G 5a
Jõõpre PK 2
Jäneda Kool 4
Järva-Jaani G 3
Kadrina Keskkool 1-3
Kadrina Keskkool 1a
Kadrina Keskkool 3b
Kadrina Keskkool 4b
Kadrina Keskkool 5a
Kadrina Keskkool 6a
Kadrioru Saksa G 6
Kaelase Kool 4-9
Kajamaa Kool 1-9
Kambja LA Mesimumm
Kanepi G 2
Kanepi G 6
Karksi-Nuia LA
Karksi-Nuia LA 2
Kasti LA Karikakar
Kehra G 3b
Kehra G 3c
Kehtna PK 1-9
Keila ÜhisG 3-4
Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 14
Kesklinna LA Türil
Kesklinna LA Türil 2
Kiili G 3c
Kildu PK 4
Kilingi-Nõmme G 5a
Kilingi-Nõmme G 5b
Kirivere PK 5
Kirivere PK 6
Kirivere PK 6 2
Kiviõli 1. Keskkool 9b
Kohila G
Kohila G 1c
Kohila G 4c
Kohtla-Järve Ahtme G 7a
Kohtla-Järve Järve G 2a
Kohtla-Järve Järve G 3b
Kohtla-Järve Järve G 6a
Kohtla-Järve Järve G 8b
Kohtla-Järve LA Kakuke
Kohtla-Järve Tammiku G 3b
Kohtla-Järve Tammiku G 3c
Kohtla-Järve ÜhisG 7ab
Koigi LA Kalevipoeg
Kolde LA
Kolga Keskkool 2
Konguta Kool
Konguta Kool 1-4
Konguta Kool 3
Konguta Kool 5-6
Kose G 1b
Kose G 4b
Kose-Uuemõisa LA-AK
Kose-Uuemõisa LA-AK 2
Kostivere PK 2
Krootuse PK 3
Kuldre Kool 6
Kuremaa LA-AK
Kuremaa LA-AK 1-2
Kuressaare G 4b
Kuressaare G 4c
Kuressaare G 5b
Kuressaare G 5c
Kuressaare G 6
Kurtna Kool 4
Kurtna Kool 9
Kuusalu Keskkool
Kuusalu Keskkool 2b
Kuuste Kool 4
Kuuste Kool 5
Kõmsi LA-AK 1-4
Kõmsi LA-AK 2
Kõmsi LA-AK 5-6
Kõo LA
Kõpu PK
Kõpu PK 2
Kääpa PK 2
Kääpa PK 3
Kääpa PK 4
Laagri LA
Laiuse PK 3-4
Lasila PK 12
Lauka PK 3-4
Lehtse Kool 1-2
Leie LA Sipelgapesa
Leie PK 5-6
Leppneeme LA
Lihula LA
Lihula LA 2
Liivalaia G 1b
Lilli LM
Lohkva LA
Lohkva LA 2
Lustivere PK 8
Luua AK 1-4
Luunja LA Midrimaa
Lüganuse Keskkool 2
Lüganuse Keskkool 6
Lüllemäe PK
Lümanda PK 1-5
Lümanda PK 6
Lümanda PK 7-8
Maidla PK 1-2
Melliste AK-LA 4
Metsapoole PK 7-8
Metsküla AK 1-3
Metsküla AK 4-6
Miina Härma G 6
Mooste PK 1
MTÜ LA Väike Pauline
Muhu PK 5
Muraste Looduskool
Mustjala LA-PK 5-6
Mäetaguse PK 1
Märjamaa G 6b
Narva HumanitaarG 1a
Narva LA Kuldkalake
Narva LA Muinasjutt
Narva LA Punamütsike
Nõva Kool
Nõva Kool 1-3
Nõva Kool 2
Nõva Laste Päevakeskus
Orava PK 35
Orissaare G 1
Orissaare G 2
Orissaare G 3
Orissaare G 4
Oru PK 7
Oskar Lutsu Palamuse G 3
Oskar Lutsu Palamuse G 4
Oskar Lutsu Palamuse G 6
Oskar Lutsu Palamuse G 7a
Osula PK 1
Osula PK 2
Osula PK 3
Osula PK 4
Otepää G 5b
Padise PK
Paide G 1b
Paide G 1c
Paide ÜhisG 6a
Paide ÜhisG 6b
Paikuse PK 2b
Paldiski G 5
Palupera PK
Palupera PK 1a
Parksepa Keskkool 7
Peetri Kool 1
Peetri Kool 6-7
Peetri LA
Peetri LA-PK 1b
Pihtla LA-AK 1-4
Pikavere LA-AK
Pikavere LA-AK 12
Pikavere LA-AK 34
Pikavere LA-AK 5-6
Pikavere LA-AK 6
Pirita Kose LA
Pirita LA
Pirita LA 2
Pirita MajandusG 2a
Pirita MajandusG 5b
Puhja LA Pääsusilm
Puhja LA Pääsusilm 2
Puiga PK 2
Puiga PK 5
Põltsamaa LA “Mari”
Põltsamaa ÜhisG 4c
Põltsamaa ÜhisG 6a
Põlula Kool 1-4
Põlula Kool 5-6
Põlva Keskkool 2
Põlva Keskkool 5
Põlva ÜhisG 5
Pärnjõe PK
Pärnjõe PK 1-3
Pärnjõe PK 2
Pärnu Koidula G 1b
Pärnu Koidula G 2a
Pärnu Kuninga Tänava PK 2c
Pärnu Kuninga Tänava PK 3c
Pärnu Kuninga Tänava PK 3s
Pärnu Rääma PK 6a
Pärnu Vanalinna PK 2a
Pärnu Vanalinna PK 3b
Pärnu ÜhisG 5a
Püünsi Kool 4
Raasiku PK 1
Rakke G 4
Rakke G 5
Rakvere G 1a
Rakvere G 2a
Rakvere G 5a
Rakvere Linna AK
Rakvere Linna AK 3
Rakvere Linna AK 5
Rakvere PK 2
Rakvere PK 3
Rakvere ReaalG 4
Rakvere ReaalG 5
Rannamõisa LA
Rapla ÜhisG 2a
Riia Eesti PK
Riia Eesti PK 2
Riia Eesti PK 3
Riidaja PK 3-4
Riidaja PK 6-9
Risti PK (Harju) 2-3
Risti PK (Harju) 6-9
Risti PK 2a4
Ristiku PK 1
Ristiku PK 6a
Ristiku PK 6b
Rocca al Mare Kool
Rocca al Mare Kool 3a
Rocca al Mare Kool 3b
Ruhnu PK 1-9
Ruusa PK 1-2
Rõngu Keskkool 1-3
Saare valla LA Siilike
Saaremaa ÜhisG 4a
Saku Valla LA Terake
Salme PK 6-9
Saue G
Savikoja
Seljametsa LA-AK
Sillamäe Kannuka Kool 115
Sillamäe Kannuka Kool 1c
Sillamäe Kannuka Kool 3c
Sillamäe Vanalinna Kool 1a
Sillamäe Vanalinna Kool 1b
Sillamäe Vanalinna Kool 1b 2
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
Sillamäe Vanalinna Kool 2b
Sillamäe Vanalinna Kool 2c
Sillamäe Vanalinna Kool 3a
Sillamäe Vanalinna Kool 3b
Sillamäe Vanalinna Kool 4
Sillamäe Vanalinna Kool 4a
Sillamäe Vanalinna Kool 4a 2
Sillamäe Vanalinna Kool 4b
Sillamäe Vanalinna Kool 6d
Sillaotsa Kool 2
Sindi G 5b
Sipa LA Kurepesa
Sonda PK 1-4
Suislepa LA-AK 5-6
Suure-Jaani G 1
Suure-Jaani G 3
Suure-Jaani G 4
Suure-Jaani G 6a
Suure-Jaani G 6b
Suuremõisa LA-PK 1-5
Suuremõisa LA-PK 2-6
Sõmerpalu PK 1
Sõmerpalu PK 4
Sõmerpalu PK 5
Sõmeru PK 3
Sürgavere LA-PK
Sürgavere LA-PK 3
Tabasalu ÜhisG 1b
Tabasalu ÜhisG 1e
Taebla G 1-3
Tahkuranna LA-AK
Tali PK 2-3
Tallinna 21. Kool
Tallinna 21. Kool 6c
Tallinna HumanitaarG 2a
Tallinna HumanitaarG 3a
Tallinna Järveotsa G 4a
Tallinna Kadaka LA
Tallinna Kadaka LA 2
Tallinna Kristiine G 2b
Tallinna Kristiine G 2c
Tallinna Kristiine G 3a
Tallinna Kristiine G 3b
Tallinna Kristiine LA
Tallinna LA Kiikhobu
Tallinna Lauliku LA
Tallinna Lilleküla G 1b
Tallinna Lilleküla G 3c
Tallinna Lilleküla G 4a
Tallinna Muusikakeskkool 5
Tallinna Rahumäe PK 5a
Tallinna Rahumäe PK 5b
Tallinna Rahumäe PK 5c
Tallinna Saksa G 1c
Tallinna Saksa G 2b
Tallinna Saksa G 2c
Tallinna Saksa G 6c
Tallinna TehnikaG 2a
Tallinna TehnikaG 2b
Tallinna TehnikaG 5a
Tallinna TehnikaG 5b
Tallinna TehnikaG 5c
Tallinna Tondi PK
Tallinna ÜhisG 3a
Tapa G 6-8
Tartu Descartes'i Lütseum 1a
Tartu Descartes'i Lütseum 2c
Tartu Erakool 3a
Tartu Forseliuse G 1a
Tartu Forseliuse G 1b
Tartu Forseliuse G 2a
Tartu Hiie Kool
Tartu Hiie Kool 2b
Tartu Karlova G 5a
Tartu Katoliku Kool 1a
Tartu Katoliku Kool 3a
Tartu Katoliku Kool 3b
Tartu Katoliku Kool 4b
Tartu Kivilinna G 3a
Tartu Kivilinna G 4d
Tartu KunstiG 1-4
Tartu LA Annike
Tartu LA Karoliine
Tartu LA Poku
Tartu LM
Tartu Maarjamõisa LA
Tartu Mart Reiniku G 1c
Tartu Raatuse G 1b
Tartu Raatuse G 1c
Tartu Raatuse G 2a
Tartu Raatuse G 2b
Tartu Raatuse G 4a
Tartu Raatuse G 7a
Tartu Veeriku Kool 4b
Tartu Veeriku Kool 5b
Tartu Veeriku Kool 6b
Tartu Veeriku Kool 7a
Tartu Vene Lütseum 2
Tartu WaldorfG 7
Tarvastu G
Tarvastu G 3a
Tarvastu G 5
Tilsi PK 5-6
Tilsi PK 7-8
Tori PK 5
Torma LA Linnutaja
Tornimäe PK 1-3
Tornimäe PK 4-6
Tsirguliina Keskkool 1
Tudu LA-PK 1a
Tudu LA-PK 5-6
Tudulinna PK 3
Tudulinna PK 4
Tõrva G 2b
Tõrva G 4a
Tõrva G 4b
Tääksi PK 2-4
Tääksi PK 5-7
Türi PK 1a
Türi PK 2c
Türi-Alliku LA
Unipiha AK 1-4
Uuemõisa LA-AK 3
Uuemõisa LA-AK 4
Uuemõisa LA-AK 6
Uulu LA
Uulu LA 2
Uulu PK 2
Vaeküla Kool 7b
Vaida PK 3 kl LR
Vaida PK 5 kl LR
Valga Jaanikese Kool 3-4
Valga LA Walko
Valga LA Walko 2
Valga PK 1a
Valga PK 4a
Valga PK 5a
Valga PK 6a
Valga Vene G 6b
Valga Vene G 7a
Valga Vene G 9a
Valguta AK-LA 1-4
Vambola LA
Vambola LA 2
Vara PK 1-4
Vara PK 6
Vastse-Kuuste Kool 4
Vastseliina G 1a
Vastseliina G 2
Vastseliina G 4
Vatla PK 1-6
Veskitammi LA
Viimsi Keskkool 2e
Viimsi Keskkool 7b
Viljandi Jakobsoni Kool 8b
Viljandi MaaG 2c
Viluste PK 2
Virtsu Kool 3a
Virtsu Kool 5-9
Vodja kool
Vormsi LA-PK 1-9
Võhma LA Mänguveski
Võnnu LA Värvuke
Võru I PK 1
Võru I PK 2
Võru I PK 4a
Võru I PK 4b
Võru I PK 7
Võru I PK 7a
Võru Kesklinna G 5b
Väike-Maarja G 3b
Väike-Maarja G 6b
Väimela LA Rukkilill
Värska G 1
Värska G 3
Värska LA
Vääna Mõisakool
Ääsmäe PK 1
Projektis "
Tere, Kevad! 2013
" osaleb
8408
õpilast ja
482
rühma
.
"Tere, Kevad!"
kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.
По русски
Summary in English
Vaata ka:
"Kevad ärkab!"
Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com
Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee
Ülevaade
Osalejad
Vaatlused
Viktoriin
Pildid
Loomad
Abiks
Korraldajad
Ajakava
Foorum
Tulemused
Haikud
Fotod
Taimed
Ajalugu
Toetajad
Osalevad rühmad
Projektis osaleb 8408 õpilast.
Nr.
Rühm
Maakond
Asukoht
Tutvustus
Haikud
Pildid
1.
Adavere Põhikool 1-2
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
Vaata
2.
Albu Põhikool 2
Järva
Näita
Loe
3.
Alu Lasteaed-Algkool 1
Rapla
Näita
Loe
Loe
4.
Andu-Papi Seltsi loodusring
Pärnu
Näita
Loe
5.
Antsla Gümnaasium 3a
Võru
Näita
Loe
6.
Antsla Gümnaasium 4a
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
7.
Aruvälja Lasteaed-Algkool 1-4
Pärnu
Näita
Loe
Loe
8.
Audentese Erakool 5ab
Harju
Näita
Loe
Vaata
9.
Audentese Erakool 6ab
Harju
Näita
Loe
Vaata
10.
Emmaste Põhikool
Hiiu
Näita
Loe
Loe
Vaata
11.
Esku-Kamari Kool 2-3
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
Vaata
12.
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool 5
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
13.
Gustav Adolfi Gümnaasium
Harju
Näita
Loe
14.
Gustav Adolfi Gümnaasium 7a
Harju
Näita
Loe
15.
Hagudi Põhikool 5
Rapla
Näita
Loe
16.
Haljala Gümnaasium 4b
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
17.
Hargla Kool 3
Valga
Näita
Loe
18.
Harku Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
19.
Harkujärve Lasteaed - Algkool 2-6
Harju
Näita
Loe
20.
Heimtali Põhikool 5a6
Viljandi
Näita
Loe
Vaata
21.
Himmaste Algkool 12
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
22.
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
23.
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a
Harju
Näita
Loe
Loe
24.
Jakob Westholmi Gümnaasium 3b
Harju
Näita
Loe
25.
Jakob Westholmi Gümnaasium 5a5a
Harju
Näita
Loe
Vaata
26.
Järva-Jaani Gümnaasium 3
Järva
Näita
Loe
27.
Kadrina Keskkool 1-3
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
28.
Kadrina Keskkool 4b
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
29.
Kadrina Keskkool 5a
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
30.
Kadrina Keskkool 6a
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
31.
Kadrioru Saksa Gümnaasium 6
Harju
Näita
Loe
32.
Kajamaa Kool 1-9
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
33.
Kanepi Gümnaasium 2
Põlva
Näita
Loe
Vaata
34.
Kehra Gümnaasium 3b
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
35.
Kehra Gümnaasium 3c
Harju
Näita
Loe
Loe
36.
Kiili Gümnaasium 3c
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
37.
Kildu Põhikool 4
Viljandi
Näita
Loe
38.
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
39.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
40.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3b
Ida-Viru
Näita
Loe
41.
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7ab
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
42.
Kolga Keskkool 2
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
43.
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
44.
Kostivere Põhikool 2
Harju
Näita
Loe
Vaata
45.
Kuldre Kool 6
Võru
Näita
Loe
Loe
46.
Kurtna Kool 4
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
47.
Kuusalu Keskkool
Harju
Näita
Loe
Loe
48.
Kuusalu Keskkool 2b
Harju
Näita
Loe
Loe
49.
Kuuste Kool 4
Tartu
Näita
Loe
Loe
50.
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4
Lääne
Näita
Loe
Loe
Vaata
51.
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6
Lääne
Näita
Loe
Loe
52.
Kääpa Põhikool 2
Võru
Näita
Loe
Loe
53.
Kääpa Põhikool 3
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
54.
Kääpa Põhikool 4
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
55.
Laiuse Põhikool 3-4
Jõgeva
Näita
Loe
Vaata
56.
Lauka Põhikool 3-4
Hiiu
Näita
Loe
Vaata
57.
Lehtse Kool 1-2
Lääne-Viru
Näita
Loe
58.
Liivalaia Gümnaasium 1b
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
59.
Lustivere Põhikool 8
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
Vaata
60.
Lüganuse Keskkool 2
Ida-Viru
Näita
Loe
61.
Metsküla Algkool 1-3
Lääne
Näita
Loe
Loe
Vaata
62.
Metsküla Algkool 4-6
Lääne
Näita
Loe
Loe
Vaata
63.
Miina Härma Gümnaasium 6
Tartu
Näita
Loe
Vaata
64.
Mooste Põhikool 1
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
65.
Narva Lasteaed Kuldkalake
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
66.
Nõva Kool 1-3
Lääne
Näita
Loe
67.
Orava Põhikool 35
Põlva
Näita
Loe
Loe
68.
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3
Jõgeva
Näita
Loe
69.
Osula Põhikool 1
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
70.
Osula Põhikool 2
Võru
Näita
Loe
Vaata
71.
Osula Põhikool 3
Võru
Näita
Loe
72.
Osula Põhikool 4
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
73.
Otepää Gümnaasium 5b
Valga
Näita
Loe
74.
Padise Põhikool
Harju
Näita
Loe
75.
Paide Gümnaasium 1b
Järva
Näita
Loe
Loe
Vaata
76.
Paikuse Põhikool 2b
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
77.
Paldiski Gümnaasium 5
Harju
Näita
Loe
Loe
78.
Peetri Kool 6-7
Järva
Näita
Loe
79.
Pihtla Lasteaed-Algkool 1-4
Saare
Näita
Loe
80.
Pirita Majandusgümnaasium 2a
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
81.
Põltsamaa Lasteaed “Mari”
Jõgeva
Näita
Loe
Vaata
82.
Põltsamaa Ühisgümnaasium 4c
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
Vaata
83.
Põlva Keskkool 2
Põlva
Näita
Loe
Loe
84.
Pärnjõe Põhikool 1-3
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
85.
Pärnu Koidula Gümnaasium 2a
Pärnu
Näita
Loe
Vaata
86.
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
87.
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
88.
Pärnu Ühisgümnaasium 5a
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
89.
Rakvere Gümnaasium 1a
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
90.
Rakvere Gümnaasium 2a
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
91.
Rakvere Gümnaasium 5a
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
92.
Rakvere Reaalgümnaasium 4
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
93.
Rannamõisa Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Vaata
94.
Riia Eesti Põhikool
Välismaa
Näita
Loe
Loe
95.
Ristiku Põhikool 1
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
96.
Ristiku Põhikool 6a
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
97.
Rocca al Mare Kool 3a
Harju
Näita
Loe
Vaata
98.
Rocca al Mare Kool 3b
Harju
Näita
Loe
Loe
99.
Saare valla lasteaed Siilike
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
Vaata
100.
Saku Valla Lasteaed Terake
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
101.
Sillamäe Vanalinna Kool 1b
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
102.
Suure-Jaani Gümnaasium 1
Viljandi
Näita
Loe
Vaata
103.
Suure-Jaani Gümnaasium 6a
Viljandi
Näita
Loe
104.
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5
Hiiu
Näita
Loe
Vaata
105.
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6
Hiiu
Näita
Loe
Loe
Vaata
106.
Sürgavere Lasteaed-Põhikool
Viljandi
Näita
Loe
Vaata
107.
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 3
Viljandi
Näita
Loe
108.
Tabasalu Ühisgümnaasium 1e
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
109.
Tallinna Humanitaargümnaasium 2a
Harju
Näita
Loe
110.
Tallinna Järveotsa Gümnaasium 4a
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
111.
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2c
Harju
Näita
Loe
112.
Tallinna Kristiine Gümnaasium 3a
Harju
Näita
Loe
Loe
113.
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1b
Harju
Näita
Loe
Vaata
114.
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3c
Harju
Näita
Loe
Vaata
115.
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4a
Harju
Näita
Loe
Vaata
116.
Tallinna Saksa Gümnaasium 2b
Harju
Näita
Loe
Vaata
117.
Tallinna Saksa Gümnaasium 6c
Harju
Näita
Loe
Vaata
118.
Tallinna Tehnikagümnaasium 2b
Harju
Näita
Loe
119.
Tallinna Tehnikagümnaasium 5a
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
120.
Tallinna Tehnikagümnaasium 5b
Harju
Näita
Loe
Vaata
121.
Tallinna Tehnikagümnaasium 5c
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
122.
Tapa Gümnaasium 6-8
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
123.
Tartu Descartes'i Lütseum 1a
Tartu
Näita
Loe
Vaata
124.
Tartu Descartes'i Lütseum 2c
Tartu
Näita
Loe
125.
Tartu Erakool 3a
Tartu
Näita
Loe
126.
Tartu Forseliuse Gümnaasium 1a
Tartu
Näita
Loe
Loe
127.
Tartu Karlova Gümnaasium 5a
Tartu
Näita
Loe
128.
Tartu Katoliku Kool 3a
Tartu
Näita
Loe
Vaata
129.
Tartu Lasteaed Annike
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
130.
Tartu Lasteaed Karoliine
Tartu
Näita
Loe
Loe
131.
Tartu Maarjamõisa Lasteaed
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
132.
Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 1c
Tartu
Näita
Loe
Loe
133.
Tartu Raatuse Gümnaasium 1b
Tartu
Näita
Loe
Loe
134.
Tartu Raatuse Gümnaasium 1c
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
135.
Tartu Raatuse Gümnaasium 4a
Tartu
Näita
Loe
Loe
136.
Tartu Veeriku Kool 5b
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
137.
Tartu Veeriku Kool 6b
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
138.
Tartu Veeriku Kool 7a
Tartu
Näita
Loe
Vaata
139.
Tarvastu Gümnaasium
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
140.
Tori Põhikool 5
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
141.
Torma lasteaed Linnutaja
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
Vaata
142.
Tudu Lasteaed-Põhikool 1a
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
143.
Tõrva Gümnaasium 4a
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
144.
Tõrva Gümnaasium 4b
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
145.
Tääksi Põhikool 5-7
Viljandi
Näita
Loe
146.
Türi Põhikool 2c
Järva
Näita
Loe
Vaata
147.
Unipiha Algkool 1-4
Tartu
Näita
Loe
Loe
148.
Valga Lasteaed Walko 2
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
149.
Valga Põhikool 1a
Valga
Näita
Loe
Loe
150.
Valguta Algkool-Lasteaed 1-4
Tartu
Näita
Loe
Vaata
151.
Vara Põhikool 1-4
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
152.
Vara Põhikool 6
Tartu
Näita
Loe
Loe
153.
Viimsi Keskkool 7b
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
154.
Viluste Põhikool 2
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
155.
Võru I Põhikool 1
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
156.
Võru I Põhikool 2
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
157.
Võru Kesklinna Gümnaasium 5b
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
158.
Väike-Maarja Gümnaasium 3b
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
159.
Abja Gümnaasium 5
Viljandi
Näita
160.
Abja Gümnaasium 7
Viljandi
Näita
161.
Alavere Põhikool 1
Harju
Näita
162.
Are Põhikool
Pärnu
Näita
163.
Are Põhikool 4
Pärnu
Näita
164.
Aruküla Lasteaed Rukkilill
Harju
Näita
165.
Aruvälja Lasteaed-Algkool
Pärnu
Näita
166.
Audru Keskkool 3
Pärnu
Näita
167.
Elva Gümnaasium
Tartu
Näita
168.
Elva Gümnaasium 1a
Tartu
Näita
169.
Elva Gümnaasium 1d
Tartu
Näita
170.
Elva Gümnaasium 3b
Tartu
Näita
171.
Elva Gümnaasium 3c
Tartu
Näita
172.
Elva Gümnaasium 4a
Tartu
Näita
173.
Elva Gümnaasium 4b
Tartu
Näita
174.
Elva Gümnaasium 4c
Tartu
Näita
175.
Elva Gümnaasium 5b
Tartu
Näita
176.
Elva Gümnaasium 6a
Tartu
Näita
177.
Elva Gümnaasium 6b
Tartu
Näita
178.
Elva Gümnaasium 6c
Tartu
Näita
179.
Elva Lasteaed Murumuna
Tartu
Näita
180.
Elva Lasteaed Murumuna 2
Tartu
Näita
181.
Esku-Kamari Kool 1-6
Jõgeva
Näita
182.
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool 2-3
Lääne-Viru
Näita
Vaata
183.
Gustav Adolfi Gümnaasium 1b
Harju
Näita
Loe
184.
Gustav Adolfi Gümnaasium 8a8b
Harju
Näita
185.
Haanja Kool 1a2a
Võru
Näita
Loe
Vaata
186.
Haanja Kool 2b3b
Võru
Näita
187.
Haanja Kool 5
Võru
Näita
Loe
188.
Haanja Kool 8
Võru
Näita
Loe
189.
Halliste Põhikool 12
Viljandi
Näita
190.
Hargla Kool 2a
Valga
Näita
Loe
191.
Hargla Kool 7
Valga
Näita
192.
Hargla Kool 8
Valga
Näita
193.
Harku Lasteaed 2
Harju
Näita
Loe
194.
Harku Lasteaed 3
Harju
Näita
195.
Hummuli Põhikool 1
Valga
Näita
196.
Hummuli Põhikool 4
Valga
Näita
197.
Häädemeeste Keskkool 7-9
Pärnu
Näita
198.
Imavere Põhikool 3-4
Järva
Näita
Vaata
199.
Jakob Westholmi Gümnaasium 4b
Harju
Näita
200.
Jõhvi Gümnaasium 7
Ida-Viru
Näita
201.
Jõhvi Vene Gümnaasium 5a
Ida-Viru
Näita
202.
Jõõpre Põhikool 2
Pärnu
Näita
203.
Jäneda Kool 4
Lääne-Viru
Näita
Vaata
204.
Kadrina Keskkool 1a
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
205.
Kadrina Keskkool 3b
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
206.
Kaelase Kool 4-9
Pärnu
Näita
207.
Kambja Lasteaed Mesimumm
Tartu
Näita
208.
Kanepi Gümnaasium 6
Põlva
Näita
209.
Karksi-Nuia Lasteaed
Viljandi
Näita
210.
Karksi-Nuia Lasteaed 2
Viljandi
Näita
211.
Kasti Lasteaed Karikakar
Rapla
Näita
Loe
Vaata
212.
Kehtna Põhikool 1-9
Rapla
Näita
213.
Keila Ühisgümnaasium 3-4
Harju
Näita
214.
Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 14
Harju
Näita
Loe
215.
Kesklinna Lasteaed Türil
Järva
Näita
Loe
Vaata
216.
Kesklinna Lasteaed Türil 2
Järva
Näita
Loe
Vaata
217.
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a
Pärnu
Näita
Loe
Vaata
218.
Kirivere Põhikool 5
Viljandi
Näita
219.
Kirivere Põhikool 6
Viljandi
Näita
220.
Kirivere Põhikool 6 2
Viljandi
Näita
221.
Kiviõli 1. Keskkool 9b
Ida-Viru
Näita
Loe
222.
Kohila Gümnaasium
Rapla
Näita
223.
Kohila Gümnaasium 1c
Rapla
Näita
Loe
224.
Kohila Gümnaasium 4c
Rapla
Näita
225.
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 7a
Ida-Viru
Näita
226.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6a
Ida-Viru
Näita
227.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b
Ida-Viru
Näita
228.
Kohtla-Järve lasteaed Kakuke
Ida-Viru
Näita
229.
Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 3b
Ida-Viru
Näita
Loe
230.
Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 3c
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
231.
Koigi Lasteaed Kalevipoeg
Järva
Näita
232.
Kolde Lasteaed
Harju
Näita
Vaata
233.
Konguta Kool
Tartu
Näita
234.
Konguta Kool 1-4
Tartu
Näita
Vaata
235.
Konguta Kool 3
Tartu
Näita
Vaata
236.
Konguta Kool 5-6
Tartu
Näita
237.
Kose Gümnaasium 1b
Harju
Näita
Vaata
238.
Kose Gümnaasium 4b
Harju
Näita
Loe
239.
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2
Harju
Näita
Vaata
240.
Krootuse Põhikool 3
Põlva
Näita
Loe
Vaata
241.
Kuremaa Lasteaed-Algkool
Jõgeva
Näita
Loe
242.
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2
Jõgeva
Näita
243.
Kuressaare Gümnaasium 4b
Saare
Näita
Loe
244.
Kuressaare Gümnaasium 4c
Saare
Näita
245.
Kuressaare Gümnaasium 5b
Saare
Näita
246.
Kuressaare Gümnaasium 5c
Saare
Näita
247.
Kuressaare Gümnaasium 6
Saare
Näita
248.
Kurtna Kool 9
Harju
Näita
249.
Kuuste Kool 5
Tartu
Näita
Loe
Vaata
250.
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2
Lääne
Näita
251.
Kõo Lasteaed
Viljandi
Näita
Vaata
252.
Kõpu Põhikool
Viljandi
Näita
Loe
253.
Kõpu Põhikool 2
Viljandi
Näita
Loe
254.
Laagri Lasteaed
Harju
Näita
255.
Lasila Põhikool 12
Lääne-Viru
Näita
256.
Leie Lasteaed Sipelgapesa
Viljandi
Näita
257.
Leie Põhikool 5-6
Viljandi
Näita
258.
Leppneeme Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Vaata
259.
Lihula Lasteaed
Lääne
Näita
Loe
Vaata
260.
Lihula Lasteaed 2
Lääne
Näita
261.
Lilli loodusmaja
Viljandi
Näita
Loe
262.
Lohkva Lasteaed
Tartu
Näita
263.
Lohkva Lasteaed 2
Tartu
Näita
264.
Luua Algkool 1-4
Jõgeva
Näita
Loe
Vaata
265.
Luunja Lasteaed Midrimaa
Tartu
Näita
Loe
Vaata
266.
Lüganuse Keskkool 6
Ida-Viru
Näita
267.
Lüllemäe Põhikool
Valga
Näita
268.
Lümanda Põhikool 1-5
Saare
Näita
269.
Lümanda Põhikool 6
Saare
Näita
270.
Lümanda Põhikool 7-8
Saare
Näita
271.
Maidla Põhikool 1-2
Ida-Viru
Näita
272.
Melliste Algkool-Lasteaed 4
Tartu
Näita
273.
Metsapoole Põhikool 7-8
Pärnu
Näita
274.
MTÜ Lasteaed Väike Pauline
Tartu
Näita
275.
Muhu Põhikool 5
Saare
Näita
Loe
276.
Muraste Looduskool
Harju
Näita
277.
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6
Saare
Näita
278.
Mäetaguse Põhikool 1
Ida-Viru
Näita
Vaata
279.
Märjamaa Gümnaasium 6b
Rapla
Näita
Vaata
280.
Narva Humanitaargümnaasium 1a
Ida-Viru
Näita
281.
Narva Lasteaed Muinasjutt
Ida-Viru
Näita
Loe
282.
Narva lasteaed Punamütsike
Ida-Viru
Näita
Vaata
283.
Nõva Kool
Lääne
Näita
284.
Nõva Kool 2
Lääne
Näita
285.
Nõva Laste Päevakeskus
Lääne
Näita
286.
Orissaare Gümnaasium 1
Saare
Näita
287.
Orissaare Gümnaasium 2
Saare
Näita
288.
Orissaare Gümnaasium 3
Saare
Näita
Loe
289.
Orissaare Gümnaasium 4
Saare
Näita
290.
Oru Põhikool 7
Harju
Näita
291.
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 4
Jõgeva
Näita
Loe
292.
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6
Jõgeva
Näita
293.
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 7a
Jõgeva
Näita
294.
Paide Gümnaasium 1c
Järva
Näita
295.
Paide Ühisgümnaasium 6a
Järva
Näita
296.
Paide Ühisgümnaasium 6b
Järva
Näita
Loe
297.
Palupera Põhikool
Valga
Näita
298.
Palupera Põhikool 1a
Valga
Näita
299.
Parksepa Keskkool 7
Võru
Näita
Loe
300.
Peetri Kool 1
Järva
Näita
Loe
301.
Peetri Lasteaed
Järva
Näita
302.
Peetri Lasteaed-Põhikool 1b
Harju
Näita
303.
Pikavere Lasteaed-Algkool
Harju
Näita
304.
Pikavere Lasteaed-Algkool 12
Harju
Näita
305.
Pikavere Lasteaed-Algkool 34
Harju
Näita
306.
Pikavere Lasteaed-Algkool 5-6
Harju
Näita
307.
Pikavere Lasteaed-Algkool 6
Harju
Näita
308.
Pirita Kose Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Vaata
309.
Pirita Lasteaed
Harju
Näita
310.
Pirita Lasteaed 2
Harju
Näita
311.
Pirita Majandusgümnaasium 5b
Harju
Näita
Vaata
312.
Puhja Lasteaed Pääsusilm
Tartu
Näita
Loe
Vaata
313.
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2
Tartu
Näita
Loe
314.
Puiga Põhikool 2
Võru
Näita
315.
Puiga Põhikool 5
Võru
Näita
316.
Põltsamaa Ühisgümnaasium 6a
Jõgeva
Näita
Loe
317.
Põlula Kool 1-4
Lääne-Viru
Näita
318.
Põlula Kool 5-6
Lääne-Viru
Näita
319.
Põlva Keskkool 5
Põlva
Näita
320.
Põlva Ühisgümnaasium 5
Põlva
Näita
321.
Pärnjõe Põhikool
Pärnu
Näita
322.
Pärnjõe Põhikool 2
Pärnu
Näita
323.
Pärnu Koidula Gümnaasium 1b
Pärnu
Näita
Vaata
324.
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3c
Pärnu
Näita
Loe
325.
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3s
Pärnu
Näita
326.
Pärnu Rääma Põhikool 6a
Pärnu
Näita
327.
Pärnu Vanalinna Põhikool 2a
Pärnu
Näita
328.
Püünsi Kool 4
Harju
Näita
329.
Raasiku Põhikool 1
Harju
Näita
Vaata
330.
Rakke Gümnaasium 4
Lääne-Viru
Näita
331.
Rakke Gümnaasium 5
Lääne-Viru
Näita
332.
Rakvere Linna Algkool
Lääne-Viru
Näita
333.
Rakvere Linna Algkool 3
Lääne-Viru
Näita
334.
Rakvere Linna Algkool 5
Lääne-Viru
Näita
335.
Rakvere Põhikool 2
Lääne-Viru
Näita
336.
Rakvere Põhikool 3
Lääne-Viru
Näita
337.
Rakvere Reaalgümnaasium 5
Lääne-Viru
Näita
Vaata
338.
Rapla Ühisgümnaasium 2a
Rapla
Näita
339.
Riia Eesti Põhikool 2
Välismaa
Näita
340.
Riia Eesti Põhikool 3
Välismaa
Näita
341.
Riidaja Põhikool 3-4
Valga
Näita
342.
Riidaja Põhikool 6-9
Valga
Näita
343.
Risti Põhikool (Harju) 2-3
Harju
Näita
Loe
344.
Risti Põhikool (Harju) 6-9
Harju
Näita
345.
Risti Põhikool 2a4
Lääne
Näita
Loe
346.
Ristiku Põhikool 6b
Harju
Näita
Vaata
347.
Rocca al Mare Kool
Harju
Näita
Loe
348.
Ruhnu Põhikool 1-9
Saare
Näita
349.
Ruusa Põhikool 1-2
Põlva
Näita
Loe
Vaata
350.
Rõngu Keskkool 1-3
Tartu
Näita
Loe
351.
Saaremaa Ühisgümnaasium 4a
Saare
Näita
352.
Salme Põhikool 6-9
Saare
Näita
353.
Saue Gümnaasium
Harju
Näita
Vaata
354.
Savikoja
Tartu
Näita
355.
Seljametsa Lasteaed-Algkool
Pärnu
Näita
356.
Sillamäe Kannuka Kool 115
Ida-Viru
Näita
357.
Sillamäe Kannuka Kool 1c
Ida-Viru
Näita
Vaata
358.
Sillamäe Kannuka Kool 3c
Ida-Viru
Näita
Loe
359.
Sillamäe Vanalinna Kool 1a
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
360.
Sillamäe Vanalinna Kool 1b 2
Ida-Viru
Näita
361.
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
362.
Sillamäe Vanalinna Kool 2b
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
363.
Sillamäe Vanalinna Kool 2c
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
364.
Sillamäe Vanalinna Kool 3a
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
365.
Sillamäe Vanalinna Kool 3b
Ida-Viru
Näita
366.
Sillamäe Vanalinna Kool 4
Ida-Viru
Näita
367.
Sillamäe Vanalinna Kool 4a
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
368.
Sillamäe Vanalinna Kool 4a 2
Ida-Viru
Näita
369.
Sillamäe Vanalinna Kool 4b
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
370.
Sillamäe Vanalinna Kool 6d
Ida-Viru
Näita
371.
Sillaotsa Kool 2
Tartu
Näita
Loe
372.
Sindi Gümnaasium 5b
Pärnu
Näita
373.
Sipa Lasteaed Kurepesa
Rapla
Näita
374.
Sonda Põhikool 1-4
Ida-Viru
Näita
Vaata
375.
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6
Viljandi
Näita
376.
Suure-Jaani Gümnaasium 3
Viljandi
Näita
377.
Suure-Jaani Gümnaasium 4
Viljandi
Näita
378.
Suure-Jaani Gümnaasium 6b
Viljandi
Näita
379.
Sõmerpalu Põhikool 1
Võru
Näita
Loe
380.
Sõmerpalu Põhikool 4
Võru
Näita
Loe
381.
Sõmerpalu Põhikool 5
Võru
Näita
382.
Sõmeru Põhikool 3
Lääne-Viru
Näita
383.
Tabasalu Ühisgümnaasium 1b
Harju
Näita
Loe
384.
Taebla Gümnaasium 1-3
Lääne
Näita
385.
Tahkuranna Lasteaed-Algkool
Pärnu
Näita
Vaata
386.
Tali Põhikool 2-3
Pärnu
Näita
387.
Tallinna 21. Kool
Harju
Näita
Loe
Vaata
388.
Tallinna 21. Kool 6c
Harju
Näita
Loe
Vaata
389.
Tallinna Humanitaargümnaasium 3a
Harju
Näita
390.
Tallinna Kadaka Lasteaed
Harju
Näita
391.
Tallinna Kadaka Lasteaed 2
Harju
Näita
392.
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2b
Harju
Näita
393.
Tallinna Kristiine Gümnaasium 3b
Harju
Näita
394.
Tallinna Kristiine Lasteaed
Harju
Näita
395.
Tallinna Lasteaed Kiikhobu
Harju
Näita
Vaata
396.
Tallinna Lauliku Lasteaed
Harju
Näita
Loe
397.
Tallinna Muusikakeskkool 5
Harju
Näita
Loe
398.
Tallinna Rahumäe Põhikool 5a
Harju
Näita
399.
Tallinna Rahumäe Põhikool 5b
Harju
Näita
400.
Tallinna Rahumäe Põhikool 5c
Harju
Näita
401.
Tallinna Saksa Gümnaasium 1c
Harju
Näita
402.
Tallinna Saksa Gümnaasium 2c
Harju
Näita
Vaata
403.
Tallinna Tehnikagümnaasium 2a
Harju
Näita
404.
Tallinna Tondi Põhikool
Harju
Näita
Loe
405.
Tallinna Ühisgümnaasium 3a
Harju
Näita
406.
Tartu Forseliuse Gümnaasium 1b
Tartu
Näita
407.
Tartu Forseliuse Gümnaasium 2a
Tartu
Näita
408.
Tartu Hiie Kool
Tartu
Näita
409.
Tartu Hiie Kool 2b
Tartu
Näita
Loe
Vaata
410.
Tartu Katoliku Kool 1a
Tartu
Näita
411.
Tartu Katoliku Kool 3b
Tartu
Näita
Loe
412.
Tartu Katoliku Kool 4b
Tartu
Näita
413.
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3a
Tartu
Näita
414.
Tartu Kivilinna Gümnaasium 4d
Tartu
Näita
Loe
Vaata
415.
Tartu Kunstigümnaasium 1-4
Tartu
Näita
416.
Tartu Lasteaed Poku
Tartu
Näita
Loe
417.
Tartu Loodusmaja
Tartu
Näita
418.
Tartu Raatuse Gümnaasium 2a
Tartu
Näita
419.
Tartu Raatuse Gümnaasium 2b
Tartu
Näita
Loe
Vaata
420.
Tartu Raatuse Gümnaasium 7a
Tartu
Näita
421.
Tartu Veeriku Kool 4b
Tartu
Näita
Loe
Vaata
422.
Tartu Vene Lütseum 2
Tartu
Näita
423.
Tartu Waldorfgümnaasium 7
Tartu
Näita
424.
Tarvastu Gümnaasium 3a
Viljandi
Näita
425.
Tarvastu Gümnaasium 5
Viljandi
Näita
Loe
426.
Tilsi Põhikool 5-6
Põlva
Näita
Loe
427.
Tilsi Põhikool 7-8
Põlva
Näita
428.
Tornimäe Põhikool 1-3
Saare
Näita
Vaata
429.
Tornimäe Põhikool 4-6
Saare
Näita
430.
Tsirguliina Keskkool 1
Valga
Näita
Loe
Vaata
431.
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6
Lääne-Viru
Näita
Loe
432.
Tudulinna Põhikool 3
Ida-Viru
Näita
433.
Tudulinna Põhikool 4
Ida-Viru
Näita
434.
Tõrva Gümnaasium 2b
Valga
Näita
Loe
Vaata
435.
Tääksi Põhikool 2-4
Viljandi
Näita
Vaata
436.
Türi Põhikool 1a
Järva
Näita
Vaata
437.
Türi-Alliku Lasteaed
Järva
Näita
Loe
Vaata
438.
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3
Lääne
Näita
439.
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4
Lääne
Näita
440.
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6
Lääne
Näita
441.
Uulu Lasteaed
Pärnu
Näita
442.
Uulu Lasteaed 2
Pärnu
Näita
443.
Uulu Põhikool 2
Pärnu
Näita
444.
Vaeküla Kool 7b
Lääne-Viru
Näita
445.
Vaida Põhikool 3 kl LR
Harju
Näita
Loe
Vaata
446.
Vaida Põhikool 5 kl LR
Harju
Näita
Loe
447.
Valga Jaanikese Kool 3-4
Valga
Näita
448.
Valga Lasteaed Walko
Valga
Näita
Vaata
449.
Valga Põhikool 4a
Valga
Näita
Loe
450.
Valga Põhikool 5a
Valga
Näita
Loe
451.
Valga Põhikool 6a
Valga
Näita
452.
Valga Vene Gümnaasium 6b
Valga
Näita
453.
Valga Vene Gümnaasium 7a
Valga
Näita
Loe
Vaata
454.
Valga Vene Gümnaasium 9a
Valga
Näita
455.
Vambola Lasteaed
Viljandi
Näita
Loe
Vaata
456.
Vambola Lasteaed 2
Viljandi
Näita
457.
Vastse-Kuuste Kool 4
Põlva
Näita
458.
Vastseliina Gümnaasium 1a
Võru
Näita
Vaata
459.
Vastseliina Gümnaasium 2
Võru
Näita
460.
Vastseliina Gümnaasium 4
Võru
Näita
Loe
461.
Vatla Põhikool 1-6
Lääne
Näita
462.
Veskitammi Lasteaed
Harju
Näita
463.
Viimsi Keskkool 2e
Harju
Näita
Loe
Vaata
464.
Viljandi Jakobsoni Kool 8b
Viljandi
Näita
465.
Viljandi Maagümnaasium 2c
Viljandi
Näita
466.
Virtsu Kool 3a
Lääne
Näita
467.
Virtsu Kool 5-9
Lääne
Näita
468.
Vodja kool
Järva
Näita
469.
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9
Lääne
Näita
470.
Võhma Lasteaed Mänguveski
Viljandi
Näita
Loe
471.
Võnnu Lasteaed Värvuke
Tartu
Näita
472.
Võru I Põhikool 4a
Võru
Näita
473.
Võru I Põhikool 4b
Võru
Näita
474.
Võru I Põhikool 7
Võru
Näita
Loe
475.
Võru I Põhikool 7a
Võru
Näita
Loe
476.
Väike-Maarja Gümnaasium 6b
Lääne-Viru
Näita
477.
Väimela Lasteaed Rukkilill
Võru
Näita
478.
Värska Gümnaasium 1
Põlva
Näita
479.
Värska Gümnaasium 3
Põlva
Näita
480.
Värska Lasteaed
Põlva
Näita
481.
Vääna Mõisakool
Harju
Näita
Loe
482.
Ääsmäe Põhikool 1
Harju
Näita
Vaata